DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 133

Świetnie gra dzisiaj Goretzka

26.02.2023 17:57

Dobre 15 minut w naszym wykonaniu, oby tak dalej, a prędzej czy później coś wiadnie

26.02.2023 17:48

Mueller jak jak tego nie trafił

26.02.2023 17:36

Pogoda na korzyść Unionu

26.02.2023 17:31

Fajnie, że zagra Stanisic i oby zamknął niektórym gęby. Ławka robi wrażenie.

26.02.2023 16:47

Od 10 lat wygrywamy BL i to bardzo ludzkie jest, że zawodnicy nie mają takiego samego zapału i motywacji do grania na 100%.

26.02.2023 15:11

Dlatego taki fachowiec jak Pep co roku wygrywa CL, bo takie świetne decyzje podejmuje.

26.02.2023 12:07

@misza zawsze malkontenci muszą znaleźć powód do narzekania - taki sport ;)

26.02.2023 11:52

Mimo wszystko cieszy mnie taka sytuacja w BL.

26.02.2023 03:28

Czyli chyba ta wielka mobilizacja nie dotyczy wszystkich. Chyba czas na jakieś decyzje.

26.02.2023 01:43

Vidovic, Ibrahimovic i Wanner - ta cała trójka gra praktycznie na tej samej pozycji i tylko ten najlepszy z nich będzie miał prawdziwą szanse w Bayernie, bo dla wszystkich miejsca nie wystarczy.

25.02.2023 10:54

Raczej bez niespodzianki jeśli tak to właśnie skończy się.

25.02.2023 10:47

Uniony z Berlina, Uniony z Berlina….

A tak na serio to ważny mecz, nie tylko o lidera, ale i pewność siebie przed rewanżem z p$g. Union to nie przypadek czy jednomeczowy wyskok tylko świetnie ułożona drużyna, która gra kapitalny sezon w BL i europejskich pucharach. Gramy u siebie i jesteśmy bardziej wypoczęci - 3 punkty to obowiązek, ale trzeba będzie je wywalczyć.

25.02.2023 08:37

@hoven do tego bardzo konfliktowym, bo nie przez przypadek wylatywał w atmosferze konfliktów w każdym klubie, gdzie poza konfliktami z włodarzami klubów tracił też szatnie. Umiejętności super, ale jeśli nie popracuje nad sobą to historie będą powtarzać się. Silny charakter super, ale nie można go mylić z toksycznym.

25.02.2023 07:50

Z Unionami z Berlina również, bo to to klub. Który gra fantastyczny sezon zarówno w BL jak i europejskich pucharach.

24.02.2023 21:07

Na szczęście Bayernowi nie marzy się Tuchel i oby tak zostało.

24.02.2023 21:00

Zazwyczaj Tomaszewski gada głupoty tak tym razem ciężko odmówić mu racji.

24.02.2023 19:26

Będziesz mógł z radością wyczekiwać świętowania tytułu rekordmajstra, oby tylko źli sędziowie nie pomagali Unionom z Berlina.

24.02.2023 16:41

Ależ absolutnie. Po prostu oceniam na podstawie materiału jakiego w dużej ilości dostarczasz.

24.02.2023 16:38

O widzę, że zły sędzia dołączył do Uniony z Berlina, klasa.

24.02.2023 16:37

@Marienplatz mógłbyś śmiało zapisać się do tej grupy.

24.02.2023 16:32

Uniony z Berlina, Uniony z Berlina, Uniony z Berlina i powtórz.

24.02.2023 16:16

@Marienplatz żart czy raczej kpina powtarzana miliard razy wcale nie jest śmieszniejszy.

24.02.2023 16:14

Jesteśmy jednym z głównych pretendentów, a każdy z topowych klubów włącznie z nami ma swoje problemy i nie ma żadnego zespołu, który na ten moment jest poza zasięgiem. Wg bukmacherów jesteśmy razem z $ity głównymi faworytami, ale najpierw trzeba przejść p$g - to powinno dodać dużo pewności siebie zawodnikom na resztę część sezonu.

24.02.2023 15:01

Gnabry albo Sane mogliby zagrać w U-23

24.02.2023 14:51

Świetne informacje, teraz niech nabiera rytmu meczowego przed najważniejszą częścią sezonu.

24.02.2023 13:47

Ogarnięcia kadry na euro i zdrowia.

24.02.2023 13:12

Wszystkie 3 niemieckie drużyny powalczą o awans, poza Juve (mimo wszystko nie spisuje Freburga na straty) to dosyć dobre losowanie dla klubów BL.

24.02.2023 12:36

Niektórzy zawodnicy poczuli się zbyt pewnie i zgadzam się z tym, że trzeba te zapędy ukrócić. Dorzucenie do grona niezdyscyplinowanych Nagelsmanna to brednie tylko po to żeby wypowiedz głośniej wybrzmiała w mediach.

24.02.2023 12:19

Ciężko będzie dzisiaj o punkty, bo Unterhaching walczy o awans do 3BL, a Wagner ich naprawdę dobrze prowadzi.

24.02.2023 11:21

Śmieszne jest to jak niektórzy nie maja żadnego problemy jak obrażany jest Bayern, zawodnicy czy trener klubu (sami zresztą też obrażają), ale jak tylko pojawią się lekkie uszczypliwości w kierunku 8arcy czy Lewego to oburzają się i walczą jak lwy :D

24.02.2023 08:59

Kapitalny sezon i cudowny sen Unionu trwa. Co mecz w lidze i pucharach potwierdzają w jak dobrej są formie. Nie takie słabe te Uniony z Berlina jak to niektórzy trują.

24.02.2023 07:33

@UKU to nie są słowa kibica Bayernu.

23.02.2023 23:33

Union gra kapitalny sezon i napewno przed nami nie położą się.

Edytowano : 2023-02-23 23:03:35

Na 8arce wystarczy jakikolwiek zespół spoza Hiszpanii, pewnie jakby grali z Lechem to też by odpadli.

23.02.2023 23:00

@WayeThe tak tak, żyj dalej w swoim świecie :D. 8arca w BL biła by się chyba w środku tabeli.

23.02.2023 22:58

8arca to jednak konkretne przegrywy i pośmiewisko w Europie. W CL upokorzeni, a teraz odpadają już w pierwszej rundzie. Ten mecz też pokazuje ogórkowatość ligi hiszpańskiej.
Brawa dla Unionu, kapitalny tydzień dla klubów BL.

23.02.2023 22:53

Union - Ajax 2:0

23.02.2023 21:46

Wyszarpał Bayer awans, brawo dla nich.

23.02.2023 21:28

Union wbrew historii, sportowej pozycji czy braku kadry złożonej z celebrytów za miliard euro naprawdę ma prawo do rozgrywania świetnego sezonu.

23.02.2023 19:25

To było do przewidzenia. Podjęli błędną decyzje i trzymają się tego błędu w zaparte. Trzeba skończyć ten temat i pokazać na boisku sportową złość.

23.02.2023 17:53

@JacoNightRider nie wiadomo z kiedy jest ta wypowiedz, bo na pewno nie z dzisiaj.

23.02.2023 15:16

Nie gloryfikowałbym tak wszystkich osądów i decyzji Guardioli, bo jednak ostatni raz CL wygrał mimo wydania miliardów euro ponad 10 lat temu.

23.02.2023 15:14

Widać, że ma instynkt samozachowawczy i dopóki jego przyszłość jest niejasna to nie chce zamykać żadnych drzwi i na pewno szczerze nie powie co myśli o Guardioli.

23.02.2023 13:45

@Marienplatz dokładnie, w United ze względu na niższy poziom i słabszą konkurencje ma po prostu łatwiej do pierwszego składu. To jest bardzo dobry zawodnik co w Lipsku regularnie pokazywał, ale nie tacy w Bayernie nie dawali rady. Niech gra tak dalej, a na pewno Bayern dobrze zarobi na jego sprzedaży.

23.02.2023 13:02

Świetne informacje, nasza sytuacja kadrowa robi się coraz lepsza.

23.02.2023 12:27

@Marienplatz nie każdy klub musi mieć nie wiadomo jaką historie, sukcesy czy kadrę z celebrytów za miliard euro żeby po prostu rozgrywać kapitalny sezon. Im szybciej to zrozumiesz tym łatwiej będzie ci w życiu.

23.02.2023 12:15

Obojętnie jaką zmianę by zrobił to i tak byłby krytykowany, a że tego a nie tamtego, a i tak każdy będzie mieć inne zdanie.

23.02.2023 12:08

Farke chyba zapomniał o jeden malutkiej sytuacji, która wypaczyła całe spotkanie.

23.02.2023 10:22

No tak bo każdy klub ma w składzie po dwóch Lewandowskich żeby jeden sobie siedział na ławce grzecznie na wypadek kontuzji albo odejścia. Tak samo każdy klub ma po dwóch Neuerów żeby jeden bronił, a drugi trzymał pierwszemu ręcznik na treningach. Tylko w Bayernie jest inaczej.

23.02.2023 08:32

Davies jedyny rodzynek, ale w pełni zasłużenie, bo zagrał naprawdę dobre spotkanie.

23.02.2023 08:26

Lipsk jak na średniaka europejskiego nie najgorzej pokazał się na tle wielkiego $ity

22.02.2023 22:56

82 minuta, a $ity bez żadnej zmiany - Pep to jednak żyje we własnym świecie. Ciekawe ile cierpliwości będą mieli w Manchesterze do swojego długoterminowego projektu.

22.02.2023 22:42

Chyba w końcu Lipsk wyszedł z szatni, oby tak dalej.

22.02.2023 22:15

@WayeThe a ktoś napisał, że stracił to miano ? Są tak jak Bayern od lat niezmiennie w ścisłym gronie piłkarskich potęg. Chodzi o ocenę prezentowanej formy oraz wyników w tym sezonie.

22.02.2023 15:31

Matthaeus chyba nie ogarnia, że aktualnie mamy inne czasy i nie ma sensu porównywać piłkarzy z tego pokolenia z poprzednimi. Dla większości z nich to jest po prostu praca i jakieś większe oddanie można włożyć miedzy bajki poza kilkoma wyjątkami.

22.02.2023 15:22

Do wczoraj Real grał piach (zresztą nie wiem czy mecz z takim Liverpoolem jest jakimś wyznacznikiem), ale wystarczy jedno spotkanie i niektórzy już mają pełne pieluchomajtki przed kolejnym klubem. Jak nie 8arca czy p$g to teraz Real.

22.02.2023 14:44

Na szczęście bez zawieszenia, bo w tej części sezonu i sytuacji w tabeli byłoby to nam bardzo nie na rękę. Sędziowie będą siebie tutaj kryli i nie ma opcji żeby osoba odpowiedzialna za tą sytuacje i wypaczenie wyniku poniosła jakąkolwiek kare. Oby ta sprawa spowodowała, że sędziowie nie będą już tak lekkomyślnie podejmowali decyzji przeciwko nam.

22.02.2023 14:33

Duże wzmocnienie p$g

22.02.2023 13:03

Wizyta u dentysty przez Bayern zaliczona skończona tradycyjnym rwaniem 3 punktów.

22.02.2023 12:28

Dobrze, że nie było żadnej taryfy ulgowej i dodatkowego wolnego mimo porażki z Gladbach, bo kartka czy coś tam. Umowa to umowa.

22.02.2023 12:25

4 dni później gramy z nimi w lidze

22.02.2023 12:22

Sędzia mógł zrobić dużo więcej żeby nie dopuścić do tej sytuacji, a w jej następstwie do reakcji Nagelsmanna.

22.02.2023 11:06

Brandt ma naprawdę bardzo dobry okres teraz i ciągnie bvb.

22.02.2023 10:54

W Bayernie takie głosy będą wracały co kilka tygodni jak wyniki będą odbiegające od normy czyli po każdym remisie. Teraz tylko idiota wyrzuciłby Nagelsmanna grającego o wszystkie trofea. Ten projekt długoterminowy przestanie być aktualny jeśli po takich transferach i z taką kadrą będzie na koniec sezonu pusto albo bardzo mało. Publicznie klub zawsze stanie za trenerem, ale wszystko zależy od najbliższych miesięcy i albo Nagelsmann udowodni, ze jest trenerem na Bayern albo do widzenia.

22.02.2023 08:23

Dużo więcej spodziewałem się po Frankfurcie i myślałem, że powalczą i postawią się, a wyszło duże rozczarowanie. Szkoda tej czerwonej kartki, bo ona zabiła już Eintracht totalnie i jedna niemiecka ekipa już odpada.

21.02.2023 22:48

Eintracht zbyt zachowawczo i został ukarany, ale oby ta bramka ich obudziła.

21.02.2023 21:42

To nie jest środkowy napastnik więc nie wiem czemu ktoś go w ogóle z nami łączy.

21.02.2023 13:48

Sprzedaż za wysoką opłatę albo nowy kontrakt to sytuacje win win dla Bayernu.

21.02.2023 10:38

Mane na ławce pewnie już na Union znajdzie się, ale dla Mazraouiego to raczej będzie jeszcze za wcześnie.

21.02.2023 10:37

Comana potrzebujemy i to bardzo, bo aktualnie to nasz skrzydłowy nr1.

21.02.2023 10:35

Zawieszony to powinien być sędzia za wypaczenie wyniku przez ogromny błąd.

21.02.2023 10:35

Czytałem ten wywiad i ani nie wyciągnąłem wniosku o zbieraniu się ciemnych chmur ani nie uznałem za ciekawy. Nawet uznałem, że trochę niski poziom wypowiedzi jak na takiego dziennikarza.

20.02.2023 23:47

@Marienplatz no tak bo piłka nożna to pojedynki na wyceny wg transfermarkt i zawsze wygrywają te zespoły, które są cenniejsze na papierze.

20.02.2023 18:42

@Matilegolas Takie ocenianie zawodników po kilku spotkaniach, gdzie zespól był bez formy to duża niesprawiedliwość i nie ma większego sensu. Chodzi o samo okienko, a nie ocenę aktualnej formy drużyny.

20.02.2023 15:41

Na pewno Nagelsmann miał jakiś pomysł i plan, ale jak widać nie do końca zadziałał, a teraz łatwo to oceniać przez takich "ekspertów" jak Hamnann, który zawsze jest przeciwko Bayernowi.

20.02.2023 15:32

@Marienplatz może Union będzie nowym "rekordmajstrem" i wykupią pół naszego zespołu ?

20.02.2023 15:17

@Marienplatz tak wszyscy już wiemy, że BL to półamatorska liga, a Upa brutalnie faulował na czerwona kartkę.

20.02.2023 15:10

Też nie kupuje tłumaczenia, że Bayern nie zwolni trenera (obojętnie jakiego) nawet jak nie będzie wyników i jakaś kwota transferu czy długość umowy będzie immunitetem.
A co do samego Nagelsmanna to bliżej mi to uczucia rozczarowania na ten moment. Pierwszy sezon dużo poniżej oczekiwań i teraz też jest przeciętnie - czyli bez żadnego progresu względem pełnego sezonu Flicka. Kadra jest naprawdę silna, a gra rozczarowująca chociaż jeszcze w tym sezonie niczego nie przegrał to ciężko cieszyć się naszą grą. Najbliższe miesiące będą decydujące dla jego przyszłości.

20.02.2023 14:43

Chyba nikt trzeźwo myślący nie może mieć innego zdania. Trzeba olać to i być ponad to, bo w takich sytuacjach będzie gwizdanie przeciwko nam. Wszystkie chwyty dozwolone żeby strącić Bayern.

20.02.2023 14:15

Wystarczy po prostu grać w Gladbach i ma się zapewnione to uczucie co roku.

20.02.2023 13:58

Kapitalny sezon w BL mamy w tym roku i oby to nie był jednosezonowy wyskok. Liga idzie do góry o czym tez świadczą wyniki w europejskich pucharach.

20.02.2023 13:50

Oficjalnie ? :D

20.02.2023 13:47

@karolina96 nie licz na to, znajdzie inny powód do kpienia z Bayernu.

20.02.2023 12:35

10 mln brutto oczywiście ?

20.02.2023 12:18

Teraz do znudzenia będziesz próbował kpić z tego Unionu ? Jak nie "Rekordmajster" to ciągle inne kpiny, nie nudzi ci się to ?

20.02.2023 12:15

Za darmo jako uzupełnienie kadry to nie byłaby zła opcja.

20.02.2023 10:41

@Marienplatz nie jestem

20.02.2023 10:32

Lider utrzymany, a za tydzień odjeżdżamy na 3 punkty.

19.02.2023 22:23

@Marienplatz może lepiej sprawdź tabele, bo liderem jest Bayern.

19.02.2023 20:36

Osoba z jedną nogą po takim kontakcie z palcem w nosie utrzymałaby równowagę. Tutaj była wielka sztuka i chęci żeby ją „utracić”.

19.02.2023 20:34

@Marienplatz jak napiszesz jeszcze milion razy kłamstwo, że tam był faul to nie stanie się to prawdą.
Jedyna słuszna reakcja Nagelsmanna, bo co innego miał zrobić ? Potulnie przyjąć krzywdzącą decyzje i udawać, że nic się nie stało ?

19.02.2023 19:52

Pewnie, że można było zagrać lepiej, ale napewno swoje zrobił mecz z p$g. Są okoliczności łagodzące, ale i tak wrażenie jest średnie.

19.02.2023 19:48

W końcu! To były długie tygodnie i oby teraz pokazał głód i sportową złość w najbliższych miesiącach.

19.02.2023 19:45

@Abzyrl dokładnie, a gdzie ocena dla tego drukarza ?

19.02.2023 19:44

Dostali prezent od sędziego to dali radę ograć dodatkowo zmęczony Bayern po ciężkim spotkaniu z p$g kilka dni temu.

19.02.2023 19:42

@Marienplatz taa prawidłowy chyba tylko dla ślepego.

19.02.2023 19:39

Akurat brak Neymara to będzie wzmocnienie p$g. Chociaż ta kontuzja oczywiście może tak go wykluczyć z meczu z nami jak kontuzja Mbappe z pierwszego spotkania.

19.02.2023 19:38

Skandal i decyzja, której w żaden sposób logicznie nie da obronić się. Wielbłąd, który nawet ślepy powinien zobaczyć.

19.02.2023 19:29

Dobre losowanie plus mecz na AA.

19.02.2023 19:26

No i mamy nadal lidera po tej kolejce BL, władze ligi muszą bardziej starać się :)

19.02.2023 19:24