@hoven przejrzyj komentarze to powinieneś rozwiązać tą zagadkę :)
06.04.2023 23:37
@hoven a ja nie za bardzo wiem o co chodzi w tej odpowiedzi. Czy ja coś wspomniałem o Hasanie albo go za coś pochwaliłem ?
06.04.2023 23:17
@Mario3 i tak bronił się, był w grze o wszystkie trofea. Zespół strzelał nawet więcej goli jak z Lewym.
@siudrak0 ja w takim scenariusz napewno będę to wypominał i będę liczył, że spadnie za to jakaś głowa z góry.
06.04.2023 23:14
A może ktoś wskazać skauting topowego klubu, który co okienko za drobne sprowadza nastolatków, którzy z miejsca robią furorę i za chwile są warci po 100 mln ?
06.04.2023 23:10
@Piter1985 co jest w tych warunkach to nie dowiemy się, ale Bayern pewnie odpowiednio zabezpieczył się.
06.04.2023 20:29
Sprzedać i zapomnieć. Ewentualnie klauzula odkupu czy % od kolejnego transferu.
06.04.2023 19:38
Fajnie jakby udało się go wprowadzić bez wypożyczania jak Musiale czy Daviesa.
06.04.2023 19:32
No we wtorek zapewnili nam ten sukces sportowy, obowiązek spełniony.
06.04.2023 19:29
@Ivan7 a co w tym dziwnego ? Dziennikarze codziennie wymyślają newsy, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
Edytowano : 2023-04-06 19:24:17
Zawsze można ograniczyć się tylko do oficjalnych komunikatów i ogłoszeń.
06.04.2023 19:15
Füllkrug to powinien być gdzieś tak planem F/G
06.04.2023 13:11
Ciężko nie zgodzić się z Baslerem, bo od lat o tym chodzą już kpiny. Robią w zbroje jeszcze przed rozpoczęciem spotkania.
06.04.2023 12:35
A kto nie słyszał o Freiburgu ? :D
06.04.2023 12:01
Rozumiem, że chodzi o tą mentalności z rozgrywek CL.
06.04.2023 11:59
Zachowanie słabe, ale trzeba to zrzucić na młody wiek i wielkie emocje związane z odpadnięciem i to jeszcze w jakimś stopniu przez błąd samego Musiali. Nie robiłbym z tego wielkiej afery.
06.04.2023 11:57
Będę teraz trzymał kciuki za Freiburg żeby zdobyli Pokal, bo fajnie jakby Streich jakiś tytuł zdobył żeby ukoronować swoją przygodę.
06.04.2023 10:18
Wchodzi w ogromne buty pozostawione przez Dreesena i oby się w nich odnalazł, bo to mega ważne żeby Bayern był nadal tak zdrowo i wzorowo prowadzony.
06.04.2023 09:19
Tylko żadnych tanich opcji czy półśrodków. Trzeba sypnąć talarami i mieć jakość, a nie żeby jakoś to było.
06.04.2023 09:14
@WayeThe może dlatego, że grał w Bayernie czyli klubie dużo lepszym w swoich najlepszych latach, a teraz na emeryturę przeszedł do ciepłej Hiszpanii. Żadne zderzenie z lepszymi obrońcami tylko z peselem.
05.04.2023 23:20
No to chociaż tyle dobrego, że Pokalu nie zgarną żółtki :D. Oklep 8arcy też jakoś pociesza ;)
05.04.2023 22:51
@BaltazarGabka samo odejście Thiago nie, ale brak ściągnięcia zawodnika o takim profilu już tak.
05.04.2023 22:30
Nie tylko on jest zaskoczony i zdziwiony. Dodatkowo Lewy chyba ostatecznie wyjaśnia brednie przez niektórych forsowanych jakby to Nagelsmann wypchnął go z Bayernu.
05.04.2023 21:42
@hoven tak, przepłaca w wielu przypadkach. Niestety jest też to spowodowane tym, że jakoś tych zawodników trzeba utrzymać i sprowadzić do mniej atrakcyjnie BL, a to można zrobić tylko pieniędzmi i nie ma tutaj chyba nikt wątpliwości.
05.04.2023 20:34
Piłkarze obcokrajowcy w serie a odprowadzają do urzędu skarbowego zaledwie 100 tysięcy euro od całego przychodu, dzięki czemu są zwolnieni z płacenia podatków w kraju swojego pochodzenia, a włoski fiskus nie wnika w źródło ani wysokość jego dochodów. W Niemczech jest to 45% podatek dochodowy. Więc to porównywanie jest dosyć śmieszne.
05.04.2023 20:02
A ktoś na poważnie spodziewał się czegoś innego ?
05.04.2023 16:47
@misza to dopasuje się w zależności od potrzeby chwili ;)
Edytowano : 2023-04-05 15:17:53
raz dobrze, a raz źle...
05.04.2023 15:17
@Skobry bez przesady w tym wieku wahania formy to zupełnie normalna sprawa, to jest wciąż nastolatek. Na MŚ to Niemcy Flicka nie pograli za długo, Golden Boy pewnie spłynął po nim jak po kaczce. Na pewno lepiej wyjść z grupy w CL niż zdobyć ten "tytuł".
05.04.2023 14:41
Po Pepie od 2016 mieliśmy 4 trenerów (nie liczę Juppa, który tylko dograł sezon bez umowy) i nie wyglądamy na tle innych jakoś mniej stabilnie (poza $ity i Liverpoolem). Real 4 trenerów miał w tym czasie, p$g 4, Chelsea 5, United 5, Juve 4, 8arca 4
05.04.2023 14:12
Było wypominanie dawania wolnego przez Nagelsmanna, a Tuchel w nagrodę po odpadnięciu z PN daje dzień wolny ? :D
05.04.2023 12:49
@Arcatera80 tutaj się zgadzamy, bo po kilku treningach ocenianie Tuchela jest groteskowe.
05.04.2023 11:16
A mnie dziwi zdziwienie, że kilka dni po zwolnieniu Nagelsmanna dalej się o nim mówi. Jest to naturalne tym bardziej, że to ekipa pod jego skrzydłami na początku kwietnia była w grze o wszystkie trofea, w tym zaliczając same wygrane w CL. Po każdym potknięciu (oby ich nie było) będzie gdybanie jak to byłoby z Nagelsmannem.
05.04.2023 11:08
Nie wiem kto o zdrowych zmysłach może mieć jakiekolwiek pretensje do Musiali.
05.04.2023 10:46
@Pir5 tak wietrzenie, normalne. Nikt nie mówi o krótkiej ławce tylko o wietrzeniu szatni z zawodników, którzy nie chcą na boisku serca i zdrowia na boisku zostawiać. W ich miejsce sprowadzić zawodnikom, którym bedzie chciało się.
05.04.2023 10:12
To jest ogromne rozczarowanie, ale może Tuchelowi taki gong i wstrząs na dzień dobry jest potrzebny żeby wyciągnąć odpowiednie wnioski przed najbliższymi najważniejszymi meczami, które zadecydują jaki to będzie sezon. Wczoraj klub był pierwszy raz liczony po tym dziwacznym zwolnieniu Nagelsmanna, ale jeszcze ten sezon może być uratowany. W innym przypadku decyzja o zmianie trenera w żaden sposób nie obroni się i ktoś będzie musiał za to stracić głowę.
05.04.2023 09:51
Poza Hasanem, który moim zdaniem powinien polecieć musi dojść do solidnego wietrzenia szatni, bo tam jest największy problem.
05.04.2023 09:44
Winni tej porażki nie są piłkarze ? Właśnie, że są i to w głównej i jedynej mierze.
Edytowano : 2023-04-05 09:39:39
Skład jest topowy i te brednie o rybie psującej się od głowy są śmiechu warte. Zawodnicy teraz poza zwalnianiem trenerów mają jeszcze zwalniać zarząd ? To ciekawe rozwiązanie, naiwne do granic możliwości.
05.04.2023 09:34
Tego brakuje zawodnikom, którym nie chce się. A bez waleczności nie ma co liczyć na sukces. Tutaj nie Nagelsmann był problemem i nie wiem czy Tuchel jest w tej kwestii coś zmienić. Nasza dominacja w lidze od lat teraz nam wychodzi bokiem i bardzo potrzebne jest wietrzenie szatni, a nie kolejna zmiana trenera czy Kahna.
05.04.2023 09:05
Jak zgarną dubel w postaci BL i CL to bedzie można przeboleć brak PN ;)
05.04.2023 08:35
Oceny w pełni oddające ten fatalny występ. Mane - brak ? W sumie to dobra ocena, bo na boisku było go brak.
05.04.2023 08:31
Zawodnicy Bayernu sami mogli zapracować na swoje szczęście, ale znowu im nie chciało się.
05.04.2023 08:29
Tytuł dla FCB Frauen może być jednym z tym roku dla Bayernu przez ten dziwaczny ruch ze zwolnieniem Nagelsmanna.
05.04.2023 08:27
Alvarez ma 23 lata! Tel 17. Mhmmm
05.04.2023 08:23
@misza bo to są opinie uzależnione od tego jak wieje wiatr. Po zwycięstwie nad bvb Tuchel noszony na rękach, a po kolejnym meczu pociski w stronę klubu. No to wtf ? Dobrze, że Nagelsmann zwolniony czy nie ? Dobrze, że Tuchel zatrudniony ? Odpowiedzi będziemy dopasowywać w zależności od wyników.
05.04.2023 08:15
@Beckenbauer90 czyli bez zmian, bo Nagelsmann też był uwielbiany po sukcesach.
04.04.2023 23:05
@Murphy123 mam podobne przekonanie, że jakby dzisiaj był Nagelsmann to właśnie cieszylibyśmy się z awansu. Zarząd podjął ogromne ryzyko, które dzisiaj po raz pierwszy odbija się czkawką.
04.04.2023 22:58
Beznadziejny mecz w naszym wykonaniu. Wstyd, żenada i kompromitacja. Zero pomysłu, nietrafione zmiany, a i zawodnicy znowu zaangażowanie na pół gwizdka.
Nagelsmann nas tutaj wprowadził, a Tuchel w jednym spotkaniu pozbawił pucharu. Słabo.
04.04.2023 22:50
Trzeba odsunąć Tuchela od prowadzenia pierwszej drużyny i przywrócić Nagelsmanna
04.04.2023 22:39
A jednak nie będzie dogrywki ;)
04.04.2023 22:38
No to dogryweczka, a później karne.
04.04.2023 22:36
To co, Tuchel out ? :D
04.04.2023 22:13
Czas na zmiany żeby nie grać dodatkowych 30 minut…
04.04.2023 22:01
Też bym wolał żeby więcej grał, ale jak będzie miał nie grać to dla dobra Bayernu jak i samego zawodnika wypożyczenie może być najlepszą opcją. Jeśli ściągniemy w lato nowego topowego napastnika to Tel będzie 3 napastnikiem po Motingu. Więc może przyszły sezon wypożyczenie, a później wraca na miejsce Motinga, który odchodzi.
04.04.2023 21:19
Strzał życia
04.04.2023 21:13
Teraz już powinno być z górki. Brawo Upa!
04.04.2023 21:10
Bez różnicy, bo zwycięstwa i tak nie będzie.
04.04.2023 19:49
A więc jednak mamy Cancelo od początku. Zobaczymy jak będzie reakcja, oby ogień.
04.04.2023 19:48
No WhoScored.com po bandzie - Cancelo, Gravenberch , Gnabry, Mane ? I jeszcze Musiala, który nie jest gotowy na grę od początku.
04.04.2023 15:11
Zawodnicy swoimi wynikami (oczywiście w BL) sami utrudniają trenerom stosowanie rotacji, bo co mecz trzeba reagować na wpadkę z poprzedniego.
04.04.2023 13:00
W dwumeczu z $ity gdzie będzie miał dodatkową motywacje będzie mógł odpokutować poprzednie przeciętne spotkania.
04.04.2023 12:52
Oby te słowa tym razem przełożyły się na występy na boisku, bo takie deklaracje to były przez zawodników wypowiadane już w tym sezonie kilkukrotnie.
04.04.2023 10:25
Coś czuję, że Bayern przebił ten balonik i teraz bvb bardziej będzie musiała oglądać się za siebie.
04.04.2023 10:22
Na pewno zbiera bardzo cenne doświadczenie, ale powrót do Bayernu nie ma sensu i powinien zostać jeszcze na jeden sezon na tym wypożyczeniu.
04.04.2023 10:13
On ma kontrakt do końca tego sezonu ? Jeśli tak to Bayern musi mu koniecznie pomachać jakąś marchewką żeby podpisał nową umowę, bo szkoda żeby taki zawodnik uciekł nam i to w dodatku za darmo.
04.04.2023 10:12
Gdyby mecz był na stadionie Freiburga to jeszcze można by mieć jakieś "obawy", a tak to spodziewam się łatwej przeprawy w naszym wykonaniu. Chociaż dzisiaj z racji na tylko jeden mecz i tak postawią się bardziej niż za kilka dni w lidze.
04.04.2023 09:30
Moting będzie potrzebny na $ity więc klub musi wykazać się zdrowym rozsądkiem w tej sytuacji.
04.04.2023 09:23
@mariuszwr80 ale jak przeczytasz ten artykuł to jasnym jest, że nic takiego nie będzie miało miejsca. Julek najpóźniej pod koniec sezonu będzie miał nowy klub i nikt o zdrowych zmysłach nie przewiduje 3 letniego urlopu. Odszkodowania żadnego też nie będzie, no chyba, że dla Bayernu od klubu, który będzie musiał go wykupić od nas ;)
04.04.2023 07:34
@hoven no to te populistyczne bajeczki o 70 mln można ostatecznie wsadzić sobie
03.04.2023 19:48
Lata lecą, a Mueller nadal gnębi bvb.
03.04.2023 13:42
Nagelsmann jest w bardzo komfortowej sytuacji, bo wyleciał mając dobre wyniki i będzie teraz łakomym kąskiem. Może też spokojnie poczekać jak rozwinie się sytuacja w Realu i Liverpoolu.
03.04.2023 13:02
Jeśli będzie ciągle nadąsany i frustrowany zamiast pokazać pozytywną reakcje i sportową złość to rzeczywiście te szanse nie będą rosły.
03.04.2023 12:47
Choupo będzie potrzebny na mecze z $ity więc niech w najbliższych dniach dochodzi do siebie, bo z tymi plecami cały czas jest coś nie tak.
03.04.2023 12:43
Mane czy Gnabry na pewno nie dali żadnych argumentów żeby postawić na nich od początku, a Musiala niech spokojnie zwiększa liczbę minut po kontuzji.
03.04.2023 11:25
Szczególnie De Ligt i Mueller rozegrali świetne zawody, ale oczywiście wszyscy nasi wyróżnieni zawodnicy na to zasłużyli.
03.04.2023 11:08
Akurat do obrońców, a w szczególności do De Ligta większych zastrzeżeń mieć nie można.
03.04.2023 10:42
Ładny festiwal strzelecki i kolejny bardzo dobry mecz Ranosa.
03.04.2023 10:25
Can akurat pokazał się z dobrej strony, ale reszta kolegów szybko narobiła w zbroje.
03.04.2023 10:21
@admin bramka samobójcza Kobela jest przypisana jako bramka zza pola karnego ? :)
03.04.2023 08:38
@hoven a o jakim wielkim klubie mówimy ? O Juve gdzie każdy źle od lat wyglada ? Oni już od jakiegoś czasu nie są wielkim klubem tylko wielkim bałaganem.
02.04.2023 18:36
Oczywiście to nic nie znaczący gest, ale mimo wszystko ładnie ze strony Pavarda.
02.04.2023 18:08
Pracuje takim zachowaniem nad brakiem wykupienia przez Bayern. Rozumiem sportowe ambicje, ale tutaj chodzi o coś więcej.
02.04.2023 16:55
@hoven amatorka level hard
02.04.2023 16:43
Dobrze, że zaczął od wygranej, bo tak to w mediach byłoby gorąco mimo debiutu. Teraz jest trochę czasu do najważniejszego dwumeczu sezonu (do tej pory) żeby Tuchel mógł już coś z zespołem wypracować.
02.04.2023 12:53
Też wydaje mi się, że wczoraj Goretzka wyglądał nawet lepiej od Kimmicha. A Mane czy Gnabry to najwyżej 5
02.04.2023 12:50
Dalej nie rozumiem tego przepisu żeby ten gol był przypisany Kobelowi, który nawet chyba piłki nie dotknął.
02.04.2023 12:46
Kompromitacja i żenada w naszym wykonaniu i wstyd jakich mało! Obojętnie jaka była prawda to Bayern wizerunkowo dużo traci na tych przepychankach. Słabe i niegodne Bayernu są takie sytuacje.
02.04.2023 12:45
Oby jeszcze nie raz pozamykał japy niektórym ;)
02.04.2023 12:42
Dziwne jakby nie chciał grać w jednym z największych klubów na świecie. Zobaczymy kogo wybierze Bayern, bo pewnie coraz więcej graczy będzie łasiło się do nas.
02.04.2023 12:41
Dobrze, że Mueller tak dyplomatycznie, bo tak jak mówi - nie mają na to wpływu. Oczywiście poza graniem na zwolnienie trenera…
02.04.2023 11:55
Freiburg walczy o puchary i napewno będzie mega niewygodnym rywalem.
02.04.2023 11:51
Ja byłem i jestem optymistycznie nastawiony przed dwumeczem z $ity. Do tych 2 spotkań Tuchel i drużyna mają jeszcze trochę czasu żeby poznać się i znaleźć optymalne rozwiązanie i plan. Znając nasz zespół to wiadomo, że na CL będzie inna gra, a w szczególności zaangażowanie i motywacja.
02.04.2023 00:11
Ciężko spodziewać się nie wiadomo jakiej zmiany po kilku treningach. To był mecz dokładnie taki jakie graliśmy za Nagelsmanna. Drużyna nie była i nie jest w ruinie i trzeba poprawić tylko niewielkie detale. Czy Tuchel zdąży to zrobić już w tym sezonie ? Czasu jest mało, ale oby wystarczyło.
01.04.2023 21:44
Zasłużyli na zdecydowanie wyższą porażkę.
01.04.2023 20:58
Za Jego czasów bvb jeszcze potrafiła postawić się Bayernowi i te spotkania miały znaczenie, bo teraz to klepiemy ich regularnie jak Bochum czy inne Wolfsburgi.
01.04.2023 20:55
Mueller MVP
01.04.2023 20:50
Zadecyduje dyspozycja obu zespołów w dwóch dniach i awansuje ta ekipa, która popełni mniej błędów.
01.04.2023 20:48
Cieszy wynik i powrót na fotel lidera, ale widać, że Tuchel ma nad czym pracować żeby pozbyć się złych nawyków odpuszczania i tracenia koncentracji. Końcówka to było granie jak co jakiś czas w spotkaniach BL za Nagelsmanna.
Edytowano : 2023-04-01 20:35:51
Mane wygląda FATALNIE i chyba z meczu na mecz coraz gorzej.
01.04.2023 20:35
Końcówka w stylu Nagelsmanna
01.04.2023 20:19
No Mane to póki co duże rozczarowanie i tylko ważne gole w końcówce sezonu w CL czy PN/BL mogą to trochę przykryć.
@hoven przejrzyj komentarze to powinieneś rozwiązać tą zagadkę :)
06.04.2023 23:37
@hoven a ja nie za bardzo wiem o co chodzi w tej odpowiedzi. Czy ja coś wspomniałem o Hasanie albo go za coś pochwaliłem ?
06.04.2023 23:17
@Mario3 i tak bronił się, był w grze o wszystkie trofea. Zespół strzelał nawet więcej goli jak z Lewym.
@siudrak0 ja w takim scenariusz napewno będę to wypominał i będę liczył, że spadnie za to jakaś głowa z góry.
06.04.2023 23:14
A może ktoś wskazać skauting topowego klubu, który co okienko za drobne sprowadza nastolatków, którzy z miejsca robią furorę i za chwile są warci po 100 mln ?
06.04.2023 23:10
@Piter1985 co jest w tych warunkach to nie dowiemy się, ale Bayern pewnie odpowiednio zabezpieczył się.
06.04.2023 20:29
Sprzedać i zapomnieć. Ewentualnie klauzula odkupu czy % od kolejnego transferu.
06.04.2023 19:38
Fajnie jakby udało się go wprowadzić bez wypożyczania jak Musiale czy Daviesa.
06.04.2023 19:32
No we wtorek zapewnili nam ten sukces sportowy, obowiązek spełniony.
06.04.2023 19:29
@Ivan7 a co w tym dziwnego ? Dziennikarze codziennie wymyślają newsy, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
Edytowano : 2023-04-06 19:24:17
Zawsze można ograniczyć się tylko do oficjalnych komunikatów i ogłoszeń.
06.04.2023 19:15
Füllkrug to powinien być gdzieś tak planem F/G
06.04.2023 13:11
Ciężko nie zgodzić się z Baslerem, bo od lat o tym chodzą już kpiny. Robią w zbroje jeszcze przed rozpoczęciem spotkania.
06.04.2023 12:35
A kto nie słyszał o Freiburgu ? :D
06.04.2023 12:01
Rozumiem, że chodzi o tą mentalności z rozgrywek CL.
06.04.2023 11:59
Zachowanie słabe, ale trzeba to zrzucić na młody wiek i wielkie emocje związane z odpadnięciem i to jeszcze w jakimś stopniu przez błąd samego Musiali. Nie robiłbym z tego wielkiej afery.
06.04.2023 11:57
Będę teraz trzymał kciuki za Freiburg żeby zdobyli Pokal, bo fajnie jakby Streich jakiś tytuł zdobył żeby ukoronować swoją przygodę.
06.04.2023 10:18
Wchodzi w ogromne buty pozostawione przez Dreesena i oby się w nich odnalazł, bo to mega ważne żeby Bayern był nadal tak zdrowo i wzorowo prowadzony.
06.04.2023 09:19
Tylko żadnych tanich opcji czy półśrodków. Trzeba sypnąć talarami i mieć jakość, a nie żeby jakoś to było.
06.04.2023 09:14
@WayeThe może dlatego, że grał w Bayernie czyli klubie dużo lepszym w swoich najlepszych latach, a teraz na emeryturę przeszedł do ciepłej Hiszpanii. Żadne zderzenie z lepszymi obrońcami tylko z peselem.
05.04.2023 23:20
No to chociaż tyle dobrego, że Pokalu nie zgarną żółtki :D. Oklep 8arcy też jakoś pociesza ;)
05.04.2023 22:51
@BaltazarGabka samo odejście Thiago nie, ale brak ściągnięcia zawodnika o takim profilu już tak.
05.04.2023 22:30
Nie tylko on jest zaskoczony i zdziwiony. Dodatkowo Lewy chyba ostatecznie wyjaśnia brednie przez niektórych forsowanych jakby to Nagelsmann wypchnął go z Bayernu.
05.04.2023 21:42
@hoven tak, przepłaca w wielu przypadkach. Niestety jest też to spowodowane tym, że jakoś tych zawodników trzeba utrzymać i sprowadzić do mniej atrakcyjnie BL, a to można zrobić tylko pieniędzmi i nie ma tutaj chyba nikt wątpliwości.
05.04.2023 20:34
Piłkarze obcokrajowcy w serie a odprowadzają do urzędu skarbowego zaledwie 100 tysięcy euro od całego przychodu, dzięki czemu są zwolnieni z płacenia podatków w kraju swojego pochodzenia, a włoski fiskus nie wnika w źródło ani wysokość jego dochodów. W Niemczech jest to 45% podatek dochodowy. Więc to porównywanie jest dosyć śmieszne.
05.04.2023 20:02
A ktoś na poważnie spodziewał się czegoś innego ?
05.04.2023 16:47
@misza to dopasuje się w zależności od potrzeby chwili ;)
Edytowano : 2023-04-05 15:17:53
raz dobrze, a raz źle...
05.04.2023 15:17
@Skobry bez przesady w tym wieku wahania formy to zupełnie normalna sprawa, to jest wciąż nastolatek. Na MŚ to Niemcy Flicka nie pograli za długo, Golden Boy pewnie spłynął po nim jak po kaczce. Na pewno lepiej wyjść z grupy w CL niż zdobyć ten "tytuł".
05.04.2023 14:41
Po Pepie od 2016 mieliśmy 4 trenerów (nie liczę Juppa, który tylko dograł sezon bez umowy) i nie wyglądamy na tle innych jakoś mniej stabilnie (poza $ity i Liverpoolem). Real 4 trenerów miał w tym czasie, p$g 4, Chelsea 5, United 5, Juve 4, 8arca 4
05.04.2023 14:12
Było wypominanie dawania wolnego przez Nagelsmanna, a Tuchel w nagrodę po odpadnięciu z PN daje dzień wolny ? :D
05.04.2023 12:49
@Arcatera80 tutaj się zgadzamy, bo po kilku treningach ocenianie Tuchela jest groteskowe.
05.04.2023 11:16
A mnie dziwi zdziwienie, że kilka dni po zwolnieniu Nagelsmanna dalej się o nim mówi. Jest to naturalne tym bardziej, że to ekipa pod jego skrzydłami na początku kwietnia była w grze o wszystkie trofea, w tym zaliczając same wygrane w CL. Po każdym potknięciu (oby ich nie było) będzie gdybanie jak to byłoby z Nagelsmannem.
05.04.2023 11:08
Nie wiem kto o zdrowych zmysłach może mieć jakiekolwiek pretensje do Musiali.
05.04.2023 10:46
@Pir5 tak wietrzenie, normalne. Nikt nie mówi o krótkiej ławce tylko o wietrzeniu szatni z zawodników, którzy nie chcą na boisku serca i zdrowia na boisku zostawiać. W ich miejsce sprowadzić zawodnikom, którym bedzie chciało się.
05.04.2023 10:12
To jest ogromne rozczarowanie, ale może Tuchelowi taki gong i wstrząs na dzień dobry jest potrzebny żeby wyciągnąć odpowiednie wnioski przed najbliższymi najważniejszymi meczami, które zadecydują jaki to będzie sezon. Wczoraj klub był pierwszy raz liczony po tym dziwacznym zwolnieniu Nagelsmanna, ale jeszcze ten sezon może być uratowany. W innym przypadku decyzja o zmianie trenera w żaden sposób nie obroni się i ktoś będzie musiał za to stracić głowę.
05.04.2023 09:51
Poza Hasanem, który moim zdaniem powinien polecieć musi dojść do solidnego wietrzenia szatni, bo tam jest największy problem.
05.04.2023 09:44
Winni tej porażki nie są piłkarze ? Właśnie, że są i to w głównej i jedynej mierze.
Edytowano : 2023-04-05 09:39:39
Skład jest topowy i te brednie o rybie psującej się od głowy są śmiechu warte. Zawodnicy teraz poza zwalnianiem trenerów mają jeszcze zwalniać zarząd ? To ciekawe rozwiązanie, naiwne do granic możliwości.
05.04.2023 09:34
Tego brakuje zawodnikom, którym nie chce się. A bez waleczności nie ma co liczyć na sukces. Tutaj nie Nagelsmann był problemem i nie wiem czy Tuchel jest w tej kwestii coś zmienić. Nasza dominacja w lidze od lat teraz nam wychodzi bokiem i bardzo potrzebne jest wietrzenie szatni, a nie kolejna zmiana trenera czy Kahna.
05.04.2023 09:05
Jak zgarną dubel w postaci BL i CL to bedzie można przeboleć brak PN ;)
05.04.2023 08:35
Oceny w pełni oddające ten fatalny występ. Mane - brak ? W sumie to dobra ocena, bo na boisku było go brak.
05.04.2023 08:31
Zawodnicy Bayernu sami mogli zapracować na swoje szczęście, ale znowu im nie chciało się.
05.04.2023 08:29
Tytuł dla FCB Frauen może być jednym z tym roku dla Bayernu przez ten dziwaczny ruch ze zwolnieniem Nagelsmanna.
05.04.2023 08:27
Alvarez ma 23 lata! Tel 17. Mhmmm
05.04.2023 08:23
@misza bo to są opinie uzależnione od tego jak wieje wiatr. Po zwycięstwie nad bvb Tuchel noszony na rękach, a po kolejnym meczu pociski w stronę klubu. No to wtf ? Dobrze, że Nagelsmann zwolniony czy nie ? Dobrze, że Tuchel zatrudniony ? Odpowiedzi będziemy dopasowywać w zależności od wyników.
05.04.2023 08:15
@Beckenbauer90 czyli bez zmian, bo Nagelsmann też był uwielbiany po sukcesach.
04.04.2023 23:05
@Murphy123 mam podobne przekonanie, że jakby dzisiaj był Nagelsmann to właśnie cieszylibyśmy się z awansu. Zarząd podjął ogromne ryzyko, które dzisiaj po raz pierwszy odbija się czkawką.
04.04.2023 22:58
Beznadziejny mecz w naszym wykonaniu. Wstyd, żenada i kompromitacja. Zero pomysłu, nietrafione zmiany, a i zawodnicy znowu zaangażowanie na pół gwizdka.
Nagelsmann nas tutaj wprowadził, a Tuchel w jednym spotkaniu pozbawił pucharu. Słabo.
04.04.2023 22:50
Trzeba odsunąć Tuchela od prowadzenia pierwszej drużyny i przywrócić Nagelsmanna
04.04.2023 22:39
A jednak nie będzie dogrywki ;)
04.04.2023 22:38
No to dogryweczka, a później karne.
04.04.2023 22:36
To co, Tuchel out ? :D
04.04.2023 22:13
Czas na zmiany żeby nie grać dodatkowych 30 minut…
04.04.2023 22:01
Też bym wolał żeby więcej grał, ale jak będzie miał nie grać to dla dobra Bayernu jak i samego zawodnika wypożyczenie może być najlepszą opcją. Jeśli ściągniemy w lato nowego topowego napastnika to Tel będzie 3 napastnikiem po Motingu. Więc może przyszły sezon wypożyczenie, a później wraca na miejsce Motinga, który odchodzi.
04.04.2023 21:19
Strzał życia
04.04.2023 21:13
Teraz już powinno być z górki. Brawo Upa!
04.04.2023 21:10
Bez różnicy, bo zwycięstwa i tak nie będzie.
04.04.2023 19:49
A więc jednak mamy Cancelo od początku. Zobaczymy jak będzie reakcja, oby ogień.
04.04.2023 19:48
No WhoScored.com po bandzie - Cancelo, Gravenberch , Gnabry, Mane ? I jeszcze Musiala, który nie jest gotowy na grę od początku.
04.04.2023 15:11
Zawodnicy swoimi wynikami (oczywiście w BL) sami utrudniają trenerom stosowanie rotacji, bo co mecz trzeba reagować na wpadkę z poprzedniego.
04.04.2023 13:00
W dwumeczu z $ity gdzie będzie miał dodatkową motywacje będzie mógł odpokutować poprzednie przeciętne spotkania.
04.04.2023 12:52
Oby te słowa tym razem przełożyły się na występy na boisku, bo takie deklaracje to były przez zawodników wypowiadane już w tym sezonie kilkukrotnie.
04.04.2023 10:25
Coś czuję, że Bayern przebił ten balonik i teraz bvb bardziej będzie musiała oglądać się za siebie.
04.04.2023 10:22
Na pewno zbiera bardzo cenne doświadczenie, ale powrót do Bayernu nie ma sensu i powinien zostać jeszcze na jeden sezon na tym wypożyczeniu.
04.04.2023 10:13
On ma kontrakt do końca tego sezonu ? Jeśli tak to Bayern musi mu koniecznie pomachać jakąś marchewką żeby podpisał nową umowę, bo szkoda żeby taki zawodnik uciekł nam i to w dodatku za darmo.
04.04.2023 10:12
Gdyby mecz był na stadionie Freiburga to jeszcze można by mieć jakieś "obawy", a tak to spodziewam się łatwej przeprawy w naszym wykonaniu. Chociaż dzisiaj z racji na tylko jeden mecz i tak postawią się bardziej niż za kilka dni w lidze.
04.04.2023 09:30
Moting będzie potrzebny na $ity więc klub musi wykazać się zdrowym rozsądkiem w tej sytuacji.
04.04.2023 09:23
@mariuszwr80 ale jak przeczytasz ten artykuł to jasnym jest, że nic takiego nie będzie miało miejsca. Julek najpóźniej pod koniec sezonu będzie miał nowy klub i nikt o zdrowych zmysłach nie przewiduje 3 letniego urlopu. Odszkodowania żadnego też nie będzie, no chyba, że dla Bayernu od klubu, który będzie musiał go wykupić od nas ;)
04.04.2023 07:34
@hoven no to te populistyczne bajeczki o 70 mln można ostatecznie wsadzić sobie
03.04.2023 19:48
Lata lecą, a Mueller nadal gnębi bvb.
03.04.2023 13:42
Nagelsmann jest w bardzo komfortowej sytuacji, bo wyleciał mając dobre wyniki i będzie teraz łakomym kąskiem. Może też spokojnie poczekać jak rozwinie się sytuacja w Realu i Liverpoolu.
03.04.2023 13:02
Jeśli będzie ciągle nadąsany i frustrowany zamiast pokazać pozytywną reakcje i sportową złość to rzeczywiście te szanse nie będą rosły.
03.04.2023 12:47
Choupo będzie potrzebny na mecze z $ity więc niech w najbliższych dniach dochodzi do siebie, bo z tymi plecami cały czas jest coś nie tak.
03.04.2023 12:43
Mane czy Gnabry na pewno nie dali żadnych argumentów żeby postawić na nich od początku, a Musiala niech spokojnie zwiększa liczbę minut po kontuzji.
03.04.2023 11:25
Szczególnie De Ligt i Mueller rozegrali świetne zawody, ale oczywiście wszyscy nasi wyróżnieni zawodnicy na to zasłużyli.
03.04.2023 11:08
Akurat do obrońców, a w szczególności do De Ligta większych zastrzeżeń mieć nie można.
03.04.2023 10:42
Ładny festiwal strzelecki i kolejny bardzo dobry mecz Ranosa.
03.04.2023 10:25
Can akurat pokazał się z dobrej strony, ale reszta kolegów szybko narobiła w zbroje.
03.04.2023 10:21
@admin bramka samobójcza Kobela jest przypisana jako bramka zza pola karnego ? :)
03.04.2023 08:38
@hoven a o jakim wielkim klubie mówimy ? O Juve gdzie każdy źle od lat wyglada ? Oni już od jakiegoś czasu nie są wielkim klubem tylko wielkim bałaganem.
02.04.2023 18:36
Oczywiście to nic nie znaczący gest, ale mimo wszystko ładnie ze strony Pavarda.
02.04.2023 18:08
Pracuje takim zachowaniem nad brakiem wykupienia przez Bayern. Rozumiem sportowe ambicje, ale tutaj chodzi o coś więcej.
02.04.2023 16:55
@hoven amatorka level hard
02.04.2023 16:43
Dobrze, że zaczął od wygranej, bo tak to w mediach byłoby gorąco mimo debiutu. Teraz jest trochę czasu do najważniejszego dwumeczu sezonu (do tej pory) żeby Tuchel mógł już coś z zespołem wypracować.
02.04.2023 12:53
Też wydaje mi się, że wczoraj Goretzka wyglądał nawet lepiej od Kimmicha. A Mane czy Gnabry to najwyżej 5
02.04.2023 12:50
Dalej nie rozumiem tego przepisu żeby ten gol był przypisany Kobelowi, który nawet chyba piłki nie dotknął.
02.04.2023 12:46
Kompromitacja i żenada w naszym wykonaniu i wstyd jakich mało! Obojętnie jaka była prawda to Bayern wizerunkowo dużo traci na tych przepychankach. Słabe i niegodne Bayernu są takie sytuacje.
02.04.2023 12:45
Oby jeszcze nie raz pozamykał japy niektórym ;)
02.04.2023 12:42
Dziwne jakby nie chciał grać w jednym z największych klubów na świecie. Zobaczymy kogo wybierze Bayern, bo pewnie coraz więcej graczy będzie łasiło się do nas.
02.04.2023 12:41
Dobrze, że Mueller tak dyplomatycznie, bo tak jak mówi - nie mają na to wpływu. Oczywiście poza graniem na zwolnienie trenera…
02.04.2023 11:55
Freiburg walczy o puchary i napewno będzie mega niewygodnym rywalem.
02.04.2023 11:51
Ja byłem i jestem optymistycznie nastawiony przed dwumeczem z $ity. Do tych 2 spotkań Tuchel i drużyna mają jeszcze trochę czasu żeby poznać się i znaleźć optymalne rozwiązanie i plan. Znając nasz zespół to wiadomo, że na CL będzie inna gra, a w szczególności zaangażowanie i motywacja.
02.04.2023 00:11
Ciężko spodziewać się nie wiadomo jakiej zmiany po kilku treningach. To był mecz dokładnie taki jakie graliśmy za Nagelsmanna. Drużyna nie była i nie jest w ruinie i trzeba poprawić tylko niewielkie detale. Czy Tuchel zdąży to zrobić już w tym sezonie ? Czasu jest mało, ale oby wystarczyło.
01.04.2023 21:44
Zasłużyli na zdecydowanie wyższą porażkę.
01.04.2023 20:58
Za Jego czasów bvb jeszcze potrafiła postawić się Bayernowi i te spotkania miały znaczenie, bo teraz to klepiemy ich regularnie jak Bochum czy inne Wolfsburgi.
01.04.2023 20:55
Mueller MVP
01.04.2023 20:50
Zadecyduje dyspozycja obu zespołów w dwóch dniach i awansuje ta ekipa, która popełni mniej błędów.
01.04.2023 20:48
Cieszy wynik i powrót na fotel lidera, ale widać, że Tuchel ma nad czym pracować żeby pozbyć się złych nawyków odpuszczania i tracenia koncentracji. Końcówka to było granie jak co jakiś czas w spotkaniach BL za Nagelsmanna.
Edytowano : 2023-04-01 20:35:51
Mane wygląda FATALNIE i chyba z meczu na mecz coraz gorzej.
01.04.2023 20:35
Końcówka w stylu Nagelsmanna
01.04.2023 20:19
No Mane to póki co duże rozczarowanie i tylko ważne gole w końcówce sezonu w CL czy PN/BL mogą to trochę przykryć.
01.04.2023 20:17
Ajj Musiala :/
01.04.2023 20:12
Gnabry melduje się na boisku :/
01.04.2023 20:00
Ale szkoda, że spalony
01.04.2023 19:47