DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 138

Ktoś o zdrowych zmysłach naprawdę widział tam faul na czerwoną kartkę ? :D. Rose na szczęście należy do tych normalnych.

23.01.2023 13:32

Wynik kosmiczny, ale nie przeceniałbym przez to siły Kolonii.

23.01.2023 13:30

Prawidłowo, niech nabierają rytmu meczowego.

23.01.2023 13:28

Na pewno swoim podejściem i zachowaniem dużo oddalił się o bycie nr1 w przyszłości.

23.01.2023 13:27

Sprawiedliwy, ale trzeba docenić jakość i siłę Lipska. W BL powalczą o 2 miejsce, a i $ity mogą postraszyć.

23.01.2023 13:25

Ballack nie powiedział nic złego, po prostu stwierdził fakt, że nasz występ był przeciętny. Był, ale oczywiście są okoliczności to tłumaczące.

22.01.2023 19:04

Jeśli te doniesienia o wymaganiach Motinga są wyssane z palca to powinni dogadać się w sprawie nowej rocznej umowy z niewielką podwyżką.

22.01.2023 15:25

Słychać w nim sporo żalu i pretensji do Bayernu i tutaj raczej miłości już nie będzie. Nie wiemy jakie były relacje klubu z nim dokładnie w czasie tego wypożyczenia, ale jak słychać chyba byle jakie. Co do nieskorzystania z nadarzającej się okazji to też nie jest takie 0/1, bo nie wiemy co chciał Nuebel i co mu klub zakomunikował.

22.01.2023 12:46

Ciężko będzie mu przebić się do pierwszej drużyny gdzie jest już sporo juniorów czekających na jakieś minuty, np. Wanner czy Ibramihovic.

22.01.2023 12:41

Jest błąd z wynikiem do przerwy w meczu z Lipskiem

22.01.2023 11:06

Lipsk potwierdził, że na koniec sezonu powinni skończyć za Bayernem.

22.01.2023 11:03

We wtorek wpadną 3 punkty i czyste konto Sommera na przywitanie z AA.

22.01.2023 11:02

Kontakt był, ale takich rzeczy nie można gwizdać i dla mnie tam o przewinieniu nie ma mowy.

21.01.2023 13:22

@Marienplatz takie głosy przez osoby nieprzychylne Bayernowi były, są i będą zawsze. Tak jakby p$g przed chwilą nie przewaliło dwóch spotkań, a grali z drużynami o kilka półek niżej od Lipska.

21.01.2023 11:24

Oby p$g wyszło takim stylem jak na Rennes czy Lens

20.01.2023 23:27

Przeciętny występ całego zespołu. Nikt nie wybił się ani na plus ani na minus.

20.01.2023 23:23

Wynik sprawiedliwy, gra bardzo przeciętna, ale nie spodziewałem się fajerwerków po dopiero co zakończonym obozie przygotowawczym. Lipsk u siebie to bardzo niewygodny rywal i potwierdzili, że od kiedy prowadzi ich Rose to jest naprawdę silny zespół. Z meczu na mecz powinna wracać świeżość, a forma rosnąć.

20.01.2023 22:43

Można żyć z tym remisem, punkt z Lipska jest zawsze cenny.

20.01.2023 22:32

p$g przegrało z Rennes i Lens dopiero co więc z takimi wyrokami wstrzymałbym się.

20.01.2023 22:26

Tel wciśnie na 2:1

20.01.2023 22:19

Trzeba przepchnąć kolanem te pierwsze mecze, bo napewno nogi ciężkie po przygotowaniach i forma ma dopiero przyjść.

20.01.2023 22:06

Mueller niech wchodzi

20.01.2023 22:00

Szkoda tej branki straconej, teraz trzeba szybko strzelić na 2:1

20.01.2023 21:47

Moting idzie po armatkę ;)

20.01.2023 21:12

Ahh powinno być 1:0, fart Lipskq

20.01.2023 20:41

Matko jakie brednie gadali ci skandynawscy „eksperci” - zero pojęcia o BL i o piłce.

20.01.2023 20:14

Najmocniejsza 11 jaka na chwile obecną jest możliwa.

20.01.2023 20:13

@Zerafaelo na szczęście Bayern nie stoi w miejscu i za 2-3 lata nasza sytuacja z bramkarzami na pewno nie będzie wyglądać tak jak dzisiaj.

20.01.2023 14:44

Jedyna niewiadoma to chyba kto zagra z dwójki Coman/Gnabry.

20.01.2023 14:42

Wszystkie serie i passy zostaną podtrzymane, a rekordy poprawione.

20.01.2023 14:35

Bayern umie w mecze na szczycie i oby dzisiaj było podobnie.

20.01.2023 12:30

Trzeba zacząć odjeżdżać najgroźniejszym rywalom (z całym szacunkiem, ale nie zaliczam do nich Freiburga czy Unionu) żeby później mieć zapas jeśli trzeba będzie trochę odpuścić BL (tj. po rotować składem) na dalszych etapach CL i PN.

20.01.2023 11:50

Trzymam kciuki żeby Sommer faktycznie zagrał.

20.01.2023 11:46

Schmeichel miał przebłyski i zaliczał świetne pojedyncze spotkania, ale to jednak nie jest ten poziom co Sommer więc również cieszę się, że plan A wypalił.

20.01.2023 11:45

U siebie Lipsk zawsze jest niewygodnym rywalem, a na Bayern dodatkowo spinają się więc dzisiaj nie będzie łatwo.

20.01.2023 11:42

Obie drużyny dosyć sporo osłabione i szkoda, że spotkanie nie zostanie rozegrane w najmocniejszych 11.

20.01.2023 11:40

Sommer od lat pokazuje klasę ocierającą się o klasę światową i naprawdę nie wiem co musiałoby się wydarzyć żeby u nas nie ogarnął.

19.01.2023 22:32

W końcu ta długa przerwa kończy się i rusza BL. W dodatku na dzień dobry prawdziwe meczycho z udziałem Bayernu! Ciekawe czy Sommer jutro zagra, bo wydaje się, że trochę szybko, ale kto wie.

19.01.2023 22:28

W końcu! Świetny ruch klubu po głupocie Manu, który był postawiony w bardzo złej sytuacji, ale wyszedł z niej chyba najlepiej jak się dało. Można z optymizmem wyczekiwać nadchodzącej rundy. Servus Yann!

19.01.2023 16:08

Na tym poziomie pewność siebie i zaufanie do swoich umiejętności to podstawa żeby być jednym z lepszych i dobrze, że Musiala ma to cos.

19.01.2023 15:49

Już nawet same suche statystki pokazują, że nadal jest to bardzo ważny zawodnik. Powoli będzie ustępował miejsca, ale to wciąż zawodnik, który może decydować o wyniku meczu. Granie za zasługi nie może mieć miejsca, ale nie można też podważać jego bezdyskusyjnych umiejętności - to jest zawodnik, który od dekady zapewnia Bayernowi około 40 bramek w sezonie.

19.01.2023 15:39

Szokujące, że mocniejszy/większy klub sprowadza zawodników ze słabszych/mniejszych klubów. Jak wiadomo robi tak tylko Bayern, bo w innych ligach to się nie dzieje. C

Edytowano : 2023-01-19 12:29:27

Cadiz wykupuje graczy 8arcy, Sassuolo graczy Juve, a Leeds graczy $ity ;)

19.01.2023 12:27

To doświadczenie będzie mu niezbędne do zostanie liderem z prawdziwego zdarzenia.

19.01.2023 11:24

@Marienplatz racja, obrońcy powinni mieć zakaz kontaktu z przeciwnikiem czy sprintów żeby zminimalizować ryzyko kontuzji. Trzeba czekać na dobre informacje w sprawie Mazraoui'go, a w razie konieczności jest Blind i Stanisic. Tak czy siak pościel może okazać się za krótka.

19.01.2023 11:17

Trzeba przyznać, że końcówka rundy w wykonaniu Lipska była bardzo dobra. Ostatnie 5 spotkań w lidze to 4 zwycięstwa i remis, a do tego 2 zwycięstwa w CL w tym z Realem. Tyle, że po takim czasie to ma małe znaczenie.

19.01.2023 10:46

Marzyć nikt zabronić nie może, ale najpierw niech wywalczy miejsce w podstawowej 11 Lustenau.

19.01.2023 00:16

Też uważam, że piłka reprezentacyjna nijak ma się do rozgrywek klubowych i nikt nie będzie teraz przez pół roku rozpaczał.

19.01.2023 00:10

Do dwumeczu z p$g spokojnie zdąży zintegrować się.

19.01.2023 00:08

Oby wiosna w jego wykonaniu była tak samo dobra jak pierwsza cześć sezonu.

18.01.2023 18:32

@Patryk233 w tej półce w jakiej szuka Gladbach to spokojnie znajdzie. Chyba nikt nie oczekuje, że kupią bramkarza za 40 mln

18.01.2023 18:28

Za pół roku i tak odszedłby z BMG bez odstępnego i z BL w ogóle więc mamy sytuacje win-win. My potrzebujemy Sommera do realizacji sportowych celów, BMG otrzyma kasę za którą może załatwić sobie zastępcę, a BL nie traci świetnego zawodnika na rzecz innej ligi.

18.01.2023 15:43

No to teraz trzeba już czekać tylko na oficjalne potwierdzenie i mamy klasowego bramkarza nr1

18.01.2023 15:36

Trzymam kciuki żeby Lipsk te bonusy jak najszybciej dostał.

18.01.2023 13:37

@Patryk233 raczej profesjonalny, wypowiadający się w interesie Bayernu

18.01.2023 12:01

@hoven tak jak sprzedaliśmy Nianzou, Roca czy O. Richardsa

18.01.2023 11:56

Wiadomo, że inaczej mówić mu nie wypada.

18.01.2023 11:47

@Pavelak teraz priorytetem jest Sommer, a na ogłoszenia w sprawie Laimera przyjdzie czas.

18.01.2023 11:42

Nie ma większej grozy niż widmo grania Ulreichem w kolejnej rundzie.

18.01.2023 09:43

Trzeba będzie Motingowi drzwi pokazać jeśli te doniesienia są chociaż w jakimś procencie prawdziwe. Niewielka podwyżka i roczna nowa umowa to max na co Bayern powinien pójść.

17.01.2023 23:34

No rzeczywiście szkoda pieniędzy na darmowy transfer, który w przypadku niesprawdzenia się będzie można sprzedać.

17.01.2023 19:47

Biorąc pod uwagę, że będzie to pierwszy mecz o stawkę po okresie przygotowawczym to różnie to może wyglądać i aż tak ciekawie pewnie nie będzie.

17.01.2023 19:42

Wynik mówi sam za siebie i do 20 stycznia nic nie zmieni się.

17.01.2023 15:23

@Reeken89 jest to tylko zbieżność nazwisk, bo w żadnym stopniu nie są spokrewnieni.
Dobre informacje, że przedłużył kontrakt, bo szkoda jakby miał odejść i to bez odstępnego. Teraz czas na kolejny krok i być może wypożyczenie w przyszłym sezonie żeby ogrywał się na jak najwyższym poziomie, bo o minuty w pierwszym zespole może być ciężko.

17.01.2023 15:09

powinna być mała korekta:

- Manuel Neuer (głupota)

17.01.2023 13:54

To jest chyba najmocniejsza 11 na chwile obecną.

17.01.2023 12:44

Dało trochę wglądu, ale sam podkreśla, że w piątek będzie wszystko inne czyli dało, ale nic znaczącego i niczego z tego wyciągać nie można.

17.01.2023 12:31

Robienie tych telenowel przez dziennikarzy jest naprawdę irytujące, ale muszą przecież wymyślać newsy żeby produkować te swoje tweety i inne pierdy.

17.01.2023 12:26

Oby gra i wyniki w nadchodzącej rundzie to potwierdziły.

17.01.2023 12:21

Pewnie za chwile będzie dementi tych rewelacji, a gra będzie trwała dalej.

17.01.2023 08:13

Śmieszni są ci dziennikarze. Kilka dni temu info, że Bayern daje mniej niż 5 i więcej niż 5 nie da, a dzisiaj niby oferta na ponad 8 odrzucona przez Gladbach, które chciało…5 mln. Wuja warte są te wszystkie rewelacje wyssane z tylnej części ciała.

16.01.2023 23:39

Jest to zawodnik, którego trzeba i warto obserwować, bo jest naprawdę solidnym bramkarzem, który jeszcze rozwinie się, a w Bayernie może wejść na wyższy poziom.

16.01.2023 13:58

Chyba zapomniał, że nie gra już w Bayernie. Zaraz Watzke go sprowadzi na ziemie i nakreśli "cele" o jakie grają w tym sezonie - tj. sprzedaż Bellinghama i to by było na tyle.

16.01.2023 13:50

Zarówno Goretzka jak i De Ligt często mają drobne urazy mięśniowe więc taka przerwa w ramach kontroli obciążenia była jak najbardziej wskazana.

16.01.2023 12:15

Oby tak rzeczywiście było i można z optymizmem przystępować do rundy wiosennej.

16.01.2023 12:14

Asysta palce lizać, a kontrola piłki przez Sane również kapitalna.

16.01.2023 11:55

@Mathias Sommer jeszcze przyjdzie, ale przyjście Blinda też było potrzebne.

16.01.2023 11:19

Trudno żeby było inaczej skoro chwile obecną innego wyboru nie ma ;)

16.01.2023 11:15

To teraz już trzeba skupić się tylko na Sommerze i zamknąć to w tym tygodniu.

16.01.2023 11:13

Dziwnie cicho jest o Ranosie. Nie słychać o nowej umowie (kontrakt do końca tego sezonu jak dobrze sprawdziłem) czy jakimś planie na przyszłość w Monachium. Nie trenuje nawet sporadycznie z pierwszym zespołem ani nie pojechał na obóz do Kataru.

16.01.2023 09:35

Skoro Rennes czy Lens potrafi ograć p$g bez Neuera w bramce czy Lucasa to chyba i Bayern ma jakieś szanse.

15.01.2023 22:56

No i elegancko, wszyscy już muskuły po napinali i teraz czas dogadać się.

15.01.2023 19:48

Tylko żeby nikomu nie przyszło do głowy żeby na wariata wstawiać Mane do składu na p$g. Tylko zdrowy w 100% może pomóc zespołowi i lepiej tydzień później niż jeden dzień za szybko.

15.01.2023 14:41

Za to on wręcz pcha się do Monachium…

15.01.2023 14:39

De Light bardzo przyda się, bo Pavard na środku mnie nie przekonuje.

15.01.2023 14:37

Oby grał jak najwięcej, bo z RB znowu pokazał się ze świetnej strony (jak za każdym razem) i kolejne minuty mu cytując klasyka „po prostu należą się”

15.01.2023 13:03

Ostatnie spotkanie Bayern grał w połowie listopada (nie liczę treningu z RB) więc nie wiem na jakiej podstawie nożna oceniać naszą aktualną formę.

15.01.2023 12:57

Młodzi meldują gotowość do grania w pierwszym zespole.

15.01.2023 12:53

Bardziej interesuje nas jak dyrektor sportowy przepracował czas od kontuzji Manu.

15.01.2023 12:51

CL jest świetnym miejscem żeby sobie odbić różne niepowodzenia.

15.01.2023 12:46

Bardziej podobała mi się chyba bramka Zvonarka, ale ta też bardzo ładna.

15.01.2023 12:44

Nagelsmann podkręca śrubę i w pełni to popieram chociaż nie lubię takiego publicznego żalenia.

15.01.2023 12:41

Tel i Ibrahimovic wyglądali dobrze w meczu i w skrócie też to widać i oby w nadchodzącej rundzie dostawali swoje szanse.

15.01.2023 01:15

No rzeczywiście dziwne, bo przecież pierwszy zespół w grudniu zagrał całe… 0 spotkań.

15.01.2023 01:12

Naprawdę liczę, że wciąż trwają gierki transferowe z każdej ze stron i ostatecznie dojdzie do transferu, bo uważam, że brak ściągnięcia nowego nr1 i gra Ulrichem odbije się czkawką.

14.01.2023 23:37

@josh1982 nic, to tylko sparing czy mocniejszy trening.

14.01.2023 14:09

Za każdym razem jak czytam ten bilans wstydu Flicka to nie rozumiem jak to stało się.

14.01.2023 10:55

A ja właśnie takiego spodziewałem się, bo zespół jest przygotowywany tak żeby top forma przyszła na decydujące miesiące sezonu, a nie na trening w strajku okresu przygotowawczego.

Edytowano : 2023-01-14 10:37:33

Środku

14.01.2023 10:37

Oby Mane wrócił głodny gry i zmotywowany do pokazania sportowej złości po tym jak przepadł mu mundial.

14.01.2023 10:34

Chyba każdy (z małym wyjątkami) rozumie z czego wynika to zmęczenie i wie jaki cel ma obóz przygotowawczy. Jakbyśmy grali w lidze angielskiej to nie mielibyśmy takiego obozu teraz.

14.01.2023 10:31

Fatalnie to wygląda ? Jeden trening/sparing zagrany po obozie przygotowawczym zaraz po wyjściu z samolotu z Kataru ? :D. No tak to był mega ważny mecz, który decydował o tym sezonie.

13.01.2023 23:47