@hoven absolutnie nic w takim przypadku nie byłoby ok. Po prostu widzę podejście zawodników i ich zaangażowanie w BL i 10 tytułów i brak rywala w ostatnich latach robi swoje. Bayern w lidze został ofiarą własnego sukcesu. I nie ma co udawać, że nasi grają w lidze na 100%
19.03.2023 23:43
Bayern wygrał wszystko w CL nie tracąc nawet bramki z takimi zespołami jak 8arca, Inter i p$g, a $ity z bvb czy Kopenhaga traciło punkty, a nie nie będziemy grali z nimi tak jak z Bayerem. 10 tytułów pod rząd robi swoje.
19.03.2023 23:22
Ancelotti out, ale i Pep, który ogląda plecy Arsenalu
19.03.2023 23:08
@hoodykr nic dodać nic ująć. Po każdej porażce należy się krytyka, ale tutaj często przyjmuje ona groteskową formę.
19.03.2023 22:50
Śmieszne jest to już po fakcie umniejszanie p$g. To jest topowa i klasowa drużyna, która ma kilku genialnych zawodników.
19.03.2023 22:21
Tutaj nie będzie odpuszczania i zawodnikom będzie chciało się. To będzie bardzo wyrównany dwumecz z naszym awansem.
19.03.2023 22:14
To już kolejny raz kiedy dowiadujemy się, że „to nie był Bayern”. Byliśmy gorsi, bo na BL nie ma odpowiedniego zaangażowania i motywacji.
19.03.2023 22:11
Bardzo zły mecz w naszym wykonaniu pod każdym względem. Zaangażowanie i postawa niektórych zawodników kolejny raz poniżej krytyki. Po sezonie bez względu na końcowe tytuły trzeba będzie chyba podziękować.
19.03.2023 19:56
Zły mecz w naszym wykonaniu i bardzo szkoda straty tych punktów.
19.03.2023 19:28
Brawo Kimmich
19.03.2023 17:53
Ciekawe na ile minut sił będzie miało Neverkusen
19.03.2023 17:46
Mi tam szeroka kadra odpowiada, a wiadomo, że ona kosztuje. Na szczęście jesteśmy tak prowadzeni, że możemy sobie na to pozwolić bez żadnych wyrzeczeń.
Edytowano : 2023-03-19 17:11:27
Zgodzę się, że ktoś z Sane/Gnabry powinien odejść.
19.03.2023 17:10
A jednak Nagelsmann zaskoczył wszystkich.
19.03.2023 17:04
Oby ten grad bramek był tylko z naszej strony.
19.03.2023 15:39
Skład z Gnabrym najmniej prawdopodobny.
19.03.2023 15:21
Śliskie tłumaczenie, którego chyba nikt nie kupuje.
19.03.2023 15:18
Flick zaraz zrobi gęstą atmosferkę w kadrze.
19.03.2023 15:16
Zobaczymy jak pucharowe spotkanie wpłynie na Bayer, który nie jest przyzwyczajony do grania na dwóch frontach. Dobrze, że bvb zgarnęła 3 punkty, bo nasi będą mieli motywacje.
19.03.2023 11:25
Nie spodziewam się żadnego innego rozwiązania.
19.03.2023 11:21
Grupa śmierci, najmocniejszy przeciwnik w 1/8, najmocniejszy przeciwnik w 1/4 - póki co same atrakcyjne spotkania. W 1/2 też na ogórków nie trafimy.
19.03.2023 11:20
Po odejściu LvG w końcu De Ligt będzie mógł liczyć na regularne występy w reprezentacji. W aktualnej formie zjada Van Dijka.
19.03.2023 11:17
@Marienplatz zawodnik Bayernu
19.03.2023 11:15
Mamy taką jakość w ofensywie, że bez Motinga i tak będzie komu strzelać.
19.03.2023 11:12
@Obiektorr ty jak widać oglądasz, ale nie rozumiesz o co w tym chodzi.
19.03.2023 09:40
Jak pojawia się okazja grać dla Bayernu to po prostu nie można przepuścić takiej okazji, która zdarza się raz w życiu.
18.03.2023 23:56
Jakieś Pedrie i Gavie mogą mu buty czyścić i wie to każdy kto wykaże się chociaż odrobiną obiektywizmu.
18.03.2023 23:17
Śmiem twierdzić, że ciężej upilnować Mbappe niż Haalanda. Stanisic poradził sobie z Francuzem to i z Norwegiem dałby radę.
18.03.2023 23:15
@Fari ja tam nie mam nic przeciwko żeby Bayern zamknął kwestie awansu już w pierwszym meczu.
18.03.2023 23:12
@elber09 zaciąg ciamajd ;)
18.03.2023 16:07
Zarówno Cancelo jak i Sane będą mieli dodatkową motywacje. Niech Cancelo zagra podobnie jak swojego czasu Coutinho z 8arcą.
18.03.2023 14:09
Sprzedać i zapomnieć. Ewentualnie klauzula odkupu czy % od kolejnego transferu.
18.03.2023 14:07
Przedwczesny finał gdzie zdecydować mogą najmniejsze detale czy pojedyncze błędy. Dwie równe i topowe ekipy.
18.03.2023 14:05
Skład budowany z głową, rozsądnie i w dodatku za swoje. Jest za co chwalić klub jak widzi się naszą kadrę.
18.03.2023 12:54
Narazie zderzył się ze ścianą i jakością Bayernu.
18.03.2023 11:27
Lucas pewnie nie złapałby się do pierwszej 100 największej transferowej porażki.
18.03.2023 09:18
Szkoda, że w roli napastnika nie zagra napastnik.
18.03.2023 09:15
Musiala Magic w pełnej okazałości.
18.03.2023 09:14
@hoven a możesz policzyć ile osób pisało, że Pep to słaby trener ? Kolejny raz szerzysz mit, że „Pep to słaby trener, który zniszczył Bayern”. Myśle, że więcej niż 5 takich osób nie znajdziesz wiec po co to sugerować skoro to nieprawda ?
18.03.2023 09:06
Na finał CL będzie gotowy.
17.03.2023 21:53
Jedyne słuszne podejście. Z szacunkiem do rywala, ale też z pewnością siebie i szacunkiem do samego siebie.
17.03.2023 21:52
Cancelo zdradzi taktykę Pepa i będzie po równo. Pep wymyśli coś nowego i tak samo Julek.
17.03.2023 17:55
Szkoda, że nawet jak Tel będzie opcją to i tak naprawdę tą opcją nie będzie.
17.03.2023 15:40
@hoven na szczęście nie jestem tutaj sam, bo jest nas kilku więcej :). Jeśli poczułeś się urażony to poczuj się przeproszony.
17.03.2023 15:30
@bawaria42 tak tak. Tak samo jak w grupie i z p$g było po sezonie :)
17.03.2023 15:03
@bawaria42 co powiedzą po dwumeczu ? Ja będę bardzo cieszył się z awansu.
17.03.2023 14:29
Haaland grał z Bayernem 7 razy i ma na swoim koncie 7 porażek tak więc ma doświadczenie w porażkach z nami i oby podzielił się tym doświadczeniem z resztą kolegów ;)
17.03.2023 12:44
Połowa życzenia KHR spełniła się ;)
17.03.2023 12:31
@AdiFantasti ok ;)
17.03.2023 12:29
@mariuszwr80 dodaj do tej listy jeszcze przewidywania problemów już w grupie z potężną 8arcą i Interem ;)
17.03.2023 12:28
Trzeba udowodnić swoją siłę. Najpierw odprawiamy $ity, a później real i w finale już spacerek.
17.03.2023 12:23
W 1/2 Real mamy i później spacerek w finale ;)
17.03.2023 12:19
No to wyjaśniamy kolejny petroklub.
17.03.2023 12:17
Chociaż oni nie dali ciała z klubów BL, oby teraz w losowaniu trafili na Union St. Gilloise i przeszli jak najdalej. A poza tym w niedziele będą bardziej zmęczeni od nas :)
17.03.2023 12:00
Czyli kolejna próba wstrząśnięcia Sane.
17.03.2023 10:33
Oby nie Benfica, bo nasi pewnie znowu zlekceważą przeciwnika i będą myśleli, że na stojąco awansują dalej.
17.03.2023 09:33
Jeśli Bayern wygra CL, a Bayer LE to BL jakoś uratuje twarz.
17.03.2023 08:01
No to czekamy i zobaczymy kto będzie miał pecha i wylosuje Bayern.
17.03.2023 08:00
Zbyt mało zweryfikowany i za duże ryzyko przy tak ogromnych pieniądzach. Wolę innych kandydatów.
16.03.2023 21:33
Wzorowo prowadzony klub!
16.03.2023 16:41
Ciekawych czasów doczekaliśmy się gdzie w przypadku nieobecności Motinga Bayern będzie "zmuszony" do wystawienia rezerwowego Mane :D
16.03.2023 14:11
Oby tak właśnie było. Przedłużenie kontraktu z zawodnikiem, którego chciałyby sprowadzić wszystkie topowe kluby na świecie będzie ważnym sygnałem dla innych zawodników i to nie tylko Bayernu.
16.03.2023 14:09
W spotkaniu CL do takiej sytuacji by nie dopuścili i koncentracja byłaby na innym poziomie.
16.03.2023 13:55
Zasłużenie, świetny miesiąc w wykonaniu Comana.
16.03.2023 13:53
Strach się bać. Przyczynili się do jego problemów z których dopiero wychodzi i ciekawe co teraz wymyślą. Będzie grał wszystko po 90 minut ?
16.03.2023 11:28
Ładna seria i kolejne spotkanie Wannera i Ibrahimovica.
16.03.2023 11:10
Ta ocena jest spowodowana tym, że większość ma świadomości jego ogromnego talentu, możliwości i nieprzeciętnych umiejętności. To chyba nie przypadek, że jest tak odbierany przez dużą część kibiców jak i piłkarskich ekspertów.
16.03.2023 10:06
Na pewno nikt nie chce wylosować Bayernu. Milan albo Real jak dla mnie.
16.03.2023 07:49
Kluby z BL równo dały ciała
15.03.2023 22:27
@Fari nie martw się będzie i oby z takim samym efektem jak chował do kieszeni Mbappe
15.03.2023 20:53
@Michello nie dostał i nie kojarzę żeby taka opcja była brana pod uwagę.
15.03.2023 17:30
Jeszcze wczoraj podano coś zupełnie innego, a jutro znowu będzie zmiana narracji. I tak w kółko aż do czasu podjęcia decyzji przez Bayern.
15.03.2023 17:28
Dla Bayernu to bardzo dobre wiadomości, ale dla reprezentacji ogromna strata. Mueller jest znowu w świetnej formie i dobrze, że nie będzie tracił sił w kadrze.
15.03.2023 17:23
Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tym Cancelo i o jakie ostatnie problemy, bo wypadek jego matki miał miejsce 10 lat temu.
15.03.2023 15:44
Nie jestem (przynajmniej jeszcze) fanem tego ustawienia, ale powoli przekonuje się do niego. Wiem, że od czasów LvG 4-2-3-1 to było "dna" Bayernu, ale czasy zmieniają się i chyba nie ma co na siłę tego dla zasady trzymać się.
15.03.2023 15:35
Nagelsmann tak ustawił zespół, że zneutralizował zagrożenia ze strony p$g i rzeczywiście nie musieliśmy jakoś wyjątkowo szarpać się nimi o ten awans.
15.03.2023 14:45
Za głupotę trzeba płacić.
15.03.2023 11:23
Będzie nowy koordynator ds. wypożyczonych piłkarzy czy Altintop będzie te funkcje łączył ?
15.03.2023 11:21
@josh1982 a to niby dlaczego ? Czy liczba miejsc w radzie zespołu jest ograniczona i stała ?
15.03.2023 10:11
Właśnie Bayern dowiedział się, że ma go na radarze ;)
15.03.2023 08:06
Do czasu sprowadzenia nowego napastnika takie tematy będą wałkowane w kółko. Bayern wg mediów jest i nie jest zainteresowany praktycznie każdym napastnikiem, który jest możliwy do wyjęcia z jakiegoś klubu.
15.03.2023 07:57
Szybko De Ligt zyskuje w oczach wszystkich w klubie, świetnie odnalazł się u nas.
15.03.2023 07:50
Jedno jest pewne, że jeśli zostanie na kolejny sezon to tylko pod warunkiem podpisania nowej umowy.
15.03.2023 07:48
Haaland to jest kozak jakich mało, on pobije jeszcze wiele rekordów, a jego liczby to istny kosmos.
Chelsea lepsza od p$g ? Niezła brednia :D
14.03.2023 22:31
Po co grają ten mecz rewanżowy dzisiaj ? Przecież wynik został już ustalony przed jego rozpoczęciem. To co odwala sędzia to jest kompromitacja.
14.03.2023 21:39
Ten karny to był jakiś żart
14.03.2023 21:28
Mają wybitną sytuacje ? Tzn. odpadniecie z CL i budowanie straty punktowej w BL ? Ciekawe.
14.03.2023 19:12
Osimhen najlepszą 9 na świecie ? No bez żartów. Niech to potwierdzi przez kilka sezonów w topowym klubie, bo póki co gra tylko w Napoli. Haaland, Mbappe czy Kane przestali grać w piłkę ?
14.03.2023 19:09
Top firma to i takie same zarobki.
14.03.2023 18:44
Ja będę jednak bardziej zrelaksowany jak będzie oficjalnie podpisane.
14.03.2023 18:42
Ciężko nie zgodzić się z Flickiem. Na chwile obecną jesteśmy głównym faworytem do końcowej wygranej.
14.03.2023 18:41
@Sopariev nie wierzę w żadną sprawiedliwość oraz karę. Są więksi, są kurą znoszącą złote jaja i nikomu po prostu nie opłaca się takiej kury zarzynać. Będzie zamiecione zarówno przez ligę hiszpańską jak i uefa. Polityka, pieniądze, interesy będą wygrane.
14.03.2023 15:25
Zdecydowanie warto mieć takiego zawodnika jak Cancelo w kadrze, ale to czy zostanie jest uzależnione co najmniej od kilku czynników, np. przedłużenie umowy z Pavardem, sprzedaży np. Sane, ceny jaką uda się wynegocjować, itp. Po pierwsze niech sprawdzi się i sportowo udowodni, że jest wart wykupu.
14.03.2023 14:25
@Mathias pełna zgoda, po Neverkusen można spodziewać się absolutnie wszystkiego. Przed Alonso jeszcze dużo pracy żeby ułożyć ten zespół.
14.03.2023 14:19
Dobra atmosfera to ważny czynnik do osiągniecia przez zespół sukcesów i dobrze czytać, że w Bayernie dobrze dzieje się i nowi zawodnicy tylko to potwierdzają.
A pamiętam jak jeszcze niedawno niektórzy wróżyli, że nikt do Bayernu nie będzie chciał przychodzić :D - a zaraz potem przychodzą Mane, De Ligt, Gravenberch, Mazraoui, Blind czy Cancelo.
14.03.2023 14:16
I tego trzeba jemu i Bayernowi życzyć.
14.03.2023 13:57
Czyli ogólnie wszystko było super, ale spisek wszechświata, pech, a po drugiej stronie mega fart przeciwników. No nie wiem czy to brzmi jak wyciagnięcie wniosków.
14.03.2023 11:17
Takie akcje budują atmosferę w zespole. Sommer pokazał się z fajnej strony.
14.03.2023 10:16
Lepiej odpuścić żeby nie pogłębić urazu, a za chwile przerwa reprezentacyjna to będzie mógł spokojnie dojść do siebie.
14.03.2023 10:02
Nie wiem czy Flick podobnie czy nawet więcej wolnego nie dawał.
14.03.2023 08:11
Nie wiem czy słowo żałowali to dobre określenie. Mieliśmy po prostu inne duże wydatki i nie chcieliśmy na wariata kupować nowej 9.
@hoven absolutnie nic w takim przypadku nie byłoby ok. Po prostu widzę podejście zawodników i ich zaangażowanie w BL i 10 tytułów i brak rywala w ostatnich latach robi swoje. Bayern w lidze został ofiarą własnego sukcesu. I nie ma co udawać, że nasi grają w lidze na 100%
19.03.2023 23:43
Bayern wygrał wszystko w CL nie tracąc nawet bramki z takimi zespołami jak 8arca, Inter i p$g, a $ity z bvb czy Kopenhaga traciło punkty, a nie nie będziemy grali z nimi tak jak z Bayerem. 10 tytułów pod rząd robi swoje.
19.03.2023 23:22
Ancelotti out, ale i Pep, który ogląda plecy Arsenalu
19.03.2023 23:08
@hoodykr nic dodać nic ująć. Po każdej porażce należy się krytyka, ale tutaj często przyjmuje ona groteskową formę.
19.03.2023 22:50
Śmieszne jest to już po fakcie umniejszanie p$g. To jest topowa i klasowa drużyna, która ma kilku genialnych zawodników.
19.03.2023 22:21
Tutaj nie będzie odpuszczania i zawodnikom będzie chciało się. To będzie bardzo wyrównany dwumecz z naszym awansem.
19.03.2023 22:14
To już kolejny raz kiedy dowiadujemy się, że „to nie był Bayern”. Byliśmy gorsi, bo na BL nie ma odpowiedniego zaangażowania i motywacji.
19.03.2023 22:11
Bardzo zły mecz w naszym wykonaniu pod każdym względem. Zaangażowanie i postawa niektórych zawodników kolejny raz poniżej krytyki. Po sezonie bez względu na końcowe tytuły trzeba będzie chyba podziękować.
19.03.2023 19:56
Zły mecz w naszym wykonaniu i bardzo szkoda straty tych punktów.
19.03.2023 19:28
Brawo Kimmich
19.03.2023 17:53
Ciekawe na ile minut sił będzie miało Neverkusen
19.03.2023 17:46
Mi tam szeroka kadra odpowiada, a wiadomo, że ona kosztuje. Na szczęście jesteśmy tak prowadzeni, że możemy sobie na to pozwolić bez żadnych wyrzeczeń.
Edytowano : 2023-03-19 17:11:27
Zgodzę się, że ktoś z Sane/Gnabry powinien odejść.
19.03.2023 17:10
A jednak Nagelsmann zaskoczył wszystkich.
19.03.2023 17:04
Oby ten grad bramek był tylko z naszej strony.
19.03.2023 15:39
Skład z Gnabrym najmniej prawdopodobny.
19.03.2023 15:21
Śliskie tłumaczenie, którego chyba nikt nie kupuje.
19.03.2023 15:18
Flick zaraz zrobi gęstą atmosferkę w kadrze.
19.03.2023 15:16
Zobaczymy jak pucharowe spotkanie wpłynie na Bayer, który nie jest przyzwyczajony do grania na dwóch frontach. Dobrze, że bvb zgarnęła 3 punkty, bo nasi będą mieli motywacje.
19.03.2023 11:25
Nie spodziewam się żadnego innego rozwiązania.
19.03.2023 11:21
Grupa śmierci, najmocniejszy przeciwnik w 1/8, najmocniejszy przeciwnik w 1/4 - póki co same atrakcyjne spotkania. W 1/2 też na ogórków nie trafimy.
19.03.2023 11:20
Po odejściu LvG w końcu De Ligt będzie mógł liczyć na regularne występy w reprezentacji. W aktualnej formie zjada Van Dijka.
19.03.2023 11:17
@Marienplatz zawodnik Bayernu
19.03.2023 11:15
Mamy taką jakość w ofensywie, że bez Motinga i tak będzie komu strzelać.
19.03.2023 11:12
@Obiektorr ty jak widać oglądasz, ale nie rozumiesz o co w tym chodzi.
19.03.2023 09:40
Jak pojawia się okazja grać dla Bayernu to po prostu nie można przepuścić takiej okazji, która zdarza się raz w życiu.
18.03.2023 23:56
Jakieś Pedrie i Gavie mogą mu buty czyścić i wie to każdy kto wykaże się chociaż odrobiną obiektywizmu.
18.03.2023 23:17
Śmiem twierdzić, że ciężej upilnować Mbappe niż Haalanda. Stanisic poradził sobie z Francuzem to i z Norwegiem dałby radę.
18.03.2023 23:15
@Fari ja tam nie mam nic przeciwko żeby Bayern zamknął kwestie awansu już w pierwszym meczu.
18.03.2023 23:12
@elber09 zaciąg ciamajd ;)
18.03.2023 16:07
Zarówno Cancelo jak i Sane będą mieli dodatkową motywacje. Niech Cancelo zagra podobnie jak swojego czasu Coutinho z 8arcą.
18.03.2023 14:09
Sprzedać i zapomnieć. Ewentualnie klauzula odkupu czy % od kolejnego transferu.
18.03.2023 14:07
Przedwczesny finał gdzie zdecydować mogą najmniejsze detale czy pojedyncze błędy. Dwie równe i topowe ekipy.
18.03.2023 14:05
Skład budowany z głową, rozsądnie i w dodatku za swoje. Jest za co chwalić klub jak widzi się naszą kadrę.
18.03.2023 12:54
Narazie zderzył się ze ścianą i jakością Bayernu.
18.03.2023 11:27
Lucas pewnie nie złapałby się do pierwszej 100 największej transferowej porażki.
18.03.2023 09:18
Szkoda, że w roli napastnika nie zagra napastnik.
18.03.2023 09:15
Musiala Magic w pełnej okazałości.
18.03.2023 09:14
@hoven a możesz policzyć ile osób pisało, że Pep to słaby trener ? Kolejny raz szerzysz mit, że „Pep to słaby trener, który zniszczył Bayern”. Myśle, że więcej niż 5 takich osób nie znajdziesz wiec po co to sugerować skoro to nieprawda ?
18.03.2023 09:06
Na finał CL będzie gotowy.
17.03.2023 21:53
Jedyne słuszne podejście. Z szacunkiem do rywala, ale też z pewnością siebie i szacunkiem do samego siebie.
17.03.2023 21:52
Cancelo zdradzi taktykę Pepa i będzie po równo. Pep wymyśli coś nowego i tak samo Julek.
17.03.2023 17:55
Szkoda, że nawet jak Tel będzie opcją to i tak naprawdę tą opcją nie będzie.
17.03.2023 15:40
@hoven na szczęście nie jestem tutaj sam, bo jest nas kilku więcej :). Jeśli poczułeś się urażony to poczuj się przeproszony.
17.03.2023 15:30
@bawaria42 tak tak. Tak samo jak w grupie i z p$g było po sezonie :)
17.03.2023 15:03
@bawaria42 co powiedzą po dwumeczu ? Ja będę bardzo cieszył się z awansu.
17.03.2023 14:29
Haaland grał z Bayernem 7 razy i ma na swoim koncie 7 porażek tak więc ma doświadczenie w porażkach z nami i oby podzielił się tym doświadczeniem z resztą kolegów ;)
17.03.2023 12:44
Połowa życzenia KHR spełniła się ;)
17.03.2023 12:31
@AdiFantasti ok ;)
17.03.2023 12:29
@mariuszwr80 dodaj do tej listy jeszcze przewidywania problemów już w grupie z potężną 8arcą i Interem ;)
17.03.2023 12:28
Trzeba udowodnić swoją siłę. Najpierw odprawiamy $ity, a później real i w finale już spacerek.
17.03.2023 12:23
W 1/2 Real mamy i później spacerek w finale ;)
17.03.2023 12:19
No to wyjaśniamy kolejny petroklub.
17.03.2023 12:17
Chociaż oni nie dali ciała z klubów BL, oby teraz w losowaniu trafili na Union St. Gilloise i przeszli jak najdalej. A poza tym w niedziele będą bardziej zmęczeni od nas :)
17.03.2023 12:00
Czyli kolejna próba wstrząśnięcia Sane.
17.03.2023 10:33
Oby nie Benfica, bo nasi pewnie znowu zlekceważą przeciwnika i będą myśleli, że na stojąco awansują dalej.
17.03.2023 09:33
Jeśli Bayern wygra CL, a Bayer LE to BL jakoś uratuje twarz.
17.03.2023 08:01
No to czekamy i zobaczymy kto będzie miał pecha i wylosuje Bayern.
17.03.2023 08:00
Zbyt mało zweryfikowany i za duże ryzyko przy tak ogromnych pieniądzach. Wolę innych kandydatów.
16.03.2023 21:33
Wzorowo prowadzony klub!
16.03.2023 16:41
Ciekawych czasów doczekaliśmy się gdzie w przypadku nieobecności Motinga Bayern będzie "zmuszony" do wystawienia rezerwowego Mane :D
16.03.2023 14:11
Oby tak właśnie było. Przedłużenie kontraktu z zawodnikiem, którego chciałyby sprowadzić wszystkie topowe kluby na świecie będzie ważnym sygnałem dla innych zawodników i to nie tylko Bayernu.
16.03.2023 14:09
W spotkaniu CL do takiej sytuacji by nie dopuścili i koncentracja byłaby na innym poziomie.
16.03.2023 13:55
Zasłużenie, świetny miesiąc w wykonaniu Comana.
16.03.2023 13:53
Strach się bać. Przyczynili się do jego problemów z których dopiero wychodzi i ciekawe co teraz wymyślą. Będzie grał wszystko po 90 minut ?
16.03.2023 11:28
Ładna seria i kolejne spotkanie Wannera i Ibrahimovica.
16.03.2023 11:10
Ta ocena jest spowodowana tym, że większość ma świadomości jego ogromnego talentu, możliwości i nieprzeciętnych umiejętności. To chyba nie przypadek, że jest tak odbierany przez dużą część kibiców jak i piłkarskich ekspertów.
16.03.2023 10:06
Na pewno nikt nie chce wylosować Bayernu. Milan albo Real jak dla mnie.
16.03.2023 07:49
Kluby z BL równo dały ciała
15.03.2023 22:27
@Fari nie martw się będzie i oby z takim samym efektem jak chował do kieszeni Mbappe
15.03.2023 20:53
@Michello nie dostał i nie kojarzę żeby taka opcja była brana pod uwagę.
15.03.2023 17:30
Jeszcze wczoraj podano coś zupełnie innego, a jutro znowu będzie zmiana narracji. I tak w kółko aż do czasu podjęcia decyzji przez Bayern.
15.03.2023 17:28
Dla Bayernu to bardzo dobre wiadomości, ale dla reprezentacji ogromna strata. Mueller jest znowu w świetnej formie i dobrze, że nie będzie tracił sił w kadrze.
15.03.2023 17:23
Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tym Cancelo i o jakie ostatnie problemy, bo wypadek jego matki miał miejsce 10 lat temu.
15.03.2023 15:44
Nie jestem (przynajmniej jeszcze) fanem tego ustawienia, ale powoli przekonuje się do niego. Wiem, że od czasów LvG 4-2-3-1 to było "dna" Bayernu, ale czasy zmieniają się i chyba nie ma co na siłę tego dla zasady trzymać się.
15.03.2023 15:35
Nagelsmann tak ustawił zespół, że zneutralizował zagrożenia ze strony p$g i rzeczywiście nie musieliśmy jakoś wyjątkowo szarpać się nimi o ten awans.
15.03.2023 14:45
Za głupotę trzeba płacić.
15.03.2023 11:23
Będzie nowy koordynator ds. wypożyczonych piłkarzy czy Altintop będzie te funkcje łączył ?
15.03.2023 11:21
@josh1982 a to niby dlaczego ? Czy liczba miejsc w radzie zespołu jest ograniczona i stała ?
15.03.2023 10:11
Właśnie Bayern dowiedział się, że ma go na radarze ;)
15.03.2023 08:06
Do czasu sprowadzenia nowego napastnika takie tematy będą wałkowane w kółko. Bayern wg mediów jest i nie jest zainteresowany praktycznie każdym napastnikiem, który jest możliwy do wyjęcia z jakiegoś klubu.
15.03.2023 07:57
Szybko De Ligt zyskuje w oczach wszystkich w klubie, świetnie odnalazł się u nas.
15.03.2023 07:50
Jedno jest pewne, że jeśli zostanie na kolejny sezon to tylko pod warunkiem podpisania nowej umowy.
15.03.2023 07:48
Haaland to jest kozak jakich mało, on pobije jeszcze wiele rekordów, a jego liczby to istny kosmos.
Chelsea lepsza od p$g ? Niezła brednia :D
14.03.2023 22:31
Po co grają ten mecz rewanżowy dzisiaj ? Przecież wynik został już ustalony przed jego rozpoczęciem. To co odwala sędzia to jest kompromitacja.
14.03.2023 21:39
Ten karny to był jakiś żart
14.03.2023 21:28
Mają wybitną sytuacje ? Tzn. odpadniecie z CL i budowanie straty punktowej w BL ? Ciekawe.
14.03.2023 19:12
Osimhen najlepszą 9 na świecie ? No bez żartów. Niech to potwierdzi przez kilka sezonów w topowym klubie, bo póki co gra tylko w Napoli. Haaland, Mbappe czy Kane przestali grać w piłkę ?
14.03.2023 19:09
Top firma to i takie same zarobki.
14.03.2023 18:44
Ja będę jednak bardziej zrelaksowany jak będzie oficjalnie podpisane.
14.03.2023 18:42
Ciężko nie zgodzić się z Flickiem. Na chwile obecną jesteśmy głównym faworytem do końcowej wygranej.
14.03.2023 18:41
@Sopariev nie wierzę w żadną sprawiedliwość oraz karę. Są więksi, są kurą znoszącą złote jaja i nikomu po prostu nie opłaca się takiej kury zarzynać. Będzie zamiecione zarówno przez ligę hiszpańską jak i uefa. Polityka, pieniądze, interesy będą wygrane.
14.03.2023 15:25
Zdecydowanie warto mieć takiego zawodnika jak Cancelo w kadrze, ale to czy zostanie jest uzależnione co najmniej od kilku czynników, np. przedłużenie umowy z Pavardem, sprzedaży np. Sane, ceny jaką uda się wynegocjować, itp. Po pierwsze niech sprawdzi się i sportowo udowodni, że jest wart wykupu.
14.03.2023 14:25
@Mathias pełna zgoda, po Neverkusen można spodziewać się absolutnie wszystkiego. Przed Alonso jeszcze dużo pracy żeby ułożyć ten zespół.
14.03.2023 14:19
Dobra atmosfera to ważny czynnik do osiągniecia przez zespół sukcesów i dobrze czytać, że w Bayernie dobrze dzieje się i nowi zawodnicy tylko to potwierdzają.
A pamiętam jak jeszcze niedawno niektórzy wróżyli, że nikt do Bayernu nie będzie chciał przychodzić :D - a zaraz potem przychodzą Mane, De Ligt, Gravenberch, Mazraoui, Blind czy Cancelo.
14.03.2023 14:16
I tego trzeba jemu i Bayernowi życzyć.
14.03.2023 13:57
Czyli ogólnie wszystko było super, ale spisek wszechświata, pech, a po drugiej stronie mega fart przeciwników. No nie wiem czy to brzmi jak wyciagnięcie wniosków.
14.03.2023 11:17
Takie akcje budują atmosferę w zespole. Sommer pokazał się z fajnej strony.
14.03.2023 10:16
Lepiej odpuścić żeby nie pogłębić urazu, a za chwile przerwa reprezentacyjna to będzie mógł spokojnie dojść do siebie.
14.03.2023 10:02
Nie wiem czy Flick podobnie czy nawet więcej wolnego nie dawał.
14.03.2023 08:11
Nie wiem czy słowo żałowali to dobre określenie. Mieliśmy po prostu inne duże wydatki i nie chcieliśmy na wariata kupować nowej 9.
14.03.2023 08:05