DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 128

Wyrobił sobie w Bayernie jeszcze bardziej nazwisko i napewno szybko trafi do dużego klubu.

26.03.2023 11:42

No to tytuł jest teraz w rękach Bayernu.

26.03.2023 11:34

Nie Bayern pierwszy zwalnia trenera więc nie ma co tutaj płakać nad kasą, bo tak po prostu działa ten biznes. Jakiś czas temu był zarzut, że Bayern nie zwolni Nagelsmanna nawet jak wszystko przegra, bo kwota transferu, bo nie przyznają się do błędy, itp. A teraz jak zwolnił to też źle. Ta kwota 70 mln jest absurdalna i wyssana z palca żeby było klikalne na sportowych pudelkowych portalach.

26.03.2023 11:32

Nawet chory De Ligt zagrałby lepiej od Van Dijka (masakryczny zjazd formy od dłuższego czasu) w meczu z Francją.

25.03.2023 16:48

Servus Tuchel i powodzenia! Czekamy na uszatego.

25.03.2023 14:20

Ta przeklęta konstelacja, wszystko przez nią.

25.03.2023 13:15

Zobaczymy czy Wacek będzie taki miły po meczu jak Tuchel przywita się z przytupem w BL.

25.03.2023 12:40

Dobrze, że Mane trafił, bo może to doda mu pewności siebie.

25.03.2023 12:36

Brak gry Cancelo w żadnym stopniu nie zdecydował o zmianie trenera, no bez jaj.

25.03.2023 12:33

Ciężko nie zgodzić się z tym co mówi Kahn, ale ta decyzja będzie na nich bardzo ciążyć jeśli zmiana trenera nic nie da.

25.03.2023 12:30

@Silesi zarząd wstawił go na wysokiego konia i Tuchel może zostać twarzą porażek. Będzie mówione, że Nagelsmann pozostawił zespół realnie walczący o wszystkie trofea. Zapewne będzie przewidywanie, że Julek by wygrał to czy tamto, itp. Najlepiej jak wygra tryplet to będzie spokój.

25.03.2023 07:11

Jak Bayern zatrudniał Nagelsmanna to też na tamten moment to była najlepsza opcja, która musiała wypalić. Oby Tuchel zrobił porządek w naszej szatni.

25.03.2023 06:59

@hoven kilka fantastycznych miesięcy to nadal ogromna niewiadoma, brak weryfikacji w dłuższym okresie i ryzyko. Zawsze to mógł być jednorazowy wysoko, anomalia.
Obaj doskonale wiemy jak było.

24.03.2023 20:25

@hoven dokładnie i należy pochwalić klub, że zaryzykowali i mimo braku doświadczenia jednak dostał ogromną szanse i umowę.

24.03.2023 20:18

Jeśli Nagelsmann był niedoświadczony to jaki był np. Flick ?

24.03.2023 20:02

W kadrze nie ma Hasana, a wady Flicka gdzieś tam jednak dają o sobie znać włącznie z kompromitacją na MŚ. Ale to już przeszłość i nie ma co tego znowu wałkować.
Trzymam kciuki żeby Tuchel mnie pozytywnie zaskoczył i żeby kilku piłkarzy sprowadził na ziemie.

24.03.2023 19:59

@hoven w oficjalce nie ma informacji o żadnych pieniądzach.

24.03.2023 19:56

@hoven tak czy siak Bayern na tym napewno nie zarobił.

24.03.2023 19:12

@hoven ja czytałem o takim samym rozwiązaniu jak Chelsea postąpiła z Tuchelem czyli normalna wypłata do czasu znalezienia nowego klubu.

24.03.2023 18:47

@hoven ma dostawać normalną pensję do czasu znalezienia nowej pracy - tak jak Tuchel w Chelsea.

24.03.2023 18:45

@Pavelak no może dostać jak Nagelsmann będzie na bezrobociu przez bite kolejne 3 lata. Prawdopodobieństwo tego wynosi gdzieś w okolicach 0%

Edytowano : 2023-03-24 18:43:03

@Reeken89 nawet po wygraniu CL ?

24.03.2023 18:41

Naprawdę myślicie, że Nagelsmann nie podejmie żadnej pracy przez kolejne 3 lata ? :D. No bądźmy poważni, ta kwota ma tylko działać na wyobraźnie jeśli ktoś nie rozumie w jaki sposób miałoby dojść do wypłaty tej kwoty.

24.03.2023 18:36

Też myślałem, że dotrwa do końca sezonu i wtedy poleci jak wyniki będą niezadowalające. Decyzja kontrowersyjna ? Odważna ? Napewno niespodziewana.

24.03.2023 18:29

Trochę zawiódł więc z punktu widzenia klubu raczej nie szkoda tylko decyzja oparta na dogłębnej analizie i tak po prostu wychodzi w interesie klubu. Lubię Nagelsmanna, kibicowałem mu i trzymałem kciuki żeby był tym długoterminowym projektem, ale nie pykło. Życzę mu powodzenia w dalszej karierze.

Edytowano : 2023-03-24 18:24:58

Mimo wszystko czas decyzji i sposób w jaki to się potoczyło jest naprawdę szokujący.

24.03.2023 18:23

Swoją drogą Chelsea płaci do tej pory Tuchelowi czyli takie samo rozwiązanie jak u nas ma być zastosowane.

24.03.2023 15:36

@hoven zawsze mógłby być w pierwszej 5 :D

24.03.2023 15:25

@hoven wyjazdem na te narty Nagelsmann na pewno ułatwił decyzje władzom klubu. Zdecydowanie zabrakło mu instynktu samozachowawczego.

24.03.2023 15:11

@hoven nie wszystko jest 0/1 i nie wiem po co dążysz do jakieś spinki jak tam naprawdę zgadzamy się ze sobą w kwestii Nagelsmanna.

24.03.2023 13:39

Mamy najsilniejszą kadrę od lat, a czy mamy najsilniejszy Bayern od lat ? No nie mamy niestety i tutaj można mieć dużo zastrzeżeń i wątpliwości co do Nagelsmanna. Brak motywacji zespołu i granie bez zaangażowania w BL na pewno nie pomogły, ale ostatecznie to trener płaci za to głową, że nie potrafi nad tym zapanować.

24.03.2023 13:33

@hoven chyba zdajesz sobie sprawę, że nie poznamy "oficjalnego i prawdziwego" powodu, a będziemy mieli do czynienia z tych czy innych fantazji na twitterku. Jak sam piszesz - ponoć, podobno, itp. Na to zwolnienie złożyło się kilka czynników, a brak zdecydowanego poparcia szatni był na pewno jednym z tych czynników.

24.03.2023 13:22

@hoven nie jestem zaskoczony, ale niektórzy zawodnicy chyba czują się zbyt pewnie.

24.03.2023 13:00

To w scenariuszu, że będą siedzieć na "płatnym bezrobociu" w Bayernie przez następne 3 lata - czyli jest to niemożliwe.

24.03.2023 12:54

Zobaczymy jaki pomysł bedzie miał na Niego Tuchel. Obrońcy o różnorodnej charakterystyce są w kadrze niezbędni.

24.03.2023 12:36

Czyli jak znajdą nowy klub to Bayern nie będzie musiał płacić żadnego odszkodowania ?

24.03.2023 12:26

@Alfik91 Sane, Gnabry, Goretzka, a i może ktoś właśnie z dwójki legend jeśli mieszają i podbudzają szatnie, bo swoje interesy przedkładają nad interesy klubu - w takich okolicznościach powinni odejść na warunkach klubu. Może potrzebny jest wstrząs i przewietrzenie szatni.

Edytowano : 2023-03-24 12:22:42

*podburzają

24.03.2023 12:17

Jak Bayern będzie w takim tempie zmieniał trenerów to doczeka się prędzej niż nam wydaje się :D

24.03.2023 12:10

@AdiFantasti niby od kilku dni już nie uczestniczył w treningach... I nikt tego z mediów nie zauważył :D

24.03.2023 12:06

No to mamy naszą 9 :D

24.03.2023 11:15

@Miasansewer też mam podobne myśli i teorie spiskowe ;). Może dogadywał się z właśnie z Realem czy Liverpoolem.

24.03.2023 11:02

Motyw I - super

24.03.2023 10:53

@Sopariev w pierwszej kolejności tłuste koty trzeba pogonić, którym nie chce się. Przewietrzenie szatni dobrze zrobi, bo nie każdemu chce biegać się za 7 z kolei czy 5 mistrzem w BL. Najłatwiej zwolnić trenera i tak w kółko można co chwile jak zawodnicy będą o tym decydować.

24.03.2023 10:48

Naprawdę mam nadzieję, że styl i okoliczności zwolnienia Nagelsmanna i jak został o tym poinformowany jest zupełnie inne jak podają to media, bo inaczej to naprawdę straszna wiocha.

24.03.2023 10:25

Przed spotkaniem z bvb i $ity "osiedlowe osiłki" oznajmią Tuchelowi taktykę, ustawienie i skład i dopóki nie bedzie fikał to bedzie bezpieczny.

24.03.2023 09:41

Ale będzie Sane na nim zasuwał, bedzie aż szorował tyłkiem po murawie. Jak Gnabry wróci z kadry to bedzie wyrzeźbiony jak grecki bóg.

24.03.2023 09:19

Teraz "eksperci" będą płodzić powody. O tym wszystkim było już wiadomo od dawna. Szatnia decyduje, szatnia zwalnia. Tuchel musi bardzo postarać się o miłość szatni, a z jego charakterem nie będzie to łatwe.

24.03.2023 08:46

Czyli znowu zawodnicy zwolnili trenera, trochę patologia. A jeśli nikt rzeczywiście wcześniej nie skontaktował się z Nagelsmannem i go nie poinformował ani nie wezwał to jeszcze większa patologia.

24.03.2023 08:38

Jeśli Nagelsmann stracił głowę przez to, że zawodnikom nie chciało się grać w BL gdzie seryjnie wygrywają tytuł od dekady to byłoby to mega słabe i nie wróży dobrze na przyszłość. Wychodziłoby na to, że Julek został ofiarą sukcesu ostatnich lat, a zawodnicy którzy mają wylane na spotkania w BL nadal mają się dobrze i nic im nie grozi mając kosmiczne kontrakty. Czy od poniedziałku Sane będzie gryzł trawę w spotkaniach z Freiburgiem czy Hoffe ? Śmiem wątpić.

24.03.2023 08:26

Akurat zdziwienie Cancelo mnie nie dziwi i dużo bardziej interesuje mnie co mają do powiedzenia tacy zawodnicy jak Kimmich, Goretzka czy Mueller.

24.03.2023 07:49

Wciąż nie mogę do końca uwierzyć w to co dzieje się, szok i niedowierzanie jak to mówi się ;). Coraz krótsze te długotrwałe projektu. Z niecierpliwością czekam na komentarze klubu i samego Nagelsmanna. Fajnie jakbyśmy się z nich czegoś dowiedzieli, ale pewnie jakiejś slogany bezpłciowe puszczą i tyle dowiemy się.
Nie było żadnej plotki o jego zwolnieniu więc to musiało być coś nagłego. Mueller napewno nie miał z tym nic wspólnego. To nie jest już zawodnik (któremu bliżej końca) dla którego klub poświęciłby trenera z którym planuje długie szczęśliwe życie.

24.03.2023 07:09

Nie jestem zwolennikiem Tuchela i nie wróżę, że zagrzeje u nas długo miejsce. Krótkoterminowo może dać impuls drużynie , ale nie wiem czy w dłuższej perspektywie. Obym się miło zaskoczył. Wchodzimy w decydujące mecze sezonu, a robimy taką rewolucje - dla mnie w dalszym ciągu jest to niezrozumiałe.

23.03.2023 22:59

Szok!! Ciekawe co się wydarzyło. Oczywiście można mieć sporo zarzutów do Nagelsmanna, ale wszystko jeszcze było w jego rękach i zwolnienia spodziewałem się ewentualnie pod koniec sezonu. Chyba trzeba już tylko na oficjalnie potwierdzenie tej informacji. Muszę przyznać, że niezłe trzęsienie ziemi.

23.03.2023 22:52

Niech podpisują nowe kontrakty i te szczyty z Bayernem zdobywają.

23.03.2023 15:07

Niech w dwumeczu z $ity pozamyka wszystkim gęby - w tym mi.

23.03.2023 14:23

Oby wyrobił się, bo bez 9 wyglądamy tak sobie.

23.03.2023 14:21

No tym właśnie polega ściąganie talentów żeby jeden na tysiące wypalił, bo wiadomo, że nie każdy dzieciak haratający w gałę będzie zawodowym piłkarzem na najwyższym poziomie.

23.03.2023 12:07

Na szczęście to nie jest kontuzja.

Edytowano : 2023-03-23 12:03:15

Czytajcie ludzie, przecież jest napisane o infekcji.

23.03.2023 12:02

Niech wygrają LE to będzie z nich dumna BL.

23.03.2023 10:56

Z tym nieotrzymywaniem zbyt wielu szans do gry to bym nie przesadzał, bo jednak nie znajdzie się wielu 17 latków grających więcej w tak topowych klubach jak Bayern.

23.03.2023 10:55

Niech coraz więcej osób i coraz głośniej o tym mówi to może w końcu będą otwierały się niektórym klapki. Trzeba znaleźć jakieś rozwiązanie które pogodzi „tradycyjne wartości” i przyzwyczajenia z teraźniejszością i potrzebą globalnego klienta jeśli BL chce iść do przodu. Jeśli nic nie zmieni się to nawet Bayern będzie miał problemy z pozyskaniem i utrzymaniem topowych zawodników.

23.03.2023 08:27

@Rufus87 patrząc gdzie jest Bayern, Liverpool i 8arca to Mane jednak wyszedł najlepiej ;)

22.03.2023 22:51

@hoven nie widzę żadnej hipokryzji ani żadnej analogii. Poza tym chyba wszyscy są zgodni, że gra w BL daleka jest od określenia, że wszystko jest ok.

22.03.2023 22:35

@hoven nie do końca, bo jakieś małe docinki w zaistniałej sytuacji (tj. odejście Lewego plus jedna grupa w CL) w nie za dużej ilości to dla mnie normalna sprawa. Tym bardziej, że nie było żadnego obrażania ani wulgaryzmów.
I jakie ma znaczenie aktualne miejsce w tabeli drużyn, które grają w innej lidze ? Nie ma tutaj niczego przewrotnego.

22.03.2023 22:09

@hoven stwierdzenie faktu, że Lewy odszedł do gorszej sportowo drużyny nie jest żadnym wyzywaniem ani obrażaniem tylko zwykłą oceną rzeczywistości.

22.03.2023 21:42

Wszystko w rękach Bayernu i albo sprzedaż za w miarę dobry pieniądz albo nowa umowa.

22.03.2023 21:15

Szaleństwo transferowe nie jest potrzebne, ale odświeżenie szatni napewno dobrze zrobi. Konieczność to nowa 9

22.03.2023 21:06

Śmieszniejsze jest zajęcie 3 miejsca w grupie CL i odpadniecie w 1/16 LE

22.03.2023 21:03

@hoven co jakiś czas piszesz, że tutaj dużo pisze się o 8arcelonie, a sam od kilku dni prowokujesz te gównoburze.

22.03.2023 20:45

Oby wolne od kadry wpłynęło pozytywnie na Muellera, bo będziemy potrzebowali go w formie w najbliższych meczach.

22.03.2023 14:40

Co najmniej od stycznia jest ogłaszany ten transfer.

22.03.2023 14:17

Oby nic na siłę i nie za szybko.

22.03.2023 13:49

Trochę dziwne, że trener nie informuje kapitana trochę wcześniej o takich planach.

22.03.2023 13:18

Bez zaskoczenia, Brandt ma naprawdę dobry okres. Ciekawe czy kontuzja nie wybije go z rytmu.

22.03.2023 10:31

Jest w tym dużo prawdy, bo Mane rzeczywiście jest trochę rozczarowaniem. Najpierw tłumaczenie było zmęczeniem poprzednim sezonem, teraz kontuzja jest wymówką. A Mane jak był ciałem obcym tak dalej nim jest. Fajnie, że jest skromy i pocieszny, ale nie po to został sprowadzony.

22.03.2023 09:38

Zupełnie nie zdziwiłbym się jakby te kwoty podawane przez takie kluby jak 8arca, itp. były zawyżane żeby obchodzić różne regulacje i sztucznie zwiększać przychody żeby móc bardziej zadłużać się. W końcu wszelka kreatywna księgowość (np. zaniżanie prawdziwych kwot transferowych czy pensji) to ich specjalności. $ity zresztą też jest umoczone w kilka afer finansowych.

21.03.2023 17:47

No i elegancko, Bayern jak zawsze myśli długofalowo i zapewnia sobie spokój oraz pieniądze na długie lata.

21.03.2023 15:42

I prawidłowo, prezydent klubu może pozwolić sobie na takie słowa i emanować pewnością siebie jednocześnie zachowując szacunek do rywali.

21.03.2023 14:49

Później może być już za późno. Jego odpuszczenie będzie wielkim błędem Bayernu.

21.03.2023 14:00

bvb nie dogoniła Bayernu tylko Bayern potyka się o własne nogi w BL grając bez zaangażowania i motywacji.

21.03.2023 12:44

Trzymam kciuki żeby wybrał grę dla reprezentacji Niemiec, niech spokojnie wybierze reprezentacje w zgodzie ze samym sobą.

21.03.2023 11:07

Zagra pewnie, a poza tym $ity to nie sam Haaland mimo, że to najlepsza 9 na świecie. Do meczu jeszcze sporo czasu i sytuacja kadrowa będzie zmieniała się kilkukrotnie.

21.03.2023 10:56

To nie var jest problemem tylko niejasne przepisy i ich "interpretacja".

21.03.2023 10:47

@Silesi kontuzja pachwiny

21.03.2023 10:23

Napastnika nie ma już kilku ładnych lat i też były różne „projekty” w tej sprawie. Oby z bramkarzami poszło lepiej.

21.03.2023 07:34

@Mahone może w pubie Lewego ;)

21.03.2023 07:31

bvb co roku szybko odpada w CL i jakiś im to skupianie się na lidze średnio wychodzi. Jeszcze pogubią punkty i nie raz.

20.03.2023 20:46

Z bvb poradzimy sobie i bez Musiali, ale z $ity jego magia bardzo przydałaby się i trzymam kciuki żeby zdążył.

20.03.2023 20:42

Nieobiektywny, nierzetelny i strasznie „pudelkowaty”

20.03.2023 17:34

Co powiedzą chłopaki w Bundestalk ? W programie, w którym prowadzący i goście po prostu nie lubią i źle życzą Bayernowi ? No ciekawe, ale coś mam przeczucie, że poza świętowaniem będą gadali brednie i oczywiście przewidywali odpadnięcie z $ity

20.03.2023 16:58

Oby Lucas miał okazje do pomocy w tym finale CL.

20.03.2023 15:15

Sane czeka na telefon

20.03.2023 13:49

Ocena i analiza Ballacka jak najbardziej trafna.

20.03.2023 13:39

@Jam42MUSIALA Real przez ostatnie 3 lata wydał na transfery 110 mln, a my ponad dwukrotnie więcej.

20.03.2023 12:34

Po każdej wpadce i olaniu spotkania w BL zadają sobie te pytania...

20.03.2023 11:56

Jakby była wybierana najgorsza 11 to pewnie kilku naszych miałoby pewne miejsce w składzie.

20.03.2023 11:31

Oby zdążył na bvb i żeby ta przerwa była jak najkrótsza.

20.03.2023 11:23

Ciężko nie zgodzić się z Brazzo, zawodnikom należy się konkretny opr

20.03.2023 10:45

Szkoda, że teraz jest przerwa i wszyscy się rozjada, bo ta porażka jakaś tak rozmyje się.

20.03.2023 09:41

Co za oceny Bayeru :D

20.03.2023 09:37

Nie jestem tym ani trochę zaskoczony. Pewnie, że Bayern ma środki (dzięki wzorowemu prowadzeniu klubu) i po sezonie znowu wzmocni zespół.

20.03.2023 09:36

Chyba wszyscy widzą, że największy problem jest w niektórych piłkarzach i ich braku zaangażowania na mecze ligowe, którzy są jak tłuste koty. Klub musi z tym coś zrobić, bo zaraz Bayern z najsilniejszą kadrą w ostatnich latach straci tytuł tylko i wyłącznie na własne życzenie. Jak komuś nie podoba się gra w 1BL to może spróbować swoich sil w Regionalliga Bayern.

20.03.2023 09:32