DieRoten.pl
Reklama

Salihamidzic: Powiedzieliśmy Cancelo, że kwota wykupu jest wysoka

fot.
Reklama

Pod koniec zimowego okienka transferowego, do klubu ze stolicy Bawarii trafił Joao Cancelo, który jeszcze nie tak dawno temu trenował z Manchesterem City.

Przypomnijmy raz jeszcze – Portugalczyk został sprowadzony do Bayernu z Manchesteru City na zasadzie półrocznego wypożyczenia. Ponadto monachijczycy zapewnili sobie opcję wykupu, zaś kwota została ustalona na 70 milionów euro.

Jakie są z kolei szanse na to, że „Bawarczycy” skorzystają z tej opcji? Podczas ostatniej rozmowy dla niemieckiego tygodnika „Bild am Sonntag” wypowiedział się dyrektor sportowy bawarskiego klubu, czyli Hasan Salihamidzic. Bośniak podkreślił, że w rozmowie z Joao Cancelo dał mu jasno do zrozumienia, że wspomniana wyżej suma jest dla FCB trudna do wyobrażenia.

− Gramy w otwarte karty. Najważniejsze, że Joao czuje się dobrze w Monachium i może grać w drugiej części sezonu – powiedział Salihamidzic.

− Ale też daliśmy mu jasno do zrozumienia, że ta kwota jest dla nas trudna do wyobrażenia w najbliższych latach. Nauczyłem się jednak, że jeśli wszystkie strony bezwzględnie chcą wspólnego rozwiązania, to w końcu można sobie z tym poradzić – dodał.

− Joao wie, że od lat jest jednym z naszych pożądanych zawodników – podsumował Hasan Salihamidzic.

Mimo wszystko liczne media w Niemczech i Anglii donoszą, że w przypadku skorzystania z opcji wykupu, Manchester City ma być skłonny do negocjacji i znacznego obniżenia kwoty 70 milionów euro.

Źródło: Bild am Sonntag
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...