DieRoten.pl
Reklama

Głosowanie na Piłkarza Roku Kadry Niemiec

fot. skwiot.pl
Reklama

Jak co roku Niemiecki Związek Piłki Nożnej przeprowadza wśród swoich kibiców głosowanie na Najlepszego Piłkarza Roku w niemieckiej reprezentacji narodowej.

2022 rok dla ekipy „Die Mannschaft” dobiegł końca w grudniu. Biorąc pod uwagę wszystkie spotkania, to podopieczni Hansiego Flicka mogą pochwalić się następującym bilansem: 4 zwycięstwa, 6 remisów oraz 2 porażki.

Na oficjalnej stronie Niemieckiego Związku Piłki Nożnej ruszyło już głosowanie na wybór Najlepszego Piłkarza niemieckiej reprezentacji narodowej. Jeśli mowa o zawodnikach Bayernu Monachium, to nominowanych jest pięciu graczy: Manuel NeuerJoshua KimmichJamal MusialaLeroy Sane oraz Thomas Mueller.

Pełna lista nominowanych prezentuje się następująco:

− Antonio Ruediger
− Thilo Kehrer
− Kai Havertz
− Ilkay Guendogan
− Nico Schlotterbeck
− Leroy Sane
− Joshua Kimmich
− Niklas Suele
− Manuel Neuer
− Thomas Mueller
− David Raum
− Jamal Musiala

Na ten moment na prowadzeniu jest pomocnik Bayernu i niemieckiej kadry narodowej, Jamal Musiala, na którego zagłosowało 66,5% kibiców. Drugi jest Kai Havertz (7,9%), zaś podium zamyka Joshua Kimmich (6,2%).

>>> Głosować można tutaj <<<

Głosowanie na Piłkarza Roku w niemieckiej reprezentacji narodowej trwa do 20 stycznia 2023 roku. W miarę możliwości będziemy przypominać o możliwości oddawania swoich głosów.

Źródło: DFB
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...