DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 136

Wyrwaliśmy im Mane i posypał się Liverpool ;)

04.02.2023 19:05

@Pir5 dlatego, że Bayern jutro gra swój mecz

04.02.2023 16:30

Bayern nie skomentował (poza wsparciem) jego głupoty narciarskiej poza szlakami, ale Manu ani tego docenił ani nie przeprosił, a teraz jeszcze ma publiczne pretensje i w jakiś sposób uderza w klub. Słabe to, oj bardzo słabe. Niech klub wyciągnie konsekwencje.

04.02.2023 15:41

Real ma taką biedę na bokach, że to aż niemożliwe żeby byli niezainteresowani.

04.02.2023 13:50

Przesadna odwaga mogłaby zostać jeszcze bardziej ukarana.

04.02.2023 13:46

To był obowiązek jeśli myślimy o czymś więcej w tym sezonie.

04.02.2023 09:16

Obstawiam, że zobaczymy taki sam skład i ustawienie jak z Koeln.

04.02.2023 09:14

Bramka to bez dwóch zdań Kimmich.

04.02.2023 09:01

Ja nie widzę żadnej sprzeczności w tworzeniu rodzinnej atmosfery i ściąganiu konkurencji. Mnóstwo byłych i obecnych piłkarzy Bayernu zwraca na to uwagę więc coś w tym jednak musi być.

03.02.2023 22:06

Czasem warto po prostu zrezygnować z wypowiedzi - szkoda, że Manu z tego nie skorzystał. Wywalili psiapsie Manu i tyle. Chętnie zobaczyłbym te łzy innych bramkarzy, których przez te lata Tapalovic wytrenował.

03.02.2023 21:08

@Comentateiro wcale mnie nie dziwi ten brak zrozumienia.

03.02.2023 19:01

I dobrze, że Nagelsmann tak podchodzi do sprawy kontuzji Mbappe, bo czuć w tym ściemę na kilometr. Będzie cudowne ozdrowienie, a to oficjalne oświadczenie p$g chyba było bez przyrzekania na mamę.

03.02.2023 16:54

@Sopariev dokładnie, a takie patusy jak 8arca to jest rak piłki.

03.02.2023 12:46

No tak, bo Inter to jest właśnie ten klub z efektem "wow".

03.02.2023 09:06

Pierwsza połowa to była w końcu taka połowa jak Bayern powinien grać.

03.02.2023 08:43

Nikt by nie miał o to pretensji gdyby zespół miał 9 punktów, a tak to okoliczności tego wyjazdu były po prostu bardzo niefortunne.

03.02.2023 08:38

@Marienplatz Sane ma trudny charakter, a Guardiola takich woli pożegnać. I bardziej w tych kategoriach bym to rozpatrywał.

02.02.2023 23:00

Co się odwlecze to nie uciecze.

02.02.2023 22:57

@bawaria42 oglądałeś jakikolwiek mecz p$g w tym roku ? Jeśli ktoś ma się obawiać to bardziej powody do tego mają paryżanie. A ze stwierdzeniem, że nie mamy porównywalnej jakości do p$g pozwolę sobie nie zgodzić się i mieć inne zdanie.

02.02.2023 19:41

Uwierzę jak zobaczę wyjściowy skład p$g. Tak czy siak musimy patrzeć na siebie. Mamy taką jakość w kadrze, że ZMOTYWOWANI zawodnicy Bayernu są w stanie wygrać z każdym.

02.02.2023 17:54

Sane nie poradził sobie w Anglii ? Ciekawe. W sezonie 17/18 udział przy 33 bramkach, w sezonie 18/19 udział przy 35 bramkach, a w pierwszym sezonie przy 17 bramkach.

02.02.2023 16:00

@Murphy123 mam takie samo zdanie, próba jakiejś gierki - zagra i naprawdę zdziwię się jak będzie inaczej.

02.02.2023 15:51

Oni tam tylko dlatego przychodzą i ta słabość takiej bvb to ich "przewaga" w ściąganiu wunderkindów do siebie. Ściągnąć, dać gwarancje składu, brak presji, zero ambicji sportowych i na końcu sprzedać do większego klubu co jest warunkiem podpisania umowy z bvb przez tych zawodników.

02.02.2023 14:13

Jeszcze dziennikarze będę zmieniać co chwile w tej sprawie zdanie.

02.02.2023 14:05

Trzymam kciuku żeby zdążył, ale oby nie był przesadnie zdeterminowany.

02.02.2023 12:42

Inaczej mówić Muellerowi nie wypada, ale jego powrót jest raczej mało prawdopodobny, Ile pogra w United ? Na pewno więcej niż w Bayernie, bo MU to jednak półka niżej od Bayernu i nie mają takiej jakości w kadrze.

02.02.2023 12:31

Bayern w tym spotkaniu już nie mógł pozwolić sobie na rozegranie słabego meczu i tutaj był trochę pech Mainz.

02.02.2023 11:40

Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa jak tlenu żeby atmosfery nie zepsuć przed decydującymi miesiącami. Oby to dało zespołowi wiatru w żagle, a forma niech idzie do góry.

02.02.2023 11:38

Union ma świetny sezon, a Wilki też ostatnio w niezłej formie. Na pewno w niedziele nie położą się przed Bayernem.

02.02.2023 11:31

Będzie miał Bayern z niego pociechę, a z każdym treningiem będzie tylko lepiej.

02.02.2023 11:26

Mało niespodzianek w tym roku, brakuje jakiejś jednej ekipy z niższego poziomu dla urozmaicenia ;)

02.02.2023 09:50

W końcu jakieś przyzwoite noty, bo i mecz dużo lepszy w naszym wykonaniu.

02.02.2023 09:48

Nie ma co oglądać się na p$g, bo sami mamy swoje braki kadrowe. Trzeba i tak zakładać, że jednak zagra i tak przygotować zespół.

02.02.2023 07:35

Pierwszy egzamin w tej rundzie zdany i oby to było przebudzenie i zwiastun nadchodzącej formy. Pełna dominacja, dużo więcej chęci i akcji. Cieszy też czyste konto i świetny debiut Cancelo - aż można rozmarzyć się jak to będzie wyglądało po więcej niż jednym treningu. Brawo dla całej drużyny.

01.02.2023 22:41

Brawo, w końcu dało oglądać się naszą grę!

01.02.2023 22:39

Davies! Brawo

01.02.2023 22:28

Tel i Gravenberch na drugie 45 minut niech wchodzą.

01.02.2023 21:36

Miodzio akcja, to jest ten mecz - wracamy :)))

01.02.2023 21:31

Kolejna asysta Muellera i przełamanie Musiali, super i oby tak dalej.

01.02.2023 21:19

Cancelo wita się kibicami Bayernu :)

01.02.2023 21:04

Tylko, że ten JEDEN to akurat ten do którego trener na najmniejsze zaufanie i nie ma w tym nic dziwnego, że w trudnej sytuacji (strata punktów w 3 kolejnych spotkaniach i roztrwonienie przewagi w lidze) na niego nie stawia.

01.02.2023 21:02

@Skobry zrozumialem doskonale, ale mam po prostu inne zdanie. Taki początek rundy zupełnie nie służy żeby… eksperymentować, bo jak inaczej nazwać na postawienie w takiej sytuacji na zawodnika, któremu trener z jakiś powodów nie ufa. To nie jest dobry czas przez wyniki na próbowanie czegoś innego. Przyjdzie na to czas jak złapiemy formę, będziemy przechodzić do kolejnych rund w CL/PN.

01.02.2023 20:47

@Skobry tylko ten gość co jest tutaj od kilkunastu godzin będzie grał z p$g pewnie 180 minut i ma nawet w czym czasie zrobić różnice i tutaj jest spora różnica.

01.02.2023 20:25

@karolina96 narazie koledzy z „podstawowego składu” zrobili wszystko żeby zmiennicy i młodzi nie grali więcej.

01.02.2023 20:05

Przecież to logiczne, że po okresie przygotowawczym chce pozwolić zawodnikom wejść w rytm meczowy i złapać formę i nie będzie teraz co tydzień rotował składem, bo na to przyjdzie jeszcze czas. Gravenberch nam z p$g nie przyda się i tyle.

Edytowano : 2023-02-01 19:59:47

Gdybyśmy mieli 9 punktów w lidze od początku to pewnie inaczej sprawa by wyglądała. I szczerze to nie za bardzo rozumiem to zamiłowanie do Gravenbercha.

01.02.2023 19:57

No nie wiem czy 3 remisy z rzędu to idealny moment na eksperymenty z Gravenberchem. Cancelo na lewej, bo Davies potrzebuje trochę odsapnąć. Oby ta 11 dzisiaj odpaliła!

01.02.2023 19:50

No Bundesliga.com ostro zapiła.

01.02.2023 19:10

Może jeszcze przydać się w tym sezonie, a w lato niech Inter i 8arca licytują się.

01.02.2023 13:58

Kane/Vlahovic, Moting i Tel - przywozicie to by wyglądało.

01.02.2023 13:09

Po jednym treningu to chyba za wcześnie na rozpoczęcie od pierwszych minut nawet jeśli jest w treningu i formie.

01.02.2023 13:06

Co to za dziwaczny skład ? Chociaż w sumie ostatnio normalne zawadziły więc kto wie może to jest jakiś pomysł.

01.02.2023 13:04

Ostatnie spotkania pokazują, że wystarczy 1 celny strzał.

01.02.2023 11:47

Sytuacja ch... ale stabilna, oby reszta trzymała się w zdrowiu to będzie ok.

01.02.2023 11:36

Parasol ochronny nad trenerem zaczyna być składany. Dzisiaj egzamin nr 1, a potem następne 2 w dwumeczu z p$g. Klub przygotował świetną kadrę Nagelsmannowi i wskazanie co jest nie tak w Bayernie nie powinno być trudne.

01.02.2023 11:28

Zobaczymy czy dzisiaj to niezadowolenie zobaczymy na murawie, bo czas przemówić na boisku, a nie przed meczami i po meczach.

01.02.2023 10:43

Dzisiaj pierwszy egzamin w tej rundzie dla Nagelsmanna. Bayern MUSI awansować, bo inaczej Bayern będzie otwierał dodatkowe okienko transferowe dla trenera. Zespół też musi pokazać reakcje na ostatnie wyniki i grę. Czas wymówek dobiega końca.

01.02.2023 10:19

Nie ma co ukrywać, że Sabitzer zawiódł całkowicie i jego przygoda w Bayernie to dla wszystkich rozczarowanie. Totalnie niepotrzebny więc jego brak niczego nie zmieni w sytuacji kadrowej wbrew pozorom, że w środku teraz może być za mało opcji.
Życzę mu powodzenia w Anglii i zapracowania za definitywny transfer do jakiejś angielskiej drużyny po zakończeniu wypożyczenia.

01.02.2023 10:12

Tak swoją drogą to niezły pazerny wieśniak z tego Isco.

01.02.2023 08:21

Wypożyczenie bez opcji kupna ? Trochę dziwne.

31.01.2023 19:46

Jeśli Cancelo na opinie toksycznego to co dopiero powiedzieć o Pavardzie ? Zresztą przez tyle lat w $ity nie było z nim problemów więc nie przesadzałbym z tą toksycznością.

31.01.2023 18:12

W 8arcelonie grają sami topowi zawodnicy ? :D. Tak topowi, że regularnie grają na wiosnę w lidze Europy.

31.01.2023 18:08

Premier League - pachnie pieniędzmi.

31.01.2023 14:49

Kimmich zagrał wszystkie spotkania grane co 3 dni od deski do deski, a teraz odczuwa jakiś ból i co ? Jutro kolejne 90 minut. Na p$g bedzie albo zajechany albo niedostępny.

31.01.2023 14:16

Genialny ruch Bayernu, świetna robota osób odpowiedzialnych na transfer! Servus Joao!

31.01.2023 12:40

Transfer w starym dobrym stylu. Z dnia na dzień witamy światowej klasy zawodnika, gdzie media nie miały o niczym pojęcia. Po cichu, profesjonalnie.

31.01.2023 12:38

Trzeba trzymać kciuki żeby Haaland pokłócił się z Pepem :D

31.01.2023 12:12

Świetne informacje, wyścig z czasem trwa!

31.01.2023 12:11

Niech swoją grą udowodni, że jest wart nawet takich pieniędzy. Bayern ma świetną sytuacje finansową i może sobie pozwolić na takie transfery.

31.01.2023 12:09

Eintracht potwierdził, że nie przez przypadek wyszli z grupy w CL czy wygrali LE.

31.01.2023 10:55

Ciekawe czy będzie w ogóle brany pod uwagę przy ustalaniu kadry meczowej.

31.01.2023 10:52

Do roli lidera to jeszcze ma czas dorosnąć, bo nie ma sensu już teraz nakładać takiej presji na 19 latka.

31.01.2023 10:50

Pal sześć tego Stanisica, ale mam nadzieje, że środek pola nie będzie składał się z pary Kimmich i Musiala.

31.01.2023 10:47

Desta na bok defensywy albo Aarons lub Lamptey , a skrzydłowy to koniecznie Pepe wart każdych pieniędzy.

30.01.2023 23:23

Faktem jest, że był w odstawce, ale to nie jest jednoznaczne z przegraną w rywalizacji.

30.01.2023 22:58

Ciężko żeby Kahn, który jest prezesem Bayernu miał zachowywać się tam samo jak na boisku jako bramkarz lata temu. To, że ktoś rzucał kamieniami w okna za dzieciaka to nie oznacza, że jako dorosły będzie zachowywał się tak samo. Inna pozycja, inne zachowanie i to jest całkowicie normalne, a gdyby było inaczej to nie byłby prezesem.

30.01.2023 19:36

Nie każdy piłkarz musi być u nas na 10 lat - wystarczy, że przez 3 lata przyczyni się do sukcesów Bayernu i będzie ok.

30.01.2023 18:44

Nawet jak kupi za te 70 mln to co ? Stać nas dzięki świetnemu prowadzeniu klubu, poza tym w lato też trochę sprzedamy. Jak nie kupuje to jęki, że trzymamy w skarpecie, a jak kupuje to i tak źle.

30.01.2023 18:15

To nie jest kwota na Bayern ? Chyba ktoś nie jest na bieżąco z kilkoma naszymi ostatnimi transferami. Jak Bayern będzie go chciał to go wykupi i nie mam co do tego żadnych wątpliwości.

30.01.2023 17:43

Życiowym smutasom to nic nie jest w stanie zadowolić i zawsze znajdą powód do narzekania i jęczenia. Jakby gwiazdkę z nieba dostali to mieliby pretensje, że za bardzo świeci.

30.01.2023 17:40

Jak na aktualne czasy i realia ligi angielskiej to i tak kwota nie przeraża, a do tego wiadomo, że teraz pojawi się kilkanaście rożnych i sprzecznych liczb. Pewnie w tej kwocie będzie coś stałego, a coś w formie bonusów od czegoś uzależnionych. Tak czy siak jeśli zamienimy Pavarda na Cancelo to i tak Bayern wyjdzie na tym na plus.

30.01.2023 15:11

Chyba u bukmacherów w szpitalach psychiatrycznych.

30.01.2023 14:48

Nie zgodziłbym się z tym, że nie sprawdza się. Przy żadnej ze straconej bramce nie zawinił. Bayern wolno rozkręca się i szuka formy, ale to nie Sommer jest tego przyczyną.

30.01.2023 14:47

Niech powalczą z Napoli to będą mieli co świętować.

30.01.2023 14:41

Wina Flicka ;). Dostał graczy w gazie i formie, a po MŚ zwrócił uszkodzone modele.

30.01.2023 13:19

Szatnia nie jest przeciwko Nagelsmannowi

30.01.2023 13:17

Wow, ale bomba! A dziennikarze gdzie byli, spali ? Jeśli to potwierdzi się to mega.

30.01.2023 13:16

@Reeken89 przeczytałeś co mówi Kimmich ? Gdzie on zrzuca winę na Nagelsmanna ? Poza tym Nagelsmann też nie zrzuca winy na zawodników.

30.01.2023 12:58

Niech Uli wstrząśnie drużyną, bo mimo bycia z boku nadal ma ogromny szacunek, charyzmę i respekt.

30.01.2023 12:29

Trochę słabo, że jako ostatni pojawił się Nagelsmann - chociaż oczywiście nie znam powodów oraz okoliczności. Tak czy siak oby padło kilka mocnych słów i żeby każdy ogarnął się.

30.01.2023 12:26

Dziwne, że przy takiej biedzie z przodu Ranos nawet nie pojechał na obóz przygotowawczy do Kataru żeby pokazać się i sprawdzić na tle pierwszej drużyny,

30.01.2023 11:44

p$g w tym roku już 2 porażki i dzisiaj kolejna strata punktów, a do tego wyglądają jeszcze gorzej niż my. Miał być przedwczesny finał, a szykuje się pojedynek ślimaków.

29.01.2023 23:11

Fajny może jako zastępca Motinga, ale to jeszcze nie jest zawodnik na następcę Lewego.

29.01.2023 21:54

A co innego może powiedzieć agent, który sam go tu wsadził i pewnie sporo premii z tego tytułu dostał. Zobaczymy jak sytuacja rozwinie się, ale chyba ta przygoda po tym sezonie dobiegnie końca.

29.01.2023 21:51

Kosmiczne liczby, fenomen po prostu. Jeszcze ten wynik wyśrubuje.

29.01.2023 13:38

Bayern nie potrafi wejść w mecz od kilku spotkań.

29.01.2023 12:35

Bayern nie będzie dostawał 5 po każdym remisie, oceny w większości prawidłowe.

29.01.2023 12:33

Kopiuj wklej po 3 ostatnich spotkaniach.

29.01.2023 12:31

Jakiego bramkarza przez te 10 lat wywindował na wyższy poziom ? Gdzie przed Bayernem był trenerem bramkarzy ? Jakiś młody bramkarz wykonał w rym czasie mega progres ?

29.01.2023 12:29

Dobrze, że Kahn nie udaje, że jest inaczej. Każdy czego na ten drugi Bayern, a czasu jest coraz mniej.

29.01.2023 12:26

Chyba każdego to martwi i oby reakcja była taka jak w poprzedniej rundzie przy podobnej słabej serii. Wciąż liczę, że forma zaraz do nas zawita. Mecze z p$g powinny być spotkaniami o być albo nie być w Bayernie dla kilku piłkarzy i oczywiście Nagelsmanna. Awans w pucharze Niemiec to też obowiązek.

29.01.2023 12:23