Dobre 15 minut w naszym wykonaniu, oby tak dalej, a prędzej czy później coś wiadnie
26.02.2023 17:48
Mueller jak jak tego nie trafił
26.02.2023 17:36
Pogoda na korzyść Unionu
26.02.2023 17:31
Fajnie, że zagra Stanisic i oby zamknął niektórym gęby. Ławka robi wrażenie.
26.02.2023 16:47
Od 10 lat wygrywamy BL i to bardzo ludzkie jest, że zawodnicy nie mają takiego samego zapału i motywacji do grania na 100%.
26.02.2023 15:11
Dlatego taki fachowiec jak Pep co roku wygrywa CL, bo takie świetne decyzje podejmuje.
26.02.2023 12:07
@misza zawsze malkontenci muszą znaleźć powód do narzekania - taki sport ;)
26.02.2023 11:52
Mimo wszystko cieszy mnie taka sytuacja w BL.
26.02.2023 03:28
Czyli chyba ta wielka mobilizacja nie dotyczy wszystkich. Chyba czas na jakieś decyzje.
26.02.2023 01:43
Vidovic, Ibrahimovic i Wanner - ta cała trójka gra praktycznie na tej samej pozycji i tylko ten najlepszy z nich będzie miał prawdziwą szanse w Bayernie, bo dla wszystkich miejsca nie wystarczy.
25.02.2023 10:54
Raczej bez niespodzianki jeśli tak to właśnie skończy się.
25.02.2023 10:47
Uniony z Berlina, Uniony z Berlina….
A tak na serio to ważny mecz, nie tylko o lidera, ale i pewność siebie przed rewanżem z p$g. Union to nie przypadek czy jednomeczowy wyskok tylko świetnie ułożona drużyna, która gra kapitalny sezon w BL i europejskich pucharach. Gramy u siebie i jesteśmy bardziej wypoczęci - 3 punkty to obowiązek, ale trzeba będzie je wywalczyć.
25.02.2023 08:37
@hoven do tego bardzo konfliktowym, bo nie przez przypadek wylatywał w atmosferze konfliktów w każdym klubie, gdzie poza konfliktami z włodarzami klubów tracił też szatnie. Umiejętności super, ale jeśli nie popracuje nad sobą to historie będą powtarzać się. Silny charakter super, ale nie można go mylić z toksycznym.
25.02.2023 07:50
Z Unionami z Berlina również, bo to to klub. Który gra fantastyczny sezon zarówno w BL jak i europejskich pucharach.
24.02.2023 21:07
Na szczęście Bayernowi nie marzy się Tuchel i oby tak zostało.
24.02.2023 21:00
Zazwyczaj Tomaszewski gada głupoty tak tym razem ciężko odmówić mu racji.
24.02.2023 19:26
Będziesz mógł z radością wyczekiwać świętowania tytułu rekordmajstra, oby tylko źli sędziowie nie pomagali Unionom z Berlina.
24.02.2023 16:41
Ależ absolutnie. Po prostu oceniam na podstawie materiału jakiego w dużej ilości dostarczasz.
24.02.2023 16:38
O widzę, że zły sędzia dołączył do Uniony z Berlina, klasa.
24.02.2023 16:37
@Marienplatz mógłbyś śmiało zapisać się do tej grupy.
24.02.2023 16:32
Uniony z Berlina, Uniony z Berlina, Uniony z Berlina i powtórz.
24.02.2023 16:16
@Marienplatz żart czy raczej kpina powtarzana miliard razy wcale nie jest śmieszniejszy.
24.02.2023 16:14
Jesteśmy jednym z głównych pretendentów, a każdy z topowych klubów włącznie z nami ma swoje problemy i nie ma żadnego zespołu, który na ten moment jest poza zasięgiem. Wg bukmacherów jesteśmy razem z $ity głównymi faworytami, ale najpierw trzeba przejść p$g - to powinno dodać dużo pewności siebie zawodnikom na resztę część sezonu.
24.02.2023 15:01
Gnabry albo Sane mogliby zagrać w U-23
24.02.2023 14:51
Świetne informacje, teraz niech nabiera rytmu meczowego przed najważniejszą częścią sezonu.
24.02.2023 13:47
Ogarnięcia kadry na euro i zdrowia.
24.02.2023 13:12
Wszystkie 3 niemieckie drużyny powalczą o awans, poza Juve (mimo wszystko nie spisuje Freburga na straty) to dosyć dobre losowanie dla klubów BL.
24.02.2023 12:36
Niektórzy zawodnicy poczuli się zbyt pewnie i zgadzam się z tym, że trzeba te zapędy ukrócić. Dorzucenie do grona niezdyscyplinowanych Nagelsmanna to brednie tylko po to żeby wypowiedz głośniej wybrzmiała w mediach.
24.02.2023 12:19
Ciężko będzie dzisiaj o punkty, bo Unterhaching walczy o awans do 3BL, a Wagner ich naprawdę dobrze prowadzi.
24.02.2023 11:21
Śmieszne jest to jak niektórzy nie maja żadnego problemy jak obrażany jest Bayern, zawodnicy czy trener klubu (sami zresztą też obrażają), ale jak tylko pojawią się lekkie uszczypliwości w kierunku 8arcy czy Lewego to oburzają się i walczą jak lwy :D
24.02.2023 08:59
Kapitalny sezon i cudowny sen Unionu trwa. Co mecz w lidze i pucharach potwierdzają w jak dobrej są formie. Nie takie słabe te Uniony z Berlina jak to niektórzy trują.
24.02.2023 07:33
@UKU to nie są słowa kibica Bayernu.
23.02.2023 23:33
Union gra kapitalny sezon i napewno przed nami nie położą się.
Edytowano : 2023-02-23 23:03:35
Na 8arce wystarczy jakikolwiek zespół spoza Hiszpanii, pewnie jakby grali z Lechem to też by odpadli.
23.02.2023 23:00
@WayeThe tak tak, żyj dalej w swoim świecie :D. 8arca w BL biła by się chyba w środku tabeli.
23.02.2023 22:58
8arca to jednak konkretne przegrywy i pośmiewisko w Europie. W CL upokorzeni, a teraz odpadają już w pierwszej rundzie. Ten mecz też pokazuje ogórkowatość ligi hiszpańskiej.
Brawa dla Unionu, kapitalny tydzień dla klubów BL.
23.02.2023 22:53
Union - Ajax 2:0
23.02.2023 21:46
Wyszarpał Bayer awans, brawo dla nich.
23.02.2023 21:28
Union wbrew historii, sportowej pozycji czy braku kadry złożonej z celebrytów za miliard euro naprawdę ma prawo do rozgrywania świetnego sezonu.
23.02.2023 19:25
To było do przewidzenia. Podjęli błędną decyzje i trzymają się tego błędu w zaparte. Trzeba skończyć ten temat i pokazać na boisku sportową złość.
23.02.2023 17:53
@JacoNightRider nie wiadomo z kiedy jest ta wypowiedz, bo na pewno nie z dzisiaj.
23.02.2023 15:16
Nie gloryfikowałbym tak wszystkich osądów i decyzji Guardioli, bo jednak ostatni raz CL wygrał mimo wydania miliardów euro ponad 10 lat temu.
23.02.2023 15:14
Widać, że ma instynkt samozachowawczy i dopóki jego przyszłość jest niejasna to nie chce zamykać żadnych drzwi i na pewno szczerze nie powie co myśli o Guardioli.
23.02.2023 13:45
@Marienplatz dokładnie, w United ze względu na niższy poziom i słabszą konkurencje ma po prostu łatwiej do pierwszego składu. To jest bardzo dobry zawodnik co w Lipsku regularnie pokazywał, ale nie tacy w Bayernie nie dawali rady. Niech gra tak dalej, a na pewno Bayern dobrze zarobi na jego sprzedaży.
23.02.2023 13:02
Świetne informacje, nasza sytuacja kadrowa robi się coraz lepsza.
23.02.2023 12:27
@Marienplatz nie każdy klub musi mieć nie wiadomo jaką historie, sukcesy czy kadrę z celebrytów za miliard euro żeby po prostu rozgrywać kapitalny sezon. Im szybciej to zrozumiesz tym łatwiej będzie ci w życiu.
23.02.2023 12:15
Obojętnie jaką zmianę by zrobił to i tak byłby krytykowany, a że tego a nie tamtego, a i tak każdy będzie mieć inne zdanie.
23.02.2023 12:08
Farke chyba zapomniał o jeden malutkiej sytuacji, która wypaczyła całe spotkanie.
23.02.2023 10:22
No tak bo każdy klub ma w składzie po dwóch Lewandowskich żeby jeden sobie siedział na ławce grzecznie na wypadek kontuzji albo odejścia. Tak samo każdy klub ma po dwóch Neuerów żeby jeden bronił, a drugi trzymał pierwszemu ręcznik na treningach. Tylko w Bayernie jest inaczej.
23.02.2023 08:32
Davies jedyny rodzynek, ale w pełni zasłużenie, bo zagrał naprawdę dobre spotkanie.
23.02.2023 08:26
Lipsk jak na średniaka europejskiego nie najgorzej pokazał się na tle wielkiego $ity
22.02.2023 22:56
82 minuta, a $ity bez żadnej zmiany - Pep to jednak żyje we własnym świecie. Ciekawe ile cierpliwości będą mieli w Manchesterze do swojego długoterminowego projektu.
22.02.2023 22:42
Chyba w końcu Lipsk wyszedł z szatni, oby tak dalej.
22.02.2023 22:15
@WayeThe a ktoś napisał, że stracił to miano ? Są tak jak Bayern od lat niezmiennie w ścisłym gronie piłkarskich potęg. Chodzi o ocenę prezentowanej formy oraz wyników w tym sezonie.
22.02.2023 15:31
Matthaeus chyba nie ogarnia, że aktualnie mamy inne czasy i nie ma sensu porównywać piłkarzy z tego pokolenia z poprzednimi. Dla większości z nich to jest po prostu praca i jakieś większe oddanie można włożyć miedzy bajki poza kilkoma wyjątkami.
22.02.2023 15:22
Do wczoraj Real grał piach (zresztą nie wiem czy mecz z takim Liverpoolem jest jakimś wyznacznikiem), ale wystarczy jedno spotkanie i niektórzy już mają pełne pieluchomajtki przed kolejnym klubem. Jak nie 8arca czy p$g to teraz Real.
22.02.2023 14:44
Na szczęście bez zawieszenia, bo w tej części sezonu i sytuacji w tabeli byłoby to nam bardzo nie na rękę. Sędziowie będą siebie tutaj kryli i nie ma opcji żeby osoba odpowiedzialna za tą sytuacje i wypaczenie wyniku poniosła jakąkolwiek kare. Oby ta sprawa spowodowała, że sędziowie nie będą już tak lekkomyślnie podejmowali decyzji przeciwko nam.
22.02.2023 14:33
Duże wzmocnienie p$g
22.02.2023 13:03
Wizyta u dentysty przez Bayern zaliczona skończona tradycyjnym rwaniem 3 punktów.
22.02.2023 12:28
Dobrze, że nie było żadnej taryfy ulgowej i dodatkowego wolnego mimo porażki z Gladbach, bo kartka czy coś tam. Umowa to umowa.
22.02.2023 12:25
4 dni później gramy z nimi w lidze
22.02.2023 12:22
Sędzia mógł zrobić dużo więcej żeby nie dopuścić do tej sytuacji, a w jej następstwie do reakcji Nagelsmanna.
22.02.2023 11:06
Brandt ma naprawdę bardzo dobry okres teraz i ciągnie bvb.
22.02.2023 10:54
W Bayernie takie głosy będą wracały co kilka tygodni jak wyniki będą odbiegające od normy czyli po każdym remisie. Teraz tylko idiota wyrzuciłby Nagelsmanna grającego o wszystkie trofea. Ten projekt długoterminowy przestanie być aktualny jeśli po takich transferach i z taką kadrą będzie na koniec sezonu pusto albo bardzo mało. Publicznie klub zawsze stanie za trenerem, ale wszystko zależy od najbliższych miesięcy i albo Nagelsmann udowodni, ze jest trenerem na Bayern albo do widzenia.
22.02.2023 08:23
Dużo więcej spodziewałem się po Frankfurcie i myślałem, że powalczą i postawią się, a wyszło duże rozczarowanie. Szkoda tej czerwonej kartki, bo ona zabiła już Eintracht totalnie i jedna niemiecka ekipa już odpada.
21.02.2023 22:48
Eintracht zbyt zachowawczo i został ukarany, ale oby ta bramka ich obudziła.
21.02.2023 21:42
To nie jest środkowy napastnik więc nie wiem czemu ktoś go w ogóle z nami łączy.
21.02.2023 13:48
Sprzedaż za wysoką opłatę albo nowy kontrakt to sytuacje win win dla Bayernu.
21.02.2023 10:38
Mane na ławce pewnie już na Union znajdzie się, ale dla Mazraouiego to raczej będzie jeszcze za wcześnie.
21.02.2023 10:37
Comana potrzebujemy i to bardzo, bo aktualnie to nasz skrzydłowy nr1.
21.02.2023 10:35
Zawieszony to powinien być sędzia za wypaczenie wyniku przez ogromny błąd.
21.02.2023 10:35
Czytałem ten wywiad i ani nie wyciągnąłem wniosku o zbieraniu się ciemnych chmur ani nie uznałem za ciekawy. Nawet uznałem, że trochę niski poziom wypowiedzi jak na takiego dziennikarza.
20.02.2023 23:47
@Marienplatz no tak bo piłka nożna to pojedynki na wyceny wg transfermarkt i zawsze wygrywają te zespoły, które są cenniejsze na papierze.
20.02.2023 18:42
@Matilegolas Takie ocenianie zawodników po kilku spotkaniach, gdzie zespól był bez formy to duża niesprawiedliwość i nie ma większego sensu. Chodzi o samo okienko, a nie ocenę aktualnej formy drużyny.
20.02.2023 15:41
Na pewno Nagelsmann miał jakiś pomysł i plan, ale jak widać nie do końca zadziałał, a teraz łatwo to oceniać przez takich "ekspertów" jak Hamnann, który zawsze jest przeciwko Bayernowi.
20.02.2023 15:32
@Marienplatz może Union będzie nowym "rekordmajstrem" i wykupią pół naszego zespołu ?
20.02.2023 15:17
@Marienplatz tak wszyscy już wiemy, że BL to półamatorska liga, a Upa brutalnie faulował na czerwona kartkę.
20.02.2023 15:10
Też nie kupuje tłumaczenia, że Bayern nie zwolni trenera (obojętnie jakiego) nawet jak nie będzie wyników i jakaś kwota transferu czy długość umowy będzie immunitetem.
A co do samego Nagelsmanna to bliżej mi to uczucia rozczarowania na ten moment. Pierwszy sezon dużo poniżej oczekiwań i teraz też jest przeciętnie - czyli bez żadnego progresu względem pełnego sezonu Flicka. Kadra jest naprawdę silna, a gra rozczarowująca chociaż jeszcze w tym sezonie niczego nie przegrał to ciężko cieszyć się naszą grą. Najbliższe miesiące będą decydujące dla jego przyszłości.
20.02.2023 14:43
Chyba nikt trzeźwo myślący nie może mieć innego zdania. Trzeba olać to i być ponad to, bo w takich sytuacjach będzie gwizdanie przeciwko nam. Wszystkie chwyty dozwolone żeby strącić Bayern.
20.02.2023 14:15
Wystarczy po prostu grać w Gladbach i ma się zapewnione to uczucie co roku.
20.02.2023 13:58
Kapitalny sezon w BL mamy w tym roku i oby to nie był jednosezonowy wyskok. Liga idzie do góry o czym tez świadczą wyniki w europejskich pucharach.
20.02.2023 13:50
Oficjalnie ? :D
20.02.2023 13:47
@karolina96 nie licz na to, znajdzie inny powód do kpienia z Bayernu.
20.02.2023 12:35
10 mln brutto oczywiście ?
20.02.2023 12:18
Teraz do znudzenia będziesz próbował kpić z tego Unionu ? Jak nie "Rekordmajster" to ciągle inne kpiny, nie nudzi ci się to ?
20.02.2023 12:15
Za darmo jako uzupełnienie kadry to nie byłaby zła opcja.
20.02.2023 10:41
@Marienplatz nie jestem
20.02.2023 10:32
Lider utrzymany, a za tydzień odjeżdżamy na 3 punkty.
19.02.2023 22:23
@Marienplatz może lepiej sprawdź tabele, bo liderem jest Bayern.
19.02.2023 20:36
Osoba z jedną nogą po takim kontakcie z palcem w nosie utrzymałaby równowagę. Tutaj była wielka sztuka i chęci żeby ją „utracić”.
19.02.2023 20:34
@Marienplatz jak napiszesz jeszcze milion razy kłamstwo, że tam był faul to nie stanie się to prawdą.
Jedyna słuszna reakcja Nagelsmanna, bo co innego miał zrobić ? Potulnie przyjąć krzywdzącą decyzje i udawać, że nic się nie stało ?
19.02.2023 19:52
Pewnie, że można było zagrać lepiej, ale napewno swoje zrobił mecz z p$g. Są okoliczności łagodzące, ale i tak wrażenie jest średnie.
19.02.2023 19:48
W końcu! To były długie tygodnie i oby teraz pokazał głód i sportową złość w najbliższych miesiącach.
19.02.2023 19:45
@Abzyrl dokładnie, a gdzie ocena dla tego drukarza ?
19.02.2023 19:44
Dostali prezent od sędziego to dali radę ograć dodatkowo zmęczony Bayern po ciężkim spotkaniu z p$g kilka dni temu.
19.02.2023 19:42
@Marienplatz taa prawidłowy chyba tylko dla ślepego.
19.02.2023 19:39
Akurat brak Neymara to będzie wzmocnienie p$g. Chociaż ta kontuzja oczywiście może tak go wykluczyć z meczu z nami jak kontuzja Mbappe z pierwszego spotkania.
19.02.2023 19:38
Skandal i decyzja, której w żaden sposób logicznie nie da obronić się. Wielbłąd, który nawet ślepy powinien zobaczyć.
19.02.2023 19:29
Dobre losowanie plus mecz na AA.
19.02.2023 19:26
No i mamy nadal lidera po tej kolejce BL, władze ligi muszą bardziej starać się :)
Świetnie gra dzisiaj Goretzka
26.02.2023 17:57
Dobre 15 minut w naszym wykonaniu, oby tak dalej, a prędzej czy później coś wiadnie
26.02.2023 17:48
Mueller jak jak tego nie trafił
26.02.2023 17:36
Pogoda na korzyść Unionu
26.02.2023 17:31
Fajnie, że zagra Stanisic i oby zamknął niektórym gęby. Ławka robi wrażenie.
26.02.2023 16:47
Od 10 lat wygrywamy BL i to bardzo ludzkie jest, że zawodnicy nie mają takiego samego zapału i motywacji do grania na 100%.
26.02.2023 15:11
Dlatego taki fachowiec jak Pep co roku wygrywa CL, bo takie świetne decyzje podejmuje.
26.02.2023 12:07
@misza zawsze malkontenci muszą znaleźć powód do narzekania - taki sport ;)
26.02.2023 11:52
Mimo wszystko cieszy mnie taka sytuacja w BL.
26.02.2023 03:28
Czyli chyba ta wielka mobilizacja nie dotyczy wszystkich. Chyba czas na jakieś decyzje.
26.02.2023 01:43
Vidovic, Ibrahimovic i Wanner - ta cała trójka gra praktycznie na tej samej pozycji i tylko ten najlepszy z nich będzie miał prawdziwą szanse w Bayernie, bo dla wszystkich miejsca nie wystarczy.
25.02.2023 10:54
Raczej bez niespodzianki jeśli tak to właśnie skończy się.
25.02.2023 10:47
Uniony z Berlina, Uniony z Berlina….
A tak na serio to ważny mecz, nie tylko o lidera, ale i pewność siebie przed rewanżem z p$g. Union to nie przypadek czy jednomeczowy wyskok tylko świetnie ułożona drużyna, która gra kapitalny sezon w BL i europejskich pucharach. Gramy u siebie i jesteśmy bardziej wypoczęci - 3 punkty to obowiązek, ale trzeba będzie je wywalczyć.
25.02.2023 08:37
@hoven do tego bardzo konfliktowym, bo nie przez przypadek wylatywał w atmosferze konfliktów w każdym klubie, gdzie poza konfliktami z włodarzami klubów tracił też szatnie. Umiejętności super, ale jeśli nie popracuje nad sobą to historie będą powtarzać się. Silny charakter super, ale nie można go mylić z toksycznym.
25.02.2023 07:50
Z Unionami z Berlina również, bo to to klub. Który gra fantastyczny sezon zarówno w BL jak i europejskich pucharach.
24.02.2023 21:07
Na szczęście Bayernowi nie marzy się Tuchel i oby tak zostało.
24.02.2023 21:00
Zazwyczaj Tomaszewski gada głupoty tak tym razem ciężko odmówić mu racji.
24.02.2023 19:26
Będziesz mógł z radością wyczekiwać świętowania tytułu rekordmajstra, oby tylko źli sędziowie nie pomagali Unionom z Berlina.
24.02.2023 16:41
Ależ absolutnie. Po prostu oceniam na podstawie materiału jakiego w dużej ilości dostarczasz.
24.02.2023 16:38
O widzę, że zły sędzia dołączył do Uniony z Berlina, klasa.
24.02.2023 16:37
@Marienplatz mógłbyś śmiało zapisać się do tej grupy.
24.02.2023 16:32
Uniony z Berlina, Uniony z Berlina, Uniony z Berlina i powtórz.
24.02.2023 16:16
@Marienplatz żart czy raczej kpina powtarzana miliard razy wcale nie jest śmieszniejszy.
24.02.2023 16:14
Jesteśmy jednym z głównych pretendentów, a każdy z topowych klubów włącznie z nami ma swoje problemy i nie ma żadnego zespołu, który na ten moment jest poza zasięgiem. Wg bukmacherów jesteśmy razem z $ity głównymi faworytami, ale najpierw trzeba przejść p$g - to powinno dodać dużo pewności siebie zawodnikom na resztę część sezonu.
24.02.2023 15:01
Gnabry albo Sane mogliby zagrać w U-23
24.02.2023 14:51
Świetne informacje, teraz niech nabiera rytmu meczowego przed najważniejszą częścią sezonu.
24.02.2023 13:47
Ogarnięcia kadry na euro i zdrowia.
24.02.2023 13:12
Wszystkie 3 niemieckie drużyny powalczą o awans, poza Juve (mimo wszystko nie spisuje Freburga na straty) to dosyć dobre losowanie dla klubów BL.
24.02.2023 12:36
Niektórzy zawodnicy poczuli się zbyt pewnie i zgadzam się z tym, że trzeba te zapędy ukrócić. Dorzucenie do grona niezdyscyplinowanych Nagelsmanna to brednie tylko po to żeby wypowiedz głośniej wybrzmiała w mediach.
24.02.2023 12:19
Ciężko będzie dzisiaj o punkty, bo Unterhaching walczy o awans do 3BL, a Wagner ich naprawdę dobrze prowadzi.
24.02.2023 11:21
Śmieszne jest to jak niektórzy nie maja żadnego problemy jak obrażany jest Bayern, zawodnicy czy trener klubu (sami zresztą też obrażają), ale jak tylko pojawią się lekkie uszczypliwości w kierunku 8arcy czy Lewego to oburzają się i walczą jak lwy :D
24.02.2023 08:59
Kapitalny sezon i cudowny sen Unionu trwa. Co mecz w lidze i pucharach potwierdzają w jak dobrej są formie. Nie takie słabe te Uniony z Berlina jak to niektórzy trują.
24.02.2023 07:33
@UKU to nie są słowa kibica Bayernu.
23.02.2023 23:33
Union gra kapitalny sezon i napewno przed nami nie położą się.
Edytowano : 2023-02-23 23:03:35
Na 8arce wystarczy jakikolwiek zespół spoza Hiszpanii, pewnie jakby grali z Lechem to też by odpadli.
23.02.2023 23:00
@WayeThe tak tak, żyj dalej w swoim świecie :D. 8arca w BL biła by się chyba w środku tabeli.
23.02.2023 22:58
8arca to jednak konkretne przegrywy i pośmiewisko w Europie. W CL upokorzeni, a teraz odpadają już w pierwszej rundzie. Ten mecz też pokazuje ogórkowatość ligi hiszpańskiej.
Brawa dla Unionu, kapitalny tydzień dla klubów BL.
23.02.2023 22:53
Union - Ajax 2:0
23.02.2023 21:46
Wyszarpał Bayer awans, brawo dla nich.
23.02.2023 21:28
Union wbrew historii, sportowej pozycji czy braku kadry złożonej z celebrytów za miliard euro naprawdę ma prawo do rozgrywania świetnego sezonu.
23.02.2023 19:25
To było do przewidzenia. Podjęli błędną decyzje i trzymają się tego błędu w zaparte. Trzeba skończyć ten temat i pokazać na boisku sportową złość.
23.02.2023 17:53
@JacoNightRider nie wiadomo z kiedy jest ta wypowiedz, bo na pewno nie z dzisiaj.
23.02.2023 15:16
Nie gloryfikowałbym tak wszystkich osądów i decyzji Guardioli, bo jednak ostatni raz CL wygrał mimo wydania miliardów euro ponad 10 lat temu.
23.02.2023 15:14
Widać, że ma instynkt samozachowawczy i dopóki jego przyszłość jest niejasna to nie chce zamykać żadnych drzwi i na pewno szczerze nie powie co myśli o Guardioli.
23.02.2023 13:45
@Marienplatz dokładnie, w United ze względu na niższy poziom i słabszą konkurencje ma po prostu łatwiej do pierwszego składu. To jest bardzo dobry zawodnik co w Lipsku regularnie pokazywał, ale nie tacy w Bayernie nie dawali rady. Niech gra tak dalej, a na pewno Bayern dobrze zarobi na jego sprzedaży.
23.02.2023 13:02
Świetne informacje, nasza sytuacja kadrowa robi się coraz lepsza.
23.02.2023 12:27
@Marienplatz nie każdy klub musi mieć nie wiadomo jaką historie, sukcesy czy kadrę z celebrytów za miliard euro żeby po prostu rozgrywać kapitalny sezon. Im szybciej to zrozumiesz tym łatwiej będzie ci w życiu.
23.02.2023 12:15
Obojętnie jaką zmianę by zrobił to i tak byłby krytykowany, a że tego a nie tamtego, a i tak każdy będzie mieć inne zdanie.
23.02.2023 12:08
Farke chyba zapomniał o jeden malutkiej sytuacji, która wypaczyła całe spotkanie.
23.02.2023 10:22
No tak bo każdy klub ma w składzie po dwóch Lewandowskich żeby jeden sobie siedział na ławce grzecznie na wypadek kontuzji albo odejścia. Tak samo każdy klub ma po dwóch Neuerów żeby jeden bronił, a drugi trzymał pierwszemu ręcznik na treningach. Tylko w Bayernie jest inaczej.
23.02.2023 08:32
Davies jedyny rodzynek, ale w pełni zasłużenie, bo zagrał naprawdę dobre spotkanie.
23.02.2023 08:26
Lipsk jak na średniaka europejskiego nie najgorzej pokazał się na tle wielkiego $ity
22.02.2023 22:56
82 minuta, a $ity bez żadnej zmiany - Pep to jednak żyje we własnym świecie. Ciekawe ile cierpliwości będą mieli w Manchesterze do swojego długoterminowego projektu.
22.02.2023 22:42
Chyba w końcu Lipsk wyszedł z szatni, oby tak dalej.
22.02.2023 22:15
@WayeThe a ktoś napisał, że stracił to miano ? Są tak jak Bayern od lat niezmiennie w ścisłym gronie piłkarskich potęg. Chodzi o ocenę prezentowanej formy oraz wyników w tym sezonie.
22.02.2023 15:31
Matthaeus chyba nie ogarnia, że aktualnie mamy inne czasy i nie ma sensu porównywać piłkarzy z tego pokolenia z poprzednimi. Dla większości z nich to jest po prostu praca i jakieś większe oddanie można włożyć miedzy bajki poza kilkoma wyjątkami.
22.02.2023 15:22
Do wczoraj Real grał piach (zresztą nie wiem czy mecz z takim Liverpoolem jest jakimś wyznacznikiem), ale wystarczy jedno spotkanie i niektórzy już mają pełne pieluchomajtki przed kolejnym klubem. Jak nie 8arca czy p$g to teraz Real.
22.02.2023 14:44
Na szczęście bez zawieszenia, bo w tej części sezonu i sytuacji w tabeli byłoby to nam bardzo nie na rękę. Sędziowie będą siebie tutaj kryli i nie ma opcji żeby osoba odpowiedzialna za tą sytuacje i wypaczenie wyniku poniosła jakąkolwiek kare. Oby ta sprawa spowodowała, że sędziowie nie będą już tak lekkomyślnie podejmowali decyzji przeciwko nam.
22.02.2023 14:33
Duże wzmocnienie p$g
22.02.2023 13:03
Wizyta u dentysty przez Bayern zaliczona skończona tradycyjnym rwaniem 3 punktów.
22.02.2023 12:28
Dobrze, że nie było żadnej taryfy ulgowej i dodatkowego wolnego mimo porażki z Gladbach, bo kartka czy coś tam. Umowa to umowa.
22.02.2023 12:25
4 dni później gramy z nimi w lidze
22.02.2023 12:22
Sędzia mógł zrobić dużo więcej żeby nie dopuścić do tej sytuacji, a w jej następstwie do reakcji Nagelsmanna.
22.02.2023 11:06
Brandt ma naprawdę bardzo dobry okres teraz i ciągnie bvb.
22.02.2023 10:54
W Bayernie takie głosy będą wracały co kilka tygodni jak wyniki będą odbiegające od normy czyli po każdym remisie. Teraz tylko idiota wyrzuciłby Nagelsmanna grającego o wszystkie trofea. Ten projekt długoterminowy przestanie być aktualny jeśli po takich transferach i z taką kadrą będzie na koniec sezonu pusto albo bardzo mało. Publicznie klub zawsze stanie za trenerem, ale wszystko zależy od najbliższych miesięcy i albo Nagelsmann udowodni, ze jest trenerem na Bayern albo do widzenia.
22.02.2023 08:23
Dużo więcej spodziewałem się po Frankfurcie i myślałem, że powalczą i postawią się, a wyszło duże rozczarowanie. Szkoda tej czerwonej kartki, bo ona zabiła już Eintracht totalnie i jedna niemiecka ekipa już odpada.
21.02.2023 22:48
Eintracht zbyt zachowawczo i został ukarany, ale oby ta bramka ich obudziła.
21.02.2023 21:42
To nie jest środkowy napastnik więc nie wiem czemu ktoś go w ogóle z nami łączy.
21.02.2023 13:48
Sprzedaż za wysoką opłatę albo nowy kontrakt to sytuacje win win dla Bayernu.
21.02.2023 10:38
Mane na ławce pewnie już na Union znajdzie się, ale dla Mazraouiego to raczej będzie jeszcze za wcześnie.
21.02.2023 10:37
Comana potrzebujemy i to bardzo, bo aktualnie to nasz skrzydłowy nr1.
21.02.2023 10:35
Zawieszony to powinien być sędzia za wypaczenie wyniku przez ogromny błąd.
21.02.2023 10:35
Czytałem ten wywiad i ani nie wyciągnąłem wniosku o zbieraniu się ciemnych chmur ani nie uznałem za ciekawy. Nawet uznałem, że trochę niski poziom wypowiedzi jak na takiego dziennikarza.
20.02.2023 23:47
@Marienplatz no tak bo piłka nożna to pojedynki na wyceny wg transfermarkt i zawsze wygrywają te zespoły, które są cenniejsze na papierze.
20.02.2023 18:42
@Matilegolas Takie ocenianie zawodników po kilku spotkaniach, gdzie zespól był bez formy to duża niesprawiedliwość i nie ma większego sensu. Chodzi o samo okienko, a nie ocenę aktualnej formy drużyny.
20.02.2023 15:41
Na pewno Nagelsmann miał jakiś pomysł i plan, ale jak widać nie do końca zadziałał, a teraz łatwo to oceniać przez takich "ekspertów" jak Hamnann, który zawsze jest przeciwko Bayernowi.
20.02.2023 15:32
@Marienplatz może Union będzie nowym "rekordmajstrem" i wykupią pół naszego zespołu ?
20.02.2023 15:17
@Marienplatz tak wszyscy już wiemy, że BL to półamatorska liga, a Upa brutalnie faulował na czerwona kartkę.
20.02.2023 15:10
Też nie kupuje tłumaczenia, że Bayern nie zwolni trenera (obojętnie jakiego) nawet jak nie będzie wyników i jakaś kwota transferu czy długość umowy będzie immunitetem.
A co do samego Nagelsmanna to bliżej mi to uczucia rozczarowania na ten moment. Pierwszy sezon dużo poniżej oczekiwań i teraz też jest przeciętnie - czyli bez żadnego progresu względem pełnego sezonu Flicka. Kadra jest naprawdę silna, a gra rozczarowująca chociaż jeszcze w tym sezonie niczego nie przegrał to ciężko cieszyć się naszą grą. Najbliższe miesiące będą decydujące dla jego przyszłości.
20.02.2023 14:43
Chyba nikt trzeźwo myślący nie może mieć innego zdania. Trzeba olać to i być ponad to, bo w takich sytuacjach będzie gwizdanie przeciwko nam. Wszystkie chwyty dozwolone żeby strącić Bayern.
20.02.2023 14:15
Wystarczy po prostu grać w Gladbach i ma się zapewnione to uczucie co roku.
20.02.2023 13:58
Kapitalny sezon w BL mamy w tym roku i oby to nie był jednosezonowy wyskok. Liga idzie do góry o czym tez świadczą wyniki w europejskich pucharach.
20.02.2023 13:50
Oficjalnie ? :D
20.02.2023 13:47
@karolina96 nie licz na to, znajdzie inny powód do kpienia z Bayernu.
20.02.2023 12:35
10 mln brutto oczywiście ?
20.02.2023 12:18
Teraz do znudzenia będziesz próbował kpić z tego Unionu ? Jak nie "Rekordmajster" to ciągle inne kpiny, nie nudzi ci się to ?
20.02.2023 12:15
Za darmo jako uzupełnienie kadry to nie byłaby zła opcja.
20.02.2023 10:41
@Marienplatz nie jestem
20.02.2023 10:32
Lider utrzymany, a za tydzień odjeżdżamy na 3 punkty.
19.02.2023 22:23
@Marienplatz może lepiej sprawdź tabele, bo liderem jest Bayern.
19.02.2023 20:36
Osoba z jedną nogą po takim kontakcie z palcem w nosie utrzymałaby równowagę. Tutaj była wielka sztuka i chęci żeby ją „utracić”.
19.02.2023 20:34
@Marienplatz jak napiszesz jeszcze milion razy kłamstwo, że tam był faul to nie stanie się to prawdą.
Jedyna słuszna reakcja Nagelsmanna, bo co innego miał zrobić ? Potulnie przyjąć krzywdzącą decyzje i udawać, że nic się nie stało ?
19.02.2023 19:52
Pewnie, że można było zagrać lepiej, ale napewno swoje zrobił mecz z p$g. Są okoliczności łagodzące, ale i tak wrażenie jest średnie.
19.02.2023 19:48
W końcu! To były długie tygodnie i oby teraz pokazał głód i sportową złość w najbliższych miesiącach.
19.02.2023 19:45
@Abzyrl dokładnie, a gdzie ocena dla tego drukarza ?
19.02.2023 19:44
Dostali prezent od sędziego to dali radę ograć dodatkowo zmęczony Bayern po ciężkim spotkaniu z p$g kilka dni temu.
19.02.2023 19:42
@Marienplatz taa prawidłowy chyba tylko dla ślepego.
19.02.2023 19:39
Akurat brak Neymara to będzie wzmocnienie p$g. Chociaż ta kontuzja oczywiście może tak go wykluczyć z meczu z nami jak kontuzja Mbappe z pierwszego spotkania.
19.02.2023 19:38
Skandal i decyzja, której w żaden sposób logicznie nie da obronić się. Wielbłąd, który nawet ślepy powinien zobaczyć.
19.02.2023 19:29
Dobre losowanie plus mecz na AA.
19.02.2023 19:26
No i mamy nadal lidera po tej kolejce BL, władze ligi muszą bardziej starać się :)
19.02.2023 19:24