DieRoten.pl
Reklama

Bramkarz Rakowa zagrałby dla Bayernu „gratis”?

fot. Fotolia
Reklama

Od kilku tygodni jednym z najgorętszych tematów związanych z Bayernem Monachium jest pozyskanie nowego bramkarza do zespołu Juliana Nagelsmanna.

Jeszcze na początku grudnia mało kto spodziewał się, że kontuzja Manuela Neuera może doprowadzić do tak wielkiego zamieszania. Póki co „Bawarczycy” wciąż nie rozwiązali palącego problemu nowego golkipera, choć głównym kandydatem pozostaje nadal Yann Sommer z Gladbach.

Z drugiej strony w rozmowie dla niemieckiego dziennika „Bild”, po raz kolejny usługi swojego klienta monachijczykom zaproponował agent Vladana Kovacevica z Rakowa Częstochowy. Co więcej w grę miałoby wchodzić nawet wypożyczenie, dzięki czemu Bayern nie musiałoby w ogóle sięgać do portfela.

− Pewien klub z Premier League jest gotowy kupić Vladana już teraz, a następnie wypożyczyć go do jednej z najlepszych lig na świecie na pół roku – powiedział Vranjkovic.

− Byłoby to jednak tylko taki klub, który oczywiście walczyłby o tytuły. To byłoby świetne rozwiązanie dla FCB. Wszyscy byliby szczęśliwi – Raków, Anglicy i Bayern – dodał.

− Bayern miałby gwarancję czystych kont, zaś Kovacevic poznałby smak wielkiej ligi i poczyniłby pierwszy krok do wielkiej kariery – podsumował Franjo Vranjkovic.

Z ustaleń dziennikarzy „Bilda” możemy dowiedzieć się jeszcze, że Vranjkovic kontaktował się w tym tygodniu z Hasanem Salihamidzicem i miał poprosić go, aby Bayern przynajmniej przyjrzał się profilowi Kovacevica i rozważył pomysł jego zatrudnienia.

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...