DieRoten.pl
Reklama

Brazzo: Potrzebujesz takich zawodników jak Blind

fot.
Reklama

Na początku zimowego okienka transferowego, Bayern Monachium dość niespodziewanie potwierdził zakontraktowanie nowego defensora − Daleya Blinda.

Holender miał już okazję ukończyć wiele treningów oraz był częścią kadry, która pracowała w Dosze w ramach zimowego obozu przygotowawczego. Z kolei w ubiegły piątek defensor zadebiutował w meczu towarzyskim przeciwko RB Salzburg.

W rozmowie dla klubowych mediów, na temat występu Daleya Blinda wypowiedział się Hasan Salihamidzic, który podkreślił, że 32-latek nie sprawiał wcale wrażenia, jakby był dopiero nowym piłkarzem w zespole prowadzonym przez Juliana Nagelsmanna.

− Szczerze mówiąc, nie sprawiał wrażenia, jakby dopiero co do nas trafił. Bardzo dobrze się wpasował. Zasadniczo, oczywiście, wnosi wiele doświadczenia i sprytu. Zawsze potrzebujesz takiego gracza w składzie – powiedział Salihamidzic.

W tej samej rozmowie, dyrektora sportowego bawarskiego klubu poproszono również o kilka słów na temat nieobecności takich piłkarzy jak Matthijs de Ligt, Leon Goretzka oraz Eric Maxim Choupo-Moting.

− To żadne urazy, tylko planowana kontrola obciążenia. Wszystko jest w porządku, zaś w najbliższym czasie cała trójka wznowi pełne treningi z zespołem – podsumował Hasan Salihamidzic.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...