Tuchel zostawił smród w bvb, p$g i Chelsea i nie jest to tajemnicza wiedza w jakich stosunkach z klubami wylatywał i jakie bagno w szatniach robił na dowidzenia.
29.01.2023 12:18
Jak widać to nie Goretzka jest przyczyną ostatnich remisów wbrew niektórych marzeń.
29.01.2023 12:15
Jeśli na p$g zobaczymy inną grę (w co coraz trudniej wierzyć) i wynik dwumeczu pozytywny dla Bayernu to temat „kryzysu” na początku sezonu będzie zapomniany. Natomiast w innym scenariuszu drogi Bayernu i Nagelsmanna powinny rozejść się.
29.01.2023 11:27
Tuchel to porażka, po kilku miesiącach wyleciałby zostawiając syf w szatni. Nie, nie, nie.
29.01.2023 00:31
Spokojnie to zasłona i próba uśpienia p$g i trzeba przyznać, że robimy to genialnie :D
28.01.2023 21:30
Fatalny mecz w naszym wykonaniu i niestety Nagelsmann znowu na własne życzenie (oczywiście z dużą pomocą zawodników) siada na gorące krzesło. Ktoś musi zawodnikom załatwić trochę jaj i charakteru.
28.01.2023 20:32
Nagelsmann znowu zaczyna jechać na rowerze bez siodełka
28.01.2023 20:26
Nie ma kto wstrząsnąć zawodnikami na boisku i tak się szwendają
28.01.2023 20:18
Spokojnie, jeszcze rozkręci się
28.01.2023 20:02
Mnie do dwumeczu z p$g wyniki i gra mało odchodzą
28.01.2023 19:01
Na szczęście pozycja sportowa Bayernu (potwierdzona pucharami czy różnymi rankingami) jak i finansowa potwierdza, że droga obrana przez klub jest jak najbardziej słuszna. Gdyby Bayern miał słychać krytyki kibiców zawodników klubu to co okienko musiałby wymieniać conajmniej połowę kadry, ale na szczęście siedzą tak kumaci i rozsądni ludzie.
28.01.2023 18:45
Powody są takie, że przechodzą do takiego bvb, bo mają gwarancje składu, zero presji na wyniki sportowe klubu oraz umowę na transfer do dużego klubu jak już wypromują się. W Bayernie nie ma czasu na tolerowanie błędów i czekanie na wystrzelenie. Albo robisz różnice z miejsca albo przepadasz. Tutaj Kimmich po jednym słabszym meczu jest z miejsca cieniasem. Na tle topowych klubów u nas sytuacje wyglada i tak nienajgorzej.
28.01.2023 18:29
Powody dla których młode wunderkindy nie wybierają topowych klubów takich jak Bayern są zupełnie inne i niech Bayern trzyma się tego jak najdłużej, bo w innym przypadku bylibyśmy klubem przejściowym, a nie przystankiem końcowym.
28.01.2023 18:16
Zaskakujący skład, ale oby Nagelsmann miał racje.
28.01.2023 18:02
11 z Muellerem zamiast Musiali brzmi chyba optymalnie.
28.01.2023 16:23
Oby to Nagelsmann przechytrzył Glasnera.
28.01.2023 16:19
Wszystkie te serie i statystki wyglądają imponująco i oby dzisiaj to wszystko podtrzymać.
28.01.2023 16:17
Wcześniej nie był w klubie który to gwarantuje więc niech teraz korzysta.
28.01.2023 15:26
Eintracht to nie jest „jakiś” „rywal” tylko poważny i silny przeciwnik. Nie przez przypadek wygrali LE, a teraz wyszli z grupy CL.
28.01.2023 15:23
Jak widać po obecnej sytuacji za naszą granicą hasło „nigdy więcej” jest niestety tylko pustym frazesem.
28.01.2023 15:20
Tak samo Eintracht może wygrać jak i może zostać rozgromiony - wszystko zależy od chęci naszych księżniczek.
28.01.2023 15:18
Będą mogli z wnukami oglądać skróty swoich strzałów z tego pojedynku.
28.01.2023 15:16
W ostatnich dwóch meczach bez Muellera wygrać nie udało się więc jak już to o punkt walczymy bez Niego.
28.01.2023 14:34
Gdyby Gnabry był w formie, gdyby Bayern był w formie, gdyby zamiast 2 punktów było 6 to temat przeszedłby bokiem poza lekkim obśmianiem kreacji. Trzeba mieć instynkt samozachowawczy, którego tutaj zabrakło. A Lothar jak zawsze dla zasady musi być w kontrze i udaje głupiego.
28.01.2023 13:43
To jest Bundesliga, a nie liga hiszpańska i tutaj nie ma 15 ogórków do klepania, a Eintracht to bardzo solidny klub.
Dzisiaj trzeba zdobyć 3 punkty żeby nie zaczęło robić się nerwowo. Liczę, że nogi będą już trochę lżejsze.
28.01.2023 13:22
Niech Lipsk nam depcze po piętach jak najdłużej, może to wyjść Bayernowi tylko na dobre.
27.01.2023 22:48
Przy zerowych sportowych ambicjach nie mają żadnych szans na zatrzymanie Bellinghama. Poza tym to tylko takie udawanie pod publiczkę, że próbują go zatrzymać żeby kibice nie mieli pretensji. Odejdzie latem nawet jak dorzucą mu do pensji bezcennego argentyńskiego kaktusa.
27.01.2023 22:00
@Pavelak jakoś nie widzę żeby tutaj była wrzawa i entuzjazm po sprzedaży Gnabry'go i sprowadzeniu w jego miejsce takiego Edwardsa. Ciężko zadowolić kibica Bayernu ;)
27.01.2023 14:40
Pech Goretzki może być szansą dla Gravenbercha i teraz Holender musi pokazać się z dobrej strony żeby dać argumenty Nagelsmannowi.
27.01.2023 13:44
Sprzedaż sprzedażą, ale następnie trzeba kupić. Kogo lepszego Bayern miałby sprowadzić np. za Sane ?
27.01.2023 13:26
Niech wraca jak najszybciej do zdrowia, ale trzeba nastawić się, że raczej w dwumeczu z p$g Bayern nie będzie mógł na Niego liczyć. Trzeba trzymać kciuki żeby reszta defensywy nie posypała, a Pavard w meczu z klubem z Francji będzie podwójnie zmotywowany.
27.01.2023 13:04
Ciekawe czy znowu jakieś problemy mięśniowe, które wraz z operacją miały skończyć się.
27.01.2023 12:57
Latem ma być uczciwa i na równych warunkach sportowa rywalizacja obojętnie na to kto będzie brał w niej udział.
27.01.2023 11:45
No to wychodzi na to, że Bayern miał przygotowane kilkanaście planów awaryjnych i prawidłowo.
27.01.2023 11:16
Gnabry i Goretzka rzeczywiście mogliby obejrzeć spotkanie z wysokości ławki rezerwowych.
27.01.2023 11:15
@Reeken89 oczywiście, że Sane, Gnabry i Coman tak samo nie mają podjazdu do RR. Tak piłka jest już trochę inna, ale na tych pozycjach nie wielu jest lepszych zawodników od wymienionej 3.
27.01.2023 10:57
Jeśli forma i ten flow przyjdzie to znowu Bayern będzie bardzo groźny i liczył się do tryumfu w każdych rozgrywkach.
27.01.2023 10:54
Jeśli oddanie jednego przypadkowego strzału w całym meczu i później obrona Częstochowy (skuteczna, ale to większa zasługa Bayernu) przez 90 minut można określić jako zagranie dobrego meczu to tak było.
27.01.2023 10:46
@Simon89 oczywiście, że nie mają
27.01.2023 10:40
@Comentateiro Pep i ilość błędnych jego ocen nie spowoduje, że Grealisha będzie lepszym skrzydłowym od Sane (w formie, a nie na podstawie ostatniego spotkania). Nie jestem wielkim fanem Sane, bo uważam, że brak charakteru oraz odpowiedniego mentalu nie pozwala mu wejść na jeszcze wyższy poziom, ale jednak jest to półka wyżej od Anglika u którego trzeba na siłę szukać pozytywów w postaci dyscypliny taktycznej, bo w ofensywie jest mało przydatny, a mimo tego że te wszystkie aspekty są oczywiście bardzo ważne to jednak czego innego oczekuje się od ofensywnych graczy. Każdy z nas może mieć inne zdanie.
@Reeken89 a jacy są ci zawodnicy, którzy grają regularnie ? I nie mówimy o Viniciusie, który gra w zupełnie innym ustawieniu i bliżej mu do bocznego napastnika niż do skrzydłowego. Nikt nie ma podjazdu do RR z obecnych skrzydłowych i tyle :)
27.01.2023 10:28
Sane, Coman i Gnabry raczej z miejsca posadziliby na ławce Asensio, Rodrygo czy Grealisha. Czas obudzić się z czasów RR, bo takich skrzydłowych nie ma - nie tylko w Bayernie, ale w ogóle takich nie ma. I będę jednak trzymał kciuki za nasze zwycięstwo w dwumeczu z p$g.
27.01.2023 08:15
Eintracht to będzie bardzo silny i niewygodny rywal, dobrze byłoby z takim rywalem zacząć pozytywną serie.
26.01.2023 16:10
Za Pavarda taki Cancelo byłby jak znalazł :D
26.01.2023 16:03
@Skobry jeśli mogę to jednak pozostanę przy swoim zdaniu, że podjęte decyzje przez klub to coś więcej niż publiczna krytyka. Zamiast Sommera klub mógł trzymać miejsce dla Manu poprzez granie... Ulreichem.
26.01.2023 14:04
Jeśli na p$g zdążą "wrócić" Sane, Gnabry, Musiala czy Goretzka to i bez Mane damy radę, ale oczywiście jakby był dostępny już na pierwszy mecz to byłoby świetnie.
26.01.2023 13:42
Ściągnięcie Sommera i pogonienie Tapalovica to nawet coś więcej od publicznej krytyki.
26.01.2023 12:52
Gaviego niech najpierw zarejestrują :D
26.01.2023 12:42
Innego wyniku być nie mogło, to jedno z wielu następnych takich tytułów.
26.01.2023 11:37
To nie jest oficjalne stanowisko klubu tylko dziennikarska fikcja.
26.01.2023 11:35
Łysy bajerant to mówił tak do kilkuset piłkarzy. O Gaudino też rozpływał się.
26.01.2023 11:29
@Marienplatz dostali
26.01.2023 10:08
1 strzał, 22% posiadania piłki - autobus skutecznie zaparkowany.
26.01.2023 10:06
Na rok, on już ma 34 lata.
25.01.2023 21:51
Jeśli ktoś naprawdę oczekuje, że klub publicznie będzie rzucał kamieniami w Manu to zawiedzie się. Ściągnięcie Sommera i pożegnanie się z Tapalovicem to jasny sygnał co myślą o jego zachowaniu, ale mają tyle klasy i szacunku, że publicznie tego nie będą prać.
25.01.2023 20:33
Pokazał się z dobrej strony i fajnie jakby Nagelsmann zaczął go trochę budować.
25.01.2023 15:43
Za cenę za jaką został sprowadzony, ale teraz bez Tapalovica sytuacja w sztabie trenerskim wróci do normalności wiec Sommer może liczyć na sprawiedliwe warunki. Tak czy siak wszystko będzie zależało od planów Bayernu na rozwiązanie sytuacji bramkarzy w najbliższej przyszłości. Pożegnanie się z Tapalovicem jest na pewno jakimś gestem w stronę Nuebla.
25.01.2023 15:31
Raczej szczęście w głupocie.
25.01.2023 15:10
Nigdzie indziej nie był trenerem bramkarzy więc ciekawe co teraz, może trafi tam gdzie... Manu :)
25.01.2023 15:03
Jakim cudem Nagelsmann ma mieć najsilniejszy skład skoro forsowana jest teza, że z roku na rok kadra jest osłabienia i jest coraz słabsza ? Czy teraz nagle wszystkie okienka były świetne tylko Julek nie umie w trenera ?
25.01.2023 14:03
To co jest w umowie a czego nie ma to czyste zgadywanie. Może chodzi o zrzeczenie się większej części niż przewiduje tego umowa z racji na wyjątkową głupotę i nieodpowiedzialność Manu.
Jak nie będzie wyników to poleci Nagelsmann i kwota transferu nie będzie miała znaczenia.
25.01.2023 13:46
Z tym zwalnianiem Nagelsmanna to jeszcze bym wstrzymał się. Wciąż mam nadzieje, że te dwa remisy i słaba gra jest wynikiem treningów w Katarze i jest wliczona w straty dla większych celów w najbliższych tygodniach. JN doskonale zdaje sobie sprawę, że dwumecz z p$g będzie najprawdopodobniej pojedynkiem o być albo nie być w Bayernie i chce żeby tutaj zawodnicy byli w zwyżkującej formie, a następnie żeby paliwa starczyło na decydujące miesiące. Wtedy każdy machnie ręką na remis z Koeln. Oczywiście poprzednia wiosna zapala czerwoną lampkę w głowie, ale jeszcze za wcześnie.
25.01.2023 09:11
Sprowadzając Sommera klub zrobił co mógł aby te cele były nadal realne.
25.01.2023 08:18
Słabe zachowanie Gnabry'go, ale nie prowadził samochodu przez kilka godzin w obie strony i to na pewno nie jest przyczyna naszego słabego występu. Jakby cały dzień naparzał w fife na kanapie to wczoraj załadowałby hattricka ? Tacy są współcześni piłkarze w większości - lalusie bez charakteru, gdzie ubrania i fryzury to podstawa.
25.01.2023 08:16
Przetrwali stojąc w swoim polu karnym całą drużyną, a Bayern nie miał pomysłu jak sobie z tym poradzić.
25.01.2023 08:10
W pełni zasłużenie niskie oceny.
25.01.2023 08:09
Tylko żeby nie było to coś poważniejszego i oby jak najszybciej doszedł do siebie.
25.01.2023 07:45
I to jest w tym chyba najgorsze.
25.01.2023 07:42
Również uważam, że dzisiaj najlepiej De Ligt zagrał, a Gnabry za to najsłabszy.
24.01.2023 23:22
P$g przewaliło od początku roku już 2 spotkania w lidze i tak samo można o nich napisać z czym oni do Bayernu.
24.01.2023 22:37
Prawie 80% posiadania piłki bez większego zagrożenia z rywalem, który raz fartownie strzelił i przez resztę meczu grał 10 w obronie. Cieniutko to wygląda, ale nie ma co popadać w depresje. Forma i świeżość ma być za chwile, a zespół będzie rozliczany z dwumeczu z p$g i jeśli tam zespół będzie wyglądał inaczej to każdy machnie na te początkowe paździerze.
24.01.2023 22:30
Przeciętny, a wręcz słaby mecz w naszym wykonaniu. Straciliśmy 2 punkty i tyle.
24.01.2023 22:24
W końcu !
24.01.2023 22:19
Ciekawe czy będzie to taki spacerek jak z Lens czy Rennes
24.01.2023 22:17
Jak to nie wpadło, jak
24.01.2023 22:16
Cała nadzieja w Telu
24.01.2023 22:12
Dawać Tela
24.01.2023 22:06
Będą dzisiaj 3 punkty
24.01.2023 21:58
Czemu nie strzelał ?
24.01.2023 21:47
Jest Coman i Gravenberch - brawo Nagelsmann
24.01.2023 21:34
Fatalna połowa w naszym wykonaniu, w drugiej musi być zdecydowana zmiana. Niektórzy już w przerwie powinni zejść dla przykładu, a nie trzymać ich do 75 minuty.
24.01.2023 21:23
Ilość celnych strzałów - 1
24.01.2023 21:16
Gnabry już w przerwie pod prysznic, a za niego Tela - ale wiadomo, że to nie wydarzy się
24.01.2023 21:13
Jeszcze na wakacjach nasi
24.01.2023 20:40
No i elegancko, skład mi pasi.
24.01.2023 19:34
No to chyba już trzeba czekać tylko na oficjalny komunikat. Już po meczu z Lipskiem wiec nic nie stoi na przeszkodzie.
24.01.2023 18:20
@Reeken89 to jakim cudem ten Kimmich rzekomo bez formy przez cały sezon ma noty w Kickerze 2,78 (BL), 2,60 (CL) i 2,50 (DFB) ? Jakbyś nie zauważył to ten sezon z racji na MŚ w środku sezonu jest inny niż wszystkie. Mało istotna jest forma w pierwszym meczu od początku listopada, dużo bardziej ważne jest to co będzie w następnych tygodniach.
24.01.2023 18:05
Kimmich i Goretzka nic nie wnoszą do gry ? Ciekawe. Przez Kickera obaj zostali sklasyfikowani razem z Bellingham najwyżej w całej lidze. Nie wyciągałbym zbyt pochopnych wniosków na podstawie jednego spotkania po kilku miesiącach po dopiero co zakończonym okresie przygotowawczym.
24.01.2023 15:59
Oby Koeln po ostatnim zwycięstwie aż nadto uwierzyło w swoje umiejętności i to powinno ich zgubić.
24.01.2023 14:49
Wszystkie serie i passy przeciwko Koeln zostaną podtrzymane, a rekordy poprawione.
24.01.2023 14:44
Jak na 1 czy 2 wspólne treningi to faktycznie nie wyglądał jak ciało obce w drużynie.
24.01.2023 13:02
Dobre rozwiązanie tymczasowe, a może jeszcze Starke da się namówić na "kilka" nocy w hotelach więcej.
24.01.2023 12:00
Mueller na skrzydle ? Czekam na te rajdy i dryblingi na pełnej szybkości ;)
Edytowano : 2023-01-24 11:30:28
Nie spodziewam się rotacji dzisiaj mimo wszystko.
24.01.2023 11:29
Świetne informacje i chyba rzeczywiście można mieć nadzieje, że Sadio będzie gotowy na p$g.
24.01.2023 11:27
Nie spodziewam się żadnej praktycznie rotacji, bo teraz jest czas żeby zespól nabierał rytmu meczowego, a do dwumeczu z p$g coraz bliżej. Dzisiaj nie liczę w dalszym ciągu na fajerwerki i będę zadowolony jak zobaczę nawet mały progres względem piątkowego spotkania. Najważniejsze to żeby 3 punkty zostały w Monachium.
24.01.2023 11:25
Bardzo dobra decyzja klubu, to nie był trener bramkarzy tylko jednego bramkarza.
24.01.2023 11:12
Ciężko żeby jakikolwiek zawodnik był z tego zadowolony, ale jaki widać Mueller rozumie zaistniałą sytuacje i zmieniającą się swoją rolę w zespole.
24.01.2023 11:04
Nie zdecydował się jeszcze kto zagra ? Ale wiadomo kto nie zagra - Gravenberch.
23.01.2023 21:22
Źle się dzieje ? Raczej dobrze dzieje się. Czas zakończyć to państwo w państwie jakie powstało w sztabie bramkarskim.
23.01.2023 21:03
Trzeba przyznać, że braki kadrowe zostały naprawdę optymalnie uzupełnione.
23.01.2023 13:40
Absolutnie nie jako 9, to nie jest rasowy klasyczny napastnik i nie będzie takim. To jest ofensywny piłkarz na pozycji Muellera. Mam dalej jakąś słabość do tego zawodnika, ale na pewno ostatnie lata stawiają przy nim spory znak zapytania. Przy dobrej promocji można zaryzykować, ale w innym przypadku nie warto.
Tuchel zostawił smród w bvb, p$g i Chelsea i nie jest to tajemnicza wiedza w jakich stosunkach z klubami wylatywał i jakie bagno w szatniach robił na dowidzenia.
29.01.2023 12:18
Jak widać to nie Goretzka jest przyczyną ostatnich remisów wbrew niektórych marzeń.
29.01.2023 12:15
Jeśli na p$g zobaczymy inną grę (w co coraz trudniej wierzyć) i wynik dwumeczu pozytywny dla Bayernu to temat „kryzysu” na początku sezonu będzie zapomniany. Natomiast w innym scenariuszu drogi Bayernu i Nagelsmanna powinny rozejść się.
29.01.2023 11:27
Tuchel to porażka, po kilku miesiącach wyleciałby zostawiając syf w szatni. Nie, nie, nie.
29.01.2023 00:31
Spokojnie to zasłona i próba uśpienia p$g i trzeba przyznać, że robimy to genialnie :D
28.01.2023 21:30
Fatalny mecz w naszym wykonaniu i niestety Nagelsmann znowu na własne życzenie (oczywiście z dużą pomocą zawodników) siada na gorące krzesło. Ktoś musi zawodnikom załatwić trochę jaj i charakteru.
28.01.2023 20:32
Nagelsmann znowu zaczyna jechać na rowerze bez siodełka
28.01.2023 20:26
Nie ma kto wstrząsnąć zawodnikami na boisku i tak się szwendają
28.01.2023 20:18
Spokojnie, jeszcze rozkręci się
28.01.2023 20:02
Mnie do dwumeczu z p$g wyniki i gra mało odchodzą
28.01.2023 19:01
Na szczęście pozycja sportowa Bayernu (potwierdzona pucharami czy różnymi rankingami) jak i finansowa potwierdza, że droga obrana przez klub jest jak najbardziej słuszna. Gdyby Bayern miał słychać krytyki kibiców zawodników klubu to co okienko musiałby wymieniać conajmniej połowę kadry, ale na szczęście siedzą tak kumaci i rozsądni ludzie.
28.01.2023 18:45
Powody są takie, że przechodzą do takiego bvb, bo mają gwarancje składu, zero presji na wyniki sportowe klubu oraz umowę na transfer do dużego klubu jak już wypromują się. W Bayernie nie ma czasu na tolerowanie błędów i czekanie na wystrzelenie. Albo robisz różnice z miejsca albo przepadasz. Tutaj Kimmich po jednym słabszym meczu jest z miejsca cieniasem. Na tle topowych klubów u nas sytuacje wyglada i tak nienajgorzej.
28.01.2023 18:29
Powody dla których młode wunderkindy nie wybierają topowych klubów takich jak Bayern są zupełnie inne i niech Bayern trzyma się tego jak najdłużej, bo w innym przypadku bylibyśmy klubem przejściowym, a nie przystankiem końcowym.
28.01.2023 18:16
Zaskakujący skład, ale oby Nagelsmann miał racje.
28.01.2023 18:02
11 z Muellerem zamiast Musiali brzmi chyba optymalnie.
28.01.2023 16:23
Oby to Nagelsmann przechytrzył Glasnera.
28.01.2023 16:19
Wszystkie te serie i statystki wyglądają imponująco i oby dzisiaj to wszystko podtrzymać.
28.01.2023 16:17
Wcześniej nie był w klubie który to gwarantuje więc niech teraz korzysta.
28.01.2023 15:26
Eintracht to nie jest „jakiś” „rywal” tylko poważny i silny przeciwnik. Nie przez przypadek wygrali LE, a teraz wyszli z grupy CL.
28.01.2023 15:23
Jak widać po obecnej sytuacji za naszą granicą hasło „nigdy więcej” jest niestety tylko pustym frazesem.
28.01.2023 15:20
Tak samo Eintracht może wygrać jak i może zostać rozgromiony - wszystko zależy od chęci naszych księżniczek.
28.01.2023 15:18
Będą mogli z wnukami oglądać skróty swoich strzałów z tego pojedynku.
28.01.2023 15:16
W ostatnich dwóch meczach bez Muellera wygrać nie udało się więc jak już to o punkt walczymy bez Niego.
28.01.2023 14:34
Gdyby Gnabry był w formie, gdyby Bayern był w formie, gdyby zamiast 2 punktów było 6 to temat przeszedłby bokiem poza lekkim obśmianiem kreacji. Trzeba mieć instynkt samozachowawczy, którego tutaj zabrakło. A Lothar jak zawsze dla zasady musi być w kontrze i udaje głupiego.
28.01.2023 13:43
To jest Bundesliga, a nie liga hiszpańska i tutaj nie ma 15 ogórków do klepania, a Eintracht to bardzo solidny klub.
Dzisiaj trzeba zdobyć 3 punkty żeby nie zaczęło robić się nerwowo. Liczę, że nogi będą już trochę lżejsze.
28.01.2023 13:22
Niech Lipsk nam depcze po piętach jak najdłużej, może to wyjść Bayernowi tylko na dobre.
27.01.2023 22:48
Przy zerowych sportowych ambicjach nie mają żadnych szans na zatrzymanie Bellinghama. Poza tym to tylko takie udawanie pod publiczkę, że próbują go zatrzymać żeby kibice nie mieli pretensji. Odejdzie latem nawet jak dorzucą mu do pensji bezcennego argentyńskiego kaktusa.
27.01.2023 22:00
@Pavelak jakoś nie widzę żeby tutaj była wrzawa i entuzjazm po sprzedaży Gnabry'go i sprowadzeniu w jego miejsce takiego Edwardsa. Ciężko zadowolić kibica Bayernu ;)
27.01.2023 14:40
Pech Goretzki może być szansą dla Gravenbercha i teraz Holender musi pokazać się z dobrej strony żeby dać argumenty Nagelsmannowi.
27.01.2023 13:44
Sprzedaż sprzedażą, ale następnie trzeba kupić. Kogo lepszego Bayern miałby sprowadzić np. za Sane ?
27.01.2023 13:26
Niech wraca jak najszybciej do zdrowia, ale trzeba nastawić się, że raczej w dwumeczu z p$g Bayern nie będzie mógł na Niego liczyć. Trzeba trzymać kciuki żeby reszta defensywy nie posypała, a Pavard w meczu z klubem z Francji będzie podwójnie zmotywowany.
27.01.2023 13:04
Ciekawe czy znowu jakieś problemy mięśniowe, które wraz z operacją miały skończyć się.
27.01.2023 12:57
Latem ma być uczciwa i na równych warunkach sportowa rywalizacja obojętnie na to kto będzie brał w niej udział.
27.01.2023 11:45
No to wychodzi na to, że Bayern miał przygotowane kilkanaście planów awaryjnych i prawidłowo.
27.01.2023 11:16
Gnabry i Goretzka rzeczywiście mogliby obejrzeć spotkanie z wysokości ławki rezerwowych.
27.01.2023 11:15
@Reeken89 oczywiście, że Sane, Gnabry i Coman tak samo nie mają podjazdu do RR. Tak piłka jest już trochę inna, ale na tych pozycjach nie wielu jest lepszych zawodników od wymienionej 3.
27.01.2023 10:57
Jeśli forma i ten flow przyjdzie to znowu Bayern będzie bardzo groźny i liczył się do tryumfu w każdych rozgrywkach.
27.01.2023 10:54
Jeśli oddanie jednego przypadkowego strzału w całym meczu i później obrona Częstochowy (skuteczna, ale to większa zasługa Bayernu) przez 90 minut można określić jako zagranie dobrego meczu to tak było.
27.01.2023 10:46
@Simon89 oczywiście, że nie mają
27.01.2023 10:40
@Comentateiro Pep i ilość błędnych jego ocen nie spowoduje, że Grealisha będzie lepszym skrzydłowym od Sane (w formie, a nie na podstawie ostatniego spotkania). Nie jestem wielkim fanem Sane, bo uważam, że brak charakteru oraz odpowiedniego mentalu nie pozwala mu wejść na jeszcze wyższy poziom, ale jednak jest to półka wyżej od Anglika u którego trzeba na siłę szukać pozytywów w postaci dyscypliny taktycznej, bo w ofensywie jest mało przydatny, a mimo tego że te wszystkie aspekty są oczywiście bardzo ważne to jednak czego innego oczekuje się od ofensywnych graczy. Każdy z nas może mieć inne zdanie.
@Reeken89 a jacy są ci zawodnicy, którzy grają regularnie ? I nie mówimy o Viniciusie, który gra w zupełnie innym ustawieniu i bliżej mu do bocznego napastnika niż do skrzydłowego. Nikt nie ma podjazdu do RR z obecnych skrzydłowych i tyle :)
27.01.2023 10:28
Sane, Coman i Gnabry raczej z miejsca posadziliby na ławce Asensio, Rodrygo czy Grealisha. Czas obudzić się z czasów RR, bo takich skrzydłowych nie ma - nie tylko w Bayernie, ale w ogóle takich nie ma. I będę jednak trzymał kciuki za nasze zwycięstwo w dwumeczu z p$g.
27.01.2023 08:15
Eintracht to będzie bardzo silny i niewygodny rywal, dobrze byłoby z takim rywalem zacząć pozytywną serie.
26.01.2023 16:10
Za Pavarda taki Cancelo byłby jak znalazł :D
26.01.2023 16:03
@Skobry jeśli mogę to jednak pozostanę przy swoim zdaniu, że podjęte decyzje przez klub to coś więcej niż publiczna krytyka. Zamiast Sommera klub mógł trzymać miejsce dla Manu poprzez granie... Ulreichem.
26.01.2023 14:04
Jeśli na p$g zdążą "wrócić" Sane, Gnabry, Musiala czy Goretzka to i bez Mane damy radę, ale oczywiście jakby był dostępny już na pierwszy mecz to byłoby świetnie.
26.01.2023 13:42
Ściągnięcie Sommera i pogonienie Tapalovica to nawet coś więcej od publicznej krytyki.
26.01.2023 12:52
Gaviego niech najpierw zarejestrują :D
26.01.2023 12:42
Innego wyniku być nie mogło, to jedno z wielu następnych takich tytułów.
26.01.2023 11:37
To nie jest oficjalne stanowisko klubu tylko dziennikarska fikcja.
26.01.2023 11:35
Łysy bajerant to mówił tak do kilkuset piłkarzy. O Gaudino też rozpływał się.
26.01.2023 11:29
@Marienplatz dostali
26.01.2023 10:08
1 strzał, 22% posiadania piłki - autobus skutecznie zaparkowany.
26.01.2023 10:06
Na rok, on już ma 34 lata.
25.01.2023 21:51
Jeśli ktoś naprawdę oczekuje, że klub publicznie będzie rzucał kamieniami w Manu to zawiedzie się. Ściągnięcie Sommera i pożegnanie się z Tapalovicem to jasny sygnał co myślą o jego zachowaniu, ale mają tyle klasy i szacunku, że publicznie tego nie będą prać.
25.01.2023 20:33
Pokazał się z dobrej strony i fajnie jakby Nagelsmann zaczął go trochę budować.
25.01.2023 15:43
Za cenę za jaką został sprowadzony, ale teraz bez Tapalovica sytuacja w sztabie trenerskim wróci do normalności wiec Sommer może liczyć na sprawiedliwe warunki. Tak czy siak wszystko będzie zależało od planów Bayernu na rozwiązanie sytuacji bramkarzy w najbliższej przyszłości. Pożegnanie się z Tapalovicem jest na pewno jakimś gestem w stronę Nuebla.
25.01.2023 15:31
Raczej szczęście w głupocie.
25.01.2023 15:10
Nigdzie indziej nie był trenerem bramkarzy więc ciekawe co teraz, może trafi tam gdzie... Manu :)
25.01.2023 15:03
Jakim cudem Nagelsmann ma mieć najsilniejszy skład skoro forsowana jest teza, że z roku na rok kadra jest osłabienia i jest coraz słabsza ? Czy teraz nagle wszystkie okienka były świetne tylko Julek nie umie w trenera ?
25.01.2023 14:03
To co jest w umowie a czego nie ma to czyste zgadywanie. Może chodzi o zrzeczenie się większej części niż przewiduje tego umowa z racji na wyjątkową głupotę i nieodpowiedzialność Manu.
Jak nie będzie wyników to poleci Nagelsmann i kwota transferu nie będzie miała znaczenia.
25.01.2023 13:46
Z tym zwalnianiem Nagelsmanna to jeszcze bym wstrzymał się. Wciąż mam nadzieje, że te dwa remisy i słaba gra jest wynikiem treningów w Katarze i jest wliczona w straty dla większych celów w najbliższych tygodniach. JN doskonale zdaje sobie sprawę, że dwumecz z p$g będzie najprawdopodobniej pojedynkiem o być albo nie być w Bayernie i chce żeby tutaj zawodnicy byli w zwyżkującej formie, a następnie żeby paliwa starczyło na decydujące miesiące. Wtedy każdy machnie ręką na remis z Koeln. Oczywiście poprzednia wiosna zapala czerwoną lampkę w głowie, ale jeszcze za wcześnie.
25.01.2023 09:11
Sprowadzając Sommera klub zrobił co mógł aby te cele były nadal realne.
25.01.2023 08:18
Słabe zachowanie Gnabry'go, ale nie prowadził samochodu przez kilka godzin w obie strony i to na pewno nie jest przyczyna naszego słabego występu. Jakby cały dzień naparzał w fife na kanapie to wczoraj załadowałby hattricka ? Tacy są współcześni piłkarze w większości - lalusie bez charakteru, gdzie ubrania i fryzury to podstawa.
25.01.2023 08:16
Przetrwali stojąc w swoim polu karnym całą drużyną, a Bayern nie miał pomysłu jak sobie z tym poradzić.
25.01.2023 08:10
W pełni zasłużenie niskie oceny.
25.01.2023 08:09
Tylko żeby nie było to coś poważniejszego i oby jak najszybciej doszedł do siebie.
25.01.2023 07:45
I to jest w tym chyba najgorsze.
25.01.2023 07:42
Również uważam, że dzisiaj najlepiej De Ligt zagrał, a Gnabry za to najsłabszy.
24.01.2023 23:22
P$g przewaliło od początku roku już 2 spotkania w lidze i tak samo można o nich napisać z czym oni do Bayernu.
24.01.2023 22:37
Prawie 80% posiadania piłki bez większego zagrożenia z rywalem, który raz fartownie strzelił i przez resztę meczu grał 10 w obronie. Cieniutko to wygląda, ale nie ma co popadać w depresje. Forma i świeżość ma być za chwile, a zespół będzie rozliczany z dwumeczu z p$g i jeśli tam zespół będzie wyglądał inaczej to każdy machnie na te początkowe paździerze.
24.01.2023 22:30
Przeciętny, a wręcz słaby mecz w naszym wykonaniu. Straciliśmy 2 punkty i tyle.
24.01.2023 22:24
W końcu !
24.01.2023 22:19
Ciekawe czy będzie to taki spacerek jak z Lens czy Rennes
24.01.2023 22:17
Jak to nie wpadło, jak
24.01.2023 22:16
Cała nadzieja w Telu
24.01.2023 22:12
Dawać Tela
24.01.2023 22:06
Będą dzisiaj 3 punkty
24.01.2023 21:58
Czemu nie strzelał ?
24.01.2023 21:47
Jest Coman i Gravenberch - brawo Nagelsmann
24.01.2023 21:34
Fatalna połowa w naszym wykonaniu, w drugiej musi być zdecydowana zmiana. Niektórzy już w przerwie powinni zejść dla przykładu, a nie trzymać ich do 75 minuty.
24.01.2023 21:23
Ilość celnych strzałów - 1
24.01.2023 21:16
Gnabry już w przerwie pod prysznic, a za niego Tela - ale wiadomo, że to nie wydarzy się
24.01.2023 21:13
Jeszcze na wakacjach nasi
24.01.2023 20:40
No i elegancko, skład mi pasi.
24.01.2023 19:34
No to chyba już trzeba czekać tylko na oficjalny komunikat. Już po meczu z Lipskiem wiec nic nie stoi na przeszkodzie.
24.01.2023 18:20
@Reeken89 to jakim cudem ten Kimmich rzekomo bez formy przez cały sezon ma noty w Kickerze 2,78 (BL), 2,60 (CL) i 2,50 (DFB) ? Jakbyś nie zauważył to ten sezon z racji na MŚ w środku sezonu jest inny niż wszystkie. Mało istotna jest forma w pierwszym meczu od początku listopada, dużo bardziej ważne jest to co będzie w następnych tygodniach.
24.01.2023 18:05
Kimmich i Goretzka nic nie wnoszą do gry ? Ciekawe. Przez Kickera obaj zostali sklasyfikowani razem z Bellingham najwyżej w całej lidze. Nie wyciągałbym zbyt pochopnych wniosków na podstawie jednego spotkania po kilku miesiącach po dopiero co zakończonym okresie przygotowawczym.
24.01.2023 15:59
Oby Koeln po ostatnim zwycięstwie aż nadto uwierzyło w swoje umiejętności i to powinno ich zgubić.
24.01.2023 14:49
Wszystkie serie i passy przeciwko Koeln zostaną podtrzymane, a rekordy poprawione.
24.01.2023 14:44
Jak na 1 czy 2 wspólne treningi to faktycznie nie wyglądał jak ciało obce w drużynie.
24.01.2023 13:02
Dobre rozwiązanie tymczasowe, a może jeszcze Starke da się namówić na "kilka" nocy w hotelach więcej.
24.01.2023 12:00
Mueller na skrzydle ? Czekam na te rajdy i dryblingi na pełnej szybkości ;)
Edytowano : 2023-01-24 11:30:28
Nie spodziewam się rotacji dzisiaj mimo wszystko.
24.01.2023 11:29
Świetne informacje i chyba rzeczywiście można mieć nadzieje, że Sadio będzie gotowy na p$g.
24.01.2023 11:27
Nie spodziewam się żadnej praktycznie rotacji, bo teraz jest czas żeby zespól nabierał rytmu meczowego, a do dwumeczu z p$g coraz bliżej. Dzisiaj nie liczę w dalszym ciągu na fajerwerki i będę zadowolony jak zobaczę nawet mały progres względem piątkowego spotkania. Najważniejsze to żeby 3 punkty zostały w Monachium.
24.01.2023 11:25
Bardzo dobra decyzja klubu, to nie był trener bramkarzy tylko jednego bramkarza.
24.01.2023 11:12
Ciężko żeby jakikolwiek zawodnik był z tego zadowolony, ale jaki widać Mueller rozumie zaistniałą sytuacje i zmieniającą się swoją rolę w zespole.
24.01.2023 11:04
Nie zdecydował się jeszcze kto zagra ? Ale wiadomo kto nie zagra - Gravenberch.
23.01.2023 21:22
Źle się dzieje ? Raczej dobrze dzieje się. Czas zakończyć to państwo w państwie jakie powstało w sztabie bramkarskim.
23.01.2023 21:03
Trzeba przyznać, że braki kadrowe zostały naprawdę optymalnie uzupełnione.
23.01.2023 13:40
Absolutnie nie jako 9, to nie jest rasowy klasyczny napastnik i nie będzie takim. To jest ofensywny piłkarz na pozycji Muellera. Mam dalej jakąś słabość do tego zawodnika, ale na pewno ostatnie lata stawiają przy nim spory znak zapytania. Przy dobrej promocji można zaryzykować, ale w innym przypadku nie warto.
23.01.2023 13:38