Mane zachwycony z powrotu

Sadio Mane w końcu powrócił na boisko. Reprezentant Senegalu zagrał po raz pierwszy od listopada, kiedy to doznał kontuzji w starciu z Werderem Brema.

Dla Bayernu wczoraj mecz ułożył się świetnie, bowiem już po 45-ciu minutach podopieczni Juliana Nagelsmanna prowadzili już 3:0. W drugiej połowie niewiele się zmieniło i szkoleniowiec "Die Roten" w 65. minucie gry zdecydował się wprowadzić zmienników, a wśród nich był właśnie Sadio Mane. 30-latek po spotkaniu nie ukrywał swojego zachwytu z powrotu do gry.

- To fantastyczne uczucie. Ważne, aby cały proces przejść krok po kroku. Dzisiaj zagrałem 30 minut, a może w kolejny meczu będzie to 45 minut, czy nawet godzina - powiedział Mane.

Sadio Mane rozegrał w tym sezonie 24 mecze dla FCB, w których zdobył 11 bramek oraz zaliczył 4 asysty.

Przypomnijmy, że kolejny mecz Bayern rozegra w ramach 23. kolejki Bundesligi w najbliższą sobotę, a rywalem będzie VfB Stuttgart. Dla monachijczyków będzie to próba generalna przed rewanżowym spotkaniem z PSG.

Źródło: getfootballnewsgermany.com