DieRoten.pl
Reklama

Początek przygotowań do meczu z Unionem

fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Reklama

Przed kilkoma dniami swoje kolejne spotkanie na krajowym podwórku rozegrali zawodnicy pierwszego zespołu rekordowego mistrza Niemiec.

Niestety, ale po serii kilku zwycięstw z rzędu, tym razem podopieczni Juliana Nagelsmanna nie podołali zadaniu i ponieśli porażkę 2:3 z Borussią M’Gladbach. Niemniej jednak warto podkreślić, że kontrowersyjną czerwoną kartkę na początku meczu ujrzał Dayot Upamecano.

Po tym jak w niedzielę zawodnicy odbyli sesję regeneracyjną przy Saebener Strasse, to wczoraj monachijczycy otrzymali dzień wolnego od trenera.

Z kolei już dziś przed południem, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, mistrzowie Niemiec wracają do akcji i oficjalnie rozpoczną przygotowania do kolejnego wyzwania na krajowym podwórku – w przyszłą niedzielę „Bawarczycy” zmierzą się z Unionem Berlin na Allianz Arenie o 17:30.

Tym samym licząc dzisiejszy trening, Jamal Musiala i spółka będą mieli jeszcze 5 dni na odpowiednie przygotowanie do boju na szczycie niemieckiej Bundesligi.

Bardzo możliwe, że do zajęć z kolegami po krótszej przerwie powróci dziś Kingsley Coman, który jak już informowaliśmy wcześniej, mimo dnia wolnego od treningów, odbył wczoraj indywidualny program treningowy wraz z Paulem Wannerem.

Źródło: Własne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...