DieRoten.pl
Reklama

Oficjalnie: Mazraoui wypada na nieokreślony czas

fot. skwiot.pl
Reklama

Niestety, ale Julian Nagelsmann będzie zmuszony radzić sobie w najbliższych tygodniach bez kolejnego zawodnika pierwszego składu FCB…

Dosłownie przed chwilą, Bayern Monachium oficjalnie potwierdził wcześniejsze doniesienia niemieckich mediów w sprawie sytuacji zdrowotnej Noussaira Mazraouiego.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie klubowym, Marokańczyk przeszedł infekcję koronawirusem, zaś po powrocie do klubu z krótkiego urlopu, główny lekarz klubowy, czyli Roland Schmidt, stwierdził u defensora lekkie zapalenie osierdzia.

− Mazraoui zostanie poddany leczeniu. Oznacza to, że nie będzie on na razie do dyspozycji swojego trenera Juliana Nagelsmanna – czytamy w komunikacie na „FCB.de”.

Nieoficjalnie mówi się, że Mazraoui będzie pauzował do 6 tygodni. Bardzo możliwe, że Marokańczyk nie zdąży więc na czas pierwszego spotkania 1/8 finału Champions League przeciwko Paris Saint-Germain (14 lutego o 21:00).

Marcel Sabitzer chory

Mistrzowie Niemiec potwierdzili również, że poza kadrą, która poleciała rano na obóz treningowy do Dosze, znalazł się Marcel Sabitzer, który zmaga się z grypą.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...