DieRoten.pl

Cancelo reaguje na zwolnienie Nagelsmanna

24.03.2023, 11:36:52
Vitalii Vitleo / Shutterstock.com

Wczorajszego wieczoru cały piłkarski świat został wręcz zszokowany – zwolniony z posady trenera Bayernu miał zostać Julian Nagelsmann.

Warto podkreślić, że mimo porażki z Bayerem 04 Leverkusen, nic tak naprawdę nie wskazywało na to, aby Julian Nagelsmann miał stracić posadę – zwłaszcza że wcześniej monachijczycy poradzili sobie wręcz znakomicie w dwumeczu z Paris Saint-Germain.

Nowym trenerem ekipy rekordowego mistrza Niemiec ma z kolei zostać Thomas Tuchel, który od kilku miesięcy pozostaje bez klubu. Co do rozstania z 35-letnim szkoleniowcem, po wczorajszym starciu Portugalii z Liechtensteinem, na informacje o zwolnieniu Juliana zareagował Joao Cancelo.

− Cóż… Nawet nie wiedziałem! Zupełnie mnie zaskoczyłeś. Oczywiście jestem tym zaskoczony – powiedział zdumiony Cancelo.

− Chciałbym podziękować Panu Nagelsmannowi, bo był jedną z osób, która chciała mnie w Bayernie, tak jak jego sztab. Życzę mu wszystkiego najlepszego. Kiedy wrócę do Monachium, to postaram się najlepiej wpasować w pomysł i koncepty nowego trenera – dodał.

− Liczę, że wszystko będzie dobrze, zwłaszcza że czekają nas ważne spotkania. Wchodzimy w decydującą fazę sezonu. Bayern to zespół, który jako zespół oraz indywidualnie – zawsze pragnie wygrywać! – podsumował Joao Cancelo.

Nieoficjalnie mówi się, że trener Nagelsmann dziś zostanie oficjalnie zwolniony, zaś Thomas Tuchel podpisze kontrakt, który będzie obowiązywać do końca czerwca 2025 roku.

źródło: Sport TV

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)24.03.2023 18:06
Ciekawi mnie jak to teraz będzie wyglądało? jak zmieni się skład i kto awansuje.
24.03.2023 11:57
Trudno to wszystko zrozumieć, ale skoro nikt nie dementuje TAAAKICH wieści, to znaczy, że stało się, bo źródła typu Bild czy Kicker bardzo Bayernowe i wtyki tam mają.

Ja liczę, że klub powie co się stało, bo tu piękne słówka typu dziękujemy Ci Julianie za wszystko nikogo nie zadowolą.
24.03.2023 11:31
Napewno nie on jeden jest zaskoczony
24.03.2023 08:08
Jakoś nie wierzę, że Julek odejdzie.
24.03.2023 07:49
Akurat zdziwienie Cancelo mnie nie dziwi i dużo bardziej interesuje mnie co mają do powiedzenia tacy zawodnicy jak Kimmich, Goretzka czy Mueller.