DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 131

Dobra połowa w naszym wykonaniu, poza błędem Sommera. Mecz pod naszą kontrolą i oby tak dalej, a nasza ławka zdecydowanie lepiej wygląda.

08.03.2023 21:53

Świetnie Goretzka

08.03.2023 21:44

Sommer jest winny skrzynkę dobrego wina De Ligtowi

08.03.2023 21:38

A więc wszystko zgodnie z przewidywaniami. Powodzenia i niech niektórzy pozamykają gęby trollom.

08.03.2023 20:16

3:1 dla nas

08.03.2023 19:29

@siudrak0 Oby na trybunach było więcej wiary i radości, bo jakby tylko takimi kibicami wypełnić stadion to byłby przygnębiający obrazek :D

08.03.2023 17:56

WhoScored chyba trochę od czapy te przewidywania, ale zobaczymy czy Nagelsmann nas jakiś zaskoczy.

08.03.2023 17:37

@bawaria42 najlepiej odpowiedzieć na boisku, a później będzie można w mediach błyszczeć.

08.03.2023 14:06

Z lektury tych statystyk i ciekawostek to nasz awans jest praktycznie zagwarantowany włącznie z dojściem do finału CL. Szkoda tylko, że te statystyki nie grają ;)

08.03.2023 13:56

Plan na Mbappe musi zadziałać, ale nie można skupić się tylko na nim, bo reszta zawodników p$g też ma ogromną jakość, a jak będą mieli więcej miejsca przez to, że będzie duże skupienie na Mbappe to może nam to odbić się czkawką.

08.03.2023 13:44

Zobaczymy kto kogo dzisiaj przechytrzy, Nagelsmann Galtiera czy na odwrót. Dużo będzie zależało od początkowych minut, bo strzelenie przez nas bramki może podciąć skrzydła p$g, a z drugiej strony jeśli my stracimy to rywal może napędzić się.

08.03.2023 13:19

W dużej mierze odpowiedzialny za to jest środek pola więc niech Goretzka też spojrzy w lustro.

08.03.2023 13:15

Borek na pewno będzie rzetelny, obiektywny i bezstronny :D

08.03.2023 13:09

@Murphy123 fakt, w tych dużych spotkaniach Lucas zawsze dawał radę.

08.03.2023 13:04

To będzie naprawdę odważna decyzja Nagelsmanna i w przypadku wpadki zostanie za nią zjedzony.

08.03.2023 11:25

Messi z większą pokorą i szacunkiem wypowiada się o tym meczu od takiego pyszałkowatego Mbappe.

08.03.2023 10:41

@Sopariev narracja teraz jest taka, że p$g to mega lelki i tak naprawdę powinniśmy wstydzić się, że wygraliśmy tylko 1:0 i pozwoliliśmy w końcówce im na kilka akcji

Edytowano : 2023-03-08 10:25:21

Po losowaniu jak trafiliśmy na p$g to te same osoby prognozowały (chyba życzeniowo) łatwy awans Katarczyków i wtedy to było potężne p$g przed którym mieliśmy paść na kolana, a teraz chorągiewki w drugą stronę.

08.03.2023 10:12

Udowodnij dzisiaj trenerze, że ogarniasz temat. Jeśli wie czego spodziewać się to wie jak ustawić zespół i jak temu zapobiec. Trzymam kciuki.

08.03.2023 10:05

Dzisiaj poprosimy hat-trick

08.03.2023 09:47

Kilka razy też uratował VfB przed stratą bramki więc nie ma co aż tak biczować się za ten błąd. Więcej obronił niż zawalił.

08.03.2023 09:20

@misza heh, no dokładnie. Wszystkie fikołki dozwolone, obojętnie jak absurdalne są :D

08.03.2023 09:14

No to doczekaliśmy się tego ważnego spotkania, które będzie w jakimś stopniu weryfikacją projektu Nagelsmanna. Nie ma co umniejszać p$g, a już na pewno nie jest to najsłabsze p$g od lat. To topowa drużyna z wybitnymi zawodnikami. Wszyscy wiedzą jak zagrają i Nagelsmann w żaden sposób nie może być zaskoczony, bo tutaj nie będzie żadnego usprawiedliwienia. Trener dostał praktycznie wszystkich zawodników jakich chciał, brak większych osłabieni z powodu kontuzji. To będzie ciężkie spotkanie, ale wierzę, że wieczorem będziemy świętować.

08.03.2023 09:04

Żadna z drużyn nie będzie mogła zrzucić winy na sytuacje kadrową, bo obie są w podobnej sytuacji.

08.03.2023 08:41

@WayeThe to, że bvb przegrało z Chelsea oznacza po prostu, że bvb przegrało z Chelsea i nie ma co tutaj dorabiać żadnej filozofii.

08.03.2023 08:38

Niezłe fikołki są tutaj tworzone byle tylko umniejszyć Bayernowi czy samej BL. Nie mam zamiaru bronić bvb, ale wyciąganie z takiego dwumeczu jakiś daleko idących wniosków jest pozbawione większego sensu.
Ten United w tak świetnej formie przed chwilą przegrał 0:7 z Liverpoolem, który pod koniec stycznia zremisował z... Chelsea. Naprawdę groteskowa jest ta obrona wszystkich dookoła byle tylko obronić z góry założoną tezę.

Aha i nikt tutaj nie lekceważy czy wyśmiewa p$g, ale wiadomo kto będzie im umniejszał obojętnie jak zakończy się dzisiejszy dwumecz. Jak przejdziemy dalej to z cienkim i słabym p$g, a jak odpadniemy to z lelkami bez formy i z amatorami w składzie. Wygodne.

08.03.2023 08:26

@hoven ale o co ci chodzi tak na serio, masz pretensje, że klub jest zaradny i może sobie bez żadnych wyrzeczeń pozwolić na takie pensje ? Nie brakuje nam do pierwszego, finanse są w świetnej kondycji, brak długów i nie potrzeba kredytów czy dźwigni.

08.03.2023 08:14

8arca też walczy o mistrza w Hiszpanii, a jest pośmiewiskiem w europejskich pucharach.

08.03.2023 00:03

Jednak ten gen frajerstwa w bvb zawsze da o sobie znać. Spaprali to po swojemu.

07.03.2023 23:12

No i bvb zaczyna dortmundzić

07.03.2023 21:56

@hoven nie porównujmy się z całym szacunkiem do Napoli, ale jednak klubu z 2 półki niżej. To tak jakbyś chciał porównać zarobki szeregowego pracownika Appla czy Microsofta z jakąś małą firmą.

07.03.2023 21:24

Jak pojawia się okazja grać dla Bayernu to po prostu nie można przepuścić takiej okazji, która zdarza się raz w życiu.

07.03.2023 21:04

@fiidoo Jutro wszyscy "eksperci" typu Borek czy Kołtoń przeciwko Bayernowi więc tym bardziej awans będzie smakował lepiej - ta cisza i zawód po końcowych gwizdkach jest zawsze czymś pięknym :). Przed meczami z 8arceloną czy pierwszym spotkaniu z p$g też mieli mokre sny o porażkach Bayernu.

07.03.2023 18:52

@karolina96 w dodatku sam te rewelacje wymyślił

07.03.2023 16:38

W naszym poprzednim rewanżowym meczu z psg nasza ławka wyglądała następująco: Zaiser, Nianzou, Sarr, Stanisic i Martinez... Jest trochę różnica w tym sezonie ;)

07.03.2023 16:30

Laimer mnie ani ziębi, ani grzeje. Może to być kolejny Sabitzer albo Rudy czy Rode, a może coś więcej.

07.03.2023 15:40

Jakieś Pedrie i Gavie mogą mu buty czyścić i wie to każdy kto wykaże się chociaż odrobiną obiektywizmu.

07.03.2023 15:35

@JacoNightRider to nie kwestia czucia tylko myślenie życzeniowe i kierowanie się swoją sympatią. Jutro wszyscy "eksperci" typu Borek czy Kołtoń przeciwko Bayernowi więc tym bardziej awans będzie smakował lepiej - ta cisza i zawód po końcowych gwizdkach jest zawsze czymś pięknym :). Przed meczami z 8arceloną czy pierwszym spotkaniu z p$g też mieli mokre sny o porażkach Bayernu.

07.03.2023 15:20

@Mathias wątpię, bo nawet jakby znalazł się w kadrze meczowej to nie ukrywajmy, że jego szanse na jakiekolwiek minuty są zerowe w takim meczu.

07.03.2023 14:52

Ja też nie martwię się o przyszłość Nagelsmanna, ale o Bayernu już jak najbardziej. I jutrzejszy mecz moim zdaniem jest w jakiś sposób decydujący czy Bayern postawił na właściwego konia. Otrzymał wszystko co chciał, kadra szeroka i jakościowa.

07.03.2023 12:00

Wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują. Oby z takim skutkiem jak w meczu reprezentacji Chorwacji z Francją.

07.03.2023 10:55

Byłoby niezasłużone.

07.03.2023 10:35

Wiadomo czemu Wanner został zmieniony już w przerwie ?

07.03.2023 10:32

@misza jak widać niektórzy uważają, że zbyt dobra i szeroka kadra to powód do krytyki klubu :D. Bo miał czelność zabezpieczyć się na różne okoliczności. Przyjście Cancelo wpłynęło pozytywnie na dyspozycje conajmniej kilku zawodników - Pavard, Davies, Coman czy Stanisic.

07.03.2023 07:34

@Skobry taka niektórych natura - po dwóch meczach wykupują, a po kolejnych dwóch zmiana zdania o 180 stopni, po kolejnym nawet jednym dobrym spotkaniu będzie znowu wykupywany ;)

06.03.2023 15:54

Już zaraził się frustracją i rezygnacją od Sane ? A tak na serio to jeśli te doniesienia są prawdziwe to Cancelo tak na transfer nie zapracuje.

06.03.2023 15:04

@hoven jeśli coś mu się poprzestawiało w głowie to tylko należy cieszyć się, że nie mamy żadnego obowiązku wykupu.

06.03.2023 15:00

Wystawienie zawodnika, które nie będzie sprawny w 100% to proszenie się o problemy, ale to nie nasza sprawa.

06.03.2023 14:13

Na mecz z p$g jest to w teorii najlepsze rozwiązanie, nie przez przypadek zagrał w ostatnich spotkaniach. Trzymam za niego kciuki i oby w środę zdał jeden ze swoich największych sprawdzianów.

06.03.2023 14:05

Charakteru czy ambicji chyba nie da nauczyć się.

06.03.2023 13:59

Zero okresu przygotowawczego, brak zgrania z zespołem, brak znajomości założeń taktycznych, itp. Naprawdę dziwne jeśli Cancelo frustruje się tym bardziej, że ostatnio były informacje, że sam zawodnik rozumie taką sytuacje, a tym bardziej to, że ze względu na rewanż z p$g potrzebny jest obrońca/wahadłowy o innej charakterystyce.

06.03.2023 12:59

Świetny występ w wykonaniu De Ligta mimo, że miał udział przy stracie bramki.

06.03.2023 12:31

@Reeken89 no właśnie ma duże znaczenie. Wszystkie poważne źródła jednak zgodnie podawały inną wersje.

06.03.2023 12:00

Teraz każde zwycięstwo będzie ważne, bo jakakolwiek strata punktów może wiązać się z utratą lidera, a nasze spotkanie z bvb coraz bliżej.

06.03.2023 11:56

Nie mam nic przeciwko żeby kolejny raz ten sędzia przyniósł nam "szczęście" w spotkaniu z p$g

06.03.2023 11:52

@radiszko zgadzam się. Kilka minut chaosu ciężko określić jako dobrze zagrane spotkanie.

06.03.2023 11:49

Borek od prawie 10 lat co okienko podawał informacje, że Lewy na 100% odejdzie do Realu tak więc te ich rewelacje trzeba naprawdę traktować jako zwykle fantazje. Myślę, że nie mają lepszych informacji od międzynarodowych rzetelnych dziennikarzy.

06.03.2023 11:43

@Reeken89 napisać to sobie można wyszko bez żadnego potwierdzenia. Ja mogę napisać, że Bayern sprzedał Lewego jednak za 80 mln.

06.03.2023 11:36

@Reeken89 informacja tak zwana z dupy dla zdobycia rozgłosu przez przez ten mierny kanał.

06.03.2023 11:02

Taką zaliczkę jaką ma Real to mogłyby roztrwonić tylko 2 zespoły - 8arca i p$g. Nie ma co liczyć na takie cuda w Madrycie.

06.03.2023 10:57

Tak po ludzku życzę mu żeby ogarnął się i uporał z wszystkimi problemami. Co do nowej umowy to ciężko mi wskazać w która stronę to bardziej zmierza, ale raczej wszystko jest możliwe.

06.03.2023 09:51

Ibrahimovic co chwile gra gdzieś indziej, raz FCBII, a następnym razem U19, a treningi... z pierwszym zespołem.

06.03.2023 09:48

W środę przed nim kolejny wielki sprawdzian i trzymam kciuki żeby zagrał na super poziomie.

05.03.2023 23:13

Wcale mnie to nie dziwi, top klub jeszcze większy od Liverpoolu, który w dodatku co sezon walczy o wszystkie trofea.

05.03.2023 19:52

@WayeThe sam jesteś mistrzem takich analiz, szczególnie tak wygimnastykowanych żeby były na niekorzyść Bayernu czy BL.

05.03.2023 19:50

Ale Liverpool zjadł United, coś pięknego.

05.03.2023 19:21

@Alistair dokładnie, czasem nawet swoim nie można byłoby kibicować jeśli obrać by taki pokrętny tok myślenia ;)

05.03.2023 17:24

@WayeThe chyba tylko idioci tak myślą i szczerze gardzę takimi podludźmi. Myśle, że Davies, Kimmich, Musiala czy Upamecano aż tyle złego Polakom nie uczynili.

05.03.2023 17:03

Jak przyjdzie jeszcze jeden konkretny napastnik to też będę mógł w pełni cieszyć z pozostania Motinga.

05.03.2023 16:37

@mariuszwr80 taki Kołtoń czy Borek to zawsze przeciwko Bayernowi. Nawet jak grał u nas ich mokry sen to „kibicowali” nam za karę.
Zero obiektywizmu i dziennikarskiej rzetelności tylko swoje sympatie.

05.03.2023 16:17

Polemizowałbym z tym czy w każdym meczu BL zespół wychodzi z super nastawieniem na zwycięstwo ;).

05.03.2023 15:43

@yasiek https://boardroom.tv/vinicius-junior-salary-contract-breakdown/ lub https://www.meczyki.pl/newsy/szczegoly-nowego-kontraktu-viniciusa-media-ujawnily-ile-bedzie-zarabial-gwiazdor-realu-madryt/191015-n (oczywiście to są kwoty netto). Tyle, że on jest wart takiej pensji w przeciwieństwie do naszych leniuszków.

05.03.2023 13:27

Oby Sandro kiedyś też wypracował sobie taką aurę. Fajnie, że powodzi mu się Haching.

05.03.2023 12:45

Każdy to widzi i teraz albo odbiją się od tego dna albo wygodnie urządza się tam.

05.03.2023 12:05

Bez przesady, a poza tym Bayern grał gdzieś tak na 60%

05.03.2023 11:55

To teraz niby nie chce odejść z p$g ? Tak czy siak oby w środę został przez wyjaśniony przez naszych zawodników.

05.03.2023 11:54

Oceny jak mnie mnie prawidłowo oddające wczorajszy występ poszczególnych zawodników. Mane jak mnie trochę za wysoko.

05.03.2023 11:51

@haTefps Bayern od 10 lat wygrywa BL i napewno są trochę ofiarą swojej siły i sukcesu. Przez to ciężko żeby gryźli trawę w każdym ligowym spotkaniu. Wszyscy wiedzą, że od środowego meczu zależy czy ten sezon będzie mógł być zaliczony do udanych.

05.03.2023 11:48

Z uwagi na środowe spotkanie w CL to taka postawa Bayernu była do przewidzenia. Najważniejsze, że wracamy z 3 punktami.

05.03.2023 11:42

Po wczorajszym spotkaniu p$g nic się nie zmieniło - byliśmy, jesteśmy i będziemy w środę faworytem do wygranej.
Oczywiście w żadnym przypadku nie można ich lekceważyć, ale jeśli zagramy na pełnym zaangażowaniu i koncentracji to po prostu jesteśmy lepszym zespołem.

05.03.2023 11:36

@yasiek Vinicius zarabia ponad 20 mln za sezon więc to nie są mniejsze pieniądze od naszych skrzydłowych. Ale oczywiście zgadzam się, że nasze leniuszki nie zasługuje nawet na połowę tego co dostają.

05.03.2023 11:26

Szczególnie gra w końcówce powinna zostać przeanalizowana, bo takie coś z p$g nie może wydarzyć się. Jest pole do poprawy, ale zawodnicy napewno głowy mieli już przy środzie.

05.03.2023 09:22

@alien666 poniżej 2 to oczywiście za wysoko, ale poza strzeleniem i zawaleniem gola zaliczył jeszcze kilka świetnych informacji w tym wybicie piłki z linii bramkowej.

05.03.2023 09:18

Cancelo to nie jest wieki Pan, który przyszedł z miasta na wieś żeby każdy mu kłaniał się w pas.

05.03.2023 00:13

Cancelo jeszcze przyda się do końca sezonu, ale teraz jest po prostu potrzebny prawy obrońca o innym profilu i tyle. Cancelo to rozumie i każdy kto wie, że w środę gramy z p$g

05.03.2023 00:09

Chaos i dużo nerwowości - tak w skrócie można opisać końcówkę w naszym wykonaniu. Mając pozytywny wynik trzeba było potrzymać piłkę i poklepać.

04.03.2023 22:41

Ci z czołówki już u nas są.

04.03.2023 21:47

Davies i De Ligt dzisiaj dobrze wyglądali.

04.03.2023 21:45

Mecz odbębniony grą na może trochę więcej niż na pół gwizdka więc plan zrealizowany. Mamy 3 punkty i zaoszczędzone siły na środę.
Nantes bez problemu karci p$g więc myśle, że i my jesteśmy w stanie to zrobić.

04.03.2023 21:43

Na zaciągniętym ręcznym zagranym nie na 100% wywozimy ważne 3 punkty i można o tym meczu zapomnieć.

04.03.2023 20:27

To powinno być 3:1

04.03.2023 20:25

Panie sędzio kończ pan ten mecz

04.03.2023 20:22

Oby nie było powtórki z meczu w Monachium

04.03.2023 20:19

Ajj szkoda tej straconej bramki, De Ligt tym razem nie najlepiej

04.03.2023 20:18

Tel wejdzie

Edytowano : 2023-03-04 20:12:24

Jednak Gravenberch

04.03.2023 20:10

Jeśli dostał takie polecenie od Nagelsmanna to chodzi do przodu.

04.03.2023 20:02

2 leniuszki weszły, gramy w 9 ;)

04.03.2023 19:54

Kolejna asysta Muellera

04.03.2023 19:52

Moting i mamy 2:0!!

04.03.2023 19:52

I nas też są inni zawodnicy, którzy umieją zrobić coś z niczego. Mueller, Coman czy Musiala. Więcej wiary.

04.03.2023 19:42

Tam samo wystarczy wyłączyć z gry tylko Mbappe i p$g jest ugotowane. Zatrzymać Daviesa w takiej firmie to nie jest takie łatwe i proste zadanie.

04.03.2023 19:35