DieRoten.pl
Reklama

Bayern nadal liczy na Stanisica

fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Reklama

Nie dalej jak wczoraj, Bayern Monachium oficjalnie potwierdził, że nowym zawodnikiem bawarskiego klubu został 32-letni Daley Blind.

Holenderski defensor został w dużej mierze pozyskany z myślą o wzmocnieniu lewego boku obrony, po tym jak więzadło krzyżowe w kolanie zerwał Lucas Hernandez. Ponadto wielką zaletą Holendra jest fakt, iż może on także grać na środku obrony.

Zakontraktowanie Blinda ma również wiele wspólnego z faktem, że u Noussaira Mazraouiego stwierdzono zapalenie osierdzia, wskutek czego marokański defensor będzie zmuszony pauzować nawet do sześciu tygodni (być może opuści pierwszy mecz z PSG w Lidze Mistrzów).

Co z kolei czeka Josipa Stanisica w najbliższej przyszłości? Jak informuje portal „Sport1”, monachijczycy w żadnym wypadku nie zrezygnowali z Chorwata i wciąż wiążą z nim plany na przyszłość.

Do niedawna spekulowano, że „Stani” może zostać wypożyczony do innego klubu, ale „Bawarczycy” nie biorą w ogóle tej opcji pod uwagę, zwłaszcza przy obecnej sytuacji kadrowej i absencjach duetu Hernandez & Mazraoui. Co więcej – należy nawet oczekiwać, że 22-latek otrzyma w nadchodzących tygodniach więcej okazji do gry.

Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...