Jakakolwiek zaliczka będzie świetnym wynikiem przed rewanżem.
12.02.2023 23:25
Cieszy gra defensywny, bo ostatnio z tym było słabo.
12.02.2023 23:24
Od początku roku p$g prezentuje się bardzo słabo, ale te wyniki w żadnym przypadku nie mogą nas uśpić. W meczu CL to może być zupełnie inna drużyna - podobny przypadek do… Bayernu. Jesteśmy faworytem i trzeba to potwierdzić, ale niczego za darmo nie dostaniemy.
12.02.2023 23:23
@bayern1987dwa co to za zasłona dymna, o której wszyscy wiedzieli, że to ściema ? Od początku było wiadomo, że zagrają i nikt w Monachium nawet inaczej nie zakładał.
12.02.2023 19:08
Ktoś z Unionu
12.02.2023 08:59
Dobrze, że zawodnicy są tego świadomi. Jest duża rezerwa, która oby już we wtorek została pokazana na boisku.
12.02.2023 08:57
Jestem przekonany, że gra będzie inna we wtorek.
12.02.2023 08:56
Na zaciągniętym ręcznym pewne 3 punkty z czystym kontem i bez kontuzji. Możemy z optymizmem wyczekiwać wtorkowego spotkania z p$g, które zalicza kolejną porażkę. Będziemy faworytem, ale nie możemy stracić czujności ze względu na ich ostatnie wyniki.
Edytowano : 2023-02-11 19:34:30
Stalker Cancelo ciągle na posterunku
11.02.2023 19:28
@Silesi wejdzie jeden i drugi, na bank.
11.02.2023 15:19
Oby ten grad bramek był tylko z naszej strony, liczę na pierwsze czyste konto Sommera w lidze.
11.02.2023 15:12
Super informacje, powrót coraz bliżej.
11.02.2023 15:10
Ultra ofensywnie, oby nas długie lagi nie zaskoczyły - jak zawsze.
11.02.2023 14:36
Nie za bardzo jest inny wybór.
11.02.2023 13:56
Oby te dogrania na nos były też w najważniejszych meczach sezonu.
11.02.2023 11:58
Brak Kimmicha zupełnie mnie nie martwi, a nawet cieszy ze względu na wtorkowy pojedynek z p$g
11.02.2023 10:04
Odbębnić i bez kontuzji. Byle do wtorku.
Edytowano : 2023-02-11 10:02:01
Zamknąć mecz w pierwszej połowie i później niech grają Tel i Wanner.
11.02.2023 09:58
A jakby był w kadrze to zacząłby od początku ? Śmiem wątpić. Z całym szacunkiem dla Bochum, ale wszyscy są już myślami przy spotkaniu z p$g i nie ma co oszukiwać się, że jest inaczej.
10.02.2023 18:22
Transfer Alaby do Realu też był niby niemożliwy. Jak będzie odpowiednie zastępstwo to droga wolna.
10.02.2023 18:17
Odpoczynek przed spotkaniem z p$g dla Daviesa jak najbardziej wskazany.
10.02.2023 10:48
Może w końcu trener bramkarzy zainteresuje się innymi bramkarzami w klubie.
10.02.2023 10:45
Czy będzie w kadrze czy nie to raczej i tak opuści mecz z Bochum.
10.02.2023 10:41
Brak naszych nie jest żadnym zaskoczeniem, bo miesiąc zdecydowanie poniżej oczekiwań.
10.02.2023 09:45
Czyli zejście na lewą nóżkę opanowane ;)
10.02.2023 09:34
Tutaj nie o pieniądze chodzi, bo i na Manu i Bayernie ta kwota nie robi wrażenia. Ciekawe czy Neuer w końcu zreflektuje się czy będzie tak siedział z głową w piasku. Jego pozycja z racji na wiek i historie ostatnich kontuzji nie jest taka żeby pozwolić sobie na otwartą wojnę, bo nie za bardzo ma gdzie "uciekać".
10.02.2023 09:32
Sane na CL zawsze spina się i oby teraz było podobnie.
09.02.2023 19:27
We wtorek będą medyczne cuda.
09.02.2023 19:26
Ta nominacja powinna być połączona z podpisaniem nowej długoterminowej umowy.
09.02.2023 18:41
Pożyjemy zobaczymy, ale jak pokaże się z dobrej strony to Bayern na pewno dogada się.
09.02.2023 14:53
Upa już nie raz chował w kieszeni takich napastników jak Lewy więc i Mbappe jest w stanie zatrzymać.
09.02.2023 14:30
Przepiękne trafienie, deklasacja w głosowania absolutnie nie dziwi.
09.02.2023 14:28
Upa rzeczywiście w dużych spotkaniach nie pęka i oby tak samo było we wtorek.
09.02.2023 14:26
I to nazywa się dobry interes, brawa dla naszych działaczy.
09.02.2023 13:17
Na korzyść Bochum może być to, że w Monachium skupiają się raczej na innym rywalu.
09.02.2023 13:12
Na pewno we wtorek będzie inne skupienie i zaangażowanie to i sytuacji rywale będą mieli mniej. Zespół musi włączyć tryb CL i wykorzystać problemy p$g.
09.02.2023 12:45
Można nawet nim jechać autostradą 200 km/h
09.02.2023 11:26
p$g z kolejną porażką i lecą z pucharu Francji, a za 3 dni ciężki mecz z Monaco na wyjeździe :)
08.02.2023 23:06
A tak niektórzy bali się, że Sabitzer nie będzie grał. Jest w klubie słabszym to będzie dostawał więcej szans.
08.02.2023 21:20
Ostatnie spotkania naprawdę były słabe w wykonaniu Daviesa, a potrzebujemy go w dużo lepszej dyspozycji już za chwile. Słabsza forma ok (tak jak mówi Nagelsmann w tym wieku to norma), ale za dużo niedokładności, niechlujstwa i strat. Niech bierze się do roboty.
08.02.2023 14:14
Cele z bvb ? :DDD. Chyba powinno udać sprzedać się Bellinghama.
08.02.2023 13:12
Jeśli Manu nie zrozumie to rzeczywiście ciężko będzie sobie to wyobrazić.
08.02.2023 12:03
Super informacje, bo obaj będą potrzebni w najbliższych spotkaniach,
08.02.2023 11:49
Witamy i powodzenia z Manu ;)
08.02.2023 11:48
Ciekawe jak długo Klose będzie jeszcze tam trenerem, bo mając 0,94 punktu na mecz to pewnie jest bliżej wylotu.
08.02.2023 08:48
@DonJupp4ever czyli oceniasz jednak tylko ostatnie spotkania, które są w wykonaniu Daviesa rzeczywiście słabe. Davies przez wszystkich fachowców i obiektywnych obserwatorów jest w ścisłym topie na swojej pozycji i tutaj nie ma z czym dyskutować.
08.02.2023 07:59
Teraz trafił w pucharze Niemiec więc +10 mln
07.02.2023 21:16
Ma znowu robotę do zrobienia z p$g, ale oby tym razem z happy endem.
07.02.2023 21:06
Ma dopiero 17 lat, a już jest w pierwszej drużynie Bayernu i wszystko przed nim.
07.02.2023 21:03
@DonJupp4ever a na jakiej podstawie twierdzisz, że nim nie jest ? Masz jakiś ranking w którym Daviesa nie ma w czołówce najlepszych lewych obrońców ? Nie oceniamy dzisiejszej formy.
07.02.2023 18:19
A ile to było spotkań gdzie Bayern gniótł rywala przez 90 minut, a i tak tracił punkty.
07.02.2023 15:17
Jeden (a w zasadzie to póki co pół) w miarę solidny sezon to zdecydowanie za mało żeby ryzykować taką kwotę.
07.02.2023 15:11
Jest już u nas 3 lata, ma 22 lata i nie zrobił praktycznie żadnego postępu i raczej nie ma co liczyć na wystrzelenie jak z procy.
07.02.2023 13:50
Ciekawe czy Manu chociaż tym razem zbierze się na przeprosiny.
07.02.2023 13:46
Bez przesady, dostał pierwszą czerwoną kartkę w karierze.
07.02.2023 13:35
Prędzej czy wcześniej i tak to stanie się i jest to jedyny słuszny wybór.
07.02.2023 13:25
Jednoosobowa krucjata przeciwko Cancelo trwa w najlepsze. Lepiej nie sprawdzaj 11 kolejki Kickera.
06.02.2023 20:54
Dopełni formalności w meczu rewanżowym z p$g w Monachium.
06.02.2023 20:48
Również uważam, że swoim podwójnym zachowaniem Manu sam siebie pozbawił opaski.
06.02.2023 20:47
@hoven poważne kierowanie klubu wiąże się czasem z niepopularnymi decyzjami. Dzięki nim jesteśmy w tym miejscu w jakim jesteśmy czyli ścisły światowy top.
06.02.2023 20:05
Tegoroczne zimowe okienko transferowe Chelsea to pokaz patologii jakiej dawno w światowej piłce nie było. To jest plucie na wszystkie zasady czy regulacje bez żadnych konsekwencji. To psucie rynku przez angielskie kluby coraz bardziej szkodzi piłce i ciekawe czy w końcu skończy się przymykanie na to oczu.
06.02.2023 14:54
Bayern nie może układać się pod starą gwardię, bo zostanie z ręką w nocniku. Klub obrał dobrą drogę i nie ma co oglądać się na dąsy Manu, Muellera czy wcześniej Lewego.
06.02.2023 12:31
Niech wyciągnie z tego wnioski i w przyszłości może będzie w takich sytuacjach bardziej odpowiedzialnie zachowywał się. Paradoksalnie ta kartka i przerwa może Kimmichowi i Bayernowi dobrze zrobić przed spotkaniem z p$g.
06.02.2023 12:11
Jeśli Cancelo wypali, a w sezonie wpadnie kilka pucharów to jestem przekonany, że Bayern dogada się z $ity.
06.02.2023 11:39
Trzeba pamiętać o tym, że graliśmy na wyjeździe z niewygodnym rywalem praktycznie całą połową w osłabieni i z dużymi brakami w kadrze. Sam wczoraj byłem niezadowolony z naszej gry, ale dzisiaj na spokojnie dużo bardziej to rozumiem i doceniam.
06.02.2023 11:25
VfL niezadowolone z przegranej, a u nas niezadowolenie z wygranej.
06.02.2023 10:57
Cancelo to chyba tak na zachętę, bo nie wiem czy zagrał na notę 2.
06.02.2023 10:56
Trzeba tylko czekać aż Musiala będzie wyrzucany z klubu po kilku słabszych spotkaniach. Wszyscy są bee. Jeden truchta, jeden robi tylko straszne miny, inny nie potrafi dośrodkować, jeszcze inny gruby, a kolejny jest już stary i też najlepiej wypad. Ciężko być piłkarzem Bayernu na dieroten ;)
Jakby klub miał posłuchać się ekspertów z tej strony to do odstrzelenia są: De Ligt, Upa, Lucas, Davies, Pavard, Stanisic, Sarr, Kimmich, Goretzka, Sane, Gnabry, Coman Moting i Mueller. Sporo roboty w kolejnym okienku transferowym przed klubem :D
06.02.2023 08:38
Borek nie lubi Bayernu i jego zdanie zawsze ma podważać decyzje naszego klubu. De Ligt póki co u nas pokazuje się z bardzo dobrej strony.
A co do Tela to bez kitu czego wy chcecie od 17 latka, który zazwyczaj gra po kilka minut w spotkaniu gdzie gra się w 10 ? Ma wziąć ciężar gry na siebie i być liderem ? Gdzie był Kimmich czy Goretzka ? On może zagrać jeszcze mnóstwo przeciętnych spotkań, ma czas.
05.02.2023 21:01
@Jam42MUSIALA słuszna uwaga, ta przerwa może mu dobrze zrobić przed spotkaniem z p$g
05.02.2023 19:39
Brawo za zwycięstwo na bardzo trudnym terenie. Gra zostawiała sporo do życzenia.
Edytowano : 2023-02-05 19:35:36
Real w plecy, $ity w plecy :)
05.02.2023 19:34
Są 3 punkty, ale trzeba przyznać, że mimo wyniku wyszarpane.
05.02.2023 19:29
Nie ma nudnych spotkań z naszych udziałem ostatnio
05.02.2023 19:20
Wesoły futbol dzisiaj
05.02.2023 19:13
Musiala!! Co za akcja!
05.02.2023 19:03
Nie możemy trochę poklepać piłki ?
05.02.2023 18:55
Będziemy teraz tak do końca grali, tj. rozpaczliwa obrona ?
05.02.2023 18:52
Wejdzie Tel i Stanisic
05.02.2023 18:48
No i mamy czerwo dla Kimmicha
05.02.2023 18:44
Chyba jeszcze nie wyszliśmy z szatni, bo gra tylko Wolfsburg
05.02.2023 18:42
Szkoda tej straconej bramki, ale jak ktoś miał trafić do dobrze, że młody Kamiński ;)
05.02.2023 18:17
Musiala za bardzo chciał zabawić się zamiast odrazu strzelać.
05.02.2023 18:15
Obojętnie kto, ale i tak gorzej nie zagra. Stanisic albo Blind
05.02.2023 18:05
Davies do zmiany, fatalny dzisiaj
05.02.2023 18:00
Ale Goretzka miał szanse
05.02.2023 17:54
3:0!!! Mulla
05.02.2023 17:49
Ale Davies dzisiaj rozkojarzony
05.02.2023 17:47
Coman po kapitalnej asyście Cancelo!!
05.02.2023 17:45
Coman!!
05.02.2023 17:39
Fajny gnój Manu zrobił i teraz będą media tym żyły. Czekamy jeszcze na Lothara i Hamanna.
05.02.2023 17:03
@Yakub93 grał wczoraj w U19 to ciężko żeby dzisiaj był w pierwszym zespole - on potrzebuje minut, a nie wycieczek do Wolfsburga.
A co do składu to najsilniejszy z możliwych.
05.02.2023 17:00
Duże osłabienia i bardzo ciekawe kto dostanie szanse z rezerwowych w trakcie meczu.
05.02.2023 15:32
Super informacje, cieszy to że powoli wraca do zdrowia.
05.02.2023 15:31
Wszystkie serie i passy zostaną podtrzymane, a rekordy poprawione.
05.02.2023 15:29
Oby dzisiaj nasi zawodnicy to potwierdzili.
05.02.2023 15:27
Po prostu te składy są typowane dużo wcześniej.
05.02.2023 15:25
Nie będę oryginalny jak napiszę, że chętnie zobaczyłbym Tela z przodu.
05.02.2023 13:04
Jak na mecz rozegrany prosto po wyjściu z samolotu to debiut jak najbardziej obiecujący.
05.02.2023 10:39
Ibrahimovic cały czas w formie, pierwsza drużyna czeka.
05.02.2023 10:37
Wilki grają nieźle w tym sezonie, a po ostatnich porażkach napewno będą groźni. Dodatkowo Kovacowi będzie bardzo zależało żeby pokonać swój były klub. Czeka nas przynajmniej na papierze trudne spotkanie wyjazdowe, ale ostatni mecz z Mainz daje nadzieje, że idziemy w dobrym kierunku. Muszą być dzisiaj 3 punkty, bo 4 mecze bez zwycięstw to byłby dramat.
05.02.2023 09:32
A co tu się stanęło ? Skąd te znaki zapytania, co jest z nimi ?
05.02.2023 09:24
@marioashford a jakie jest usprawiedliwienie dla publicznego zaatakowania klubu przez jego kapitana ?
Jakakolwiek zaliczka będzie świetnym wynikiem przed rewanżem.
12.02.2023 23:25
Cieszy gra defensywny, bo ostatnio z tym było słabo.
12.02.2023 23:24
Od początku roku p$g prezentuje się bardzo słabo, ale te wyniki w żadnym przypadku nie mogą nas uśpić. W meczu CL to może być zupełnie inna drużyna - podobny przypadek do… Bayernu. Jesteśmy faworytem i trzeba to potwierdzić, ale niczego za darmo nie dostaniemy.
12.02.2023 23:23
@bayern1987dwa co to za zasłona dymna, o której wszyscy wiedzieli, że to ściema ? Od początku było wiadomo, że zagrają i nikt w Monachium nawet inaczej nie zakładał.
12.02.2023 19:08
Ktoś z Unionu
12.02.2023 08:59
Dobrze, że zawodnicy są tego świadomi. Jest duża rezerwa, która oby już we wtorek została pokazana na boisku.
12.02.2023 08:57
Jestem przekonany, że gra będzie inna we wtorek.
12.02.2023 08:56
Na zaciągniętym ręcznym pewne 3 punkty z czystym kontem i bez kontuzji. Możemy z optymizmem wyczekiwać wtorkowego spotkania z p$g, które zalicza kolejną porażkę. Będziemy faworytem, ale nie możemy stracić czujności ze względu na ich ostatnie wyniki.
Edytowano : 2023-02-11 19:34:30
Stalker Cancelo ciągle na posterunku
11.02.2023 19:28
@Silesi wejdzie jeden i drugi, na bank.
11.02.2023 15:19
Oby ten grad bramek był tylko z naszej strony, liczę na pierwsze czyste konto Sommera w lidze.
11.02.2023 15:12
Super informacje, powrót coraz bliżej.
11.02.2023 15:10
Ultra ofensywnie, oby nas długie lagi nie zaskoczyły - jak zawsze.
11.02.2023 14:36
Nie za bardzo jest inny wybór.
11.02.2023 13:56
Oby te dogrania na nos były też w najważniejszych meczach sezonu.
11.02.2023 11:58
Brak Kimmicha zupełnie mnie nie martwi, a nawet cieszy ze względu na wtorkowy pojedynek z p$g
11.02.2023 10:04
Odbębnić i bez kontuzji. Byle do wtorku.
Edytowano : 2023-02-11 10:02:01
Zamknąć mecz w pierwszej połowie i później niech grają Tel i Wanner.
11.02.2023 09:58
A jakby był w kadrze to zacząłby od początku ? Śmiem wątpić. Z całym szacunkiem dla Bochum, ale wszyscy są już myślami przy spotkaniu z p$g i nie ma co oszukiwać się, że jest inaczej.
10.02.2023 18:22
Transfer Alaby do Realu też był niby niemożliwy. Jak będzie odpowiednie zastępstwo to droga wolna.
10.02.2023 18:17
Odpoczynek przed spotkaniem z p$g dla Daviesa jak najbardziej wskazany.
10.02.2023 10:48
Może w końcu trener bramkarzy zainteresuje się innymi bramkarzami w klubie.
10.02.2023 10:45
Czy będzie w kadrze czy nie to raczej i tak opuści mecz z Bochum.
10.02.2023 10:41
Brak naszych nie jest żadnym zaskoczeniem, bo miesiąc zdecydowanie poniżej oczekiwań.
10.02.2023 09:45
Czyli zejście na lewą nóżkę opanowane ;)
10.02.2023 09:34
Tutaj nie o pieniądze chodzi, bo i na Manu i Bayernie ta kwota nie robi wrażenia. Ciekawe czy Neuer w końcu zreflektuje się czy będzie tak siedział z głową w piasku. Jego pozycja z racji na wiek i historie ostatnich kontuzji nie jest taka żeby pozwolić sobie na otwartą wojnę, bo nie za bardzo ma gdzie "uciekać".
10.02.2023 09:32
Sane na CL zawsze spina się i oby teraz było podobnie.
09.02.2023 19:27
We wtorek będą medyczne cuda.
09.02.2023 19:26
Ta nominacja powinna być połączona z podpisaniem nowej długoterminowej umowy.
09.02.2023 18:41
Pożyjemy zobaczymy, ale jak pokaże się z dobrej strony to Bayern na pewno dogada się.
09.02.2023 14:53
Upa już nie raz chował w kieszeni takich napastników jak Lewy więc i Mbappe jest w stanie zatrzymać.
09.02.2023 14:30
Przepiękne trafienie, deklasacja w głosowania absolutnie nie dziwi.
09.02.2023 14:28
Upa rzeczywiście w dużych spotkaniach nie pęka i oby tak samo było we wtorek.
09.02.2023 14:26
I to nazywa się dobry interes, brawa dla naszych działaczy.
09.02.2023 13:17
Na korzyść Bochum może być to, że w Monachium skupiają się raczej na innym rywalu.
09.02.2023 13:12
Na pewno we wtorek będzie inne skupienie i zaangażowanie to i sytuacji rywale będą mieli mniej. Zespół musi włączyć tryb CL i wykorzystać problemy p$g.
09.02.2023 12:45
Można nawet nim jechać autostradą 200 km/h
09.02.2023 11:26
p$g z kolejną porażką i lecą z pucharu Francji, a za 3 dni ciężki mecz z Monaco na wyjeździe :)
08.02.2023 23:06
A tak niektórzy bali się, że Sabitzer nie będzie grał. Jest w klubie słabszym to będzie dostawał więcej szans.
08.02.2023 21:20
Ostatnie spotkania naprawdę były słabe w wykonaniu Daviesa, a potrzebujemy go w dużo lepszej dyspozycji już za chwile. Słabsza forma ok (tak jak mówi Nagelsmann w tym wieku to norma), ale za dużo niedokładności, niechlujstwa i strat. Niech bierze się do roboty.
08.02.2023 14:14
Cele z bvb ? :DDD. Chyba powinno udać sprzedać się Bellinghama.
08.02.2023 13:12
Jeśli Manu nie zrozumie to rzeczywiście ciężko będzie sobie to wyobrazić.
08.02.2023 12:03
Super informacje, bo obaj będą potrzebni w najbliższych spotkaniach,
08.02.2023 11:49
Witamy i powodzenia z Manu ;)
08.02.2023 11:48
Ciekawe jak długo Klose będzie jeszcze tam trenerem, bo mając 0,94 punktu na mecz to pewnie jest bliżej wylotu.
08.02.2023 08:48
@DonJupp4ever czyli oceniasz jednak tylko ostatnie spotkania, które są w wykonaniu Daviesa rzeczywiście słabe. Davies przez wszystkich fachowców i obiektywnych obserwatorów jest w ścisłym topie na swojej pozycji i tutaj nie ma z czym dyskutować.
08.02.2023 07:59
Teraz trafił w pucharze Niemiec więc +10 mln
07.02.2023 21:16
Ma znowu robotę do zrobienia z p$g, ale oby tym razem z happy endem.
07.02.2023 21:06
Ma dopiero 17 lat, a już jest w pierwszej drużynie Bayernu i wszystko przed nim.
07.02.2023 21:03
@DonJupp4ever a na jakiej podstawie twierdzisz, że nim nie jest ? Masz jakiś ranking w którym Daviesa nie ma w czołówce najlepszych lewych obrońców ? Nie oceniamy dzisiejszej formy.
07.02.2023 18:19
A ile to było spotkań gdzie Bayern gniótł rywala przez 90 minut, a i tak tracił punkty.
07.02.2023 15:17
Jeden (a w zasadzie to póki co pół) w miarę solidny sezon to zdecydowanie za mało żeby ryzykować taką kwotę.
07.02.2023 15:11
Jest już u nas 3 lata, ma 22 lata i nie zrobił praktycznie żadnego postępu i raczej nie ma co liczyć na wystrzelenie jak z procy.
07.02.2023 13:50
Ciekawe czy Manu chociaż tym razem zbierze się na przeprosiny.
07.02.2023 13:46
Bez przesady, dostał pierwszą czerwoną kartkę w karierze.
07.02.2023 13:35
Prędzej czy wcześniej i tak to stanie się i jest to jedyny słuszny wybór.
07.02.2023 13:25
Jednoosobowa krucjata przeciwko Cancelo trwa w najlepsze. Lepiej nie sprawdzaj 11 kolejki Kickera.
06.02.2023 20:54
Dopełni formalności w meczu rewanżowym z p$g w Monachium.
06.02.2023 20:48
Również uważam, że swoim podwójnym zachowaniem Manu sam siebie pozbawił opaski.
06.02.2023 20:47
@hoven poważne kierowanie klubu wiąże się czasem z niepopularnymi decyzjami. Dzięki nim jesteśmy w tym miejscu w jakim jesteśmy czyli ścisły światowy top.
06.02.2023 20:05
Tegoroczne zimowe okienko transferowe Chelsea to pokaz patologii jakiej dawno w światowej piłce nie było. To jest plucie na wszystkie zasady czy regulacje bez żadnych konsekwencji. To psucie rynku przez angielskie kluby coraz bardziej szkodzi piłce i ciekawe czy w końcu skończy się przymykanie na to oczu.
06.02.2023 14:54
Bayern nie może układać się pod starą gwardię, bo zostanie z ręką w nocniku. Klub obrał dobrą drogę i nie ma co oglądać się na dąsy Manu, Muellera czy wcześniej Lewego.
06.02.2023 12:31
Niech wyciągnie z tego wnioski i w przyszłości może będzie w takich sytuacjach bardziej odpowiedzialnie zachowywał się. Paradoksalnie ta kartka i przerwa może Kimmichowi i Bayernowi dobrze zrobić przed spotkaniem z p$g.
06.02.2023 12:11
Jeśli Cancelo wypali, a w sezonie wpadnie kilka pucharów to jestem przekonany, że Bayern dogada się z $ity.
06.02.2023 11:39
Trzeba pamiętać o tym, że graliśmy na wyjeździe z niewygodnym rywalem praktycznie całą połową w osłabieni i z dużymi brakami w kadrze. Sam wczoraj byłem niezadowolony z naszej gry, ale dzisiaj na spokojnie dużo bardziej to rozumiem i doceniam.
06.02.2023 11:25
VfL niezadowolone z przegranej, a u nas niezadowolenie z wygranej.
06.02.2023 10:57
Cancelo to chyba tak na zachętę, bo nie wiem czy zagrał na notę 2.
06.02.2023 10:56
Trzeba tylko czekać aż Musiala będzie wyrzucany z klubu po kilku słabszych spotkaniach. Wszyscy są bee. Jeden truchta, jeden robi tylko straszne miny, inny nie potrafi dośrodkować, jeszcze inny gruby, a kolejny jest już stary i też najlepiej wypad. Ciężko być piłkarzem Bayernu na dieroten ;)
Jakby klub miał posłuchać się ekspertów z tej strony to do odstrzelenia są: De Ligt, Upa, Lucas, Davies, Pavard, Stanisic, Sarr, Kimmich, Goretzka, Sane, Gnabry, Coman Moting i Mueller. Sporo roboty w kolejnym okienku transferowym przed klubem :D
06.02.2023 08:38
Borek nie lubi Bayernu i jego zdanie zawsze ma podważać decyzje naszego klubu. De Ligt póki co u nas pokazuje się z bardzo dobrej strony.
A co do Tela to bez kitu czego wy chcecie od 17 latka, który zazwyczaj gra po kilka minut w spotkaniu gdzie gra się w 10 ? Ma wziąć ciężar gry na siebie i być liderem ? Gdzie był Kimmich czy Goretzka ? On może zagrać jeszcze mnóstwo przeciętnych spotkań, ma czas.
05.02.2023 21:01
@Jam42MUSIALA słuszna uwaga, ta przerwa może mu dobrze zrobić przed spotkaniem z p$g
05.02.2023 19:39
Brawo za zwycięstwo na bardzo trudnym terenie. Gra zostawiała sporo do życzenia.
Edytowano : 2023-02-05 19:35:36
Real w plecy, $ity w plecy :)
05.02.2023 19:34
Są 3 punkty, ale trzeba przyznać, że mimo wyniku wyszarpane.
05.02.2023 19:29
Nie ma nudnych spotkań z naszych udziałem ostatnio
05.02.2023 19:20
Wesoły futbol dzisiaj
05.02.2023 19:13
Musiala!! Co za akcja!
05.02.2023 19:03
Nie możemy trochę poklepać piłki ?
05.02.2023 18:55
Będziemy teraz tak do końca grali, tj. rozpaczliwa obrona ?
05.02.2023 18:52
Wejdzie Tel i Stanisic
05.02.2023 18:48
No i mamy czerwo dla Kimmicha
05.02.2023 18:44
Chyba jeszcze nie wyszliśmy z szatni, bo gra tylko Wolfsburg
05.02.2023 18:42
Szkoda tej straconej bramki, ale jak ktoś miał trafić do dobrze, że młody Kamiński ;)
05.02.2023 18:17
Musiala za bardzo chciał zabawić się zamiast odrazu strzelać.
05.02.2023 18:15
Obojętnie kto, ale i tak gorzej nie zagra. Stanisic albo Blind
05.02.2023 18:05
Davies do zmiany, fatalny dzisiaj
05.02.2023 18:00
Ale Goretzka miał szanse
05.02.2023 17:54
3:0!!! Mulla
05.02.2023 17:49
Ale Davies dzisiaj rozkojarzony
05.02.2023 17:47
Coman po kapitalnej asyście Cancelo!!
05.02.2023 17:45
Coman!!
05.02.2023 17:39
Fajny gnój Manu zrobił i teraz będą media tym żyły. Czekamy jeszcze na Lothara i Hamanna.
05.02.2023 17:03
@Yakub93 grał wczoraj w U19 to ciężko żeby dzisiaj był w pierwszym zespole - on potrzebuje minut, a nie wycieczek do Wolfsburga.
A co do składu to najsilniejszy z możliwych.
05.02.2023 17:00
Duże osłabienia i bardzo ciekawe kto dostanie szanse z rezerwowych w trakcie meczu.
05.02.2023 15:32
Super informacje, cieszy to że powoli wraca do zdrowia.
05.02.2023 15:31
Wszystkie serie i passy zostaną podtrzymane, a rekordy poprawione.
05.02.2023 15:29
Oby dzisiaj nasi zawodnicy to potwierdzili.
05.02.2023 15:27
Po prostu te składy są typowane dużo wcześniej.
05.02.2023 15:25
Nie będę oryginalny jak napiszę, że chętnie zobaczyłbym Tela z przodu.
05.02.2023 13:04
Jak na mecz rozegrany prosto po wyjściu z samolotu to debiut jak najbardziej obiecujący.
05.02.2023 10:39
Ibrahimovic cały czas w formie, pierwsza drużyna czeka.
05.02.2023 10:37
Wilki grają nieźle w tym sezonie, a po ostatnich porażkach napewno będą groźni. Dodatkowo Kovacowi będzie bardzo zależało żeby pokonać swój były klub. Czeka nas przynajmniej na papierze trudne spotkanie wyjazdowe, ale ostatni mecz z Mainz daje nadzieje, że idziemy w dobrym kierunku. Muszą być dzisiaj 3 punkty, bo 4 mecze bez zwycięstw to byłby dramat.
05.02.2023 09:32
A co tu się stanęło ? Skąd te znaki zapytania, co jest z nimi ?
05.02.2023 09:24
@marioashford a jakie jest usprawiedliwienie dla publicznego zaatakowania klubu przez jego kapitana ?
04.02.2023 20:52