DieRoten.pl

Nuebel: Powrót nie ma dla mnie najmniejszego sensu

fot. Ł. Skwiot/skwiot.pl
Reklama

Mając na uwadze ostatnie doniesienia oraz wypowiedzi Alexa Nuebela, szanse na powrót Niemca do Bayernu wydają się być już wręcz zerowe.

Wczorajszego wieczoru swoje pierwsze spotkanie po przerwie świątecznej rozegrali piłkarze AS Monaco, zaś od samego początku wystąpił przede wszystkim Alex Nuebel, który od pewnego czasu łączony jest z powrotem do Bayernu z wypożyczenia.

Monakijczycy wygrali 3:2, zaś Alexander popisał się kilkoma udanymi interwencjami. Z kolei tuż po ostatnim gwizdku, niemiecki bramkarz zapytany o swoją przyszłość i możliwe zastąpienie Manuela Neuera w rundzie wiosennej sezonu 2022/23, odparł wprost, iż nie widzi najmniejszego sensu powrotu.

− Powrót nie ma dla mnie większego sensu! Nie wiem, jak poważny jest uraz Manuela. Myślę jednak, że od lata, najpóźniej w trakcie przygotowań do przyszłego sezonu, będzie znów sprawny. Trzymam za niego kciuki – powiedział Nuebel.

− Jestem szczęśliwy, że jestem tu w Monaco i mam jeszcze wiele meczów przed sobą z tym zespołem. Zauważyłam tutaj, jak ważne są spotkania. Nie chcę już tego przegapić – dodał.

− Ostatecznie decyzja należy do AS Monaco, ja jestem tutaj pod kontraktem. Najpierw musieliby dać sygnał, że są gotowi na rozstanie. Myślę, że będzie to bardzo trudne. Czuję się tutaj komfortowo. Ludzie odpowiedzialni o tym wiedzą. Ja im ufam, oni mi ufają. Dlatego cieszę się, że tu jestem – podsumował Alexander Nuebel.

W bieżącym sezonie 2022/2023, Alexander Nuebel wystąpił w 35 oficjalnych meczach o stawkę (Ligue 1, Liga Europy oraz kwalifikacje do Ligi Mistrzów), zaś jego dorobek w tym czasie to 35 straconych bramek oraz 6 czystych kont.

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...