DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 139

Oczywiście nie wyciągam żadnych wniosków po meczu sparingowym w którym zespół zagrał prostu z samolotu po obozie przygotowawczym, ale mimo wszystko liczę, że klub tylko utwierdził się w tym, że Ulreich nie może być bramkarzem nr1.

13.01.2023 23:43

Tel musi grać więcej w tej rundzie, to będzie przekot

13.01.2023 20:34

Daleko Stanisicowi do głębokich rezerw.

13.01.2023 18:44

Po intensywnych przygotowaniach gdzie nogi na pewno będą zmęczone i zmianie klimatu zawodnicy na pewno będą musieli uważać, a i grać po 45 minut i nie dłużej.

13.01.2023 15:00

Bicia na alarm może tutaj nie ma, ale powtarza to samo co klub powiedział, a ten jasno zadeklarował, że zostanie ściągnięty nowy bramkarz. Każdy widzi, że cele sportowe z Ulreichem są po prostu zagrożone.

13.01.2023 14:52

Jego rozwój w ostatnim roku to coś kapitalnego, a do sufitu jeszcze ma daleko. Chyba nikt już nie wyobraża sobie Bayernu bez Musiali.

13.01.2023 13:54

Agent walczy o swoją prowizje i trzeba mu oddać, że dobrze wykorzystuje uraz Manu do promowania swojego zawodnika.

13.01.2023 13:09

Nikt nawet nie udaje, że traktuje poważnie Ulreicha.

13.01.2023 12:21

Gavi, Pedri, Fati ? :DDDDDDD

Edytowano : 2023-01-13 12:26:06

Fati zaliczył jakieś ogony w...15 spotkaniach w sezonie, a Pedri ledwie kilka więcej.

13.01.2023 12:19

Liczę, że sporo pograją młodzi - Ibrahimovic, Buchmann, Wanner i Tel oczywiście.

13.01.2023 10:45

Każdy będzie lepszy od tego dwulicowego śliskiego bajeranta.

13.01.2023 10:16

To nie skład jest problemem, ale jak już to kontuzje.

12.01.2023 18:17

Jego sprowadzenie do Bayernu to był strzał w 10 i świetnie, że tak identyfikuje się z klubem.

12.01.2023 18:14

No pewnie, że jest to jakaś opcja - ostateczna. Bayern chce innego bramkarza i tylko w ostateczności taka opcja wejdzie życie.

12.01.2023 13:32

Nie ma pośpiechu, miejsce czeka, a Bayern z szacunku dla Manu będzie grał w 10 bez bramkarza do czasu jego powrotu.

12.01.2023 13:03

Przyjemnie oglądać takie obrazki i uśmiechniętego Mane. Jeśli zgodnie z przewidywaniami zdąży na mecze z p$g to będzie zawsze dodatkowa opcja z ofensywie nawet z ławki.

12.01.2023 12:32

On ma dopiero 17 lat więc jeszcze ma czas, ale najbliższe miesiące będą bardzo ważne żeby nie zmarnować jego potencjału. Spokojne treningi są najważniejsze, ale i rywalizacja na jak najwyższym poziomie.

12.01.2023 12:21

I bardzo dobrze, niech podbijają kwotę transferową.

12.01.2023 12:01

Sparing prosto z samolotu po okresie przygotowawczym - nie ma co spodziewać się fajerwerków, ale fajnie będzie znowu zobaczyć naszych w akcji.

12.01.2023 11:59

Ilość pucharów w poprzednim sezonie:
p$g - 1
Juve - 0
Milan - 1
8arca - 0
$ity - 1
Chelsea - 1
United - 0
Arsenal - 0

Dużo tych klubów bez ambicji

11.01.2023 21:47

Od samego początku kontuzji Manu Bayern nawet nie kryje się, że nie traktuje na poważnie wejście na drugą część sezonu z Ulreichem. Próba zbicia ceny jak dla mnie i udawanie, że wcale nie palą nam się spodnie i nie pójdziemy na wszystko co zażąda Gladbach.

11.01.2023 20:33

Bayern trochę doda, Gladbach trochę zejdzie z ceny i interes dojdzie do skutku.

11.01.2023 15:35

A jaką formę ma Mueller, bo ostatni mecz w klubie przed kontuzją zagrał w 8 kolejce BL czyli 4 miesiące temu ? Zaliczył póki co 15 występów i ma udział przy 9 bramkach - nie najgorszej jak na brak formy.

11.01.2023 15:32

To u niektórych z miejsca zyska w oczach.

11.01.2023 14:43

Rok temu po drodze był Salzburg i Villarreal czyli drabinka rodem z ligi konferencji, a w tym roku na dzień dobry prawdziwy sprawdzian, przedwczesny finał. Od tego pojedynku będzie uzależniona spora cześć rundy wiosennej.

11.01.2023 14:04

Pamiętam jak niektórzy krzyczeli żeby dawca po 30 czy 40 mln za Aaronsa czy Lamptey'a i to może być kolejny tego typu chwilowy wynalazek.

11.01.2023 13:11

I prawidłowo niech naciska, bo rywalizacja wszystkim wyjdzie na dobre.

11.01.2023 13:02

Bardzo dobre informacje, bo ta przerwa zaczynała już lekko niepokoić.

11.01.2023 11:43

Taa jasne, te informacje na pewno są prostu z gabinetów w Monachium i składane pod przysięgą. Zwykle negocjacje transferowe i tyle, zobaczymy czy i za ile ostatecznie Sommer trafi do Bayernu.

11.01.2023 11:41

Ogólnie z Azji piłkarze raczej furory na światowych boiskach nie robią. Można ich policzyć na palcach jednej ręki, a i tak to będzie za dużo.

11.01.2023 11:27

Jeśli ma coś z niego być to pora zrobić kolejny krok i wypożyczenie żeby grać na wyższym poziomie jest zawsze dobrym rozwiązaniem.

11.01.2023 11:09

Też liczę na niespodzianki, ale nie z udziałem Bayernu.

10.01.2023 20:59

Niepokoi mnie ten kolejny dzień nieobecności Goretzki, aby to było tylko dmuchanie na zimne.

10.01.2023 20:57

Flick spaprał to koncertowo, ale to już przeszłość.

10.01.2023 20:56

Te obawy napewno nie biorą się z fusów tylko muszą być dla nich niestety konkretne powody.

10.01.2023 20:50

Inaczej powiedzieć nie wypada, a nawet byłoby czymś niedopuszczalnym.

10.01.2023 20:48

To jest póki co jego sezon i co chwile łapie kolejne plusy.

10.01.2023 20:46

Atmosfera to podstawa do budowania czegoś większego i oby tak było w tym przypadku.

10.01.2023 19:48

No pięknie. Nie dość, że kontuzja w idiotycznych okolicznościach, zero skruchy to jeszcze jakieś dziwne zachowania co do zakresu urazu. Żenada po całości, załatwił siebie i Bayern.

10.01.2023 18:11

Chyba uznał, że nic się nie stało…

10.01.2023 07:55

Niektórzy chyba nie wiedzą, że Mueller przed samymi MŚ miał uraz i nie trenował z tego co pamiętam przez ponad miesiąc. Jeśli ktoś myśli, że nie ma to wpływu na formę to pozdrawiam serdecznie. Schowajcie pochodnie bluźniercy i wstydu oszczędźcie.

10.01.2023 07:49

Ciekawe czy są dla niego jeszcze przygotowywane trykoty meczowe, bo bez kitu może nie być wyjścia żeby go nie wystawić w jakimś spotkaniu :D

09.01.2023 17:56

Nie tylko stał się ważnym człowiekiem dla FCB, ale i wprowadził Bayern na absolutny szczyt i zbudował wszystkie fundamenty żeby utrzymać się w ścisłym topie przez tyle lat.

09.01.2023 17:47

Jeśli będziemy do końca walczyli na wszystkich frontach to wyścig może mieć miejsce, bo gdzieś będziemy musieli zwalniać.

09.01.2023 17:44

@vaterland nic dodać nic ująć!

09.01.2023 17:40

Czas szykować formę na rundę wiosenną więc oby rzeczywiście nie było to nic poważnego i przerwa trwała jak najkrócej.

09.01.2023 17:36

Domykają, domykają, ale coś domknąć nie mogą.

09.01.2023 17:33

Czuje się tak komfortowo dlatego mówi, że chce odejść.

09.01.2023 17:21

Spotkają się w połowie i dogadają się. Fakturę wysłać na adres Manu.

09.01.2023 17:19

Ter Stegen jest bardzo przeciętnym bramkarzem, który od czasu do czasu zalicza genialne spotkania albo pojedyncze interwencje.

09.01.2023 17:06

Jest wciąż przydatny i lepszy od innych, ale musi grać na pozycji gdzie jest wartością dodaną dla kadry. Zdobędzie złoty ME i może kończyć.

09.01.2023 17:04

Liga hiszpańska bez Realu też byłaby na dużo niższym poziomie czy francuska bez p$g.

08.01.2023 22:31

To nie jest kaliber na pierwszego napastnika, a na zastępstwo Motinga za drogi i za młody do takiej roli.

08.01.2023 19:38

Całkiem zrozumiałe, że nie chce publicznie zamartwiać się. Napewno wie więcej od „dziennikarzy”.

08.01.2023 18:54

Z racji na różne ograniczenia finansowe Bayern w imię zdrowej sytuacji finansowej nie będzie uczestniczył w idiotycznym wyścigu transferowym. Za chore pieniądze to niech inni bawią się.

08.01.2023 13:46

To jest tylko uzupełnienie kadry, który w miarę konieczności zagra i nie zejdzie poniżej pewnego poziomu. To nie jest transfer, który ma decydować o sile Bayernu przez następną dekadę.

08.01.2023 13:32

Trzymam kciuki żeby w końcu zaskoczył i zrobił kolejny krok do przodu.

08.01.2023 12:37

Teraz zakasać rękawy i do roboty.

08.01.2023 12:35

LvG nie słodzi komuś tylko dlatego, że jest jego rodakiem - to zdecydowanie nie ten typ charakteru.

08.01.2023 12:34

Wczoraj podawali, że Bayern nie rozmawia z Gladbach jeszcze, a dzisiaj są różnice w kwocie transferowej. Dziennikarze wiedzą tyle ile wiedzieli w sprawie kontraktu Blinda. Między klubami trwają normalne negocjacje i tyle. Wiadomo, że Gladbach chce jak najwięcej, bo to w Monachium po głupocie Manu palą się gacie.

08.01.2023 12:32

Napewno reprezentacja Maroka przyłożyła swoją rękę do tych komplikacji, ale nikt nie będzie w stanie tego w żaden sposób udowodnić.

08.01.2023 12:27

Żółty sklep co sezon robi wyprzedaż więc z trudnością wyciągania graczy bvb nie przesadzałbym.

08.01.2023 12:25

Prawdy i tak szybko nie poznamy, bo jutro pojawi się informacja, że szanse na nowy kontrakt są zerowe.

08.01.2023 12:22

Top3, a pod względem atmosfery czy frekwencji na trybunach top1

08.01.2023 12:20

Moim zdaniem te słowa nadal są aktualne, bo Uli czasem chlapnie coś pod wpływem emocji, ale nie trzeba tego traktować w 100% dosłownie.

08.01.2023 10:30

Drzwi nie zostały jeszcze zamknięte ? Czytaj hajs hajs hajs.

07.01.2023 18:53

Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo, że chodzi o pieniądze.

07.01.2023 18:32

No to ile LM w ostatnich 10 latach zdobyły takie kluby jak: Liverpool, $ity, 8arcelona, Chelsea, Inter, United ? Chyba ktoś inny żyje w fikcji gdzie każdy z tych klubów co rok wygrywa LM.

Edytowano : 2023-01-07 16:11:35

p$g

07.01.2023 16:02

Najrówniej grający klub w europejskich pucharach od ponad 10 lat udowadnia, że średnio im zależy na LM ? :D Fakty, rankingi, puchary i tytuły zawsze wygrają z opinią niczym nie podpartą.

07.01.2023 15:50

Na początku rundy po treningach mogą być ciężkie nogi i nie spodziewam się fajerwerków. Wielka forma to ma być właśnie na p$g i kolejne rundy w CL.

07.01.2023 12:16

Cała Europa śmieje się z Bayernu ? Chyba tylko skończeni idioci.

07.01.2023 12:13

Musiala najlepszy, a najgorszy…Flick.

07.01.2023 12:07

#Sane2

07.01.2023 12:06

Zvonarek albo Stanway

07.01.2023 12:02

To jest Bayern i to jest Mia San Mia!

07.01.2023 11:58

Zdrowie jest najważniejsze i musi być pewność w 100% i zielone światło od lekarzy. Wiadomo, że zawodnik chciałby wrócić jak najszybciej, ale tutaj osobiste cele schodzą na drugi plan.

07.01.2023 11:52

I to jest prawidłowe podejście, a nie tylko klękanie i oddawanie czci.

07.01.2023 11:49

To bardzo logiczne, że 8arcelona jest zainteresowana zawodnikiem na prawą obroną, który nie chce grać na tej pozycji.

07.01.2023 11:47

Za małe doświadczenie żeby z miejsca zagrać na tak wysokim poziomie.

07.01.2023 11:44

Może być bardzo potrzebny w nadchodzących tygodniach więc trzeba na niego liczyć.

06.01.2023 23:23

I oby na tyle właśnie w Bayernie został.

06.01.2023 23:22

Nawet jak już jest dogadany to nie może nic innego powiedzieć.

06.01.2023 17:52

Dla zawodników i kibiców Bayernu polewanie się piwem zawsze cieszy.

06.01.2023 17:50

Śmieszy mnie takie narzekanie niektórych na rzeczy, które w żaden sposób nie są zależne od klubu. Płaczą, jęczą, wyśmiewają, kończą sezon bez żadnego sensu.

06.01.2023 17:48

Mane i Mazraoui na CL powinni być już gotowi na całe szczęście.

06.01.2023 17:45

Dziwne byłoby jakby nie był chętny, to ostatnia szansa dla Sommera żeby zagrać w wielkim Bayernie.

06.01.2023 17:24

Zobaczymy ile ostatecznie ta przerwa będzie trwała, ale mam nadzieje, że ten optymizm jest czymś podparty.

06.01.2023 17:19

Oby jak najszybciej dołączył jeszcze Sommer na obóz.

06.01.2023 17:12

Fatalne informacje, kolejne osłabienie defensywy.

06.01.2023 17:07

To jest po prostu forum kibiców Bayernu, którzy dobrze życzą temu klubowi.

05.01.2023 23:02

Servus Daley! Powodzenia.

05.01.2023 23:00

Nie widzę nigdzie dramatu w zakontraktowaniu bez odstępnego zawodnika rezerwowego na pół sezonu przy wypadnięciu Lucasa. Co miał Bayern zrobić ? Ściągnąć Robersona na rezerwę ?

05.01.2023 20:55

Oby jak najszybciej znaleźli zastępcę i czas dobić interes.

05.01.2023 20:06

I prawidłowo, trzeba marchewką pomachać i zmotywować do dalszej pracy.

05.01.2023 20:05

Jedna sprawa będzie odhaczona i będzie można skupić się na innych transferach.

05.01.2023 13:27

Człowiek Bayern, jeden z głównych architektów wielkiego FCB. Oby jak najdłużej działał dla dobra naszego klubu.
Zdrowia i niech nie zmienia się! Alles Gute.

05.01.2023 12:40

Delikatnie mówiąc furory nie robią, a grają na niższym poziomie niż FCBII

05.01.2023 11:47

Jak dla mnie mimo, że daleko mi do bycia fanem Holendra to całkiem spoko ruch. Przychodzi za darmo na pół roku i z miejsca może być opcją na dobrym poziomie na dwóch pozycjach.

05.01.2023 09:59

Za darmo na pół roku ? Nic Bayern nie ryzykuje, a może tylko na tym zyskać.

05.01.2023 09:07

Umowa na rok z niewielką podwyżką bez żadnych dziwnych gwarancji czy zmiany roli w zespole.

04.01.2023 20:32