DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 135

Jakakolwiek zaliczka będzie świetnym wynikiem przed rewanżem.

12.02.2023 23:25

Cieszy gra defensywny, bo ostatnio z tym było słabo.

12.02.2023 23:24

Od początku roku p$g prezentuje się bardzo słabo, ale te wyniki w żadnym przypadku nie mogą nas uśpić. W meczu CL to może być zupełnie inna drużyna - podobny przypadek do… Bayernu. Jesteśmy faworytem i trzeba to potwierdzić, ale niczego za darmo nie dostaniemy.

12.02.2023 23:23

@bayern1987dwa co to za zasłona dymna, o której wszyscy wiedzieli, że to ściema ? Od początku było wiadomo, że zagrają i nikt w Monachium nawet inaczej nie zakładał.

12.02.2023 19:08

Ktoś z Unionu

12.02.2023 08:59

Dobrze, że zawodnicy są tego świadomi. Jest duża rezerwa, która oby już we wtorek została pokazana na boisku.

12.02.2023 08:57

Jestem przekonany, że gra będzie inna we wtorek.

12.02.2023 08:56

Na zaciągniętym ręcznym pewne 3 punkty z czystym kontem i bez kontuzji. Możemy z optymizmem wyczekiwać wtorkowego spotkania z p$g, które zalicza kolejną porażkę. Będziemy faworytem, ale nie możemy stracić czujności ze względu na ich ostatnie wyniki.

Edytowano : 2023-02-11 19:34:30

Stalker Cancelo ciągle na posterunku

11.02.2023 19:28

@Silesi wejdzie jeden i drugi, na bank.

11.02.2023 15:19

Oby ten grad bramek był tylko z naszej strony, liczę na pierwsze czyste konto Sommera w lidze.

11.02.2023 15:12

Super informacje, powrót coraz bliżej.

11.02.2023 15:10

Ultra ofensywnie, oby nas długie lagi nie zaskoczyły - jak zawsze.

11.02.2023 14:36

Nie za bardzo jest inny wybór.

11.02.2023 13:56

Oby te dogrania na nos były też w najważniejszych meczach sezonu.

11.02.2023 11:58

Brak Kimmicha zupełnie mnie nie martwi, a nawet cieszy ze względu na wtorkowy pojedynek z p$g

11.02.2023 10:04

Odbębnić i bez kontuzji. Byle do wtorku.

Edytowano : 2023-02-11 10:02:01

Zamknąć mecz w pierwszej połowie i później niech grają Tel i Wanner.

11.02.2023 09:58

A jakby był w kadrze to zacząłby od początku ? Śmiem wątpić. Z całym szacunkiem dla Bochum, ale wszyscy są już myślami przy spotkaniu z p$g i nie ma co oszukiwać się, że jest inaczej.

10.02.2023 18:22

Transfer Alaby do Realu też był niby niemożliwy. Jak będzie odpowiednie zastępstwo to droga wolna.

10.02.2023 18:17

Odpoczynek przed spotkaniem z p$g dla Daviesa jak najbardziej wskazany.

10.02.2023 10:48

Może w końcu trener bramkarzy zainteresuje się innymi bramkarzami w klubie.

10.02.2023 10:45

Czy będzie w kadrze czy nie to raczej i tak opuści mecz z Bochum.

10.02.2023 10:41

Brak naszych nie jest żadnym zaskoczeniem, bo miesiąc zdecydowanie poniżej oczekiwań.

10.02.2023 09:45

Czyli zejście na lewą nóżkę opanowane ;)

10.02.2023 09:34

Tutaj nie o pieniądze chodzi, bo i na Manu i Bayernie ta kwota nie robi wrażenia. Ciekawe czy Neuer w końcu zreflektuje się czy będzie tak siedział z głową w piasku. Jego pozycja z racji na wiek i historie ostatnich kontuzji nie jest taka żeby pozwolić sobie na otwartą wojnę, bo nie za bardzo ma gdzie "uciekać".

10.02.2023 09:32

Sane na CL zawsze spina się i oby teraz było podobnie.

09.02.2023 19:27

We wtorek będą medyczne cuda.

09.02.2023 19:26

Ta nominacja powinna być połączona z podpisaniem nowej długoterminowej umowy.

09.02.2023 18:41

Pożyjemy zobaczymy, ale jak pokaże się z dobrej strony to Bayern na pewno dogada się.

09.02.2023 14:53

Upa już nie raz chował w kieszeni takich napastników jak Lewy więc i Mbappe jest w stanie zatrzymać.

09.02.2023 14:30

Przepiękne trafienie, deklasacja w głosowania absolutnie nie dziwi.

09.02.2023 14:28

Upa rzeczywiście w dużych spotkaniach nie pęka i oby tak samo było we wtorek.

09.02.2023 14:26

I to nazywa się dobry interes, brawa dla naszych działaczy.

09.02.2023 13:17

Na korzyść Bochum może być to, że w Monachium skupiają się raczej na innym rywalu.

09.02.2023 13:12

Na pewno we wtorek będzie inne skupienie i zaangażowanie to i sytuacji rywale będą mieli mniej. Zespół musi włączyć tryb CL i wykorzystać problemy p$g.

09.02.2023 12:45

Można nawet nim jechać autostradą 200 km/h

09.02.2023 11:26

p$g z kolejną porażką i lecą z pucharu Francji, a za 3 dni ciężki mecz z Monaco na wyjeździe :)

08.02.2023 23:06

A tak niektórzy bali się, że Sabitzer nie będzie grał. Jest w klubie słabszym to będzie dostawał więcej szans.

08.02.2023 21:20

Ostatnie spotkania naprawdę były słabe w wykonaniu Daviesa, a potrzebujemy go w dużo lepszej dyspozycji już za chwile. Słabsza forma ok (tak jak mówi Nagelsmann w tym wieku to norma), ale za dużo niedokładności, niechlujstwa i strat. Niech bierze się do roboty.

08.02.2023 14:14

Cele z bvb ? :DDD. Chyba powinno udać sprzedać się Bellinghama.

08.02.2023 13:12

Jeśli Manu nie zrozumie to rzeczywiście ciężko będzie sobie to wyobrazić.

08.02.2023 12:03

Super informacje, bo obaj będą potrzebni w najbliższych spotkaniach,

08.02.2023 11:49

Witamy i powodzenia z Manu ;)

08.02.2023 11:48

Ciekawe jak długo Klose będzie jeszcze tam trenerem, bo mając 0,94 punktu na mecz to pewnie jest bliżej wylotu.

08.02.2023 08:48

@DonJupp4ever czyli oceniasz jednak tylko ostatnie spotkania, które są w wykonaniu Daviesa rzeczywiście słabe. Davies przez wszystkich fachowców i obiektywnych obserwatorów jest w ścisłym topie na swojej pozycji i tutaj nie ma z czym dyskutować.

08.02.2023 07:59

Teraz trafił w pucharze Niemiec więc +10 mln

07.02.2023 21:16

Ma znowu robotę do zrobienia z p$g, ale oby tym razem z happy endem.

07.02.2023 21:06

Ma dopiero 17 lat, a już jest w pierwszej drużynie Bayernu i wszystko przed nim.

07.02.2023 21:03

@DonJupp4ever a na jakiej podstawie twierdzisz, że nim nie jest ? Masz jakiś ranking w którym Daviesa nie ma w czołówce najlepszych lewych obrońców ? Nie oceniamy dzisiejszej formy.

07.02.2023 18:19

A ile to było spotkań gdzie Bayern gniótł rywala przez 90 minut, a i tak tracił punkty.

07.02.2023 15:17

Jeden (a w zasadzie to póki co pół) w miarę solidny sezon to zdecydowanie za mało żeby ryzykować taką kwotę.

07.02.2023 15:11

Jest już u nas 3 lata, ma 22 lata i nie zrobił praktycznie żadnego postępu i raczej nie ma co liczyć na wystrzelenie jak z procy.

07.02.2023 13:50

Ciekawe czy Manu chociaż tym razem zbierze się na przeprosiny.

07.02.2023 13:46

Bez przesady, dostał pierwszą czerwoną kartkę w karierze.

07.02.2023 13:35

Prędzej czy wcześniej i tak to stanie się i jest to jedyny słuszny wybór.

07.02.2023 13:25

Jednoosobowa krucjata przeciwko Cancelo trwa w najlepsze. Lepiej nie sprawdzaj 11 kolejki Kickera.

06.02.2023 20:54

Dopełni formalności w meczu rewanżowym z p$g w Monachium.

06.02.2023 20:48

Również uważam, że swoim podwójnym zachowaniem Manu sam siebie pozbawił opaski.

06.02.2023 20:47

@hoven poważne kierowanie klubu wiąże się czasem z niepopularnymi decyzjami. Dzięki nim jesteśmy w tym miejscu w jakim jesteśmy czyli ścisły światowy top.

06.02.2023 20:05

Tegoroczne zimowe okienko transferowe Chelsea to pokaz patologii jakiej dawno w światowej piłce nie było. To jest plucie na wszystkie zasady czy regulacje bez żadnych konsekwencji. To psucie rynku przez angielskie kluby coraz bardziej szkodzi piłce i ciekawe czy w końcu skończy się przymykanie na to oczu.

06.02.2023 14:54

Bayern nie może układać się pod starą gwardię, bo zostanie z ręką w nocniku. Klub obrał dobrą drogę i nie ma co oglądać się na dąsy Manu, Muellera czy wcześniej Lewego.

06.02.2023 12:31

Niech wyciągnie z tego wnioski i w przyszłości może będzie w takich sytuacjach bardziej odpowiedzialnie zachowywał się. Paradoksalnie ta kartka i przerwa może Kimmichowi i Bayernowi dobrze zrobić przed spotkaniem z p$g.

06.02.2023 12:11

Jeśli Cancelo wypali, a w sezonie wpadnie kilka pucharów to jestem przekonany, że Bayern dogada się z $ity.

06.02.2023 11:39

Trzeba pamiętać o tym, że graliśmy na wyjeździe z niewygodnym rywalem praktycznie całą połową w osłabieni i z dużymi brakami w kadrze. Sam wczoraj byłem niezadowolony z naszej gry, ale dzisiaj na spokojnie dużo bardziej to rozumiem i doceniam.

06.02.2023 11:25

VfL niezadowolone z przegranej, a u nas niezadowolenie z wygranej.

06.02.2023 10:57

Cancelo to chyba tak na zachętę, bo nie wiem czy zagrał na notę 2.

06.02.2023 10:56

Trzeba tylko czekać aż Musiala będzie wyrzucany z klubu po kilku słabszych spotkaniach. Wszyscy są bee. Jeden truchta, jeden robi tylko straszne miny, inny nie potrafi dośrodkować, jeszcze inny gruby, a kolejny jest już stary i też najlepiej wypad. Ciężko być piłkarzem Bayernu na dieroten ;)
Jakby klub miał posłuchać się ekspertów z tej strony to do odstrzelenia są: De Ligt, Upa, Lucas, Davies, Pavard, Stanisic, Sarr, Kimmich, Goretzka, Sane, Gnabry, Coman Moting i Mueller. Sporo roboty w kolejnym okienku transferowym przed klubem :D

06.02.2023 08:38

Borek nie lubi Bayernu i jego zdanie zawsze ma podważać decyzje naszego klubu. De Ligt póki co u nas pokazuje się z bardzo dobrej strony.
A co do Tela to bez kitu czego wy chcecie od 17 latka, który zazwyczaj gra po kilka minut w spotkaniu gdzie gra się w 10 ? Ma wziąć ciężar gry na siebie i być liderem ? Gdzie był Kimmich czy Goretzka ? On może zagrać jeszcze mnóstwo przeciętnych spotkań, ma czas.

05.02.2023 21:01

@Jam42MUSIALA słuszna uwaga, ta przerwa może mu dobrze zrobić przed spotkaniem z p$g

05.02.2023 19:39

Brawo za zwycięstwo na bardzo trudnym terenie. Gra zostawiała sporo do życzenia.

Edytowano : 2023-02-05 19:35:36

Real w plecy, $ity w plecy :)

05.02.2023 19:34

Są 3 punkty, ale trzeba przyznać, że mimo wyniku wyszarpane.

05.02.2023 19:29

Nie ma nudnych spotkań z naszych udziałem ostatnio

05.02.2023 19:20

Wesoły futbol dzisiaj

05.02.2023 19:13

Musiala!! Co za akcja!

05.02.2023 19:03

Nie możemy trochę poklepać piłki ?

05.02.2023 18:55

Będziemy teraz tak do końca grali, tj. rozpaczliwa obrona ?

05.02.2023 18:52

Wejdzie Tel i Stanisic

05.02.2023 18:48

No i mamy czerwo dla Kimmicha

05.02.2023 18:44

Chyba jeszcze nie wyszliśmy z szatni, bo gra tylko Wolfsburg

05.02.2023 18:42

Szkoda tej straconej bramki, ale jak ktoś miał trafić do dobrze, że młody Kamiński ;)

05.02.2023 18:17

Musiala za bardzo chciał zabawić się zamiast odrazu strzelać.

05.02.2023 18:15

Obojętnie kto, ale i tak gorzej nie zagra. Stanisic albo Blind

05.02.2023 18:05

Davies do zmiany, fatalny dzisiaj

05.02.2023 18:00

Ale Goretzka miał szanse

05.02.2023 17:54

3:0!!! Mulla

05.02.2023 17:49

Ale Davies dzisiaj rozkojarzony

05.02.2023 17:47

Coman po kapitalnej asyście Cancelo!!

05.02.2023 17:45

Coman!!

05.02.2023 17:39

Fajny gnój Manu zrobił i teraz będą media tym żyły. Czekamy jeszcze na Lothara i Hamanna.

05.02.2023 17:03

@Yakub93 grał wczoraj w U19 to ciężko żeby dzisiaj był w pierwszym zespole - on potrzebuje minut, a nie wycieczek do Wolfsburga.
A co do składu to najsilniejszy z możliwych.

05.02.2023 17:00

Duże osłabienia i bardzo ciekawe kto dostanie szanse z rezerwowych w trakcie meczu.

05.02.2023 15:32

Super informacje, cieszy to że powoli wraca do zdrowia.

05.02.2023 15:31

Wszystkie serie i passy zostaną podtrzymane, a rekordy poprawione.

05.02.2023 15:29

Oby dzisiaj nasi zawodnicy to potwierdzili.

05.02.2023 15:27

Po prostu te składy są typowane dużo wcześniej.

05.02.2023 15:25

Nie będę oryginalny jak napiszę, że chętnie zobaczyłbym Tela z przodu.

05.02.2023 13:04

Jak na mecz rozegrany prosto po wyjściu z samolotu to debiut jak najbardziej obiecujący.

05.02.2023 10:39

Ibrahimovic cały czas w formie, pierwsza drużyna czeka.

05.02.2023 10:37

Wilki grają nieźle w tym sezonie, a po ostatnich porażkach napewno będą groźni. Dodatkowo Kovacowi będzie bardzo zależało żeby pokonać swój były klub. Czeka nas przynajmniej na papierze trudne spotkanie wyjazdowe, ale ostatni mecz z Mainz daje nadzieje, że idziemy w dobrym kierunku. Muszą być dzisiaj 3 punkty, bo 4 mecze bez zwycięstw to byłby dramat.

05.02.2023 09:32

A co tu się stanęło ? Skąd te znaki zapytania, co jest z nimi ?

05.02.2023 09:24

@marioashford a jakie jest usprawiedliwienie dla publicznego zaatakowania klubu przez jego kapitana ?

04.02.2023 20:52