DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 134

Trafienie na Nuernberg to wcale nie będzie spacerek, bo oni będą gryźli trawę i rywala.

19.02.2023 10:34

Decyzje są podejmowane przeciwko Bayernowi, bo tak postanowiły władze ligi żeby liga była ciekawsza i atrakcyjniejsza. Wszyscy będą bardzo pomagali rywalom dlatego nie można tak często i głupio tracić punktów.

19.02.2023 09:01

Dayot najgorszy ? Bo sędzia wydrukował na nim czerwoną kartkę ?

18.02.2023 23:16

@BaltazarGabka ciężko też zrozumieć, że graliśmy 90 minut (wliczając czas dodatkowych minut) w osłabieni ledwie kilka dni po mega ciężkim wyjazdowym spotkaniu z p$g.

18.02.2023 22:55

Ogromny skandal i próba nieczystego uatrakcyjniania BL. Bayern został po prostu wyrolowany i nie ma co dziwić się reakcji Nagelsmanna.

18.02.2023 20:31

Cieszy bramka Tela i dobra gra i asysty Daviesa, a reszta po staremu niestety. Klątwa trwa.

18.02.2023 17:42

Klątwa Gladbach trwa nadal.

18.02.2023 17:22

Dziwaczny skład i już mamy tego konsekwencje.

18.02.2023 16:14

Sędziwie pomogli jak mogli w pierwszej połowie Gladbach żeby te punkty zdobyli.

18.02.2023 16:13

To był wręcz obowiązek Gladbach, bo sporo zawdzięczają Sommerowi.

18.02.2023 16:11

Jest, Moting!!

18.02.2023 16:06

W pierwszym meczu z p$g to co miał obronić to obronił, a właśnie po to został sprowadzony. Z tygodnia na tydzień będzie tylko lepiej.

18.02.2023 09:56

Szkoda, ale najważniejsze żeby nie ryzykować jego kruchego zdrowia, a bardziej potrzebny będzie na Union i p$g

18.02.2023 09:23

Szkoda nieobecności Comana, który ostatnio jest w świetnej formie.

18.02.2023 09:20

Jedną nogą już jesteśmy w kolejnej rundzie, ale w Monachium trzeba dołożyć drugą nogę, a to wcale nie będzie proste, ale jak zagramy podobnie jak w pierwszym meczu to damy radę.

18.02.2023 09:18

Do rewanżu z p$g jest tyle czasu, że Mane będzie realną opcją do gry.

18.02.2023 09:14

Zobaczymy czy Gladbach bez Sommera nadal będzie naszą zmorą, ale patrząc na ich ostatnią formę to nie należy się tego spodziewać. Czas zacząć pozytywną serie z nimi.

18.02.2023 09:11

Powoli rozkręca się i jeszcze da nam wiele radości w tym sezonie po swoich świetnych interwencjach.

17.02.2023 15:03

Fatiego to nawet za darmo nie warto byłoby sprowadzać.

17.02.2023 14:40

Dawać żółtków

17.02.2023 14:37

Czy w sprawie zasady 50+1 w Niemczech coś jest planowane czy po prostu kolejne dyskusje bez żadnych decyzji ?

17.02.2023 13:50

Lepiej na szpicy niż na skrzydle.

17.02.2023 13:17

Niech trenuje, gra i nabiera rytmu meczowego. Świetne informacje.

17.02.2023 13:04

Na szczęście nie jest to strona o światopoglądach czy partiach politycznych tylko o Bayernie.

17.02.2023 13:00

@Michello zgadza się, ale chodziło mi o to, że p$g nie będzie mogło sobie ligi odpuścić na rzecz rewanżu z nami.

17.02.2023 10:22

Przed p$g teraz 2 w miarę ciężkie spotkania w lidze z Lille i OM i to dobrze dla nas przed rewanżem.

17.02.2023 09:03

Trzeba rozsądnie dysponować siłami naszych zawodników do czasu rewanżu z p$g i fajnie jakby taki Kimmich nie grał teraz wszystkiego od deski do deski.

17.02.2023 08:13

To czy będzie gotowy na p$g pewnie jest uzależnione od wyników kilku następnych badań. Oby wszystko było ok to nic nie będzie stało na przeszkodzie do jego powrotu.

17.02.2023 08:09

@siudrak0 to, że na wsi każdy jeździ po kielichu to nie oznacza, że jest to spoko czy wymysł alkomatów.

Edytowano : 2023-02-16 22:27:09

A ile % czarnoskórych ma takie zdanie ?
O czym my tu w ogóle dyskutujemy. Można negować nawet to czy ziemia jest okrągła.

16.02.2023 22:23

@siudrak0 jest obraźliwe i Rada Języka Polskiego również tak to kwalifikuje.

16.02.2023 21:50

@WayeThe jest, tak samo jak np. żółtek.

16.02.2023 20:59

Kiedyś palono też czarownice, ahh ale to były czasy.

16.02.2023 20:51

@LoganOx i bardzo dobrze, że każde formy rasizmu są ukrócone. Słowo murzyn jest obraźliwe - zapoznaj się z definicją oraz stanowiskiem i decyzją Rady Języka Polskiego.

16.02.2023 20:34

To, że jakiś Polak gra w skorumpowanym bankrucie, który łamie wszystkie zasady nie jest żadnym powodem żeby takiemu klubowi życzyć wygranej.

16.02.2023 18:11

Mógłby jeszcze wrócić po rozum do głowy i będzie git.

16.02.2023 17:39

@WayeThe a Bayern to prawacki klub ? :D. A jakie ma znaczenie, że w jakimś klubie gra Polak ?
Araujo jest gorszy od każdego naszego stopera.

16.02.2023 16:56

Świetne informacje, powrót coraz bliżej i będzie naciskał na resztę naszych księżniczek z ofensywy.

16.02.2023 16:10

@Ivan7 https://www.realmadryt.pl/news/118333-dlaczego-cancelo-nie-trafil-do-realu-lub-barcelony

16.02.2023 15:13

No i tyle warte są te wszystkie "informacje" wymyślane przez patodziennikarzy.

16.02.2023 14:59

Dzisiaj pojedynek upadłych klubów i też nie wiem komu bardziej życzyć porażki :). A co do chel$ea to dla mnie taki klub nie ma prawa tak działać na rynku i oby jak najszybciej za to zapłacili. Niech odpadają w już teraz z bvb, a w lidze miejsce poza pucharami.

16.02.2023 14:51

To już nie chce odejść ? Niech mu klub da jakieś ultimatum do kiedy ma zdecydować się czy podpisuje czy zostaje sprzedany po sezonie.

16.02.2023 13:52

Zasłużenie, niech zagrają tak samo w rewanżu i kolejny raz zameldują się w drużynie tygodnia i w kolejnej rundzie.

16.02.2023 13:50

To się Mbappe zawiedzie, a poza tym niech bardziej skupi się na kolejnym odchodzeniu z p$g

16.02.2023 12:06

Bramki takie se i żaden zawodnik też jakoś specjalnie nie wybił się.

16.02.2023 12:02

Na szczęście piłka nożna to sport drużynowy, a nie indywidualny i tutaj to Bayern ma przewagę, bo tworzy drużynę w przeciwieństwie do p$g.

16.02.2023 11:56

A co wspólnego mają umowy sponsorskie z pieniędzmi z praw telewizyjnych ? Nic, więc nie za bardzo rozumiem tych wycieczek.
I żadnego sprzedaży akcji.

16.02.2023 07:38

@Gwzd44 jeszcze był Juventus, który miał być dla Bayernu wzorem do naśladowania :D

16.02.2023 07:35

Fajnie, że żółtki wyjątkowo nie zdortmundowały tego meczu. Powalczą w Londynie o awans.

15.02.2023 23:04

Rozumiem, że to kwota brutto, ale tak czy siak nie jest wart takich pieniędzy. Powtarzam, że max na co powinien pójść Bayern to roczna umowa i niewielka podwyżka.

15.02.2023 20:35

Jest ostatnio w gazie i zasłużył wczorajszym występem na takie wyróżnienie.

15.02.2023 19:39

Bayern będzie gotowy, a p$g będzie musiało robić coś więcej niż tylko czekać na kontry.

15.02.2023 19:36

A co stało się z Cancelo, bo niczego nie zauważyłem ?

15.02.2023 19:35

Misja wykonana perfekcyjnie, robotę trzeba dokończyć w Monachium i czekać na losowanie rywala w kolejnej rundzie.

15.02.2023 10:05

Pełna zgoda i z tygodnia na tydzień mam nadzieje, że będziemy wyglądać lepiej. Wczoraj wygrała lepsza drużyna i w rewanżu będzie tak samo. Mbappe to fenomen w czystej postaci, ale nasi poradzą sobie.

15.02.2023 09:37

Jeśli zagramy tak samo w Monachium jak zdecydowaną część wczorajszego spotkania to spokojnie przejdziemy p$g. Mecz u siebie ze wypełnionym stadionem swoimi kibicami to będzie kolejny nasz atut. Po pierwszym meczu Nagelsmann napewno dobrze przeanalizuje rywala i dobrze nas ustawi.

15.02.2023 09:34

Pierwszy bardzo ważny krok, zwycięstwo na wyjeździe z tak silnym rywalem to zawsze świetna sprawa. Rewanż u siebie ze swoimi kibicami, gdzie p$g już nie będzie mogło czyhać tylko na konterki. Mamy małą przewagę i trzeba to utrzymać w Monachium.

15.02.2023 08:18

No z tym Sane to ostro przesadzili.

15.02.2023 08:15

@Gwzd44 niestety, ale jest tak jak piszesz. Ba, gdybyśmy wczoraj przegrali 1:0 nawet po bardzo dobrej grze to komentarzy byłoby 4 razy więcej, bo sporo osób tylko czeka na potknięcie Bayernu żeby poobrażać połowę zawodników i trenera.

15.02.2023 08:12

Jest dzisiaj w kim wybierać jeśli chodzi dobry występ. Kimmichowi przerwa dobrze zrobiła.

15.02.2023 00:13

My w rewanżu też napewno strzelimy. Musimy grać tak jak dzisiaj do 80 minuty i będziemy cieszyć się z awansu do kolejnej rundy.

14.02.2023 23:51

Mega ważne zwycięstwo, które ogromnie cieszy i może zbudować ten zespół na resztę sezonu. Brawo!!! Do 80 minuty byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem i można tylko żałować, że nie zrobiliśmy w tym czasie większej zaliczki.

14.02.2023 23:35

JEST!! Brawo, wywalczone i wyszarpane. Co za emocje.

14.02.2023 22:57

Brawo Coman, jest w gazie!

14.02.2023 22:18

TeraZ Pavard będzie musiał pilnować się mega

14.02.2023 21:29

Trzeba ultra pilnować się i uważać na kontrataki

14.02.2023 21:11

Ogień, chce zobaczyć zaangażowanie i agresje. Niech ci zawodnicy pokażą, że są godni noszenia tej koszulki.

14.02.2023 20:55

Okienko lepsze niż można było spodziewać się. Bardzo dobrze uzupełniona i wzmocniona kadra w odpowiedzi na sytuacje związaną z kontuzjami.

14.02.2023 20:33

No to zaskoczył Nagelsmann i oby nie przekombinował. Nie przekonuje mnie ta 11, ale oby to obroniło się na boisku.

14.02.2023 20:29

Sommer - Cancelo, Upamecano, de Ligt, Davies - Kimmich, Goretzka - Mueller, Musiala, Coman - Choupo-Moting

14.02.2023 14:39

@Pir5 wierzyć należy głośno, a jak już musisz bać się to po cichu.

14.02.2023 14:37

Dzisiaj akurat wszystkie statystyki nie będą miała żadnego znaczenia.

14.02.2023 14:26

Dużego postępu w medycynie trzeba życzyć.

14.02.2023 14:24

Bayern ten mecz odbębnił, bo w głowach już miał mecz z p$g, a Bochum niech raczej skupi się na następnych spotkaniach.

14.02.2023 14:09

@bayern1987dwa to chyba wie każdy, a już Nagelsmann musi na pewno. Dlatego nie można podpalać się i trzeba cierpliwie i dokładnie konstruować ataki. W żadnym przypadku nie można pozwolić sobie na takie niechlujstwa jakie ostatnio miał szczególnie Davies, bo szybko może to zemścić się.

14.02.2023 13:08

Coman w gazie, dzisiaj ukąsi kolejny raz.

14.02.2023 12:18

To samo można powiedzieć o zespole p$g,. Ten dwumecz to rywalizacja równorzędnych drużyn i zdecyduje pewnie forma dnia i trochę szczęścia, któremu trzeba pomoc będąc w lepszej formie.

14.02.2023 12:06

Optymalna 11 mimo tego, że Sane w spotkaniach CL wyglądał bardzo dobrze. Zasługuje na ławkę i niech po wejściu pokaże sportową złość.

14.02.2023 12:02

@Pir5 nie prawda. Porażka z Lens (90 minut grał Mbappe i Verratti), porażka z Rennes (90 minut grał Neymar i Messi, 35 minut Mbappe), porażka z OM (Messi i Neymar 90 minut, Verratti 76 minut).

14.02.2023 11:45

Widać, że nie za bardzo obiektywnie potrafi ocenić siłę obu drużyn, ale wieczorem będzie już bogatszy o tą wiedzę.

14.02.2023 10:30

Sprawdzian dla Nagelsmanna i niektórych zawodników. Trzeba koniecznie przywieźć do Monachium zaliczkę i wykorzystać swoje okazje. Musimy uważać na kontrataki, bo tutaj będzie największe zagrożenie ze strony katarskiego klubu. Mam nadzieję, że wyjściowej 11 wyjdziemy z napastnikiem, a nie kombinacje alpejskiej z Muellerem.

14.02.2023 09:40

Coś króciutka ta lista nieobecnych w p$g.

14.02.2023 08:57

Jesteśmy

13.02.2023 23:22

Naprawdę ktoś dziwi się czemu taki Ndicka wybiera słabszy klub ? Bo chce grać, a tam będzie miał dużo mniejszą konkurencje, bo nie ma takiej jakości jak u nas. Ktoś będzie musiał do nas trafić na ŚO, ale raczej stawiam na kogoś kto będzie takim zastępstwem dla tych podstawowych i będzie mu taka rola odpowiadała.

13.02.2023 22:12

Niech spełnia te marzenia z Bayernem, a dwumecz z p$g jest dla Nagelsmannem ogromnym sprawdzianem, bo kadrę ma naprawdę świetną.

13.02.2023 20:28

U nas nie ma medycznych cudów.

13.02.2023 17:32

Dobić.

13.02.2023 14:16

@BaltazarGabka United to co najmniej poziom niżej od Bayernu to Sabitzer będzie wyglądał dużo korzystniej. Dla nas to świetna sprawa, a później niech klubu angielskie licytują się.

13.02.2023 14:06

Najważniejsze, że nie hiszpańscy sędziowie. Oby nam sędzia nie przeszkadzał, a z resztą nasi zawodnicy sobie poradzą.

13.02.2023 13:13

Styczeń w naszym wykonaniu bardzo przeciętny, ale wybór Kimmicha da się obronić.

13.02.2023 12:57

Moim zdaniem bvb może spokojnie przejść Chel$ea, ale pewnie to.. zdortmundują.

13.02.2023 12:55

Ciekawe czy Messiego pytają o strach przed Bayernem.

13.02.2023 12:51

@AdiFantasti chętnie taki skład bym zobaczył.

13.02.2023 12:46

Bochum ostatnio pokazało się z dobrej strony w pucharze i w sobotę to potwierdzili mimo niekorzystnych wyników. Czuje, że teraz odpokutują te spotkania.

13.02.2023 12:45

Z Kane to raczej nie wypali, zostanie w tym Tottenhamie żeby śrubować różne rekordy nawet kosztem zakończenia kariery bez żadnych pucharów.

13.02.2023 11:38

Na całe szczęście, bo bardzo przyda się w spotkaniu z p$g, a jest w coraz lepszej formie.

13.02.2023 11:34

No szok, normalnie szok :D. Na całe szczęście od samego początku nikt w Monachium z Nagelsmannem na czele nie nabrał się na te nieudolne tanie zabiegi.

13.02.2023 11:30

Coman to powinien być pewniak. Nawet nie chce widzieć 11 bez Motinga z przodu.

13.02.2023 11:26

Gnabry pewnie cieszy się na wizytę w Paryżu.

13.02.2023 10:13

Mueller w formie, Coman w formie i oni muszą jutro zgrać.

13.02.2023 09:53

Jeśli my nie gramy za dobrze to jak gra p$g ? :D

13.02.2023 09:07