DieRoten.pl
Reklama

Sonda: Czy Bayern pokona City i awansuje dalej?

fot. Photogenica
Reklama

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych użytkowników do udziału w kolejnej ankiecie, która związana jest z pierwszym zespołem rekordowego mistrza Niemiec.

Zanim jednak przejdziemy do nowej ankiety, to skupmy się na tej poprzedniej. W naszej ostatnio przeprowadzonej sondzie, poprosiliśmy Was o wskazanie wymarzonego rywala w 1/4 finału Ligi Mistrzów dla Bayernu Monachium. Pytanie brzmiało następująco:

Kto jest Twoim wymarzonym rywalem w 1/4 finału LM?

Tym razem w naszej ankiecie udział wzięło ogółem 32 użytkowników – za co jesteśmy Wam bardzo wdzięczni. Serdecznie dziękujemy za tak liczne głosowanie i zapraszamy do udziału w kolejnych ankietach!

Przypominamy, że koniec końców podopieczni Juliana Nagelsmanna o awans do półfinału elitarnych rozgrywek Champions League, powalczą z Manchesterem City, gdzie obowiązki trenera pełni znany nam dobrze Pep Guardiola (dwumecz odbędzie się w kwietniu).

Nie owijając już w bawełnę, przyjrzymy się wynikom przeprowadzonej sondy. 47% głosujących preferowało AC Milan, podczas gdy na ekipę „Obywateli” zagłosowało 16% użytkowników naszego serwisu.

Kompletne wyniki z uwzględnieniem każdej odpowiedzi znajdziecie na grafice zamieszczonej poniżej:

Zapraszamy Was już do udziału w kolejnej ankiecie, w której tematem przewodnim będzie nadchodzący dwumecz 1/4 finału Ligi Mistrzów i ocena szans mistrzów Niemiec w starciu z Manchesterem City. Pytanie brzmi następująco:

Kto jest Twoim wymarzonym rywalem w 1/4 finału LM?

Ankietę tradycyjnie znajdziecie na samym dole naszego serwisu. Wystarczy zjechać kursorem na sam dół, a Waszym oczom po prawej ukaże się sonda, w której możecie oddać swój głos. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Źródło: DieRotenPL
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...