DieRoten.pl
Reklama

Hainer krytykuje Neuera: To rozczarowujące

fot.
Reklama

Od zeszłego tygodnia niemalże całe piłkarskie Niemcy żyją wywiadem Manuela Neuera, który otwarcie skrytykował władze bawarskiego klubu.

Choć pojawiają się głosy wsparcia 36-letniego kapitana Bayernu, to w zdecydowanej większości Manuel Neuer jest krytykowany za swoje zachowanie, zwłaszcza mając na uwadze grudniowy wypadek podczas urlopu w górach.

Po tym jak ostatnio na temat bramkarza wypowiedzieli się Oliver Kahn i Hasan Salihamidzic, tym razem na łamach „Sky” swoje stanowisko przedstawił prezydent „Gwiazdy Południa”, czyli Herbert Hainer, który nie ukrywa, iż jest rozczarowany postawą Manu.

− W stu procentach popieram to, co powiedzieli Oliver Kahn i Hasan Salihamidzic. Niezrozumiałe i również rozczarowujące dla nas było to, że Manuel Neuer nie szukał drogi dialogu z nami, tylko poszedł bezpośrednio ze wszystkim do mediów – powiedział Hainer.

− Manuel jest z nami od tak dawna i jest tak wspaniałym zawodnikiem. Powinien mieć tyle zaufania, że najpierw przychodzi do nas i dyskutuje o tym, a nie od razu upublicznia wszystko – dodał prezydent FCB.

Wiele osób zastanawia się, czy wzorem Philippa Lahma i jego pamiętnego wywiadu sprzed lat, Manuel Neuer również zostanie ukarany wysoką grzywną. Zapytany o taką możliwość, Herbert Hainer udzielił wymijającej odpowiedzi.

Usiądziemy teraz z nim i spokojnie, profesjonalnie wszystko omówimy. Manuel jest bramkarzem światowej klasy i jest z nami od ponad 10 lat. Najważniejsze teraz jest to, że najpierw odzyska zdrowie – podsumował Herbert Hainer.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...