Bardzo dobry ruch, teraz jeszcze klepnąć temat z River Plate.
13.03.2023 20:06
Wynik wczorajszych Revierderby to było idealne zakończenie poprzedniego tygodnia dla Bayernu.
13.03.2023 14:53
Jeśli będzie nowy kontrakt to spoko, a jeśli nie dogadają się to taka forma na pewno pomoże w wynegocjowaniu dobrej kwoty odstępnej. Wiec obojętnie jak to się zakończy to Bayern powinien dobrze na tym wyjść.
13.03.2023 14:37
Na szczęście Bayern nie dał ani razu zaskoczyć się z kontry w dwumeczu z p$g, a tylko dwie bramki stracone w CL świadczą, że jakoś w tej obronie jednak istniejmy.
Za Flicka w sezonie 2020/21 na tym samym etapie w BL Bayern miał o ...10 bramek straconych więcej.
13.03.2023 14:26
Zasłużyli sobie, a do spotkania z Bayerem jeszcze dużo czasu.
13.03.2023 13:32
Brakuje jeszcze Daviesa.
13.03.2023 12:52
Nie ma opcji żeby Davies wygrał. Ktoś z bvb, które w lutym wygrało wszystkie spotkania.
13.03.2023 10:05
Póki co kadencja Flicka to sporo rozczarowanie, ale oby potrafił wyciągnąć wnioski, ale to może być ciężkie, bo Flick nie lubi przyznawać się do błędów.
13.03.2023 10:03
Sporo roboty w najbliższym czasie przed zarządem. Musiala, Davies, Lucas, Pavard.
12.03.2023 17:24
Zadania z tego tygodnia wykonane i teraz czas na następne, a forma wydaje się iść cały czas do góry.
12.03.2023 16:51
Ciekawe jak ma się to do niektórych mędrców, którzy forsują tezę, że od kilku lat notorycznie osłabiany jest zespół, a Hasan amator co okienku ściąga cały zaciąg ciamajd.
Nie wiem czy jest jakiś zespół w Europie, który ma tak silną i szeroką kadrę.
12.03.2023 13:41
Pavard, Davies i Cancelo chyba najlepsi.
12.03.2023 13:31
Gdyby tylko chcieli to Gikiewicz wyciągałby jeszcze drugie tyle z siatki.
12.03.2023 13:29
Kolejna bramka Ranosa, ciekawe kiedy i czy w ogóle dostanie szanse w pierwszej drużynie.
12.03.2023 11:06
W CL we wszystkich spotkaniach mamy stracone tylko 2 bramki (gdybyśmy chcieli to spokojnie do ich straty byśmy nie dopuścili) i to pokazuje naszą jakość w obronie jeśli jest 100% koncentracji. Wczoraj te stracone bramki naprawdę można przeżyć.
12.03.2023 10:58
@Gwzd44 przed następnym rywalem dokładnie te same osoby znowu będą przewidywać nasze odpadnięcie, bo to robią za każdym razem - masz to jak w banku :)
11.03.2023 21:59
@SirOvad nic w Bayernie mu się nie podoba, pojawia się tylko od czasu do czasu żeby zawsze negatywnie wypowiedzieć się.
11.03.2023 21:26
Danke Schalke!
11.03.2023 20:26
Na Mbappe wystarczyło to co posiada Stanisic poza tym, że obaj grają na innej pozycji i porównywania są bez sensu.
11.03.2023 18:59
@Ivan7 tylko, że jeśli ktoś ma większe ambicje to nie zadowoli go miejsce na ławce. Więc zbudowanie, a tym bardziej utrzymanie takiej ławki to nie jest taka łatwa sprawa i tutaj ciężko mieć pretensje do zarządu. Poza tym razem przyjdzie ktoś i będzie wypominał, że ktoś zarabia tyle czy tyle i siedzi na ławce.
11.03.2023 18:57
Jeszcze nie raz przyda nam się i będziemy mieli z niego wiele pociechy. Dzisiaj bardzo dobry mecz i dobra reakcja na ostatnie braki występów.
11.03.2023 17:54
Wesoły futbol, ale było widać, że jak tylko przyciskaliśmy to było widać jak odchodzimy od rywala. Po meczu CL graliśmy na sporym rozluźnieniu, ale najważniejsze, że nie na żadnej głupiej straty punktów.
11.03.2023 17:35
Hokejowy wynik mamy dzisiaj, ale najważniejsze są 3 punkty
11.03.2023 17:24
Ale karny przekręty :)
11.03.2023 16:54
O Mane spalony, a to szok ;)
11.03.2023 16:43
Świetna połowa w naszym wykonaniu
11.03.2023 16:20
Sane zasłużył!
11.03.2023 16:17
Pavard coś pięknego!!!!
11.03.2023 16:07
Cancelo jest super do przodu i jeszcze w niejednym spotkaniu przyda nam się.
11.03.2023 16:01
Pavard i wszystko wraca do normy
11.03.2023 15:52
Brawo Cancelo!!!
11.03.2023 15:49
Nasi grają w łyżwach ?
11.03.2023 15:46
Dobrze, że nie graliśmy z Augsburgiem w 1/8 CL ani nie trafimy na niż w 1/4
11.03.2023 15:38
No i jak zawsze :). Witamy w świecie po CL
11.03.2023 15:36
@Skobry to łącznie byłoby aż 7 zmian to jednak trochę za dużo.
11.03.2023 15:02
Czas na rewanż za ostatnią porażkę w lidze.
11.03.2023 15:01
Chyba tylko Bild trafił
Edytowano : 2023-03-11 14:56:50
A nie też nie :)
11.03.2023 14:56
Skład ok, zmiana aż tylu zawodników mogłaby zrobić więcej złego niż dobrego. Liczę, że wynik uda zrobić się w pierwszej połowie i po 30 minut Tel czy Gravenberch dostaną.
11.03.2023 14:55
To że ktoś potrafi z kimś mega wygrać, a później przegrywać to świadczy po prostu o mega nierównej formie i wielu innych problemach.
11.03.2023 14:52
Podoba mi się ta energia i ekspresja Holendra. Pozytywnie nakręca sam siebie i resztę kolegów.
11.03.2023 13:06
@JacoNightRider ten typ powinien być odsunięty od komentowania spotkań Bayernu
11.03.2023 12:44
Jeszcze Tela za kogoś upchnąć i będzie ok
11.03.2023 12:30
Ale brednie i kocopoły, to chyba jakieś urojenia i fantazja, bo rzeczywistość była zupełnie inna.
11.03.2023 11:42
Wielka zasługa w tym Nagelsmanna, który świetnie przygotował i ustawił zespół. Dodatkowo rozszyfrował i przeczytał pomysł trenera p$g. Zawodnicy grali z zaangażowaniem i odpowiednią koncentracją i to wystarczyło.
11.03.2023 11:40
Wiadomo kto będzie komentował ? Boreczek ?
11.03.2023 11:35
Bayern powinien od Unionów z Berlina czy Augsburgów z Augsburga za darmo 3 punkty dostawać bez wychodzenia na boisko. Kolejny rekordmajster i prysznic w piwie z Czuponem i Stanikiem.
11.03.2023 11:34
I niech ta sytuacja tak wygląda już do końca sezonu.
11.03.2023 10:49
Nie spodziewam się dzisiaj Bayernu w trybie CL, ale mimo wszystko oczekuje pewnej wygranej bez męczenia buły. Augsburg to niewygodny przeciwnik, ale już w tym sezonie o nic nie grają. Liczę, że szanse otrzymają zawodnicy, którzy ostatnio nie grali i którzy będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Chciałbym bardzo zobaczyć Tela od początku.
11.03.2023 10:47
@FanGraczyBayern chyba jeszcze za wcześnie na końcową ocenę. Poza tym Bayern nic nie musi i to super ruch ze strony klubu. Jego przyjście pozytywnie wpłynęło na dyspozycje Comana, Daviesa, Pavarda czy Stanisica więc już tutaj jest plus z jego przyjścia.
11.03.2023 10:02
A gdzie jest ten troll, który przed spotkaniem z p$g napisał dziesiątki obrażających Stanisica komentarzy ? :)) Jakoś po meczu zamilkł, oby ze wstydu, ale u trolli chyba nie ma czegoś takiego.
A co do samego Stanisica to udowodnił, że można na niego liczyć w najważniejszych meczach i oby ten mecz dał mu dużo pewności siebie.
11.03.2023 09:23
Sane chyba pracuje nad swoim transferem
10.03.2023 16:37
Większy problem był i jest z formą Juventusu, a nie samego De Ligta. Tam każdy wygląda przeciętnie.
10.03.2023 16:36
Mamy szeroką i jakościową kadrę więc jest kim rotować. Fajnie jakby Tel zagrał za Motinga, ale pewnie Gnabry wyjdzie na szpicy. Za zmęczonego Goretzke niech zagra Gravenberch, bo nie ma co ryzykować jakiegoś urazu Niemca, który z mięśniami nie od dziś ma problemy. Wchodzimy w taką część sezonu, że trzeba zadbać o odpowiednie zarządzanie szatnią.
10.03.2023 13:38
@Reeken89 jeden i drugi jest świetny i niech biją się o tego lidera, takie problemy to można mieć ;)
10.03.2023 13:13
Kluczowa i kapitalna interwencja De Ligta, rzeczywiście Sommer ma dług u Holendra.
10.03.2023 12:51
Rewelacyjne informacje i oby jak najszybciej potwierdziły się. Davies czy Musiala to nasza świetlana przyszłość.
10.03.2023 12:47
Nawet nie tyle co z przymrużeniem oka tylko jako tworzenie alternatywnej rzeczywistości żeby następnie hiszpańskie kluby ubrać w chęć ściągnięcia Portugalczyka. Jeszcze jest mnóstwo niewiadomych, a dużo zależy od tego czy Pavard przedłuży, itp.
10.03.2023 12:45
Tak zawsze było, jest i będzie. Niech o tym oczywiście włodarze klubu głośno mówią, ale nie ma co cudów spodziewać się ;)
10.03.2023 12:37
To będzie bawić po wsze czasy, kapitalne pod każdym względem.
10.03.2023 12:06
Bayern obdarł ich z wszelkich złudzeń. Pewnie, zasłużenie i bez choćby odrobiny kontrowersji Bayern odprawił p$g.
10.03.2023 11:20
Nagelsmann ma "kłopot" bogactwa i musi zadbać o zadowolenie zawodników. Mógłby zagrać Cancelo za Comana czy Daviesa, którzy grają ostatnio dużo, a o ich zdrowie trzeba wyjątkowo zadbać. Stanisic też mógłby zagrać jako docenienie za środowy występ.
10.03.2023 11:10
Bramka Musiali to cos pięknego, kapitalna akcja.
10.03.2023 10:43
Davies na fali wznoszącej, z formą trafił idealnie na decydujące miesiące.
10.03.2023 10:40
Ten kto wygra ten półfinał to wiadomo, że później w finale zgarnie puchar.
10.03.2023 10:26
@mariuszwr80 w sumie racja. Jak nie jakiś fetyszysta zakochany w Pepie to inny troll piszący w ciągu jednego dnia kilkadziesiąt obrażających Stanisica komentarzy. Naprawdę dziwne niektórzy mają hobby.
09.03.2023 23:13
Teraz będzie lęk przed Realem ? No ludzie naprawdę skończcie z tym klękaniem przed wszystkimi. Dawać ten Real nawet w następnej rundzie, bo chętnie zobaczę nasze 2 zwycięstwa.
09.03.2023 22:21
Taa i dlatego, że Pep podejmuje tak świetne decyzje to seryjnie wygrywa CL…
09.03.2023 21:34
Mistrz Pep ? Prędzej Nagelsmann wygra CL niż ten „mistrz”.
09.03.2023 19:41
Pamiętajcie, że nie mówi tego żaden piłkarz ani trener więc schowajcie kamienie. Poza tym pamietam, że jak klub wypowiadał się w innym tonie to były pretensje, że mamy ambicje tylko na BL, itp.
09.03.2023 19:39
Oby jak najszybciej i jak najdłużej.
09.03.2023 19:37
@elber09 heh takich kwiatków tworzonych przez tutejszych trolli to można jeszcze mnożyć. Fajnie jak później Bayern ich ośmiesza :)
09.03.2023 15:24
@Raqulius od samego początku były podawane takie informacje w sprawie transferu De Ligta, za to jeśli chodzi o transfer Lewego to takie informacje wymyślił tylko Borek, a wszystkie rzetelne europejskie źródła tego nie podają.
09.03.2023 14:33
Jeśli będziemy grali tak jak w dwumeczu z p$g to wszystko jest możliwe i zależy tylko od nas samych.
09.03.2023 14:26
Kolejny świetny mecz Muellera i udowodnienie jak ważnym jest zawodnikiem dla Bayernu.
Nagrody pewnie trafią w ręce zawodników Benfiki.
Mecz rozegrany świetnie z naszej strony, bardzo dojrzale. p$g tylko czekało aż pójdziemy na hurrra do przodu i dobrze to wymyślił Nagelsmann w pierwszej połowie. Po swoje poszliśmy po przerwie jak przeciwnik już stracił trochę sił.
09.03.2023 11:43
@Skobry to było tylko ich życzeniowe myślenie i kierowanie się własnymi sympatiami i nic więcej, a nie jakaś logiczna analiza, którą mogliby jakoś uargumentować.
09.03.2023 11:06
@Reeken89 a tak głośno szczekał przed rewanżem, arogancja i pyszałkowatość aż wylewała mu się z gęby, a jedyne co zostało wsadzone to on sam do kieszeni Stanisica, który przykrył go czapką niewidką ;)
09.03.2023 09:41
Bayern pewnie zasłużył na awans będąc zdecydowanie lepszą drużyną.
09.03.2023 09:21
Nagelsmann ograł i rozpracował Galtiera jak jakiegoś uczniaka, brawo dla naszego trenera.
09.03.2023 09:06
Akurat wczoraj jak i w całym dwumeczu to nie szczęście decydowało o awansie, bo po prostu byliśmy w każdym aspekcie lepszą drużyną.
09.03.2023 09:03
Po tak świetnym spotkaniu innych ocen być nie mogło. Kapitalne zawody De Ligta, Upa, Stanisica i Goretzki, a i reszta nie odstawała poziomem.
09.03.2023 09:01
@hoven napewno nie wyśmiewano p$g tutaj więcej jak Bayernu, ale naprawdę po takim wieczorze można cieszyć się z awansu z darować sobie takie wojenki.
Oby ten dwumecz zbudował ten zespół, który da nam jeszcze w tym sezonie mnóstwo radości.
09.03.2023 01:03
A jak tam te wszystkie Kołtonie, Borasy i inne ku*asy ? :D
09.03.2023 00:05
Trochę dziwne, ale po takim meczu można na takie zachowanie machnąć ręką.
08.03.2023 23:36
@dudzik7 ci hejterzy wychodzą z nor tylko w przy potknięciach Bayernu
08.03.2023 23:31
De Ligt, Goretzka, Stanisic, Upa dzisiaj top!
08.03.2023 23:25
Piękny mecz i w 100% zasłużony awans gdzie byliśmy zdecydowanym lepszym zespołem. Pełna dominacja i zero zagrożenia ze strony p$g. Świetny mecz Stanisica, De Ligta czy Goretzki. Stanisic dzisiaj schował Mbappe do kieszeni. Nagelsmann rozpracował p$g książkowo. Brawo, brawo, brawo!!!!
08.03.2023 23:03
Hejterzy Bayernu z tej strony mają ciężki wieczór :D
08.03.2023 23:00
Absolutnie zasłużony awans, lepszy przez cały dwumecz. Dzisiaj ani przez chwile nie obawiałem się o awans. Pięknie! Brawo drużyna i brawo Nagelsmann !!!
08.03.2023 22:54
Stanisic schował w kieszeni Mbappe i zamknął japy wszystkim trollom
08.03.2023 22:50
Kapitalny mecz w naszym wykonaniu, wynik ani przez chwile nie był zagrożony.
Bardzo dobry ruch, teraz jeszcze klepnąć temat z River Plate.
13.03.2023 20:06
Wynik wczorajszych Revierderby to było idealne zakończenie poprzedniego tygodnia dla Bayernu.
13.03.2023 14:53
Jeśli będzie nowy kontrakt to spoko, a jeśli nie dogadają się to taka forma na pewno pomoże w wynegocjowaniu dobrej kwoty odstępnej. Wiec obojętnie jak to się zakończy to Bayern powinien dobrze na tym wyjść.
13.03.2023 14:37
Na szczęście Bayern nie dał ani razu zaskoczyć się z kontry w dwumeczu z p$g, a tylko dwie bramki stracone w CL świadczą, że jakoś w tej obronie jednak istniejmy.
Za Flicka w sezonie 2020/21 na tym samym etapie w BL Bayern miał o ...10 bramek straconych więcej.
13.03.2023 14:26
Zasłużyli sobie, a do spotkania z Bayerem jeszcze dużo czasu.
13.03.2023 13:32
Brakuje jeszcze Daviesa.
13.03.2023 12:52
Nie ma opcji żeby Davies wygrał. Ktoś z bvb, które w lutym wygrało wszystkie spotkania.
13.03.2023 10:05
Póki co kadencja Flicka to sporo rozczarowanie, ale oby potrafił wyciągnąć wnioski, ale to może być ciężkie, bo Flick nie lubi przyznawać się do błędów.
13.03.2023 10:03
Sporo roboty w najbliższym czasie przed zarządem. Musiala, Davies, Lucas, Pavard.
12.03.2023 17:24
Zadania z tego tygodnia wykonane i teraz czas na następne, a forma wydaje się iść cały czas do góry.
12.03.2023 16:51
Ciekawe jak ma się to do niektórych mędrców, którzy forsują tezę, że od kilku lat notorycznie osłabiany jest zespół, a Hasan amator co okienku ściąga cały zaciąg ciamajd.
Nie wiem czy jest jakiś zespół w Europie, który ma tak silną i szeroką kadrę.
12.03.2023 13:41
Pavard, Davies i Cancelo chyba najlepsi.
12.03.2023 13:31
Gdyby tylko chcieli to Gikiewicz wyciągałby jeszcze drugie tyle z siatki.
12.03.2023 13:29
Kolejna bramka Ranosa, ciekawe kiedy i czy w ogóle dostanie szanse w pierwszej drużynie.
12.03.2023 11:06
W CL we wszystkich spotkaniach mamy stracone tylko 2 bramki (gdybyśmy chcieli to spokojnie do ich straty byśmy nie dopuścili) i to pokazuje naszą jakość w obronie jeśli jest 100% koncentracji. Wczoraj te stracone bramki naprawdę można przeżyć.
12.03.2023 10:58
@Gwzd44 przed następnym rywalem dokładnie te same osoby znowu będą przewidywać nasze odpadnięcie, bo to robią za każdym razem - masz to jak w banku :)
11.03.2023 21:59
@SirOvad nic w Bayernie mu się nie podoba, pojawia się tylko od czasu do czasu żeby zawsze negatywnie wypowiedzieć się.
11.03.2023 21:26
Danke Schalke!
11.03.2023 20:26
Na Mbappe wystarczyło to co posiada Stanisic poza tym, że obaj grają na innej pozycji i porównywania są bez sensu.
11.03.2023 18:59
@Ivan7 tylko, że jeśli ktoś ma większe ambicje to nie zadowoli go miejsce na ławce. Więc zbudowanie, a tym bardziej utrzymanie takiej ławki to nie jest taka łatwa sprawa i tutaj ciężko mieć pretensje do zarządu. Poza tym razem przyjdzie ktoś i będzie wypominał, że ktoś zarabia tyle czy tyle i siedzi na ławce.
11.03.2023 18:57
Jeszcze nie raz przyda nam się i będziemy mieli z niego wiele pociechy. Dzisiaj bardzo dobry mecz i dobra reakcja na ostatnie braki występów.
11.03.2023 17:54
Wesoły futbol, ale było widać, że jak tylko przyciskaliśmy to było widać jak odchodzimy od rywala. Po meczu CL graliśmy na sporym rozluźnieniu, ale najważniejsze, że nie na żadnej głupiej straty punktów.
11.03.2023 17:35
Hokejowy wynik mamy dzisiaj, ale najważniejsze są 3 punkty
11.03.2023 17:24
Ale karny przekręty :)
11.03.2023 16:54
O Mane spalony, a to szok ;)
11.03.2023 16:43
Świetna połowa w naszym wykonaniu
11.03.2023 16:20
Sane zasłużył!
11.03.2023 16:17
Pavard coś pięknego!!!!
11.03.2023 16:07
Cancelo jest super do przodu i jeszcze w niejednym spotkaniu przyda nam się.
11.03.2023 16:01
Pavard i wszystko wraca do normy
11.03.2023 15:52
Brawo Cancelo!!!
11.03.2023 15:49
Nasi grają w łyżwach ?
11.03.2023 15:46
Dobrze, że nie graliśmy z Augsburgiem w 1/8 CL ani nie trafimy na niż w 1/4
11.03.2023 15:38
No i jak zawsze :). Witamy w świecie po CL
11.03.2023 15:36
@Skobry to łącznie byłoby aż 7 zmian to jednak trochę za dużo.
11.03.2023 15:02
Czas na rewanż za ostatnią porażkę w lidze.
11.03.2023 15:01
Chyba tylko Bild trafił
Edytowano : 2023-03-11 14:56:50
A nie też nie :)
11.03.2023 14:56
Skład ok, zmiana aż tylu zawodników mogłaby zrobić więcej złego niż dobrego. Liczę, że wynik uda zrobić się w pierwszej połowie i po 30 minut Tel czy Gravenberch dostaną.
11.03.2023 14:55
To że ktoś potrafi z kimś mega wygrać, a później przegrywać to świadczy po prostu o mega nierównej formie i wielu innych problemach.
11.03.2023 14:52
Podoba mi się ta energia i ekspresja Holendra. Pozytywnie nakręca sam siebie i resztę kolegów.
11.03.2023 13:06
@JacoNightRider ten typ powinien być odsunięty od komentowania spotkań Bayernu
11.03.2023 12:44
Jeszcze Tela za kogoś upchnąć i będzie ok
11.03.2023 12:30
Ale brednie i kocopoły, to chyba jakieś urojenia i fantazja, bo rzeczywistość była zupełnie inna.
11.03.2023 11:42
Wielka zasługa w tym Nagelsmanna, który świetnie przygotował i ustawił zespół. Dodatkowo rozszyfrował i przeczytał pomysł trenera p$g. Zawodnicy grali z zaangażowaniem i odpowiednią koncentracją i to wystarczyło.
11.03.2023 11:40
Wiadomo kto będzie komentował ? Boreczek ?
11.03.2023 11:35
Bayern powinien od Unionów z Berlina czy Augsburgów z Augsburga za darmo 3 punkty dostawać bez wychodzenia na boisko. Kolejny rekordmajster i prysznic w piwie z Czuponem i Stanikiem.
11.03.2023 11:34
I niech ta sytuacja tak wygląda już do końca sezonu.
11.03.2023 10:49
Nie spodziewam się dzisiaj Bayernu w trybie CL, ale mimo wszystko oczekuje pewnej wygranej bez męczenia buły. Augsburg to niewygodny przeciwnik, ale już w tym sezonie o nic nie grają. Liczę, że szanse otrzymają zawodnicy, którzy ostatnio nie grali i którzy będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Chciałbym bardzo zobaczyć Tela od początku.
11.03.2023 10:47
@FanGraczyBayern chyba jeszcze za wcześnie na końcową ocenę. Poza tym Bayern nic nie musi i to super ruch ze strony klubu. Jego przyjście pozytywnie wpłynęło na dyspozycje Comana, Daviesa, Pavarda czy Stanisica więc już tutaj jest plus z jego przyjścia.
11.03.2023 10:02
A gdzie jest ten troll, który przed spotkaniem z p$g napisał dziesiątki obrażających Stanisica komentarzy ? :)) Jakoś po meczu zamilkł, oby ze wstydu, ale u trolli chyba nie ma czegoś takiego.
A co do samego Stanisica to udowodnił, że można na niego liczyć w najważniejszych meczach i oby ten mecz dał mu dużo pewności siebie.
11.03.2023 09:23
Sane chyba pracuje nad swoim transferem
10.03.2023 16:37
Większy problem był i jest z formą Juventusu, a nie samego De Ligta. Tam każdy wygląda przeciętnie.
10.03.2023 16:36
Mamy szeroką i jakościową kadrę więc jest kim rotować. Fajnie jakby Tel zagrał za Motinga, ale pewnie Gnabry wyjdzie na szpicy. Za zmęczonego Goretzke niech zagra Gravenberch, bo nie ma co ryzykować jakiegoś urazu Niemca, który z mięśniami nie od dziś ma problemy. Wchodzimy w taką część sezonu, że trzeba zadbać o odpowiednie zarządzanie szatnią.
10.03.2023 13:38
@Reeken89 jeden i drugi jest świetny i niech biją się o tego lidera, takie problemy to można mieć ;)
10.03.2023 13:13
Kluczowa i kapitalna interwencja De Ligta, rzeczywiście Sommer ma dług u Holendra.
10.03.2023 12:51
Rewelacyjne informacje i oby jak najszybciej potwierdziły się. Davies czy Musiala to nasza świetlana przyszłość.
10.03.2023 12:47
Nawet nie tyle co z przymrużeniem oka tylko jako tworzenie alternatywnej rzeczywistości żeby następnie hiszpańskie kluby ubrać w chęć ściągnięcia Portugalczyka. Jeszcze jest mnóstwo niewiadomych, a dużo zależy od tego czy Pavard przedłuży, itp.
10.03.2023 12:45
Tak zawsze było, jest i będzie. Niech o tym oczywiście włodarze klubu głośno mówią, ale nie ma co cudów spodziewać się ;)
10.03.2023 12:37
To będzie bawić po wsze czasy, kapitalne pod każdym względem.
10.03.2023 12:06
Bayern obdarł ich z wszelkich złudzeń. Pewnie, zasłużenie i bez choćby odrobiny kontrowersji Bayern odprawił p$g.
10.03.2023 11:20
Nagelsmann ma "kłopot" bogactwa i musi zadbać o zadowolenie zawodników. Mógłby zagrać Cancelo za Comana czy Daviesa, którzy grają ostatnio dużo, a o ich zdrowie trzeba wyjątkowo zadbać. Stanisic też mógłby zagrać jako docenienie za środowy występ.
10.03.2023 11:10
Bramka Musiali to cos pięknego, kapitalna akcja.
10.03.2023 10:43
Davies na fali wznoszącej, z formą trafił idealnie na decydujące miesiące.
10.03.2023 10:40
Ten kto wygra ten półfinał to wiadomo, że później w finale zgarnie puchar.
10.03.2023 10:26
@mariuszwr80 w sumie racja. Jak nie jakiś fetyszysta zakochany w Pepie to inny troll piszący w ciągu jednego dnia kilkadziesiąt obrażających Stanisica komentarzy. Naprawdę dziwne niektórzy mają hobby.
09.03.2023 23:13
Teraz będzie lęk przed Realem ? No ludzie naprawdę skończcie z tym klękaniem przed wszystkimi. Dawać ten Real nawet w następnej rundzie, bo chętnie zobaczę nasze 2 zwycięstwa.
09.03.2023 22:21
Taa i dlatego, że Pep podejmuje tak świetne decyzje to seryjnie wygrywa CL…
09.03.2023 21:34
Mistrz Pep ? Prędzej Nagelsmann wygra CL niż ten „mistrz”.
09.03.2023 19:41
Pamiętajcie, że nie mówi tego żaden piłkarz ani trener więc schowajcie kamienie. Poza tym pamietam, że jak klub wypowiadał się w innym tonie to były pretensje, że mamy ambicje tylko na BL, itp.
09.03.2023 19:39
Oby jak najszybciej i jak najdłużej.
09.03.2023 19:37
@elber09 heh takich kwiatków tworzonych przez tutejszych trolli to można jeszcze mnożyć. Fajnie jak później Bayern ich ośmiesza :)
09.03.2023 15:24
@Raqulius od samego początku były podawane takie informacje w sprawie transferu De Ligta, za to jeśli chodzi o transfer Lewego to takie informacje wymyślił tylko Borek, a wszystkie rzetelne europejskie źródła tego nie podają.
09.03.2023 14:33
Jeśli będziemy grali tak jak w dwumeczu z p$g to wszystko jest możliwe i zależy tylko od nas samych.
09.03.2023 14:26
Kolejny świetny mecz Muellera i udowodnienie jak ważnym jest zawodnikiem dla Bayernu.
Nagrody pewnie trafią w ręce zawodników Benfiki.
09.03.2023 12:25
Fajne obrazki widzieć biegającego Lucasa, niech powoli wraca.
09.03.2023 11:53
Bayern kolejny raz zakończył "projekt p$g"
09.03.2023 11:50
Mecz rozegrany świetnie z naszej strony, bardzo dojrzale. p$g tylko czekało aż pójdziemy na hurrra do przodu i dobrze to wymyślił Nagelsmann w pierwszej połowie. Po swoje poszliśmy po przerwie jak przeciwnik już stracił trochę sił.
09.03.2023 11:43
@Skobry to było tylko ich życzeniowe myślenie i kierowanie się własnymi sympatiami i nic więcej, a nie jakaś logiczna analiza, którą mogliby jakoś uargumentować.
09.03.2023 11:06
@Reeken89 a tak głośno szczekał przed rewanżem, arogancja i pyszałkowatość aż wylewała mu się z gęby, a jedyne co zostało wsadzone to on sam do kieszeni Stanisica, który przykrył go czapką niewidką ;)
09.03.2023 09:41
Bayern pewnie zasłużył na awans będąc zdecydowanie lepszą drużyną.
09.03.2023 09:21
Nagelsmann ograł i rozpracował Galtiera jak jakiegoś uczniaka, brawo dla naszego trenera.
09.03.2023 09:06
Akurat wczoraj jak i w całym dwumeczu to nie szczęście decydowało o awansie, bo po prostu byliśmy w każdym aspekcie lepszą drużyną.
09.03.2023 09:03
Po tak świetnym spotkaniu innych ocen być nie mogło. Kapitalne zawody De Ligta, Upa, Stanisica i Goretzki, a i reszta nie odstawała poziomem.
09.03.2023 09:01
@hoven napewno nie wyśmiewano p$g tutaj więcej jak Bayernu, ale naprawdę po takim wieczorze można cieszyć się z awansu z darować sobie takie wojenki.
Oby ten dwumecz zbudował ten zespół, który da nam jeszcze w tym sezonie mnóstwo radości.
09.03.2023 01:03
A jak tam te wszystkie Kołtonie, Borasy i inne ku*asy ? :D
09.03.2023 00:05
Trochę dziwne, ale po takim meczu można na takie zachowanie machnąć ręką.
08.03.2023 23:36
@dudzik7 ci hejterzy wychodzą z nor tylko w przy potknięciach Bayernu
08.03.2023 23:31
De Ligt, Goretzka, Stanisic, Upa dzisiaj top!
08.03.2023 23:25
Piękny mecz i w 100% zasłużony awans gdzie byliśmy zdecydowanym lepszym zespołem. Pełna dominacja i zero zagrożenia ze strony p$g. Świetny mecz Stanisica, De Ligta czy Goretzki. Stanisic dzisiaj schował Mbappe do kieszeni. Nagelsmann rozpracował p$g książkowo. Brawo, brawo, brawo!!!!
08.03.2023 23:03
Hejterzy Bayernu z tej strony mają ciężki wieczór :D
08.03.2023 23:00
Absolutnie zasłużony awans, lepszy przez cały dwumecz. Dzisiaj ani przez chwile nie obawiałem się o awans. Pięknie! Brawo drużyna i brawo Nagelsmann !!!
08.03.2023 22:54
Stanisic schował w kieszeni Mbappe i zamknął japy wszystkim trollom
08.03.2023 22:50
Kapitalny mecz w naszym wykonaniu, wynik ani przez chwile nie był zagrożony.
08.03.2023 22:48
Gnabry!!!!!!!
08.03.2023 22:47
Ależ Sane podejmuje złe decyzje
08.03.2023 22:34
To musiało być 2:0
08.03.2023 22:27
Będziemy grać w 10
08.03.2023 22:25
Sommer kapitalnie
08.03.2023 22:22
Moting!!!!!!
08.03.2023 22:19
Wykolegowali nas z gola
08.03.2023 22:11