DieRoten.pl
Reklama

Upa, King i Kimmich w Drużynie Tygodnia LM

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Za nami już cztery z ośmiu pierwszych spotkań w ramach 1/8 finału elitarnych rozgrywek Champions League. W akcji mogliśmy oglądać m. in. Bayern oraz BVB.

Podczas gdy Bayern Monachium w ubiegły wtorek pokonał Paris Saint-Germain 1:0 na Parc des Princes, to w przypadku Borussii Dortmund mówimy o zwycięstwie na własnym podwórku z Chelsea FC (BVB zwyciężyło 1:0).

Z kolei w przyszłym tygodniu czekają nas spotkania z udziałem dwóch innych klubów z niemieckiej pierwszej Bundesligi – RB Lipsk oraz Eintrachtu Frankfurt. Co do wtorkowych i środowych pojedynków, tradycyjnie już wiele serwisów piłkarskich pokusiło się o zestawienie Drużyn Tygodnia.

Wśród nich możemy wymienić między innymi jedenastkę portalu „WhoScored”. W przypadku ekipy rekordowego mistrza Niemiec mowa jest o wyróżnieniu trzech graczy – Dayota Upamecano, Joshuy Kimmicha oraz Kingsleya Comana.

Jeśli zaś mowa o zespole z Zagłębia Ruhry, to wyróżnić możemy Karima Adeymiego oraz Gregora Kobela, którego występ w bramce zasługuje na najwyższe uznanie.

Drużyna Tygodnia w LM:

Źródło: WhoScored
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...