DieRoten.pl
Reklama

Goretzka przerwał wczorajszy trening

fot.
Reklama

Wielkimi krokami zbliża się kolejne spotkanie z udziałem zawodników Bayernu Monachium – jutrzejszego wieczoru FCB podejmie u siebie Eintracht Frankfurt.

Pojedynek w ramach osiemnastej kolejki niemieckiej Bundesligi zaplanowano dokładnie o 18:30, zaś miejscem tego starcia będzie Allianz Arena w Monachium.

Choć obecnie ciężko jest przewidzieć, w jakim zestawieniu wystąpią monachijczycy, to niewykluczone, że do długiej listy kontuzjowanych zawodników dołączył kolejny gracz… Niemiecki dziennik „Bild” informuje, że wczorajszy trening przedwcześnie był zmuszony przerwać Leon Goretzka.

Niemiec nie dokończył zajęć i opuścił ostatnie pół godziny treningu – dziennikarze wspomnianego wyżej źródła nie posiadają jednak dokładnych informacji, co było przyczyną udania się pomocnika przedwcześnie do szatni.

Warto podkreślić, że w ostatnim boju ligowym z Kolonią, 27-latek rozegrał tylko 45 minut, albowiem w trakcie pierwszej połowy został uderzony w głowę przez jednego z rywali. Więcej informacji na temat sytuacji Leona poznamy już niebawem – o 13:30 rozpocznie się konferencja prasowa z udziałem Juliana Nagelsmanna.

Źródło: Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...