No Mane to póki co duże rozczarowanie i tylko ważne gole w końcówce sezonu w CL czy PN/BL mogą to trochę przykryć.
01.04.2023 20:17
Ajj Musiala :/
01.04.2023 20:12
Gnabry melduje się na boisku :/
01.04.2023 20:00
Ale szkoda, że spalony
01.04.2023 19:47
@hoven 8v8 na bank przyjmie się ;)
01.04.2023 19:43
Coman!!!!
01.04.2023 19:39
Wchodzi Hummels czyli jeszcze kilka strzelimy
01.04.2023 19:13
3:0 !!!!! To jest BAYERN!!
01.04.2023 18:53
Flicka i jego przyciasnych spodenek to i tak nic nie przebije.
01.04.2023 18:23
Oby dzisiaj był taki kolejny, który zapisze się w historii.
01.04.2023 18:13
Wypożyczenie do United to był strzał w 10, bo dzięki temu sprzedamy go za dobre pieniądze.
01.04.2023 18:11
Mnie brak Cancelo absolutnie nie dziwi.
01.04.2023 18:09
@hoven bedzie jak nic, nie przystoi mieć ambicji :D
01.04.2023 17:37
Pierwszy mecz Tuchela więc chyba wszystko jest możliwe.
01.04.2023 17:35
Oczywiście, że Liverpool to nie lelki, ale są w lelkowatej formie i grają lelkowaty sezon.
01.04.2023 15:53
Terzic dobrze poukładał bvb i napewno dobrze ustawi zespół przeciwko nam, ale nasza jakość i sytuacja w tabeli stawia nas w roli zdecydowanego faworyta.
01.04.2023 09:41
Też żółty tytan to trochę taki oszukany, papierowy ;)
01.04.2023 09:39
Od tego czasu upokorzona jest już tylko bvb i dzisiaj będzie kolejny raz.
01.04.2023 09:31
Dzisiaj będzie kolejny pokaz dziennikarskiej stronniczości w wykonaniu komentatorów. Po końcowym gwizdku w studiu będzie żałoba po naszym zwycięstwie.
01.04.2023 09:28
Skład optymalny i mam nadzieję, że tak wyjdziemy.
01.04.2023 09:24
Jeśli trenerzy są zwalniani przez szefostwo to ciężko o super pozytywne relacje.
01.04.2023 09:22
Ciekawe jaki pomysł na Stanisica będzie miał Tuchel, ale fajnie jakby dalej go pociągnął.
01.04.2023 09:19
Obie ekipy będą miały dostępną zdecydowaną większość zawodników i nikt nie będzie mógł zwalić winy na braki kadrowe.
01.04.2023 09:15
Najpierw niech wygra rywalizację ze Stanisicem
31.03.2023 23:15
Bayern jest zawsze faworytem. No może poza spotkaniami z Gladbach.
31.03.2023 22:20
@Jurgen1982 Koeln jest na tyle małe, że takie kary dostanie. Taka 8arcelona czy $ity za wszystkie finansowe przekręty, nieprawidłowości przy transferach czy korupcja w przypadku tych pierwszych są bezkarni i co najwyżej dostaną śmieszną karę finansową. Są równi i równiejsi.
A co do jutrzejszego spotkania to jakiś mam uczucie spokoju, że o zwycięstwo nie trzeba martwić się. Wracamy na pozycje lidera i zostajemy już tam do końca sezonu.
31.03.2023 20:31
Dawno nie został zwolniony trener z tak dobrymi wynikami grający o wszystkie trofea - to fakt, że sytuacja normalna to nie była.
31.03.2023 20:22
@Yakub93 na ilość zdobywanych goli też nie możemy narzekać…
31.03.2023 19:21
Jeśli Bayern będzie go chciał to do nas trafi.
31.03.2023 12:30
No tak zamiast doceniać zawsze można mieć pretensje np. do takiego Duplantisa, że wygrywa :D
31.03.2023 12:29
Flick poległ, Nagelsmann poległ, oby do 3 razy sztuka.
31.03.2023 12:10
Szkoda, że Real nie gra w BL wtedy mielibyśmy szanse na to tłuczenie.
31.03.2023 10:33
Też brakuje mi Upa, a i Sane wątpię żeby został już "odbudowany".
31.03.2023 09:54
Jednak ? Przecież ani przez chwile nie była brana pod uwagę opcja nie pozyskiwania nowego napastnika.
31.03.2023 09:50
Jeśli chce dołączyć do Tuchela to było to do przewidzenia.
31.03.2023 09:49
Jest zbyt duży sprzeciw klubów, federacji i kibiców żeby ten potworek SL powstał.
31.03.2023 09:47
Od lat w BL u naszych przeciwników obowiązuje zasada bij mistrza i tak będzie zawsze.
31.03.2023 09:41
No i to są kapitalne wiadomości!
30.03.2023 20:39
Szkoda, bo liczyłem, że od początku pokaże się przed Tuchelem. Niech wraca jak najszybciej.
30.03.2023 20:37
Zwycięzca tego dwumeczu sięgnie po tytuł i będzie to Bayern :)
30.03.2023 18:07
Nie rozmawiał, ale lista życzeń jest już wymyślana :D
30.03.2023 15:05
Nie zdziwię się jak nagroda powędruje do Bueltera, który wyciągnął Schalke z dna tabeli.
30.03.2023 13:53
To Tuchel biega z drużyną czy ktoś inny, bo nie widać dokładnie ?
30.03.2023 12:57
Ciekawe czy od Fritza też oczekuje się empatii...
30.03.2023 11:45
Zawodnicy sami go zwolni, a teraz udają greka i pieją z zachwytu jak wielkim jest trenerem Nagelsmann.
30.03.2023 10:31
Wydaje się, że to powinien być właściwy wybór na to stanowisko.
30.03.2023 09:45
A Basler jak zawsze byle tylko na siłę chociaż trochę kontrowersyjnie. Te mity o tym jak to Mueller samodzielnie zwalnia trenerów są żenująco śmieszne.
30.03.2023 08:30
@Jurgen1982 te informacja to była zwyczajna patodziennikarska manipulacja. Mają remont w domu, który teraz nie nadaje się do mieszkania i stąd ta chwilowa wyprowadzka.
29.03.2023 17:19
@Reeken89 problem w tym, że zawodnicy właśnie zachowują się jakby byli w przedszkolu.
29.03.2023 13:04
Oby z lepszym skutkiem od Nagelsmanna, które po Flicku też miał taką misje, ale starczyło tylko na 1 rundę.
29.03.2023 12:58
Cieszy kolejny dobry występ Stanisica. Ciekawe jaką pozycje wywalczy u Tuchela.
29.03.2023 11:53
Jeśli sam Goretzka jest dobrej myśli to chyba rzeczywiście nie ma powodów do większych obaw.
29.03.2023 11:52
No tak, to jest właśnie to zastępstwo Lewandowskiego na jakie wszyscy czekają :D
29.03.2023 11:44
W reprezentacji Niemiec od dłuższego czasu widać niestety tendencje spadkową i jakoś nie jestem optymistycznie nastawiony do jej zmiany w najbliższym czasie.
29.03.2023 11:28
Cały czas mnie dziwi, że nie dostaje on szans nawet sporadycznych treningów z pierwszym zespołem żeby pokaz się na ich tle, ale może Tuchel coś w nim zobaczy.
29.03.2023 11:20
Czy bedzie wyznaczona nowa osoba do funkcji koordynatora do spraw wypożyczonych zawodników ?
29.03.2023 11:17
@Reeken89 jak będzie za twardy to zawodnicy zawsze mogą obrócić się przeciwko Tuchelowi :)
29.03.2023 11:15
Oby jego zejście było tylko zapobiegawcze, bo przed nami bardzo ważne spotkania i bedzie nam potrzebny.
29.03.2023 07:56
@hoven aa, a to nie ;)
28.03.2023 20:58
Orły Flicka już 0:2 po 10 minutach
28.03.2023 20:57
A u Tuchela rezerwowi, którzy będą niezadowoleni to będą oddawać życie za trenera czy będą zakładać obóz antyTuchelowy ?
@hoven włożył do gabloty tytuł mistrza Niemiec i Superpuchar.
28.03.2023 20:47
Sporo tych zawodników przeciwko Nagelsmannowi jak na niby nie stracenie szatni.
28.03.2023 18:42
Nowy trener to i dziennikarze mają nowe pole do popisu w wymyślaniu kolejnych nazwisk w łączeniu ich z Bayernem.
28.03.2023 18:40
Czyli bez zmian, ale zobaczymy czy do spotkań ligowych wróci motywacja i zaangażowanie, których ostatni brakowało.
28.03.2023 18:38
Jeśli taka marka jak Bayern zgłasza się to decyzja podejmowana jest błyskawicznie.
28.03.2023 13:11
To czy sobie poradzi będzie zależało od tego czy zawodnikom przypasuje.
28.03.2023 13:05
Najważniejsze żeby był gotowy na $ity, ale jeśli bedzie już mogli grać z bvb to będzie świetnie.
28.03.2023 12:43
Super informacje, bo wzrastają szanse na jego występ z bvb.
28.03.2023 11:19
Imponująca ta bomba w wykonaniu Pavarda.
28.03.2023 10:08
@hoven też mogę zadać Ci kilka pytań zamkniętych tak skonstruowanych żeby uzyskać oczekiwane odpowiedzi :)
Czy zgodzisz się, że nikt nie zwolnił Flicka (bez subiektywnej oceny kto kogo do czego rzekomo zmusił) tylko sam zrezygnował ?
Czy zgodzisz się, że tak niekorzystnie postawiony przez Flicka Bayern podjął najlepszą możliwą na tamten moment decyzje o ściągnięciu i zakontraktowaniu Nagelsmanna ?
Czy zgodzisz się, że zachowanie Flicka było niekorzystne dla Bayernu, wpłynęło i dało agentom Nagelsmanna mnóstwo narzędzi do wynegocjowania tak korzystnej dla siebie oferty ?
Czy zgodzisz się, że Bayern przeszedł suchą stopą okres covidowy i kryzys czego Flick nie mógł zrozumieć i zaakceptować zaciskając pasa przez jedno okienko ?
Czy zgadzasz się, że budowanie kadry z silną ławką to nie jest proces krótkotrwały ? Czyli jeśli aktualnie mamy silny i szeroki skład to jest to efekt systematycznego wzmacniania kadry ?
I co nam z tego wyjdzie ? :)
28.03.2023 08:14
W piłkarskiej szatni to teraz jest gorzej jak w przedszkolu. Obrażanie się, humory, tracenie zaufania, dąsy, skarżenia, itp.
27.03.2023 21:46
@elber09 poszedł news, że partnerka Sane ma dosyć mieszkania w Monachium, zabrała dzieci, przeprowadziła się do Anglii i nie ma zamiaru wrócić. A prawda okazała się taka, że w domu Sane jest po prostu remont i nie nadaje się do mieszkania i dlatego wyjechała i wróci jak tylko skończy się remont.
27.03.2023 21:43
@Mathias piłkarze też nie są tacy jak kiedyś
27.03.2023 20:39
@Reeken89 bo nie ma żadnego pośpiechu. Bayern jest z zawodnikiem dogadany, wiadomo kiedy przyjdzie więc nikt nie ma ciśnienia.
27.03.2023 20:34
Chyba co miesiąc De Ligt jest nominowany - świetnie odnalazł się u nas.
27.03.2023 20:32
Prawdopodobieństwo tego transferu pewnie gdzieś w okolicach 0%. Co do samego zawodnika to mi akurat taka postawa i charakter odpowiada i nie miałbym nic przeciwko jakby miał tutaj trafić.
27.03.2023 20:29
@Ivan7 bez przesady, jakoś Tuchel nie zastanawiał się nawet 5 minut . Po pierwsze Bayern to taka marka, że każdy trener marzy by go poprowadzić i to nie zmieni się. Lewy też przewidywał, że żaden piłkarz nie bedzie chciał przyjść do Bayernu - został bardzo szybko wyjaśniony jak Bayern ogłaszał kolejne duże transfery i nazwiska. A po drugie to z klubów z topu poza Liverpoolem i $ity (bez sukcesu w europejskich pucharach - u nas nie do zaakceptowania) to Bayern zmienia trenerów tak samo jak cała reszta czołówki.
27.03.2023 15:55
Szczerze to ja nie wierzę, że Kane gdziekolwiek odejdzie.
27.03.2023 15:28
@Reeken89 pewnie, że przydałoby się, ale w takim klubie z takimi aspiracjami o to bardzo trudno. Po Pepie od 2016 mieliśmy 4 trenerów (nie liczę Juppa, który tylko dograł sezon bez umowy) i nie wyglądamy na tle innych jakoś mniej stabilnie (poza $ity i Liverpoolu). Real 4 trenerów miał w tym czasie, p$g 4, Chelsea 5, United 5, Juve 4, 8arca 4
27.03.2023 14:48
@Reeken89 trzeba bedzie obserwować kto przeprowadza się do Monachium i stoi w kolejce na miejsce trenera Bayernu ;)
27.03.2023 14:28
Sposób i styl zakończenia współpracy z Nagelsmannem jest dla mnie również ogromnym rozczarowaniem bez względu na słuszność rozstania.
27.03.2023 14:03
Dla bvb byłaby to duża strata, ale pewnie do meczu z Bayernem bedzie już gotowy.
27.03.2023 13:55
Coś takiego jak tajemnica to już nie istnieje i trochę to słabe obojętnie kto nie potrafi trzymać jeżyka za zębami.
27.03.2023 13:51
Teraz będziemy dowiadywać się różnych rewelacji, które pewnie będą miały niewiele wspólnego z prawda. Wczorajszy przykład newsa o Sane i jego rodzinie był idealnym przykładem manipulacji jakiej dopuszczają się media.
27.03.2023 13:47
Myślę, że z jego pozyskaniem nie bedzie większego problemu.
27.03.2023 13:05
@dickinosn85 Tuchel najpierw go ściągnął do Mainz, a później do p$g więc raczej może być spokojny.
26.03.2023 18:29
W meczu z Anglikami Southgate go zrobił zmieniając po 10 minutach
26.03.2023 16:38
Jak w domu nieciekawie to potem po Sane to widać.
26.03.2023 16:05
@hoven tak zgodzę się, było to bardzo ryzykowne. Nie mamy też informacji jak dokładnie była ta umowa skonstruowana i jakie były zabezpieczenia dla klubu.
26.03.2023 14:48
@hoven no nie pykło, nie wypalił i teraz jak znamy koniec tej historii to nie byl dobry deal.
26.03.2023 14:40
@hoven takie są aktualnie zarobki trenerów w topowych klubach. Pewnie, że dużo, ale jakby wygrał CL to wtedy nikt by tego tematu nie podnosił ani nie krytykował, ale znając końcowy rezultat to łatwo tak oceniać. Nigdzie nam tych pieniędzy nie zabraknie. Stać nas na kolejnego jeszcze droższego trenera, a i na transfery nam starcza.
Edytowano : 2023-03-26 14:34:48
@Hourdeau sam wypisujesz same absurdy i idiotyzmy i do tego wyszedłeś z nory i obrażasz wszystkich innych, którzy mają inne zdanie. Nie będą zniżał się do tak niskiego poziomu żeby dyskutować z kimś kto tego nie potrafi.
26.03.2023 14:31
@Sopariev to żeby nie poszło na jego konto to co miał zrobić klub ? Trzymać do końca kontraktu ? Tak to nie działa. Jaka decyzja nie zasłużyłaby na krytykę ?
26.03.2023 14:23
Czas przyznał racje Hasanowi, a wyjaśnił tych co krytykowali jego ściągnięcie i kwestionowali umiejętności.
26.03.2023 13:53
Wahania wyników szczególnie w BL to duży problem i teraz oby Tuchel to ogarnął.
26.03.2023 12:35
Odważny ruch i wzięcie na klatę podjętej decyzji przez klub.
26.03.2023 12:31
Jakby klub/zawodnik teraz wycofał się to tak średnio by to wyglądało.
26.03.2023 12:23
Brak grania w eliminacjach później skazuje gospodarzy na grania takich bezsensownych spotkań towarzyskich.
26.03.2023 11:53
Topowy trener, topowy klub to i pensja topowa.
26.03.2023 11:49
Wyrobił sobie w Bayernie jeszcze bardziej nazwisko i napewno szybko trafi do dużego klubu.
No Mane to póki co duże rozczarowanie i tylko ważne gole w końcówce sezonu w CL czy PN/BL mogą to trochę przykryć.
01.04.2023 20:17
Ajj Musiala :/
01.04.2023 20:12
Gnabry melduje się na boisku :/
01.04.2023 20:00
Ale szkoda, że spalony
01.04.2023 19:47
@hoven 8v8 na bank przyjmie się ;)
01.04.2023 19:43
Coman!!!!
01.04.2023 19:39
Wchodzi Hummels czyli jeszcze kilka strzelimy
01.04.2023 19:13
3:0 !!!!! To jest BAYERN!!
01.04.2023 18:53
Flicka i jego przyciasnych spodenek to i tak nic nie przebije.
01.04.2023 18:23
Oby dzisiaj był taki kolejny, który zapisze się w historii.
01.04.2023 18:13
Wypożyczenie do United to był strzał w 10, bo dzięki temu sprzedamy go za dobre pieniądze.
01.04.2023 18:11
Mnie brak Cancelo absolutnie nie dziwi.
01.04.2023 18:09
@hoven bedzie jak nic, nie przystoi mieć ambicji :D
01.04.2023 17:37
Pierwszy mecz Tuchela więc chyba wszystko jest możliwe.
01.04.2023 17:35
Oczywiście, że Liverpool to nie lelki, ale są w lelkowatej formie i grają lelkowaty sezon.
01.04.2023 15:53
Terzic dobrze poukładał bvb i napewno dobrze ustawi zespół przeciwko nam, ale nasza jakość i sytuacja w tabeli stawia nas w roli zdecydowanego faworyta.
01.04.2023 09:41
Też żółty tytan to trochę taki oszukany, papierowy ;)
01.04.2023 09:39
Od tego czasu upokorzona jest już tylko bvb i dzisiaj będzie kolejny raz.
01.04.2023 09:31
Dzisiaj będzie kolejny pokaz dziennikarskiej stronniczości w wykonaniu komentatorów. Po końcowym gwizdku w studiu będzie żałoba po naszym zwycięstwie.
01.04.2023 09:28
Skład optymalny i mam nadzieję, że tak wyjdziemy.
01.04.2023 09:24
Jeśli trenerzy są zwalniani przez szefostwo to ciężko o super pozytywne relacje.
01.04.2023 09:22
Ciekawe jaki pomysł na Stanisica będzie miał Tuchel, ale fajnie jakby dalej go pociągnął.
01.04.2023 09:19
Obie ekipy będą miały dostępną zdecydowaną większość zawodników i nikt nie będzie mógł zwalić winy na braki kadrowe.
01.04.2023 09:15
Najpierw niech wygra rywalizację ze Stanisicem
31.03.2023 23:15
Bayern jest zawsze faworytem. No może poza spotkaniami z Gladbach.
31.03.2023 22:20
@Jurgen1982 Koeln jest na tyle małe, że takie kary dostanie. Taka 8arcelona czy $ity za wszystkie finansowe przekręty, nieprawidłowości przy transferach czy korupcja w przypadku tych pierwszych są bezkarni i co najwyżej dostaną śmieszną karę finansową. Są równi i równiejsi.
A co do jutrzejszego spotkania to jakiś mam uczucie spokoju, że o zwycięstwo nie trzeba martwić się. Wracamy na pozycje lidera i zostajemy już tam do końca sezonu.
31.03.2023 20:31
Dawno nie został zwolniony trener z tak dobrymi wynikami grający o wszystkie trofea - to fakt, że sytuacja normalna to nie była.
31.03.2023 20:22
@Yakub93 na ilość zdobywanych goli też nie możemy narzekać…
31.03.2023 19:21
Jeśli Bayern będzie go chciał to do nas trafi.
31.03.2023 12:30
No tak zamiast doceniać zawsze można mieć pretensje np. do takiego Duplantisa, że wygrywa :D
31.03.2023 12:29
Flick poległ, Nagelsmann poległ, oby do 3 razy sztuka.
31.03.2023 12:10
Szkoda, że Real nie gra w BL wtedy mielibyśmy szanse na to tłuczenie.
31.03.2023 10:33
Też brakuje mi Upa, a i Sane wątpię żeby został już "odbudowany".
31.03.2023 09:54
Jednak ? Przecież ani przez chwile nie była brana pod uwagę opcja nie pozyskiwania nowego napastnika.
31.03.2023 09:50
Jeśli chce dołączyć do Tuchela to było to do przewidzenia.
31.03.2023 09:49
Jest zbyt duży sprzeciw klubów, federacji i kibiców żeby ten potworek SL powstał.
31.03.2023 09:47
Od lat w BL u naszych przeciwników obowiązuje zasada bij mistrza i tak będzie zawsze.
31.03.2023 09:41
No i to są kapitalne wiadomości!
30.03.2023 20:39
Szkoda, bo liczyłem, że od początku pokaże się przed Tuchelem. Niech wraca jak najszybciej.
30.03.2023 20:37
Zwycięzca tego dwumeczu sięgnie po tytuł i będzie to Bayern :)
30.03.2023 18:07
Nie rozmawiał, ale lista życzeń jest już wymyślana :D
30.03.2023 15:05
Nie zdziwię się jak nagroda powędruje do Bueltera, który wyciągnął Schalke z dna tabeli.
30.03.2023 13:53
To Tuchel biega z drużyną czy ktoś inny, bo nie widać dokładnie ?
30.03.2023 12:57
Ciekawe czy od Fritza też oczekuje się empatii...
30.03.2023 11:45
Zawodnicy sami go zwolni, a teraz udają greka i pieją z zachwytu jak wielkim jest trenerem Nagelsmann.
30.03.2023 10:31
Wydaje się, że to powinien być właściwy wybór na to stanowisko.
30.03.2023 09:45
A Basler jak zawsze byle tylko na siłę chociaż trochę kontrowersyjnie. Te mity o tym jak to Mueller samodzielnie zwalnia trenerów są żenująco śmieszne.
30.03.2023 08:30
@Jurgen1982 te informacja to była zwyczajna patodziennikarska manipulacja. Mają remont w domu, który teraz nie nadaje się do mieszkania i stąd ta chwilowa wyprowadzka.
29.03.2023 17:19
@Reeken89 problem w tym, że zawodnicy właśnie zachowują się jakby byli w przedszkolu.
29.03.2023 13:04
Oby z lepszym skutkiem od Nagelsmanna, które po Flicku też miał taką misje, ale starczyło tylko na 1 rundę.
29.03.2023 12:58
Cieszy kolejny dobry występ Stanisica. Ciekawe jaką pozycje wywalczy u Tuchela.
29.03.2023 11:53
Jeśli sam Goretzka jest dobrej myśli to chyba rzeczywiście nie ma powodów do większych obaw.
29.03.2023 11:52
No tak, to jest właśnie to zastępstwo Lewandowskiego na jakie wszyscy czekają :D
29.03.2023 11:44
W reprezentacji Niemiec od dłuższego czasu widać niestety tendencje spadkową i jakoś nie jestem optymistycznie nastawiony do jej zmiany w najbliższym czasie.
29.03.2023 11:28
Cały czas mnie dziwi, że nie dostaje on szans nawet sporadycznych treningów z pierwszym zespołem żeby pokaz się na ich tle, ale może Tuchel coś w nim zobaczy.
29.03.2023 11:20
Czy bedzie wyznaczona nowa osoba do funkcji koordynatora do spraw wypożyczonych zawodników ?
29.03.2023 11:17
@Reeken89 jak będzie za twardy to zawodnicy zawsze mogą obrócić się przeciwko Tuchelowi :)
29.03.2023 11:15
Oby jego zejście było tylko zapobiegawcze, bo przed nami bardzo ważne spotkania i bedzie nam potrzebny.
29.03.2023 07:56
@hoven aa, a to nie ;)
28.03.2023 20:58
Orły Flicka już 0:2 po 10 minutach
28.03.2023 20:57
A u Tuchela rezerwowi, którzy będą niezadowoleni to będą oddawać życie za trenera czy będą zakładać obóz antyTuchelowy ?
@hoven włożył do gabloty tytuł mistrza Niemiec i Superpuchar.
28.03.2023 20:47
Sporo tych zawodników przeciwko Nagelsmannowi jak na niby nie stracenie szatni.
28.03.2023 18:42
Nowy trener to i dziennikarze mają nowe pole do popisu w wymyślaniu kolejnych nazwisk w łączeniu ich z Bayernem.
28.03.2023 18:40
Czyli bez zmian, ale zobaczymy czy do spotkań ligowych wróci motywacja i zaangażowanie, których ostatni brakowało.
28.03.2023 18:38
Jeśli taka marka jak Bayern zgłasza się to decyzja podejmowana jest błyskawicznie.
28.03.2023 13:11
To czy sobie poradzi będzie zależało od tego czy zawodnikom przypasuje.
28.03.2023 13:05
Najważniejsze żeby był gotowy na $ity, ale jeśli bedzie już mogli grać z bvb to będzie świetnie.
28.03.2023 12:43
Super informacje, bo wzrastają szanse na jego występ z bvb.
28.03.2023 11:19
Imponująca ta bomba w wykonaniu Pavarda.
28.03.2023 10:08
@hoven też mogę zadać Ci kilka pytań zamkniętych tak skonstruowanych żeby uzyskać oczekiwane odpowiedzi :)
Czy zgodzisz się, że nikt nie zwolnił Flicka (bez subiektywnej oceny kto kogo do czego rzekomo zmusił) tylko sam zrezygnował ?
Czy zgodzisz się, że tak niekorzystnie postawiony przez Flicka Bayern podjął najlepszą możliwą na tamten moment decyzje o ściągnięciu i zakontraktowaniu Nagelsmanna ?
Czy zgodzisz się, że zachowanie Flicka było niekorzystne dla Bayernu, wpłynęło i dało agentom Nagelsmanna mnóstwo narzędzi do wynegocjowania tak korzystnej dla siebie oferty ?
Czy zgodzisz się, że Bayern przeszedł suchą stopą okres covidowy i kryzys czego Flick nie mógł zrozumieć i zaakceptować zaciskając pasa przez jedno okienko ?
Czy zgadzasz się, że budowanie kadry z silną ławką to nie jest proces krótkotrwały ? Czyli jeśli aktualnie mamy silny i szeroki skład to jest to efekt systematycznego wzmacniania kadry ?
I co nam z tego wyjdzie ? :)
28.03.2023 08:14
W piłkarskiej szatni to teraz jest gorzej jak w przedszkolu. Obrażanie się, humory, tracenie zaufania, dąsy, skarżenia, itp.
27.03.2023 21:46
@elber09 poszedł news, że partnerka Sane ma dosyć mieszkania w Monachium, zabrała dzieci, przeprowadziła się do Anglii i nie ma zamiaru wrócić. A prawda okazała się taka, że w domu Sane jest po prostu remont i nie nadaje się do mieszkania i dlatego wyjechała i wróci jak tylko skończy się remont.
27.03.2023 21:43
@Mathias piłkarze też nie są tacy jak kiedyś
27.03.2023 20:39
@Reeken89 bo nie ma żadnego pośpiechu. Bayern jest z zawodnikiem dogadany, wiadomo kiedy przyjdzie więc nikt nie ma ciśnienia.
27.03.2023 20:34
Chyba co miesiąc De Ligt jest nominowany - świetnie odnalazł się u nas.
27.03.2023 20:32
Prawdopodobieństwo tego transferu pewnie gdzieś w okolicach 0%. Co do samego zawodnika to mi akurat taka postawa i charakter odpowiada i nie miałbym nic przeciwko jakby miał tutaj trafić.
27.03.2023 20:29
@Ivan7 bez przesady, jakoś Tuchel nie zastanawiał się nawet 5 minut . Po pierwsze Bayern to taka marka, że każdy trener marzy by go poprowadzić i to nie zmieni się. Lewy też przewidywał, że żaden piłkarz nie bedzie chciał przyjść do Bayernu - został bardzo szybko wyjaśniony jak Bayern ogłaszał kolejne duże transfery i nazwiska. A po drugie to z klubów z topu poza Liverpoolem i $ity (bez sukcesu w europejskich pucharach - u nas nie do zaakceptowania) to Bayern zmienia trenerów tak samo jak cała reszta czołówki.
27.03.2023 15:55
Szczerze to ja nie wierzę, że Kane gdziekolwiek odejdzie.
27.03.2023 15:28
@Reeken89 pewnie, że przydałoby się, ale w takim klubie z takimi aspiracjami o to bardzo trudno. Po Pepie od 2016 mieliśmy 4 trenerów (nie liczę Juppa, który tylko dograł sezon bez umowy) i nie wyglądamy na tle innych jakoś mniej stabilnie (poza $ity i Liverpoolu). Real 4 trenerów miał w tym czasie, p$g 4, Chelsea 5, United 5, Juve 4, 8arca 4
27.03.2023 14:48
@Reeken89 trzeba bedzie obserwować kto przeprowadza się do Monachium i stoi w kolejce na miejsce trenera Bayernu ;)
27.03.2023 14:28
Sposób i styl zakończenia współpracy z Nagelsmannem jest dla mnie również ogromnym rozczarowaniem bez względu na słuszność rozstania.
27.03.2023 14:03
Dla bvb byłaby to duża strata, ale pewnie do meczu z Bayernem bedzie już gotowy.
27.03.2023 13:55
Coś takiego jak tajemnica to już nie istnieje i trochę to słabe obojętnie kto nie potrafi trzymać jeżyka za zębami.
27.03.2023 13:51
Teraz będziemy dowiadywać się różnych rewelacji, które pewnie będą miały niewiele wspólnego z prawda. Wczorajszy przykład newsa o Sane i jego rodzinie był idealnym przykładem manipulacji jakiej dopuszczają się media.
27.03.2023 13:47
Myślę, że z jego pozyskaniem nie bedzie większego problemu.
27.03.2023 13:05
@dickinosn85 Tuchel najpierw go ściągnął do Mainz, a później do p$g więc raczej może być spokojny.
26.03.2023 18:29
W meczu z Anglikami Southgate go zrobił zmieniając po 10 minutach
26.03.2023 16:38
Jak w domu nieciekawie to potem po Sane to widać.
26.03.2023 16:05
@hoven tak zgodzę się, było to bardzo ryzykowne. Nie mamy też informacji jak dokładnie była ta umowa skonstruowana i jakie były zabezpieczenia dla klubu.
26.03.2023 14:48
@hoven no nie pykło, nie wypalił i teraz jak znamy koniec tej historii to nie byl dobry deal.
26.03.2023 14:40
@hoven takie są aktualnie zarobki trenerów w topowych klubach. Pewnie, że dużo, ale jakby wygrał CL to wtedy nikt by tego tematu nie podnosił ani nie krytykował, ale znając końcowy rezultat to łatwo tak oceniać. Nigdzie nam tych pieniędzy nie zabraknie. Stać nas na kolejnego jeszcze droższego trenera, a i na transfery nam starcza.
Edytowano : 2023-03-26 14:34:48
@Hourdeau sam wypisujesz same absurdy i idiotyzmy i do tego wyszedłeś z nory i obrażasz wszystkich innych, którzy mają inne zdanie. Nie będą zniżał się do tak niskiego poziomu żeby dyskutować z kimś kto tego nie potrafi.
26.03.2023 14:31
@Sopariev to żeby nie poszło na jego konto to co miał zrobić klub ? Trzymać do końca kontraktu ? Tak to nie działa. Jaka decyzja nie zasłużyłaby na krytykę ?
26.03.2023 14:23
Czas przyznał racje Hasanowi, a wyjaśnił tych co krytykowali jego ściągnięcie i kwestionowali umiejętności.
26.03.2023 13:53
Wahania wyników szczególnie w BL to duży problem i teraz oby Tuchel to ogarnął.
26.03.2023 12:35
Odważny ruch i wzięcie na klatę podjętej decyzji przez klub.
26.03.2023 12:31
Jakby klub/zawodnik teraz wycofał się to tak średnio by to wyglądało.
26.03.2023 12:23
Brak grania w eliminacjach później skazuje gospodarzy na grania takich bezsensownych spotkań towarzyskich.
26.03.2023 11:53
Topowy trener, topowy klub to i pensja topowa.
26.03.2023 11:49
Wyrobił sobie w Bayernie jeszcze bardziej nazwisko i napewno szybko trafi do dużego klubu.
26.03.2023 11:42
No to tytuł jest teraz w rękach Bayernu.
26.03.2023 11:34