DieRoten.pl

Upamecano, Pavard i Coman wkrótce dołączą do zespołu

06.01.2023, 11:07:36
Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com

Przygotowania monachijczyków do rundy wiosennej sezonu 2022/23 trwają już od kilku dni. Póki co Mueller i spółka mają za sobą dwie sesje treningowe.

Z kolei dziś nad ranem, monachijczycy polecieli do Kataru, gdzie przez kilka najbliższych dni będą trenować i przygotowywać się do rundy wiosennej w ośrodku Aspire Acadamy.

Niedawno poznaliśmy kadrę, jaką Julian Nagelsmann zabrał ze sobą do Dosze. Warto jednak podkreślić, że na pokładzie samolotu zabrakło kilku kluczowych zawodników – mowa przede wszystkim o reprezentantach francuskiej kadry narodowej, którzy wraz z kolegami wywalczyli na zeszłorocznym mundialu w Katarze srebrne medale.

Jednakże jak czytamy na oficjalnym portalu „FCB.de”, Benjamin Pavard, Dayot Upamecano oraz Kingsley Coman dołączą bezpośrednio do swoich kolegów w Katarze i wezmą udział w przygotowaniach do drugiej części kampanii 2022/23.

Z kolei kontuzjowani Manuel Neuer, Lucas Hernandez oraz Sadio Mane pozostali w Monachium, gdzie będą pracować nad swoim powrotem indywidualnie.

Warto jeszcze podkreślić, że w kadrze pierwszego zespołu nieobecny jest Marcel Sabitzer. Klub nie poinformował jednak o powodach jego nieobecności, ale jak donosi „TZ”, Austriak najpewniej zmaga się z grypą, dlatego też pozostał w domu.

źródło: FCB / TZ

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)



07.01.2023 00:52
Niech wracają i mamy cały skład uzupełniony
06.01.2023 18:24
Skoro Marokańczyk ma pauzować sześć tygodni a do meczu z PSG 5, to jak ma zdążyć?Zagnie czasoprzestrzeń? A co z przygotowaniem, wejściem w rytm meczowy? Przecież oni teraz będą budować formę właśnie... Nie no, bądźmy poważni. Na szczęście mamy Stanika.
06.01.2023 17:45
Mane i Mazraoui na CL powinni być już gotowi na całe szczęście.
06.01.2023 15:27
Czekamy z niecierpliwością!!
06.01.2023 14:42
A Mazraoui, Mane, Neuer, Hernandez zdążą dołączyć? Czy jeszcze ktoś do nich dołączy może, bo mało jest kłopotów?
06.01.2023 12:05
Jedna dobra informacja...