Nasri: PSG zasługiwało na odpadnięcie

Wczorajszego późnego wieczoru, swoje ósme oficjalne spotkanie w sezonie 2022/23 w elitarnych rozgrywkach Champions League rozegrali piłkarze Bayernu.

Przeciwnikiem zespołu rekordowego mistrza Niemiec była ekipa Paris Saint-Germain, gdzie obowiązki trenera pełni Christophe Galtier.

Po tym jak monachijczycy w pierwszym starciu na Parc des Princes w Paryżu ograli paryżan 1:0, tym razem podopieczni Juliana Nagelsmanna ograli swoich rywali na Allianz Arenie w Monachium 2:0. Ostatecznie dwumecz zakończył się wynikiem 3:0 na korzyść „Bawarczyków”.

Jak można było się spodziewać, triumf bawarskiego klubu w Champions League nie przeszedł bez echa – po ostatnim gwizdku wielu legendarnych piłkarzy światowego futbolu wypowiedziało się na temat zwycięstwa Bayernu oraz kolejnej klęski PSG.

− Mając na uwadze dwumecz, PSG zasłużyło na to, aby zostać wyeliminowanym. Po pierwszej połowie mogłeś mieć nadzieję, że może się udać, ale druga połowa rozwiała wątpliwości, było jak w pierwszym spotkaniu – powiedział Samir Nasri.

− Paryżanie nie zaoferowali zbyt wiele, a indywidualne błędy ponownie kosztowały ich odpadnięcia z Ligi Mistrzów. Nie możesz tracić piłki tak, jak zrobił to Verratti przy golu na 1:0 dla Bayernu – podsumował były reprezentant Francji.

Źródło: Canal+