DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 129

@hoven absolutnie nic w takim przypadku nie byłoby ok. Po prostu widzę podejście zawodników i ich zaangażowanie w BL i 10 tytułów i brak rywala w ostatnich latach robi swoje. Bayern w lidze został ofiarą własnego sukcesu. I nie ma co udawać, że nasi grają w lidze na 100%

19.03.2023 23:43

Bayern wygrał wszystko w CL nie tracąc nawet bramki z takimi zespołami jak 8arca, Inter i p$g, a $ity z bvb czy Kopenhaga traciło punkty, a nie nie będziemy grali z nimi tak jak z Bayerem. 10 tytułów pod rząd robi swoje.

19.03.2023 23:22

Ancelotti out, ale i Pep, który ogląda plecy Arsenalu

19.03.2023 23:08

@hoodykr nic dodać nic ująć. Po każdej porażce należy się krytyka, ale tutaj często przyjmuje ona groteskową formę.

19.03.2023 22:50

Śmieszne jest to już po fakcie umniejszanie p$g. To jest topowa i klasowa drużyna, która ma kilku genialnych zawodników.

19.03.2023 22:21

Tutaj nie będzie odpuszczania i zawodnikom będzie chciało się. To będzie bardzo wyrównany dwumecz z naszym awansem.

19.03.2023 22:14

To już kolejny raz kiedy dowiadujemy się, że „to nie był Bayern”. Byliśmy gorsi, bo na BL nie ma odpowiedniego zaangażowania i motywacji.

19.03.2023 22:11

Bardzo zły mecz w naszym wykonaniu pod każdym względem. Zaangażowanie i postawa niektórych zawodników kolejny raz poniżej krytyki. Po sezonie bez względu na końcowe tytuły trzeba będzie chyba podziękować.

19.03.2023 19:56

Zły mecz w naszym wykonaniu i bardzo szkoda straty tych punktów.

19.03.2023 19:28

Brawo Kimmich

19.03.2023 17:53

Ciekawe na ile minut sił będzie miało Neverkusen

19.03.2023 17:46

Mi tam szeroka kadra odpowiada, a wiadomo, że ona kosztuje. Na szczęście jesteśmy tak prowadzeni, że możemy sobie na to pozwolić bez żadnych wyrzeczeń.

Edytowano : 2023-03-19 17:11:27

Zgodzę się, że ktoś z Sane/Gnabry powinien odejść.

19.03.2023 17:10

A jednak Nagelsmann zaskoczył wszystkich.

19.03.2023 17:04

Oby ten grad bramek był tylko z naszej strony.

19.03.2023 15:39

Skład z Gnabrym najmniej prawdopodobny.

19.03.2023 15:21

Śliskie tłumaczenie, którego chyba nikt nie kupuje.

19.03.2023 15:18

Flick zaraz zrobi gęstą atmosferkę w kadrze.

19.03.2023 15:16

Zobaczymy jak pucharowe spotkanie wpłynie na Bayer, który nie jest przyzwyczajony do grania na dwóch frontach. Dobrze, że bvb zgarnęła 3 punkty, bo nasi będą mieli motywacje.

19.03.2023 11:25

Nie spodziewam się żadnego innego rozwiązania.

19.03.2023 11:21

Grupa śmierci, najmocniejszy przeciwnik w 1/8, najmocniejszy przeciwnik w 1/4 - póki co same atrakcyjne spotkania. W 1/2 też na ogórków nie trafimy.

19.03.2023 11:20

Po odejściu LvG w końcu De Ligt będzie mógł liczyć na regularne występy w reprezentacji. W aktualnej formie zjada Van Dijka.

19.03.2023 11:17

@Marienplatz zawodnik Bayernu

19.03.2023 11:15

Mamy taką jakość w ofensywie, że bez Motinga i tak będzie komu strzelać.

19.03.2023 11:12

@Obiektorr ty jak widać oglądasz, ale nie rozumiesz o co w tym chodzi.

19.03.2023 09:40

Jak pojawia się okazja grać dla Bayernu to po prostu nie można przepuścić takiej okazji, która zdarza się raz w życiu.

18.03.2023 23:56

Jakieś Pedrie i Gavie mogą mu buty czyścić i wie to każdy kto wykaże się chociaż odrobiną obiektywizmu.

18.03.2023 23:17

Śmiem twierdzić, że ciężej upilnować Mbappe niż Haalanda. Stanisic poradził sobie z Francuzem to i z Norwegiem dałby radę.

18.03.2023 23:15

@Fari ja tam nie mam nic przeciwko żeby Bayern zamknął kwestie awansu już w pierwszym meczu.

18.03.2023 23:12

@elber09 zaciąg ciamajd ;)

18.03.2023 16:07

Zarówno Cancelo jak i Sane będą mieli dodatkową motywacje. Niech Cancelo zagra podobnie jak swojego czasu Coutinho z 8arcą.

18.03.2023 14:09

Sprzedać i zapomnieć. Ewentualnie klauzula odkupu czy % od kolejnego transferu.

18.03.2023 14:07

Przedwczesny finał gdzie zdecydować mogą najmniejsze detale czy pojedyncze błędy. Dwie równe i topowe ekipy.

18.03.2023 14:05

Skład budowany z głową, rozsądnie i w dodatku za swoje. Jest za co chwalić klub jak widzi się naszą kadrę.

18.03.2023 12:54

Narazie zderzył się ze ścianą i jakością Bayernu.

18.03.2023 11:27

Lucas pewnie nie złapałby się do pierwszej 100 największej transferowej porażki.

18.03.2023 09:18

Szkoda, że w roli napastnika nie zagra napastnik.

18.03.2023 09:15

Musiala Magic w pełnej okazałości.

18.03.2023 09:14

@hoven a możesz policzyć ile osób pisało, że Pep to słaby trener ? Kolejny raz szerzysz mit, że „Pep to słaby trener, który zniszczył Bayern”. Myśle, że więcej niż 5 takich osób nie znajdziesz wiec po co to sugerować skoro to nieprawda ?

18.03.2023 09:06

Na finał CL będzie gotowy.

17.03.2023 21:53

Jedyne słuszne podejście. Z szacunkiem do rywala, ale też z pewnością siebie i szacunkiem do samego siebie.

17.03.2023 21:52

Cancelo zdradzi taktykę Pepa i będzie po równo. Pep wymyśli coś nowego i tak samo Julek.

17.03.2023 17:55

Szkoda, że nawet jak Tel będzie opcją to i tak naprawdę tą opcją nie będzie.

17.03.2023 15:40

@hoven na szczęście nie jestem tutaj sam, bo jest nas kilku więcej :). Jeśli poczułeś się urażony to poczuj się przeproszony.

17.03.2023 15:30

@bawaria42 tak tak. Tak samo jak w grupie i z p$g było po sezonie :)

17.03.2023 15:03

@bawaria42 co powiedzą po dwumeczu ? Ja będę bardzo cieszył się z awansu.

17.03.2023 14:29

Haaland grał z Bayernem 7 razy i ma na swoim koncie 7 porażek tak więc ma doświadczenie w porażkach z nami i oby podzielił się tym doświadczeniem z resztą kolegów ;)

17.03.2023 12:44

Połowa życzenia KHR spełniła się ;)

17.03.2023 12:31

@AdiFantasti ok ;)

17.03.2023 12:29

@mariuszwr80 dodaj do tej listy jeszcze przewidywania problemów już w grupie z potężną 8arcą i Interem ;)

17.03.2023 12:28

Trzeba udowodnić swoją siłę. Najpierw odprawiamy $ity, a później real i w finale już spacerek.

17.03.2023 12:23

W 1/2 Real mamy i później spacerek w finale ;)

17.03.2023 12:19

No to wyjaśniamy kolejny petroklub.

17.03.2023 12:17

Chociaż oni nie dali ciała z klubów BL, oby teraz w losowaniu trafili na Union St. Gilloise i przeszli jak najdalej. A poza tym w niedziele będą bardziej zmęczeni od nas :)

17.03.2023 12:00

Czyli kolejna próba wstrząśnięcia Sane.

17.03.2023 10:33

Oby nie Benfica, bo nasi pewnie znowu zlekceważą przeciwnika i będą myśleli, że na stojąco awansują dalej.

17.03.2023 09:33

Jeśli Bayern wygra CL, a Bayer LE to BL jakoś uratuje twarz.

17.03.2023 08:01

No to czekamy i zobaczymy kto będzie miał pecha i wylosuje Bayern.

17.03.2023 08:00

Zbyt mało zweryfikowany i za duże ryzyko przy tak ogromnych pieniądzach. Wolę innych kandydatów.

16.03.2023 21:33

Wzorowo prowadzony klub!

16.03.2023 16:41

Ciekawych czasów doczekaliśmy się gdzie w przypadku nieobecności Motinga Bayern będzie "zmuszony" do wystawienia rezerwowego Mane :D

16.03.2023 14:11

Oby tak właśnie było. Przedłużenie kontraktu z zawodnikiem, którego chciałyby sprowadzić wszystkie topowe kluby na świecie będzie ważnym sygnałem dla innych zawodników i to nie tylko Bayernu.

16.03.2023 14:09

W spotkaniu CL do takiej sytuacji by nie dopuścili i koncentracja byłaby na innym poziomie.

16.03.2023 13:55

Zasłużenie, świetny miesiąc w wykonaniu Comana.

16.03.2023 13:53

Strach się bać. Przyczynili się do jego problemów z których dopiero wychodzi i ciekawe co teraz wymyślą. Będzie grał wszystko po 90 minut ?

16.03.2023 11:28

Ładna seria i kolejne spotkanie Wannera i Ibrahimovica.

16.03.2023 11:10

Ta ocena jest spowodowana tym, że większość ma świadomości jego ogromnego talentu, możliwości i nieprzeciętnych umiejętności. To chyba nie przypadek, że jest tak odbierany przez dużą część kibiców jak i piłkarskich ekspertów.

16.03.2023 10:06

Na pewno nikt nie chce wylosować Bayernu. Milan albo Real jak dla mnie.

16.03.2023 07:49

Kluby z BL równo dały ciała

15.03.2023 22:27

@Fari nie martw się będzie i oby z takim samym efektem jak chował do kieszeni Mbappe

15.03.2023 20:53

@Michello nie dostał i nie kojarzę żeby taka opcja była brana pod uwagę.

15.03.2023 17:30

Jeszcze wczoraj podano coś zupełnie innego, a jutro znowu będzie zmiana narracji. I tak w kółko aż do czasu podjęcia decyzji przez Bayern.

15.03.2023 17:28

Dla Bayernu to bardzo dobre wiadomości, ale dla reprezentacji ogromna strata. Mueller jest znowu w świetnej formie i dobrze, że nie będzie tracił sił w kadrze.

15.03.2023 17:23

Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tym Cancelo i o jakie ostatnie problemy, bo wypadek jego matki miał miejsce 10 lat temu.

15.03.2023 15:44

Nie jestem (przynajmniej jeszcze) fanem tego ustawienia, ale powoli przekonuje się do niego. Wiem, że od czasów LvG 4-2-3-1 to było "dna" Bayernu, ale czasy zmieniają się i chyba nie ma co na siłę tego dla zasady trzymać się.

15.03.2023 15:35

Nagelsmann tak ustawił zespół, że zneutralizował zagrożenia ze strony p$g i rzeczywiście nie musieliśmy jakoś wyjątkowo szarpać się nimi o ten awans.

15.03.2023 14:45

Za głupotę trzeba płacić.

15.03.2023 11:23

Będzie nowy koordynator ds. wypożyczonych piłkarzy czy Altintop będzie te funkcje łączył ?

15.03.2023 11:21

@josh1982 a to niby dlaczego ? Czy liczba miejsc w radzie zespołu jest ograniczona i stała ?

15.03.2023 10:11

Właśnie Bayern dowiedział się, że ma go na radarze ;)

15.03.2023 08:06

Do czasu sprowadzenia nowego napastnika takie tematy będą wałkowane w kółko. Bayern wg mediów jest i nie jest zainteresowany praktycznie każdym napastnikiem, który jest możliwy do wyjęcia z jakiegoś klubu.

15.03.2023 07:57

Szybko De Ligt zyskuje w oczach wszystkich w klubie, świetnie odnalazł się u nas.

15.03.2023 07:50

Jedno jest pewne, że jeśli zostanie na kolejny sezon to tylko pod warunkiem podpisania nowej umowy.

15.03.2023 07:48

Haaland to jest kozak jakich mało, on pobije jeszcze wiele rekordów, a jego liczby to istny kosmos.
Chelsea lepsza od p$g ? Niezła brednia :D

14.03.2023 22:31

Po co grają ten mecz rewanżowy dzisiaj ? Przecież wynik został już ustalony przed jego rozpoczęciem. To co odwala sędzia to jest kompromitacja.

14.03.2023 21:39

Ten karny to był jakiś żart

14.03.2023 21:28

Mają wybitną sytuacje ? Tzn. odpadniecie z CL i budowanie straty punktowej w BL ? Ciekawe.

14.03.2023 19:12

Osimhen najlepszą 9 na świecie ? No bez żartów. Niech to potwierdzi przez kilka sezonów w topowym klubie, bo póki co gra tylko w Napoli. Haaland, Mbappe czy Kane przestali grać w piłkę ?

14.03.2023 19:09

Top firma to i takie same zarobki.

14.03.2023 18:44

Ja będę jednak bardziej zrelaksowany jak będzie oficjalnie podpisane.

14.03.2023 18:42

Ciężko nie zgodzić się z Flickiem. Na chwile obecną jesteśmy głównym faworytem do końcowej wygranej.

14.03.2023 18:41

@Sopariev nie wierzę w żadną sprawiedliwość oraz karę. Są więksi, są kurą znoszącą złote jaja i nikomu po prostu nie opłaca się takiej kury zarzynać. Będzie zamiecione zarówno przez ligę hiszpańską jak i uefa. Polityka, pieniądze, interesy będą wygrane.

14.03.2023 15:25

Zdecydowanie warto mieć takiego zawodnika jak Cancelo w kadrze, ale to czy zostanie jest uzależnione co najmniej od kilku czynników, np. przedłużenie umowy z Pavardem, sprzedaży np. Sane, ceny jaką uda się wynegocjować, itp. Po pierwsze niech sprawdzi się i sportowo udowodni, że jest wart wykupu.

14.03.2023 14:25

@Mathias pełna zgoda, po Neverkusen można spodziewać się absolutnie wszystkiego. Przed Alonso jeszcze dużo pracy żeby ułożyć ten zespół.

14.03.2023 14:19

Dobra atmosfera to ważny czynnik do osiągniecia przez zespół sukcesów i dobrze czytać, że w Bayernie dobrze dzieje się i nowi zawodnicy tylko to potwierdzają.
A pamiętam jak jeszcze niedawno niektórzy wróżyli, że nikt do Bayernu nie będzie chciał przychodzić :D - a zaraz potem przychodzą Mane, De Ligt, Gravenberch, Mazraoui, Blind czy Cancelo.

14.03.2023 14:16

I tego trzeba jemu i Bayernowi życzyć.

14.03.2023 13:57

Czyli ogólnie wszystko było super, ale spisek wszechświata, pech, a po drugiej stronie mega fart przeciwników. No nie wiem czy to brzmi jak wyciagnięcie wniosków.

14.03.2023 11:17

Takie akcje budują atmosferę w zespole. Sommer pokazał się z fajnej strony.

14.03.2023 10:16

Lepiej odpuścić żeby nie pogłębić urazu, a za chwile przerwa reprezentacyjna to będzie mógł spokojnie dojść do siebie.

14.03.2023 10:02

Nie wiem czy Flick podobnie czy nawet więcej wolnego nie dawał.

14.03.2023 08:11

Nie wiem czy słowo żałowali to dobre określenie. Mieliśmy po prostu inne duże wydatki i nie chcieliśmy na wariata kupować nowej 9.

14.03.2023 08:05