DieRoten.pl
Reklama

Kroos broni Gnabry’ego po wyjeździe do Paryża

fot.
Reklama

Na przestrzeni ostatnich dni, jednym z głównych tematów związanych z bawarskim klubem było zamieszanie związane z „wycieczką” Serge’a Gnabry’ego do Paryża.

Przypomnijmy raz jeszcze w czym rzecz – niemiecki skrzydłowy spotkał się z ogromną krytyką, po tym jak w dzień wolny od treningów, zdecydował się w styczniu wziąć udział w „Fashion Week” w Paryżu, po czym udostępnił na swoich social mediach zdjęcia z tego wydarzenia.

Jakby tego było mało, to w następnym spotkaniu Niemiec spisał się poniżej swoich możliwości. W związku z tym Serge Gnabry znalazł się pod wielkim ostrzałem, choć warto podkreślić, że nie wszyscy są krytycznie nastawieni do działań pomocnika.

Po tym jak niedawno 27-latek został wzięty w obronę przez legendarnego Lothara Matthaeusa, to tym razem w podcaście braci Kroos „Einfach mal Luppen”, na temat swojego byłego kolegi z reprezentacji narodowej wypowiedział się Toni Kroos.

− Chciałbym powiedzieć, że nie sądzę, aby w jakimkolwiek kontrakcie było napisane, co musisz robić lub czego nie robić w dniu wolnym. Gdyby tak było, to byłoby to naruszenie, które powinno być ukarane – powiedział Kroos.

− Byłem zaskoczony, że temat został uczyniony większym przez klub niż przez media. Takie tematy można moderować w bardziej spokojny sposób – podsumował Toni Kroos.

Źródło: Podcast Einfach mal Luppen
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...