DieRoten.pl
Reklama

Lucas i Davies mogą liczyć na nowe umowy

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Jeśli doniesienia prasowe z ostatnich tygodni okażą się prawdziwe, to w najbliższych miesiącach należy spodziewać się przedłużenia umowy z kilkoma zawodnikami FCB.

Po tym jak niedawno informowaliśmy was o nowej umowie dla Jamala Musiali, mistrzowie Niemiec pracują również nad kontraktami dla innych zawodników. Tym razem dziennikarz Maximilian Koch wziął pod lupę przyszłość Alphonso Daviesa oraz Lucasa Hernandeza.

Lucas Hernandez

Francuski defensor jest obecnie w trakcie rehabilitacji po tym, jak na początku mistrzostw świata w Katarze zerwał więzadło krzyżowe w kolanie. Na całe szczęście proces leczenia Lucasa przebiega bardzo dobrze i powinien on za około 2 miesiące wznowić treningi z kolegami.

W międzyczasie wewnątrz klubu pracuje się nad jego przyszłością – jak poinformował dziennikarz Maximilian Koch z „Abendzeitung Muenchen”, Hernandez może liczyć na nowy kontrakt w Bayernie. Klub nie porzuci 27-latka mimo jego kolejnego bardzo poważnego urazu (ACL). 27-latek wkrótce podpisze nową umowę.

Alphonso Davies

Kanadyjczyk podobnie jak jego bliski przyjaciel z zespołu, czyli Musiala, powinien w najbliższej przyszłości otrzymać nowy i długoterminowy kontrakt (wraz z podwyżką wynagrodzenia).

Kilka tygodni temu przy Saebener Strasse był już jego agent, który rozmawiał z szefami na temat umowy. Mówi się, że Real Madryt chciałby pozyskać Daviesa, ale wszystko wskazuje na to, że „Phonzie” zostanie na wiele lat w Monachium. Zarówno FCB, jak i sam Alphonso pragną współpracować jeszcze przez długi czas.

Źródło: AZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...