DieRoten.pl
Reklama

Rummenigge: W ćwierćfinałach nie ma listy życzeń

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Już za dosłownie kilkanaście minut, Bayern Monachium powinien poznać swojego kolejnego rywala w rozgrywkach Ligi Mistrzów UEFA.

Dokładnie o 12:00 rozpoczęło się losowanie par 1/4 finału elitarnych rozgrywek Champions League. W stawce o Puchar Ligi Mistrzów pozostały już tylko takie zespoły jak Bayern, AC Milan, Inter, SSC Napoli, Real, Manchester City, Chelsea oraz Benfica.

Przy okazji tego losowania, krótkiego wywiadu dla niemieckiego „Abendzeitung Muenchen” udzielił wczoraj były prezes FCB – Karl-Heinz Rummenigge – którego poproszono o wskazanie jego zdaniem najlepszego możliwego rywala dla mistrzów Niemiec.

− W ćwierćfinałach nie ma listy życzeń. Nikt pewnie nie chce Realu Madryt czy Manchesteru City, ale pozostałe drużyny również zasłużenie dotarły do tego etapu powiedział Rummenigge.

W tej samej rozmowie, były prezes Bayernu Monachium przestrzegł również zawodników bawarskiego klubu przed lekceważeniem swoich rywali i uniknięcia powtórki z poprzedniego sezonu.

− Zawsze używam jako przykładu dwumeczu z Villarrealem z poprzedniego sezonu – trzeba być bardzo skoncentrowanym i grać z szacunkiem – podsumował Karl-Heinz Rummenigge.

Źródło: AZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...