DieRoten.pl
Reklama

Nuebel: Monaco powiedziało mi, że nie chcą mnie oddawać

fot. Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Od kilku tygodni w mediach toczą się nieustanne dyskusje odnośnie poszukiwań przez Bayern Monachium nowego zawodnika na pozycję bramkarza.

Głównym kandydatem do wzmocnienia bramki bawarskiego klubu pozostaje Yann Sommer, choć liczne media podkreślają także, że monachijczycy nie porzucili wciąż planów odnośnie skrócenia wypożyczenia Alexandra Nuebela.

Niemiec czuje się jednak bardzo dobrze w AS Monaco, co też potwierdził w niedawnej rozmowie z dziennikarzami. Co więcej Alex zaznaczył także, że mimo wszystkich plotek na temat jego przyszłości, szefowie ASM powiedzieli mu wprost, że nie chcą go oddawać tej zimy.

− To całkiem normalne, że pojawiają się plotki o moim powrocie do Bayernu tej zimy, ponieważ jestem wypożyczony z FCB do Monaco. W końcu mam kontrakt ważny z FCB do 2025 roku – powiedział Nuebel.

− Jednak w tej chwili jestem zawodnikiem Monaco i to jest najważniejsze. Przed nami trudna druga połowa sezonu, mamy swoje cele. Jestem w pełni skoncentrowany na ASM. Okno transferowe jest otwarte do końca stycznia, a w futbolu wszystko może się zdarzyć – dodał.

− Decyzja o moim powrocie należy do Monaco. Jednakże szefowie powiedzieli mi, że nie chcą mnie oddawać tej zimy. Nie prowadziłem żadnych rozmów z Bayernem. Jestem tu szczęśliwy, dlatego też gram dla Monaco – podsumował Alex Nuebel.

W bieżącym sezonie 2022/23, Alex rozegrał łącznie 26 spotkań dla AS Monaco i zachował 7 czystych kont. Biorąc zaś pod uwagę cały jego dorobek od momentu wypożyczenia, to mowa jest o 75 meczach oraz 21 czystych kontach.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...