DieRoten.pl
Reklama

Problemy Nuebela?

fot. Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

W zimowym okienku transferowym Alexander Nuebel miał być może jedyną szansę wskoczyć do bramki Bayernu Monachium. Groźnej kontuzji doznał bowiem Manuel Neuer i wydawało się, że to właśnie 26-latek wróci z wypożyczenia z AS Monaco.

Przypomnijmy, że Alex Nuebel przebywa na wypożyczeniu we francuskiej drużynie już drugi sezon i ma wrócić do Bayernu po zakończeniu obecnych rozgrywek. Bawarczycy chcieli skrócić umowę, nie wykluczano nawet opłaty, ale koniec końców okazało się, że niemiecki golkiper z różnych powodów nie był zainteresowany powrotem do Monachium. Sternicy "Gwiazdy Południa" zdecydowali się sięgnąć po Yanna Sommera i wydaje się, że obecnie były zawodnik Schalke 04 nie ma przyszłości w stolicy Bawarii.

Tymczasem okazuje się, że Nuebel może mieć małe szanse na kontynuowanie kariery w Monaco. Ostatnie występy Niemca nie były przekonywujące, a w szczególności jego postawa w europejskich rozgrywkach. AS Monaco odpadło z Bayerem Leverkusen po rzutach karnych (5:5 w dwumeczu).

Jak donoszą media, działacze AS Monaco już rozglądają się za nowym bramkarzem i pomimo tego, że publicznie bronią Nuebela, w przyszłym sezonie będą chcieli obsadzić w bramce nowego bramkarza.

Alex Nuebel w obecnym sezonie rozegrał dla Monaco 35 meczów, w których stracił 51 bramek oraz zachował 8 "czystych kont".

Źródło: SportBild
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...