DieRoten.pl

Kroos broni Gnabry’ego po wyjeździe do Paryża

03.02.2023, 08:09:39

Na przestrzeni ostatnich dni, jednym z głównych tematów związanych z bawarskim klubem było zamieszanie związane z „wycieczką” Serge’a Gnabry’ego do Paryża.

Przypomnijmy raz jeszcze w czym rzecz – niemiecki skrzydłowy spotkał się z ogromną krytyką, po tym jak w dzień wolny od treningów, zdecydował się w styczniu wziąć udział w „Fashion Week” w Paryżu, po czym udostępnił na swoich social mediach zdjęcia z tego wydarzenia.

Jakby tego było mało, to w następnym spotkaniu Niemiec spisał się poniżej swoich możliwości. W związku z tym Serge Gnabry znalazł się pod wielkim ostrzałem, choć warto podkreślić, że nie wszyscy są krytycznie nastawieni do działań pomocnika.

Po tym jak niedawno 27-latek został wzięty w obronę przez legendarnego Lothara Matthaeusa, to tym razem w podcaście braci Kroos „Einfach mal Luppen”, na temat swojego byłego kolegi z reprezentacji narodowej wypowiedział się Toni Kroos.

− Chciałbym powiedzieć, że nie sądzę, aby w jakimkolwiek kontrakcie było napisane, co musisz robić lub czego nie robić w dniu wolnym. Gdyby tak było, to byłoby to naruszenie, które powinno być ukarane – powiedział Kroos.

− Byłem zaskoczony, że temat został uczyniony większym przez klub niż przez media. Takie tematy można moderować w bardziej spokojny sposób – podsumował Toni Kroos.

źródło: Podcast Einfach mal Luppen
Login

GabrielStach

Wspieraj twórczość autora:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (16)03.02.2023 20:52
Nie wiem skąd ten niepotrzebny szum!!
03.02.2023 20:06
A kto to Kross ?? Gra u nas ? Bo nie znam już Pajacyka z Madryckiego Gówienka ;)
03.02.2023 18:09
Panowie nie bądźmy śmieszni. Ile mu ta podróż do Paryża zajęła? Lekko ponad godzinę? Poleciał prywatnym samolotem pewnie to ani zmęczony ani czasowo nie przeszkadzało. Za starych czasów Bayernu jak dostawali nasi wolne to Basler i ekipa odpalali cygara i robili wypad na miasto na dyskotekę.

Gra cienko to już sprawa słabej dyspozycji (i to całego zespołu) a wyjazd do Paryża nie ma z tym nic wspólnego.
03.02.2023 15:57
@Alfik91 widać dalej boli go dupa o to co mu Kalle powiedział i że nie dali mu podwyżki
03.02.2023 15:03
Bardzo dobrze Hasan zrobił. A gnabry ma spory potencjał, niestety chyba przez podejście do obowiązków, nie będzie tym co kibice Bayernu by na prawdę chcieli.
Są piłkarze, którzy osiągnęli więcej niż teoretycznie talent pozwalał (np. wg mnie Lewandowski i chwała mu za to) i piłkarze jak, chociażby, Suele i Gnabry, którzy swojego pełnego potencjału nie zrealizują.
03.02.2023 13:47
A te znowu kłapie dziobem... Ja nie pojmuję czy on po prostu ma kompleks lub fobię na punkcie Bayernu czy po prostu to taki Gikiewicz v2. Od lat, odkąd odszedł co jakiś czas musi się wypowiadać o tym co u nas. i to rzecz jasna najczęściej w niekorzystny sposób. Mógł zostać wtedy, a nie teraz latami będzie żale i frustrację wylewał. Poszedł do Madrytu, zdobył co zdobył i niech się koncentruje na swoim klubie. Ja jakoś nie widzę żeby obecni piłkarze Bayernu czy innych drużyn wypowiadali się w kwestiach dotyczących innych klubów. Podejrzewam, że już do końca życia będzie komentował i wbijał szpilę odnośnie Monachium. Tragedia ten chłop...
03.02.2023 13:45
Nic złego nie zrobił, Hasan się nie popisał tym swoim "wystąpieniem".
03.02.2023 13:17
Gra słabo i to jest najważniejsze. A Fashion Week to tylko pokłosie podejścia do obowiązków.
03.02.2023 12:06
Jakby były dobre wyniki to nie byłoby żadnego problemu ;) Pogba był krytykowany za swoje fryzury jak grał słabo, jak grał dobrze to wyznaczał trendy mody xD
03.02.2023 11:52
No tak panie Kroos bo jak piłkarz jest bez formy i gra piach to żeby sobie polepszyć dyspozycję trzeba jechać do Paryża na cały dzień zamiast dodatkowo poprosić trenera o trening! Teraz widać jaka jest różnica między wielkimi graczami typu Lewandowski a jakimiś pseudogwiazdorami. Nic tylko gratulować podejścia do życia i tak jak wspominałem wcześniej - koniecznie przy nowym kontrakcie właśnie dać zapis że może latać gdzie mu się podoba a Czupo nie lata do kamerunu żeby jacyś szamani pomogli mu w zdrowiu psychicznym :P
03.02.2023 11:09
czekam jeszcze na opinię Didiego Hamanna... bez tego nie uznam tematu za wyczerpany.
03.02.2023 10:42
Widocznie wg władz klubu powinien pojechać na narty i wypaść ze składu na co najmniej 6 miesięcy.
03.02.2023 10:38
nie rozumiem tego poruszenia. Gośc poleciał do Paryża, a nie pobiegł. Mógł również spędzić cały dzień w Muzeum Powstania Warszawskiego i co z tego? Jego WOLNY dzień.

Do poprzedzających - dlaczego miałby nie spędzać wolnego czasu jak chce? Każdy regeneruje się na własny sposób, szczególnie psychicznie. A że zespołowi nie idzie? Sane gra na podobnym mizernym poziomie a nigdzie nie był :) a wszyscy znaleźli kozła ofiarnego bo spędził dzień w Paryżu.
03.02.2023 08:38
Nikt by nie miał o to pretensji gdyby zespół miał 9 punktów, a tak to okoliczności tego wyjazdu były po prostu bardzo niefortunne.
03.02.2023 08:32
Czas wolny mógł sobie spędzić jak chciał ale wypad do Paryża to lekka przesada. Już jeden wolny czas na nartach spędzał i mamy tego efekt. Dobrze, że Gnabry cały wrócił.
03.02.2023 08:31
Nie musi być zapisane w kontrakcie aby wiedzieć, że nie należy urządzać sobie takich wycieczek w trakcie trwania sezonu, zwłaszcza jak się gra w tak topowym klubie jakim jest Bayern Monachium