DieRoten.pl
Reklama

Neuer jest zdeterminowany, aby wrócić w sezonie 23/24

fot.
Reklama

Na przestrzeni kilku ostatnich dni, na temat Manuela Neuera i jego sytuacji zdrowotnej pojawiło się wiele niepokojących informacji w mediach.

Przypomnijmy raz jeszcze w czym rzecz – kilka niemieckich źródeł poinformowało ostatnio, że szefowie bawarskiego klubu są mocno zaniepokojeni sytuacją Manuela Neuera, podejrzewając jednocześnie poważniejszą kontuzję Niemca niż wcześniej przypuszczano.

Co więcej wewnątrz FCB miały pojawić się również wielkie obawy nie tylko odnośnie tego, kiedy 36-latek wróci do gry, ale czy w ogóle będzie on w stanie odzyskać jeszcze formę sprzed miesięcy…

Mimo wszystko wszelkie wątpliwości rozwiał niemiecki magazyn „Kicker”, który podzielił się dziś z kibicami pozytywnymi informacjami – niezależnie od spekulacji i doniesień medialnych, sam golkiper jest przekonany i zdeterminowany, że powróci do bramki FCB na początku sezonu 2023/24.

Początek rehabilitacji i specjalny plan

Mistrz Świata z 2014 roku jest w bardzo dobrym nastroju, rozpoczął już rehabilitację i opracował specjalny plan treningowy z lekarzami i fizjoterapeutami. Niezależnie od plotek, Neuer nie zamierza się poddawać i chce wrócić do treningów na samym początku lipca.

Ponadto inne źródła w Niemczech również uspokajają i podkreślają, że kibice nie powinni się martwić o powrót Manu.

Źródło: Kicker.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...