DieRoten.pl

Bramkarz Rakowa zagrałby dla Bayernu „gratis”?

13.01.2023, 12:46:05
Fotolia

Od kilku tygodni jednym z najgorętszych tematów związanych z Bayernem Monachium jest pozyskanie nowego bramkarza do zespołu Juliana Nagelsmanna.

Jeszcze na początku grudnia mało kto spodziewał się, że kontuzja Manuela Neuera może doprowadzić do tak wielkiego zamieszania. Póki co „Bawarczycy” wciąż nie rozwiązali palącego problemu nowego golkipera, choć głównym kandydatem pozostaje nadal Yann Sommer z Gladbach.

Z drugiej strony w rozmowie dla niemieckiego dziennika „Bild”, po raz kolejny usługi swojego klienta monachijczykom zaproponował agent Vladana Kovacevica z Rakowa Częstochowy. Co więcej w grę miałoby wchodzić nawet wypożyczenie, dzięki czemu Bayern nie musiałoby w ogóle sięgać do portfela.

− Pewien klub z Premier League jest gotowy kupić Vladana już teraz, a następnie wypożyczyć go do jednej z najlepszych lig na świecie na pół roku – powiedział Vranjkovic.

− Byłoby to jednak tylko taki klub, który oczywiście walczyłby o tytuły. To byłoby świetne rozwiązanie dla FCB. Wszyscy byliby szczęśliwi – Raków, Anglicy i Bayern – dodał.

− Bayern miałby gwarancję czystych kont, zaś Kovacevic poznałby smak wielkiej ligi i poczyniłby pierwszy krok do wielkiej kariery – podsumował Franjo Vranjkovic.

Z ustaleń dziennikarzy „Bilda” możemy dowiedzieć się jeszcze, że Vranjkovic kontaktował się w tym tygodniu z Hasanem Salihamidzicem i miał poprosić go, aby Bayern przynajmniej przyjrzał się profilowi Kovacevica i rozważył pomysł jego zatrudnienia.

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (10)16.01.2023 08:34
Za takie wynalazki to ja dziękuję. To już wolę Svena który ma podobne warunki.
13.01.2023 21:18
@Pavelak mam podobne zdanie. Sprzedać Nubela do Monako już definitywnie. Za te pieniądze kupić bramkarza Rakowa. Wypożyczyć go na 2 lata do Gladbach. Wziąść już teraz Sommera. Neuer za te 2 lata zakończy karierę a do nas wróci Bosniak i zostanie nr1 jeżeli się sprawdzi. A my dotwgo czasu mamy Sommera którego może dzięki znalezieniu Borussi tymczasowego bramkarza kupilibyśmy trochę taniej.

To układałoby się nawet w całość. Ale Gladbach nie pójdzie na taką opcję a my olejemy Kovacevica i na tym się skończy. Tylko oby nie zakonczylo sie z Ulreichem.
13.01.2023 18:12
To lepiej już postawić na Ulreicha:)
13.01.2023 16:47
I mam nadzieję, że nawet gratis Bayern go nie weźmie.
13.01.2023 14:38
Może i by się nadał, ale co najwyżej w przeciętniaku włoskim. Bądźmy poważni.
13.01.2023 14:31
Szacun dla agenta za determinację, ale jeżeli brać Kovacevica to na stałe i najlepiej wtedy wypożyczyć do np. Moenchengladbach jakby udało się wziąć Sommera. Bośniak by się rozwijał w dobrym klubie, a my byśmy mieli Szwajcara na 2,5 roku. Wiem wiem wielka abstrakcja, ale coś takiego miałoby ręce i nogi niż klękanie przed Nubelkiem i z łzami w oczach prosić by się rozmyślił i przyszedł wcześniej.
13.01.2023 14:17
My jestesmy qw Drużyna Amatorska?? Że zaraz Pół Świata będzie z Nas Walić śmiechem ?? Bo nie rozumiem tego typu Transfer hahahahahahahahhahaha
13.01.2023 13:42
Bez sensu, jakieś zgniłe jajo coś mi się wydaje. Już prędzej bym Fabiana widział w Bayernie.
13.01.2023 13:09
Agent walczy o swoją prowizje i trzeba mu oddać, że dobrze wykorzystuje uraz Manu do promowania swojego zawodnika.
13.01.2023 13:08
Wątpię że Bayern na to pójdzie, jednakże darmo to uczciwa cena, wiadomo