DieRoten.pl
Reklama

Bramkarz Rakowa zaoferowany Bayernowi

fot. Fotolia
Reklama

Nie jest już żadną tajemnicą, że Bayern Monachium od pewnego czasu pracuje nad zatrudnieniem nowego bramkarza, który ma tymczasowo zastąpić Manuela Neuera.

Na przestrzeni kilkunastu ostatnich dni, z bawarskim klubem łączyło się wielu różnych bramkarzy, zaś niemalże zawsze w gronie kandydatów wymieniało się takich piłkarzy jak Yann Sommer, Alexander Nuebel, Dominik Livakovic czy też Bono.

Jakby tego było mało, to mistrzom Niemiec zaproponowano również transfer numeru jeden w bramce Rakowa Częstochowy, czyli Vladana Kovacevica. Podczas rozmowy z dziennikarzem „IPPEN Media”, agent Bośniaka – Franjo Vranjkovic – zaproponował publicznie usługi 24-latka ekipie z Monachium.

− Cóż, mogę zaoferować drużynie Bayernu Monachium pozyskanie tej zimy bramkarza Vladana Kovacevicia – zakomunikował Vranjkovic.

− Powinni rozważyć tę opcję, ponieważ Vladan to najlepszy młody bramkarz w całej Europie – podsumował Franjo Vranjkovic.

W przypadku ewentualnego transferu, bramkarz Rakowa Częstochowy nie byłby raczej zbyt tanim wydatkiem, zwłaszcza że jego umowa obowiązuje do końca czerwca 2026 roku, zaś szacowana wartość jest określana na poziomie 5 milionów euro.

Póki co w sezonie 2022/23, Vladan Kovacevic rozegrał 18 spotkań dla częstochowian, zaś jego dorobek to 9 czystych kont oraz 18 straconych goli (licząc krajowe i europejskie rozgrywki).

Źródło: IPPEN
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...