DieRoten.pl
Reklama

Labbadia: Przeciwko Bayernowi potrzebujesz wielkiego dnia

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Po niedawnym zwycięstwie nad Unionem Berlin, dziś wieczorem Bayern Monachium zmierzy się na wyjeździe z drużyną VfB Stuttgart.

Początek „Derbów Południa” na Mercedes-Benz Arenie w Stuttgarcie zaplanowano dokładnie o 18:30. Co do nadchodzącego starcia, podczas czwartkowej konferencji prasowej, na kilka pytań dziennikarzy odpowiedział trener VfB, czyli Bruno Labbadia.

Były piłkarz FCB, a obecnie szkoleniowiec stuttgartczyków, jest absolutnie świadomy faktu, że przeciwko tak rywalowi jak Bayern, potrzebny jest wielki dzień. Niemniej jednak jego zespół będzie chciał pokazać się mimo wszystko z jak najlepszej strony.

− Bayern ma drużynę o najwyższej jakości w lidze. Oczywiście, jako przeciwnik potrzebny jest wielki dzień. Podchodzimy do tego zadania z odwagą – powiedział Labbadia.

− Od wtorku konsekwentnie pracujemy na boisku i w analizie wideo pokazaliśmy piłkarzom, co ostatnio nie poszło dobrze, ale też co było dobre wcześniej. Myślimy w kategoriach rozwiązań – dodał.

− Przeciwko Bayernowi potrzebujemy z jednej strony stabilnej obrony, ale z drugiej strony musimy raz po raz pokazywać się w posiadaniu piłki i wprowadzać własne akcent na boisko – podsumował Bruno Labbadia.

Przy okazji przypominamy jeszcze o możliwości oddawania swoich typów – aby zatypować dzisiejszy pojedynek z VfB Stuttgart, wystarczy kliknąć tutaj.

Źródło: VfB
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...