DieRoten.pl
Reklama

Bayern chce nowego napastnika

fot. Wirestock Creators / Shutterstock.com
Reklama

Coraz więcej źródeł informuje, że w nadchodzącym letnim okienku transferowym należy spodziewać się transferu nowej dziewiątki do Bayernu.

Co prawda jeszcze kilka tygodni temu pojawiały się różne doniesienia prasowe na temat nowego napastnika w Bayernie (spekulowano nawet, że monachijczycy odpuszczą poszukiwania i nie ściągną nowej dziewiątki), ale obecnie źródła w Niemczech są przekonane – FCB planuje zakup snajpera na sezon 2023/24!

Kolo Muani? Harry Kane? A może Victor Osimhen?

Tym razem najnowsze informacje w kwestii poszukiwań nowego napastnika przez Bayern, przedstawił niemiecki magazyn „Kicker”.

Jak donoszą dziennikarze, Bayern intensywnie przygląda się sytuacji na rynku transferowym i poszukuje nowej dziewiątki – szefowie FCB, a w szczególności Thomas Tuchel, dostrzegają konieczność wzmocnienia środka ataku na nadchodzący sezon.

Wszyscy w bawarskim klubie ufają w pełni Choupo-Motingowi, ale bossowie i trener są przekonani, że naiwnością będzie rozpoczęcie nowego sezonu z Choupo jako jedyną dziewiątką. Dlatego też monachijczycy mają w planach zatrudnienie kogoś nowego na pozycję snajpera.

Poszukiwania środkowego napastnika przez Bayern są trudne. Kandydatem pozostaje Harry Kane z Tottenhamu. Victor Osimhen, który zeszłego lata był tematem dyskusji w Monachium, jest obserwowany przez skautów bawarskiego klubu, podobnie zresztą jak Randal Kolo Muani.

Źródło: Kicker.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...