W środę również nie będziemy atakować prawym obrońcą, bo ten będzie miał zupełnie inne zadania.
04.03.2023 19:29
Bayern nie będzie atakował prawą stroną, bo od tego jest lewa strona. Dwaj tak ofensywni obrońcy to byłaby głupota i proszenie się o problemy.
04.03.2023 19:25
Teraz powinno być już z górki. Jeszcze 2 do przerwy i będzie spokojnie przed kolejnymi 45 minutami
04.03.2023 19:12
De Ligt!!!!
04.03.2023 19:10
@Fari zdecydowanie, może być męczenie buły przez cały mecz.
Teraz nam się mega przyfarciło
04.03.2023 19:08
Nasi już dawno przy środowym meczu, dzisiaj nie chcą kontuzji dostać i wygrać jak najmniejszym nakładem sił.
04.03.2023 19:01
Budujemy im bramkarza
04.03.2023 18:55
Blisko Goretzka, szkoda
04.03.2023 18:52
Davies forma zwyżkowa ostatnio
04.03.2023 18:49
Co za akcja Musiali, szkoda że bez gola
04.03.2023 18:44
Stanisic świetna interwencja
04.03.2023 18:42
Ale Stuttgart naładowany na początku
04.03.2023 18:33
Nasi kibice powinni buczeć na Hakimiego przy każdej okazji i wjechać mu na banie.
04.03.2023 17:26
Nie dzisiaj, Bayern musi gonić więc nie będzie rozdawania prezentów przez brak koncentracji.
04.03.2023 17:25
No i elegancko, testujemy skład przed spotkaniem rewanżem z p$g. Liczę, że Kimmich szybko będzie mógł zejść.
04.03.2023 17:23
Schalke wraca do żywych, a Union i Freiburg tracą punkty.
04.03.2023 17:21
Ciężko wytypować skład na dzisiaj, bo w defensywie możliwe jest każde ustawienie.
04.03.2023 16:50
@JacoNightRider nie ma szans ? Parę miesięcy temu już to zrobił.
04.03.2023 12:46
Niektórzy nadal odbierają rożnym klubom prawo do rozgrywania kapitalnego sezonu mimo braku jakiejś wielkiej historii czy składu wartego miliard euro. Takie City z Leicesterów potrafiło nawet być na czele na koniec sezonu. Każdy może być ślepy, każdy :))
04.03.2023 12:44
Dzisiaj te wszystkie serie i rekordy powinny być poprawione.
04.03.2023 12:25
Cieszy to, że BL jest coraz silniejsza i oby ten trend utrzymał się.
04.03.2023 12:17
@hoodykr ale to jest trenowane na p$g żeby powstrzymać Mbappe
04.03.2023 12:14
Aż śmiać chce się, że niektórzy co chwile próbują skreślać i dyskredytować Muellera.
04.03.2023 11:08
Po co został sprowadzony ? Po to żeby dać więcej możliwości i zabezpieczyć się na różne sytuacje. Teraz ma grać od deski do deski dla zasady ? Stanisic zagrał ostatnio bardzo dobrze i już miał okazje zmierzyć się z Mbappe gdzie wyszedł zwycięsko z tego pojedynku. Jest to opcja bardziej defensywna i ma to sens.
04.03.2023 11:02
Nie raz wygrana liga za szybko zamiast dawania przewagi w innych rozgrywkach powodowała za duże rozluźnienie.
04.03.2023 10:51
@Mathias chyba będzie przerywane
04.03.2023 10:48
Prawidłowe podejście bez szukania winnych wszędzie dookoła.
04.03.2023 10:46
Sytuacja kadrowa nie najgorsza i oby po meczu ten stan utrzymał się.
04.03.2023 10:30
bvb robi nam przysługę motywując nas do zaangażowania się w spotkania BL. Jutro trzeba zamknąć mecz najlepiej w pierwszej połowie i później już zmienić czołowych zawodników. Odbębnić mecz i skupić się na meczu, który zadecyduje czy ten sezon będzie miał szanse być zaliczony do udanych.
03.03.2023 23:36
Oby konar zapłonął w środę.
03.03.2023 21:43
Zapracował i Bayern może na nim polegać. Teraz Bayern może spokojnie zająć się sciągnięciem nowego napastnika na swoich warunkach.
03.03.2023 18:43
Chcą jeszcze raz bawić się w te tanie sztuczki na które nikt nie nabrał się ? A poza tym brak Neymara to raczej nie będzie osłabienie p$g.
Bardziej interesuje mnie sytuacja Hakimiego - będzie mógł przylecieć do Monachium czy nie może opuszczać granic Francji ?
03.03.2023 14:55
Koniec tematu będzie dopiero wtedy jak podpisze nowy kontrakt z Totkami, a tak to temat będzie wałkowany co chwile.
03.03.2023 14:39
Wszystko uzależnione jest od przejścia p$g
03.03.2023 13:42
Ciekawe kto zdrowy będzie wycięty ze składu...
03.03.2023 13:37
Skoro Pavarda nie będzie w środę to mogliby w sobotę przećwiczyć grę bez niego.
03.03.2023 13:10
@UKU dokładnie, w spotkaniu ligi narodów wygranym przez Chorwatów 1:0
03.03.2023 11:47
Fajnie gdyby dobra gra i chęci wygrania za wszelką cenę nie były tylko odpowiednią reakcją na poprzednie niepowodzenia, bo zaraz dojdziemy do tego, że przed spotkaniem z p$g będziemy trzymać kciuki za potknięcie w meczu z VfB.
03.03.2023 11:07
I bardzo dobrze, bo dawno nie było tam emocjonującego sezonu, a kluby z BL w pucharach europejskich pokazują, że liga idzie do góry. Poza tym nie raz szybko wygrana liga odbijała się czkawką Bayernowi.
03.03.2023 10:00
Na stałe fragmenty gry jak znalazł ;)
03.03.2023 09:35
W takim razie kolejne spotkanie niech zaplanują przed rewanżem z p$g
03.03.2023 09:12
Cała wyróżniona 3 jest ostatnio w bardzo dobrej formie, a szczególnie Coman.
03.03.2023 08:42
Wysokie oceny w pełni zasłużone, to był naprawdę dobry mecz w naszym wykonaniu.
03.03.2023 08:40
Jak to mawia klasyk - liga będzie ciekawsza. Walka o otrzymanie powinna być emocjonująca do samego końca.
03.03.2023 08:38
Bayern pokrzyżował trochę plany Haching, bo później tych 3 punktów może im zabraknąć do awansu do 3BL.
03.03.2023 08:36
Bayern zagrał na większym zaangażowaniu i bez problemu wyjaśnił Union
03.03.2023 08:34
Ja też już kilka razy pisałem, że Pep podejmuje masę złych i błędnych decyzji i dlatego od ponad 10 lat mimo wydania kilku miliardów euro nie potrafi wygrać CL.
02.03.2023 22:03
Teraz w żaden sposób nie rywalizują i na prawdziwe relacje dopiero przyjdzie czas.
02.03.2023 20:24
Szkoda tylko, że niektóre gwiazdy nie chcą dostosować się do Nagelsmanna i Bayernu. Widać, że trenerowi bardziej zależy i dobrze, że dostrzegane jest niewłaściwe podejście zawodników.
02.03.2023 20:23
Sane raczej nie będzie, a Gnabry z formą w lesie więc Mane chcąc nie chcąc będzie musiał grać z p$g albo od początku albo z ławki.
02.03.2023 17:53
Mamy na tej pozycji już komplet.
02.03.2023 17:51
Bramkarze psują nam średnią, bo cała trójka ma razem ponad 100 lat ;)
02.03.2023 15:19
Czyli wcześniej żartował czy jak ?
Kahn o Pavardzie kilka miesięcy temat jak Pavard publicznie 'żartował': W naszym klubie nikt nie może zainicjować swojego odejścia oświadczeniami, zwłaszcza nie publicznie. Benji jest też trochę zależny od nastroju. Myślę, że wie, co ma w Bayernie – powiedział Kahn.
02.03.2023 14:54
100 mln Bayern na pewno nie wyda na zawodnika, który będzie miał tylko jeszcze rok ważny kontrakt. Jeśli dogadają się z samym Kane'm to albo przychodzi za kwotę adekwatną do wieku oraz sytuacji kontraktowej albo za rok jako wolny zawodnik.
02.03.2023 14:49
@Kimas kibicie nie mają też wpływu na transfery, wybór trenera, taktyki czy zmian w trakcie meczu, a jednak dyskusje na ten temat są i będą prowadzone.
02.03.2023 14:20
I prawidłowo, potrzebujemy zawodników z charakterem i z ambicjami, a nie bez jajecznych modnisi dla których piłka jest tylko dodatkiem. Sane ma problem z Nagelsmannem ? Miał problem z każdym trenerem z którym współpracował więc problem jest raczej w kimś innym.
02.03.2023 09:06
Inflacja mu nie będzie straszna.
02.03.2023 08:49
Z tymi kwotami jeśli chodzi o pensje to nigdzie nie są one potwierdzone i stąd taki spory rozstrzał. Jeśli zarabiał ok 3 mln to nijak przy podwojeniu nie wychodzi 10 mln ;)
02.03.2023 07:44
@hoven dużo. Przyszedł za darmo i gdyby nie ta podwyżka to pewnie za tyle samo odszedłby.
01.03.2023 22:34
Oby nic poważnego i żeby zdążył na rewanż z p$g, bo mimo ostatniej kiepskiej formy to wciąż zawodnik, który jedną akcją może zmienić wynik meczu i warto go mieć na ławce.
01.03.2023 20:06
Fajnie, że na rok i oby ta „znacząca” podwyżka była w zdrowym rozsądku. Teraz Bayern będzie miał komfort w poszukiwaniu nowej 9.
01.03.2023 20:03
Na pewno zamieszanie związane z kontuzją Manu wpłynęło negatywnie na jego formę, bo przez spory czas był niepewny swojej sytuacji, a w dodatku musiał nasłuchać i naczytać się opinii różnych ekspertów od siedmiu boleści.
01.03.2023 14:57
Jak widać Hamann nie musi martwic się o takie rzeczy i może spać spokojnie, bo Bayern sam widzi problem z współczesnym piłkarzykiem. Musi być bat nad niektórymi, bo są po prostu odklejeni od rzeczywistości.
01.03.2023 12:44
@Mathias powrót do Lipska jest naprawdę mało realny. Po pierwsze Lipsk go nie będzie chciał kupić (mają na jego pozycji duży wybór, a pewnie jeszcze ściągną młodych obiecujących) i na pewno nie daliby tyle ile będą w stanie zapłacić kluby angielskie po dobrym okresie gry w United.
01.03.2023 10:29
@hoven spokojnie 8arca przecież może swój dług zwiększyć (jaka różnica czy miliard mniej czy więcej) i zrobić kolejne "dźwignię", brak kasy to nie problem w hiszpańskim bałaganie na które przymyka oko uefa. Gnabry zarabia ok 15 mln brutto razem z bonusami (czyli kasa jaką płaci się w top klubach) i co sezon zalicza liczby, które są lepsze od liczb większości skrzydłowych z tych klubów. Real chętnie zamieniłby Hazarda czy Asensio na Gnabry'go. Chelsea tak samo takiego Ziyecha czy Pulisica z pocałowaniem ręki zamieniliby na Gnabry'go czy Sane. Sancho daleko jest od stałego powrotu do formy. Jota czy Diaz też nie za bardzo ciągną grę Liverpoolu.
01.03.2023 10:24
Ciężko żeby powiedział coś innego :). Dopóki PL będzie miała taką finansową przewagę, a FFP będzie wydmuszką ($ity i chel$ea notorycznie z tego kpią) to jej dogonienie będzie niemożliwe przez długi czas.
01.03.2023 09:30
VfB to będzie idealny rywal do poprawiania różnych rekordów, a przy okazji zespół powinien nie stracić za dużo sił przed spotkaniem z p$g
01.03.2023 09:15
@hoven 8arca, Chelsea, Real, Liverpool, United
28.02.2023 22:00
Księżniczki nadal strzelają fochy. Zamiast pokazać sportową złość i dawać z siebie 100% to wolą obrażać się - to nie pierwszy raz i to nie jest mental na Bayern. Po sezonie Bayern będzie musiał podjąć decyzje co dalej - szczególnie w przypadku Sane, który ma kontrakt do 2025 i napewno nie będzie zainteresowany ławką przed zbliżającym się Euro i to będzie ostatni gwizdek żeby go sprzedać na swoich warunkach.
28.02.2023 20:35
Ostatnio wygląda naprawdę solidnie i oby tak dalej. Ciekawe czy sam Pavard już ogarnął się i nie chce odejść. Z taką grą będzie miał dobre karty na ręce.
28.02.2023 18:43
Te ostatnie czarne ze złotymi akcentami chyba bardziej mi pasowały, ale czarne zawsze są spoko.
28.02.2023 18:40
@Marienplatz a co ma piernik do wiatraka ? Zawsze będę bronił zawodnika Bayernu przed bezsensownym kpieniem. Mamy silną i mocną kadrę i każdy chce grać i dobrze, że Nagelsmann chce o to zadbać.
28.02.2023 18:38
Afery większe lub mniejsze były chyba u większości trenerów. U Pepa np. pamiętam alkoholowe przygody Vidala i jego problemy z wagą czy afera szpiegowska i szukanie kreta.
28.02.2023 12:59
Nie mieści się w składzie, ale od czasu przyjścia do Monachium zagrał w każdym spotkaniu. Ciekawa interpretacja faktów.
28.02.2023 12:14
Takie spotkania mogą tylko pomóc i dobrze, że zespól je organizuje.
28.02.2023 10:36
Czyli Bayern ogólnie jest zainteresowany każdym dobrze zapowiadającym się napastnikiem, który jest do wyciagnięcia z klubu w którym aktualnie gra.
28.02.2023 09:11
A zdaniem niektórych tutejszych "ekspertów" to ogór wygryziony przez jakiegoś nastolatka.
28.02.2023 09:08
Imponujące, ta liczba naprawdę robi wrażenie i nie są to puści followersi na jakiś Instagramach.
27.02.2023 20:24
Jeszcze da nam dużo radości w tym sezonie. Widać, że po tej kontuzji ma duży głód gry i paradoksalnie dla Bayernu jego kontuzja może być czymś dobrym w perspektywie dalszej części sezonu.
27.02.2023 20:20
Radio Mueller robi już praktyki na trenera, fenomen w czystej postaci.
27.02.2023 14:29
@Globin23 pełna zgoda, to się wręcz haniebne, że co chwile ktoś podważa nieocenioną przydatność i umiejętności Muellera.
27.02.2023 11:13
Obawiać może też się p$g Comana.
27.02.2023 11:10
I my i p$g wygrywają mecze na szczycie i tylko można zacierać ręce na rewanż. To jak zagrają Katarczycy to jest pewne czyli laga na Mbappe i konterki. Nagelsmann musi mieć tego świadomość. Ciekawe jakby wyglądał mecz jeśli Bayern oddałby piłkę p$g, ale chyba nie wiedzieliby co robić.
27.02.2023 07:27
Niech to powtórzą w kolejnych spotkaniach i wtedy już będzie można mówić, że Bayern wchodzi na ten poziom gdzie można grać o duże cele w tym sezonie.
26.02.2023 22:27
Taka jest rola „eksperta” - ma powiedzieć coś o czym będzie się dyskutowało. Dobrze, że Hasan nie odpowiada na taką zaczepkę.
26.02.2023 22:25
To jest oblicze, które kibice chcą oglądać jak najczęściej.
26.02.2023 22:23
Świetny mecz w naszym wykonaniu, oby jak najwiecej takich występów. Mecz z pełną dominacją od początku do samego końca. Było widać zaangażowanie i zawodnikom chciało się grać. Można z optymizmem wyczekiwać nadchodzących spotkań.
26.02.2023 19:52
No i Stanisic zamknął gęby. Dobra decyzja Nagelsmanna.
26.02.2023 19:28
Kolejny bardzo ważny mecz zdany, mecz pod całkowitą kontrolą. Brawo dla całego zespoli.
26.02.2023 19:25
Sane chyba chciał pomoc Unionowi
26.02.2023 19:08
Dobry mecz Stanisica, Nagelsmann trafił wystawiając go dzisiaj.
26.02.2023 19:06
Mane niech łapie rytm meczowy, czekam na Tela
26.02.2023 18:55
Powinien Davies to trafić, szkoda
26.02.2023 18:38
No Borek fanboj Lewego ma taki żal na wielki Bayern, że to jest aż groteskowe :D
26.02.2023 18:23
Kapitalna płowa w naszym wykonaniu. W drugiej szybkie zmiany i niech Kimmich, Goretzka czy Moting niech odpoczywają.
26.02.2023 18:21
Mueller strzelił Bambim gola i mamy po meczu, a Thomas 2 asysta.
W środę również nie będziemy atakować prawym obrońcą, bo ten będzie miał zupełnie inne zadania.
04.03.2023 19:29
Bayern nie będzie atakował prawą stroną, bo od tego jest lewa strona. Dwaj tak ofensywni obrońcy to byłaby głupota i proszenie się o problemy.
04.03.2023 19:25
Teraz powinno być już z górki. Jeszcze 2 do przerwy i będzie spokojnie przed kolejnymi 45 minutami
04.03.2023 19:12
De Ligt!!!!
04.03.2023 19:10
@Fari zdecydowanie, może być męczenie buły przez cały mecz.
Teraz nam się mega przyfarciło
04.03.2023 19:08
Nasi już dawno przy środowym meczu, dzisiaj nie chcą kontuzji dostać i wygrać jak najmniejszym nakładem sił.
04.03.2023 19:01
Budujemy im bramkarza
04.03.2023 18:55
Blisko Goretzka, szkoda
04.03.2023 18:52
Davies forma zwyżkowa ostatnio
04.03.2023 18:49
Co za akcja Musiali, szkoda że bez gola
04.03.2023 18:44
Stanisic świetna interwencja
04.03.2023 18:42
Ale Stuttgart naładowany na początku
04.03.2023 18:33
Nasi kibice powinni buczeć na Hakimiego przy każdej okazji i wjechać mu na banie.
04.03.2023 17:26
Nie dzisiaj, Bayern musi gonić więc nie będzie rozdawania prezentów przez brak koncentracji.
04.03.2023 17:25
No i elegancko, testujemy skład przed spotkaniem rewanżem z p$g. Liczę, że Kimmich szybko będzie mógł zejść.
04.03.2023 17:23
Schalke wraca do żywych, a Union i Freiburg tracą punkty.
04.03.2023 17:21
Ciężko wytypować skład na dzisiaj, bo w defensywie możliwe jest każde ustawienie.
04.03.2023 16:50
@JacoNightRider nie ma szans ? Parę miesięcy temu już to zrobił.
04.03.2023 12:46
Niektórzy nadal odbierają rożnym klubom prawo do rozgrywania kapitalnego sezonu mimo braku jakiejś wielkiej historii czy składu wartego miliard euro. Takie City z Leicesterów potrafiło nawet być na czele na koniec sezonu. Każdy może być ślepy, każdy :))
04.03.2023 12:44
Dzisiaj te wszystkie serie i rekordy powinny być poprawione.
04.03.2023 12:25
Cieszy to, że BL jest coraz silniejsza i oby ten trend utrzymał się.
04.03.2023 12:17
@hoodykr ale to jest trenowane na p$g żeby powstrzymać Mbappe
04.03.2023 12:14
Aż śmiać chce się, że niektórzy co chwile próbują skreślać i dyskredytować Muellera.
04.03.2023 11:08
Po co został sprowadzony ? Po to żeby dać więcej możliwości i zabezpieczyć się na różne sytuacje. Teraz ma grać od deski do deski dla zasady ? Stanisic zagrał ostatnio bardzo dobrze i już miał okazje zmierzyć się z Mbappe gdzie wyszedł zwycięsko z tego pojedynku. Jest to opcja bardziej defensywna i ma to sens.
04.03.2023 11:02
Nie raz wygrana liga za szybko zamiast dawania przewagi w innych rozgrywkach powodowała za duże rozluźnienie.
04.03.2023 10:51
@Mathias chyba będzie przerywane
04.03.2023 10:48
Prawidłowe podejście bez szukania winnych wszędzie dookoła.
04.03.2023 10:46
Sytuacja kadrowa nie najgorsza i oby po meczu ten stan utrzymał się.
04.03.2023 10:30
bvb robi nam przysługę motywując nas do zaangażowania się w spotkania BL. Jutro trzeba zamknąć mecz najlepiej w pierwszej połowie i później już zmienić czołowych zawodników. Odbębnić mecz i skupić się na meczu, który zadecyduje czy ten sezon będzie miał szanse być zaliczony do udanych.
03.03.2023 23:36
Oby konar zapłonął w środę.
03.03.2023 21:43
Zapracował i Bayern może na nim polegać. Teraz Bayern może spokojnie zająć się sciągnięciem nowego napastnika na swoich warunkach.
03.03.2023 18:43
Chcą jeszcze raz bawić się w te tanie sztuczki na które nikt nie nabrał się ? A poza tym brak Neymara to raczej nie będzie osłabienie p$g.
Bardziej interesuje mnie sytuacja Hakimiego - będzie mógł przylecieć do Monachium czy nie może opuszczać granic Francji ?
03.03.2023 14:55
Koniec tematu będzie dopiero wtedy jak podpisze nowy kontrakt z Totkami, a tak to temat będzie wałkowany co chwile.
03.03.2023 14:39
Wszystko uzależnione jest od przejścia p$g
03.03.2023 13:42
Ciekawe kto zdrowy będzie wycięty ze składu...
03.03.2023 13:37
Skoro Pavarda nie będzie w środę to mogliby w sobotę przećwiczyć grę bez niego.
03.03.2023 13:10
@UKU dokładnie, w spotkaniu ligi narodów wygranym przez Chorwatów 1:0
03.03.2023 11:47
Fajnie gdyby dobra gra i chęci wygrania za wszelką cenę nie były tylko odpowiednią reakcją na poprzednie niepowodzenia, bo zaraz dojdziemy do tego, że przed spotkaniem z p$g będziemy trzymać kciuki za potknięcie w meczu z VfB.
03.03.2023 11:07
I bardzo dobrze, bo dawno nie było tam emocjonującego sezonu, a kluby z BL w pucharach europejskich pokazują, że liga idzie do góry. Poza tym nie raz szybko wygrana liga odbijała się czkawką Bayernowi.
03.03.2023 10:00
Na stałe fragmenty gry jak znalazł ;)
03.03.2023 09:35
W takim razie kolejne spotkanie niech zaplanują przed rewanżem z p$g
03.03.2023 09:12
Cała wyróżniona 3 jest ostatnio w bardzo dobrej formie, a szczególnie Coman.
03.03.2023 08:42
Wysokie oceny w pełni zasłużone, to był naprawdę dobry mecz w naszym wykonaniu.
03.03.2023 08:40
Jak to mawia klasyk - liga będzie ciekawsza. Walka o otrzymanie powinna być emocjonująca do samego końca.
03.03.2023 08:38
Bayern pokrzyżował trochę plany Haching, bo później tych 3 punktów może im zabraknąć do awansu do 3BL.
03.03.2023 08:36
Bayern zagrał na większym zaangażowaniu i bez problemu wyjaśnił Union
03.03.2023 08:34
Ja też już kilka razy pisałem, że Pep podejmuje masę złych i błędnych decyzji i dlatego od ponad 10 lat mimo wydania kilku miliardów euro nie potrafi wygrać CL.
02.03.2023 22:03
Teraz w żaden sposób nie rywalizują i na prawdziwe relacje dopiero przyjdzie czas.
02.03.2023 20:24
Szkoda tylko, że niektóre gwiazdy nie chcą dostosować się do Nagelsmanna i Bayernu. Widać, że trenerowi bardziej zależy i dobrze, że dostrzegane jest niewłaściwe podejście zawodników.
02.03.2023 20:23
Sane raczej nie będzie, a Gnabry z formą w lesie więc Mane chcąc nie chcąc będzie musiał grać z p$g albo od początku albo z ławki.
02.03.2023 17:53
Mamy na tej pozycji już komplet.
02.03.2023 17:51
Bramkarze psują nam średnią, bo cała trójka ma razem ponad 100 lat ;)
02.03.2023 15:19
Czyli wcześniej żartował czy jak ?
Kahn o Pavardzie kilka miesięcy temat jak Pavard publicznie 'żartował': W naszym klubie nikt nie może zainicjować swojego odejścia oświadczeniami, zwłaszcza nie publicznie. Benji jest też trochę zależny od nastroju. Myślę, że wie, co ma w Bayernie – powiedział Kahn.
02.03.2023 14:54
100 mln Bayern na pewno nie wyda na zawodnika, który będzie miał tylko jeszcze rok ważny kontrakt. Jeśli dogadają się z samym Kane'm to albo przychodzi za kwotę adekwatną do wieku oraz sytuacji kontraktowej albo za rok jako wolny zawodnik.
02.03.2023 14:49
@Kimas kibicie nie mają też wpływu na transfery, wybór trenera, taktyki czy zmian w trakcie meczu, a jednak dyskusje na ten temat są i będą prowadzone.
02.03.2023 14:20
I prawidłowo, potrzebujemy zawodników z charakterem i z ambicjami, a nie bez jajecznych modnisi dla których piłka jest tylko dodatkiem. Sane ma problem z Nagelsmannem ? Miał problem z każdym trenerem z którym współpracował więc problem jest raczej w kimś innym.
02.03.2023 09:06
Inflacja mu nie będzie straszna.
02.03.2023 08:49
Z tymi kwotami jeśli chodzi o pensje to nigdzie nie są one potwierdzone i stąd taki spory rozstrzał. Jeśli zarabiał ok 3 mln to nijak przy podwojeniu nie wychodzi 10 mln ;)
02.03.2023 07:44
@hoven dużo. Przyszedł za darmo i gdyby nie ta podwyżka to pewnie za tyle samo odszedłby.
01.03.2023 22:34
Oby nic poważnego i żeby zdążył na rewanż z p$g, bo mimo ostatniej kiepskiej formy to wciąż zawodnik, który jedną akcją może zmienić wynik meczu i warto go mieć na ławce.
01.03.2023 20:06
Fajnie, że na rok i oby ta „znacząca” podwyżka była w zdrowym rozsądku. Teraz Bayern będzie miał komfort w poszukiwaniu nowej 9.
01.03.2023 20:03
Na pewno zamieszanie związane z kontuzją Manu wpłynęło negatywnie na jego formę, bo przez spory czas był niepewny swojej sytuacji, a w dodatku musiał nasłuchać i naczytać się opinii różnych ekspertów od siedmiu boleści.
01.03.2023 14:57
Jak widać Hamann nie musi martwic się o takie rzeczy i może spać spokojnie, bo Bayern sam widzi problem z współczesnym piłkarzykiem. Musi być bat nad niektórymi, bo są po prostu odklejeni od rzeczywistości.
01.03.2023 12:44
@Mathias powrót do Lipska jest naprawdę mało realny. Po pierwsze Lipsk go nie będzie chciał kupić (mają na jego pozycji duży wybór, a pewnie jeszcze ściągną młodych obiecujących) i na pewno nie daliby tyle ile będą w stanie zapłacić kluby angielskie po dobrym okresie gry w United.
01.03.2023 10:29
@hoven spokojnie 8arca przecież może swój dług zwiększyć (jaka różnica czy miliard mniej czy więcej) i zrobić kolejne "dźwignię", brak kasy to nie problem w hiszpańskim bałaganie na które przymyka oko uefa. Gnabry zarabia ok 15 mln brutto razem z bonusami (czyli kasa jaką płaci się w top klubach) i co sezon zalicza liczby, które są lepsze od liczb większości skrzydłowych z tych klubów. Real chętnie zamieniłby Hazarda czy Asensio na Gnabry'go. Chelsea tak samo takiego Ziyecha czy Pulisica z pocałowaniem ręki zamieniliby na Gnabry'go czy Sane. Sancho daleko jest od stałego powrotu do formy. Jota czy Diaz też nie za bardzo ciągną grę Liverpoolu.
01.03.2023 10:24
Ciężko żeby powiedział coś innego :). Dopóki PL będzie miała taką finansową przewagę, a FFP będzie wydmuszką ($ity i chel$ea notorycznie z tego kpią) to jej dogonienie będzie niemożliwe przez długi czas.
01.03.2023 09:30
VfB to będzie idealny rywal do poprawiania różnych rekordów, a przy okazji zespół powinien nie stracić za dużo sił przed spotkaniem z p$g
01.03.2023 09:15
@hoven 8arca, Chelsea, Real, Liverpool, United
28.02.2023 22:00
Księżniczki nadal strzelają fochy. Zamiast pokazać sportową złość i dawać z siebie 100% to wolą obrażać się - to nie pierwszy raz i to nie jest mental na Bayern. Po sezonie Bayern będzie musiał podjąć decyzje co dalej - szczególnie w przypadku Sane, który ma kontrakt do 2025 i napewno nie będzie zainteresowany ławką przed zbliżającym się Euro i to będzie ostatni gwizdek żeby go sprzedać na swoich warunkach.
28.02.2023 20:35
Ostatnio wygląda naprawdę solidnie i oby tak dalej. Ciekawe czy sam Pavard już ogarnął się i nie chce odejść. Z taką grą będzie miał dobre karty na ręce.
28.02.2023 18:43
Te ostatnie czarne ze złotymi akcentami chyba bardziej mi pasowały, ale czarne zawsze są spoko.
28.02.2023 18:40
@Marienplatz a co ma piernik do wiatraka ? Zawsze będę bronił zawodnika Bayernu przed bezsensownym kpieniem. Mamy silną i mocną kadrę i każdy chce grać i dobrze, że Nagelsmann chce o to zadbać.
28.02.2023 18:38
Afery większe lub mniejsze były chyba u większości trenerów. U Pepa np. pamiętam alkoholowe przygody Vidala i jego problemy z wagą czy afera szpiegowska i szukanie kreta.
28.02.2023 12:59
Nie mieści się w składzie, ale od czasu przyjścia do Monachium zagrał w każdym spotkaniu. Ciekawa interpretacja faktów.
28.02.2023 12:14
Takie spotkania mogą tylko pomóc i dobrze, że zespól je organizuje.
28.02.2023 10:36
Czyli Bayern ogólnie jest zainteresowany każdym dobrze zapowiadającym się napastnikiem, który jest do wyciagnięcia z klubu w którym aktualnie gra.
28.02.2023 09:11
A zdaniem niektórych tutejszych "ekspertów" to ogór wygryziony przez jakiegoś nastolatka.
28.02.2023 09:08
Imponujące, ta liczba naprawdę robi wrażenie i nie są to puści followersi na jakiś Instagramach.
27.02.2023 20:24
Jeszcze da nam dużo radości w tym sezonie. Widać, że po tej kontuzji ma duży głód gry i paradoksalnie dla Bayernu jego kontuzja może być czymś dobrym w perspektywie dalszej części sezonu.
27.02.2023 20:20
Radio Mueller robi już praktyki na trenera, fenomen w czystej postaci.
27.02.2023 14:29
@Globin23 pełna zgoda, to się wręcz haniebne, że co chwile ktoś podważa nieocenioną przydatność i umiejętności Muellera.
27.02.2023 11:13
Obawiać może też się p$g Comana.
27.02.2023 11:10
I my i p$g wygrywają mecze na szczycie i tylko można zacierać ręce na rewanż. To jak zagrają Katarczycy to jest pewne czyli laga na Mbappe i konterki. Nagelsmann musi mieć tego świadomość. Ciekawe jakby wyglądał mecz jeśli Bayern oddałby piłkę p$g, ale chyba nie wiedzieliby co robić.
27.02.2023 07:27
Niech to powtórzą w kolejnych spotkaniach i wtedy już będzie można mówić, że Bayern wchodzi na ten poziom gdzie można grać o duże cele w tym sezonie.
26.02.2023 22:27
Taka jest rola „eksperta” - ma powiedzieć coś o czym będzie się dyskutowało. Dobrze, że Hasan nie odpowiada na taką zaczepkę.
26.02.2023 22:25
To jest oblicze, które kibice chcą oglądać jak najczęściej.
26.02.2023 22:23
Świetny mecz w naszym wykonaniu, oby jak najwiecej takich występów. Mecz z pełną dominacją od początku do samego końca. Było widać zaangażowanie i zawodnikom chciało się grać. Można z optymizmem wyczekiwać nadchodzących spotkań.
26.02.2023 19:52
No i Stanisic zamknął gęby. Dobra decyzja Nagelsmanna.
26.02.2023 19:28
Kolejny bardzo ważny mecz zdany, mecz pod całkowitą kontrolą. Brawo dla całego zespoli.
26.02.2023 19:25
Sane chyba chciał pomoc Unionowi
26.02.2023 19:08
Dobry mecz Stanisica, Nagelsmann trafił wystawiając go dzisiaj.
26.02.2023 19:06
Mane niech łapie rytm meczowy, czekam na Tela
26.02.2023 18:55
Powinien Davies to trafić, szkoda
26.02.2023 18:38
No Borek fanboj Lewego ma taki żal na wielki Bayern, że to jest aż groteskowe :D
26.02.2023 18:23
Kapitalna płowa w naszym wykonaniu. W drugiej szybkie zmiany i niech Kimmich, Goretzka czy Moting niech odpoczywają.
26.02.2023 18:21
Mueller strzelił Bambim gola i mamy po meczu, a Thomas 2 asysta.
26.02.2023 18:17
Ale Coman jest w gazie ostatnio
26.02.2023 18:11
Coman!!!
26.02.2023 18:10
De Ligt też dzisiaj kolejny dobry mecz
26.02.2023 18:08
Brawo Czupo, Coman ładnie dorzucił.
26.02.2023 18:02