DieRoten.pl
Reklama

Cancelo reaguje na zwolnienie Nagelsmanna

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Wczorajszego wieczoru cały piłkarski świat został wręcz zszokowany – zwolniony z posady trenera Bayernu miał zostać Julian Nagelsmann.

Warto podkreślić, że mimo porażki z Bayerem 04 Leverkusen, nic tak naprawdę nie wskazywało na to, aby Julian Nagelsmann miał stracić posadę – zwłaszcza że wcześniej monachijczycy poradzili sobie wręcz znakomicie w dwumeczu z Paris Saint-Germain.

Nowym trenerem ekipy rekordowego mistrza Niemiec ma z kolei zostać Thomas Tuchel, który od kilku miesięcy pozostaje bez klubu. Co do rozstania z 35-letnim szkoleniowcem, po wczorajszym starciu Portugalii z Liechtensteinem, na informacje o zwolnieniu Juliana zareagował Joao Cancelo.

− Cóż… Nawet nie wiedziałem! Zupełnie mnie zaskoczyłeś. Oczywiście jestem tym zaskoczony – powiedział zdumiony Cancelo.

− Chciałbym podziękować Panu Nagelsmannowi, bo był jedną z osób, która chciała mnie w Bayernie, tak jak jego sztab. Życzę mu wszystkiego najlepszego. Kiedy wrócę do Monachium, to postaram się najlepiej wpasować w pomysł i koncepty nowego trenera – dodał.

− Liczę, że wszystko będzie dobrze, zwłaszcza że czekają nas ważne spotkania. Wchodzimy w decydującą fazę sezonu. Bayern to zespół, który jako zespół oraz indywidualnie – zawsze pragnie wygrywać! – podsumował Joao Cancelo.

Nieoficjalnie mówi się, że trener Nagelsmann dziś zostanie oficjalnie zwolniony, zaś Thomas Tuchel podpisze kontrakt, który będzie obowiązywać do końca czerwca 2025 roku.

Źródło: Sport TV
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...