Każdy trener ma swoich pupili i nie ma chyba takiego u którego cała kadra jest zadowolona, a szczególni ci którzy są odstawieni na boczny tor. Oby zawodnicy stracili parasol ochronny, a Tuchel mógł zrobić trochę porządku i wietrzenia w kadrze.
12.04.2023 15:11
Taa, chyba Tuchel podzielił się z Pepem podtlenkiem azotu po meczu.
12.04.2023 15:01
@Anakondrzej Mane też był sprawdzoną marką... Może okazać się, że Kane grający od ponad 20 lat w jednym klubie nie za bardzo będzie potrafił odnaleźć się w innym klubie i kraju w dodatku bez znajomości niemieckiego. Każda opcja ma swoje wątpliwości.
12.04.2023 14:25
Super, przyda się do realizacji celów sportowych, które przez chwile były zagrożone. Gramy o wszystko...co nam jeszcze zostało.
12.04.2023 14:17
@Pir5 wróżbita Maciej przy tobie to amator.
12.04.2023 13:29
No ktoś musi do nas przyjść i jeszcze nie ma takiej kandydatury która wszystkim by odpowiadała (no może poza Haalandem :D) i każda (Kane, Vlahovic, Osimhen, Muani) ma jakieś ale i dopiero z perspektywy czasu byłoby można ocenić czy została podjęta dobra decyzja.
12.04.2023 12:58
@DieRoten no chyba nie do końca, ale czuje, że dyskusja nie ma sensu.
12.04.2023 12:46
Dogadać się z United i jeden problem z głowy.
12.04.2023 12:27
@DieRoten chyba czegoś nie rozumiesz. Hejt i krytyka czy nawet obelgi nie muszą mieć odniesienia do koloru skóry.
12.04.2023 12:20
@hoodykr nawet jeśli to i tak to żadne usprawiedliwienie czy zwolnienie z odpowiedzialności za podjętą decyzje. Nie chcieli zostać z ręką w nocnik, a na chwilę obecną stoją po uszy w gównie.
12.04.2023 12:05
Bośniak i Kahn zagrali All-in i teraz czas na rozliczenie z tej decyzji. Zadziałali na szkodę klubu w krótkiej perspektywie czasu. Cele były zagrożone ? Teraz już nie są.
12.04.2023 11:53
Tuchel czy Hasan to chyba jadą na tym modnym na wyspach podtlenku azotu, że takie pierdoły odpowiadają.
12.04.2023 11:27
@SirOvad dokładnie to rzucało się od samego spotkania. Sommer nie miał dnia z Upa do rozgrywania, ale z uporem maniaka sami stwarzaliśmy sobie zagrożenie na własne życzenie. Paranoja. Wystarczyło zagrać dłuższe piłki na wolne pole, zamiast klepać same straty pod własnym polem karnym.
12.04.2023 11:02
Idioci, a nie żadni kibicie. Ludzkie śmiecie.
12.04.2023 10:57
Ta cisza ze strony Kahna czy Hasana wynika z tego, że pakuję graty z biurek do pudełek ?
12.04.2023 10:30
Szczerze to niestety żaden wynik nie zdziwi mnie w tym spotkaniu.
12.04.2023 10:29
Pracownikami miesiąca powinni zostać włodarze klubu, którzy podjęli decyzje o zmianie trenera w najważniejszym punkcie sezonu żeby grać.... o wszystkie tytuły
12.04.2023 10:00
W pełni zasłużenie De Ligt wyróżniony, bo ostatnie spotkania w jego wykonaniu były naprawdę dobre.
12.04.2023 09:57
Niektórzy niech podnoszą się i wyciągają te wnioski z dala od Monachium w przyszłym sezonie.
12.04.2023 09:54
Musiala 5 albo i jeszcze wyżej, Davies podobnie. Tuchel też zbyt łaskawie oceniony.
12.04.2023 09:52
3:0 to i tak chyba najniższy wymiar kary...
12.04.2023 09:49
To nie był absolutnie wyrównany mecz, a wynik w żaden sposób nie zakłamuje jego historii. Bayern był totalnie bezzębny i nie miał żadnego pomysłu na to spotkanie.
12.04.2023 09:48
@Zerafaelo chociażby taką jaką zagraliśmy w dwumeczu z p$g czy na Spotify z 8arca. Ja nie widziałem w tym meczu absolutnie żadnego pomysłu z naszej strony. Nie potrafiliśmy wykorzystać ani szybkich naszych zawodników ani wyprowadzić piłki przy tak wysoko ustawionym przeciwniku. Nie mam zamiaru bronić Nagelsmanna ani tym bardziej atakować Tuchela, bo cała ta decyzja i to, że w 4 spotkaniach przegraliśmy cały sezon to zasługa i odpowiedzialność tylko i wyłącznie osób rządzących.
12.04.2023 01:41
Z przyjemnością te oceny dawałem
12.04.2023 00:10
Chyba ktoś jeszcze nie ocknął się po gongu, który zaliczył i jeszcze jest zamroczony. Koszmarny występ od początku do końca.
12.04.2023 00:09
Koszmarny występ z naszej strony. Brak pomysłu na grę i fatalne błędy, które doprowadziły do straty bramek. Beznadziejne zawody w wykonaniu Upa, Daviesa, Gnabry’go czy Musiali. Póki co zmiana trenera wychodzi nam bokiem i straciliśmy już 2 puchary i za to Bośniak musi stracić głowę. Zmiana trenera w takiej fazie sezonu to był idiotyzm jakich mało.
11.04.2023 23:55
To zaszczyt grać z Bayernem i żaden wstyd odpaść z nim.
11.04.2023 19:57
Liczymy na szybkość naszych zawodników czyli chcemy zaskoczyć Pepa tym czym zawsze da zaskoczyć się i oby dzisiaj też zadziałało.
11.04.2023 19:56
@bawaria42 ja też ;)
11.04.2023 18:37
Upokarzają się póki co ci którzy umniejszą Bayernowi ani nie wierzą i oby wieczorem palili się ze wstydu.
11.04.2023 18:12
Większe obawy miałem przed rozpędzonym Mbappe z Messim i oby moje przeczucia wieczorem sprawdziły się.
11.04.2023 14:41
Gnabry jednak typowany na ławeczce, ciekawe. Wtedy wolę już tam Mane od Muellera.
11.04.2023 14:06
A jaki transfer będzie nie na pokaz i wszyscy takiej opcji przyklasną ?
11.04.2023 13:59
W rywalizacji zespołów na identycznym poziomie to tylko detale czy forma dnia decyduje o końcowym wyniku.
11.04.2023 13:53
To nie będą łatwe ani szybkie negocjacje chyba, że sam zawodnik będzie wyraźnie zdecydowany na transfer do Bayernu i nie będzie zainteresowany licytacją z innymi klubami.
11.04.2023 12:59
Czytając te wszystkie statystyki to można odnieść wrażenie, że nasze zwycięstwo to tylko formalność :D
11.04.2023 12:49
Dzisiaj kolejna weryfikacja podjętej bardzo kontrowersyjnej decyzji więc optymizm wskazany.
11.04.2023 11:33
Coraz więcej głosów o potrzebie zniesienia/zmienienia reguły 50+1 i to jest chyba jedyna droga dla BL żeby nie wpadła w przepaść.
11.04.2023 10:43
1.Gnabry
2.Mane
3.Mueller
11.04.2023 10:36
Obie ekipy są świadome o sile przeciwnika i mają do siebie dużo szacunku. Na boisku mogą być szachy jak to często bywa w spotkaniach takiej wagi.
11.04.2023 10:34
To spotkanie to będzie pierwszy sprawdzian dla Tuchela i zobaczymy jak ustawi zespół oraz jakie rozwiązania taktyczne przygotuje. Trzymam kciuki na przechytrzenie Pepa.
11.04.2023 10:31
Ciężkie spotkanie przed nami, ale wierzę w przywiezienie do Monachium korzystnego wyniku. Po cichu mam wrażenie, że od kiedy Tuchel do nas przyszedł to tak naprawdę przygotowywał zespół właśnie do tego dwumeczu i dzisiaj w jakimś stopniu zaskoczy $ity. Jeśli chodzi o zaangażowanie i motywacje naszych zawodników to jestem o to spokojny.
11.04.2023 10:24
1:0 to był najmniejszy wymiar kadry, bo nasze strzelby oszczędzały bramki na dzisiejszy mecz z $ity...
11.04.2023 09:11
Nie będzie wymówek na braki kadrowe.
11.04.2023 09:08
Kwota absurdalna, ale jest to zawodnik wart każdych pieniędzy.
11.04.2023 09:01
Wypadł nam jedyny napastnik (nie liczę na serio 17-letniego juniora) to trzeba będzie szyć z tego co się ma. Wolę tam Gnabry’go od Mane.
10.04.2023 23:59
Kadra potężna na papierze i oby jutro były chęci i motywacja, a będzie dobrze.
10.04.2023 21:22
W końcu to mecz CL to i zespół zmotywowany. Fajnie jakby pozostali zawodnicy wzięli przykład z De Ligta i doskoczyli jutro do jego poziomu.
10.04.2023 21:16
Oby z radością i uśmiechem odpadał z CL
10.04.2023 16:04
Ibra już ukąsił
10.04.2023 14:50
No to trzeba liczyć, że w Anglii zobaczymy tego Mane z Anglii. Gruby też lubi grać z angielskimi klubami. Szkoda, ale szybkość z przodu może być naszą zaletą jutro.
10.04.2023 14:48
Mam nadzieje, że spowoduje swoją grą jutro jąkanie u Haalanda z bezradności ;)
10.04.2023 12:13
Wyniki tej rundy pokażą kto jest po jakiej stronie :D
10.04.2023 11:41
Świetne informacje, kolejny krok do powrotu. Potrzeba nam zawodnika z takim charakterem.
10.04.2023 11:08
I tak wykazałby się większym zaangażowaniem od Mane, Sane czy Gnabry’go…
10.04.2023 11:06
Jak dla mnie gol Pavarda najładniejszy.
10.04.2023 11:03
Trochę komiczne słowa biorąc pod uwagę mecz sprzed kilku dni :D
10.04.2023 10:52
Oby tylko ta przyszłość to nie był powrót do przeszłości.
10.04.2023 08:57
Zobaczymy czy jeszcze o nim usłyszymy w przyszłości poza wzmianką, że odchodzi.
10.04.2023 08:55
Bardzo opornie idzie im to wyciąganie wniosków.
10.04.2023 08:49
Union czy właśnie Freiburg to będzie duże rozczarowanie dla BL jeśli dostaną się do CL. Trzymam kciuki za udany pościg Lipska i Neverkusen.
10.04.2023 08:46
Jak od dłuższego czasu liczyć można tylko na stoperów.
10.04.2023 08:41
Liczę, że do końca sezonu Tuchel odważnie na niego będzie stawiał.
09.04.2023 23:28
Robimy zasłonę dymną przed wtorkiem jak nic.
09.04.2023 23:27
Hiszpańscy sędziowie to zdecydowanie nie jest światowa czołówka, ale nic na to nie poradzimy.
09.04.2023 23:24
Oby zajączek naszym piłkarzom przyniósł duże jaja, które we wtorek pokażą na boisku ;)
09.04.2023 21:54
Southampton ma już 19 porażek w sezonie więc praktycznie co kolejkę ktoś na nich robi demonstracje siły.
09.04.2023 19:46
No to nie ma przyszłości już w dwóch klubach.
09.04.2023 17:33
Bez przesady, też uważam że nie ma za co przepraszać.
09.04.2023 17:32
Chyba malujemy trawę na zielono, bo ja tam większej poprawy nie zauważyłem.
09.04.2023 17:28
Ten kotlet będzie smażony jeszcze kilkaset razy
09.04.2023 14:10
Straszny optymizm versus straszny pesymizm. Liczę na zwycięstwo tych pierwszych ;)
08.04.2023 23:41
Wtorkowe spotkanie da nam dużo odpowiedzi i liczę na podobne wyjaśnienie Bayernu jak to zrobili z p$g i innym potworem nie do zatrzymania czyli Mbappe. Łatwo nie będzie, ale nie spodziewam się autobusu postawionego przez $ity więc już będzie łatwiej jak z Freiburgiem ;)
08.04.2023 20:59
Zespół zepnie się i dziewczynki na te dwa spotkania zamienią się w chłopców i będzie dobrze. Styl gry $ity będzie nam dużo bardziej na rękę niż grania z autobusami.
08.04.2023 19:44
Zdecydowanie MOTM De Ligt i to nie tylko za bramkę.
08.04.2023 19:41
Fajnie jakby reszta drużyny dostosowała się poziomem i zaangażowaniem jakie prezentuje De Ligt.
08.04.2023 19:40
Wywalczone punkty z bardzo niewygodnym rywalem i odfajkowane. Teraz czas na kolejny mecz sezonu i jestem przekonany, że zobaczymy we wtorek zupełnie inny (lepszy) Bayern.
08.04.2023 19:36
To fakt źle Bayern nie zagrał tylko… tragicznie.
08.04.2023 12:46
Z całym szacunkiem, ale do poziomu Lahma to już nie doskoczy.
08.04.2023 12:44
11 ze Stanisicem poproszę
08.04.2023 12:17
Oby do tego czasu sezon już nie skończył się.
08.04.2023 11:21
Nie wykluczam, nie potwierdzam. Lelum Polelum
08.04.2023 10:40
Stanisic zamiast Cancelo ok, ale Mane jako 9 to nieporozumienie.
08.04.2023 10:39
Ranos z kolejnymi bramkami, a za chwile chyba za darmo odejdzie…
08.04.2023 10:38
Będzie Bayernowi chciało się i to pewnie wystarczy.
08.04.2023 10:37
Tak poważna kontuzja w tym wieku to zawsze ogromny dramat. Szkoda wielka i niech wraca jak najszybciej.
08.04.2023 10:36
Myślałem, że wyróżnienie trafi do Bueltera za wykopanie Schalke z grobu chociaż na chwile.
08.04.2023 10:35
Wszyscy napastnicy na L4
08.04.2023 10:32
Zobaczymy jaka będzie reakcja zespołu, ale pewnie taka jak za każdym razem kiedy trzeba i są na musiku. Trzeba zrobić dobre nastroje i spokój przed meczem w CL
08.04.2023 10:31
@mariuszwr80 a to nie Randal miał piłkę na tytuł MŚ i spaprał okazje sam na sam ?
07.04.2023 23:06
@Mort De Ligt i Upamecano :)
07.04.2023 20:56
Jeśli w 1/2 przewalą to ten „sukces” pójdzie na marne.
07.04.2023 16:51
Raczej Panów niżej.
07.04.2023 16:50
I to powinno zamknąć temat, a już niektórzy po tej sytuacji widzieli konieczność ustawiania go na właściwe tory. To jest skromny, twardo stąpający chłopak po ziemi, któremu w żaden sporo nie grozi odbicie palmy. Ma emocje i sportowe ambicje, a do tego to ciągle nastolatek.
07.04.2023 13:53
Mam wątpliwości czy występem we wtorek zapracował na kolejne spotkanie od początku.
07.04.2023 13:07
Będziemy próbować Motingiem trzymać w szachu $ity :D
07.04.2023 12:23
Szkoda, że Tel wciąż nie jest gotowy do gry, bo mógłby pewnie liczyć na jakieś minuty w takiej sytuacji, a tak to pewnie Mane bedzie łapany na spalonych albo Gruby.
07.04.2023 11:52
A co oznacza to centrum uwagi ? Są już prowadzone zaawansowane rozmowy z klubami/zawodnikami ?
07.04.2023 10:08
Niech kontynuuje działania Dreesena i będzie dobrze.
07.04.2023 09:27
@JazGod Arp ? Talent to on miał, po prostu nie rozwinął się zgodnie z oczekiwaniami z różnych względów. Ryzyko, które nie opłaciło się - zdarza się. W sprawie Arpa to nie tylko Bayern, DFB czy kapituła Fritz Walter Medal widziała spory talent, ale i uefa wybierając go np. do "50 przyszłości" (https://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/0252-0cda3ac84c49-97fa0ffd6cd1-1000--50-for-the-future-uefa-com-s-ones-to-watch-for-2018-19/).
Każdy trener ma swoich pupili i nie ma chyba takiego u którego cała kadra jest zadowolona, a szczególni ci którzy są odstawieni na boczny tor. Oby zawodnicy stracili parasol ochronny, a Tuchel mógł zrobić trochę porządku i wietrzenia w kadrze.
12.04.2023 15:11
Taa, chyba Tuchel podzielił się z Pepem podtlenkiem azotu po meczu.
12.04.2023 15:01
@Anakondrzej Mane też był sprawdzoną marką... Może okazać się, że Kane grający od ponad 20 lat w jednym klubie nie za bardzo będzie potrafił odnaleźć się w innym klubie i kraju w dodatku bez znajomości niemieckiego. Każda opcja ma swoje wątpliwości.
12.04.2023 14:25
Super, przyda się do realizacji celów sportowych, które przez chwile były zagrożone. Gramy o wszystko...co nam jeszcze zostało.
12.04.2023 14:17
@Pir5 wróżbita Maciej przy tobie to amator.
12.04.2023 13:29
No ktoś musi do nas przyjść i jeszcze nie ma takiej kandydatury która wszystkim by odpowiadała (no może poza Haalandem :D) i każda (Kane, Vlahovic, Osimhen, Muani) ma jakieś ale i dopiero z perspektywy czasu byłoby można ocenić czy została podjęta dobra decyzja.
12.04.2023 12:58
@DieRoten no chyba nie do końca, ale czuje, że dyskusja nie ma sensu.
12.04.2023 12:46
Dogadać się z United i jeden problem z głowy.
12.04.2023 12:27
@DieRoten chyba czegoś nie rozumiesz. Hejt i krytyka czy nawet obelgi nie muszą mieć odniesienia do koloru skóry.
12.04.2023 12:20
@hoodykr nawet jeśli to i tak to żadne usprawiedliwienie czy zwolnienie z odpowiedzialności za podjętą decyzje. Nie chcieli zostać z ręką w nocnik, a na chwilę obecną stoją po uszy w gównie.
12.04.2023 12:05
Bośniak i Kahn zagrali All-in i teraz czas na rozliczenie z tej decyzji. Zadziałali na szkodę klubu w krótkiej perspektywie czasu. Cele były zagrożone ? Teraz już nie są.
12.04.2023 11:53
Tuchel czy Hasan to chyba jadą na tym modnym na wyspach podtlenku azotu, że takie pierdoły odpowiadają.
12.04.2023 11:27
@SirOvad dokładnie to rzucało się od samego spotkania. Sommer nie miał dnia z Upa do rozgrywania, ale z uporem maniaka sami stwarzaliśmy sobie zagrożenie na własne życzenie. Paranoja. Wystarczyło zagrać dłuższe piłki na wolne pole, zamiast klepać same straty pod własnym polem karnym.
12.04.2023 11:02
Idioci, a nie żadni kibicie. Ludzkie śmiecie.
12.04.2023 10:57
Ta cisza ze strony Kahna czy Hasana wynika z tego, że pakuję graty z biurek do pudełek ?
12.04.2023 10:30
Szczerze to niestety żaden wynik nie zdziwi mnie w tym spotkaniu.
12.04.2023 10:29
Pracownikami miesiąca powinni zostać włodarze klubu, którzy podjęli decyzje o zmianie trenera w najważniejszym punkcie sezonu żeby grać.... o wszystkie tytuły
12.04.2023 10:00
W pełni zasłużenie De Ligt wyróżniony, bo ostatnie spotkania w jego wykonaniu były naprawdę dobre.
12.04.2023 09:57
Niektórzy niech podnoszą się i wyciągają te wnioski z dala od Monachium w przyszłym sezonie.
12.04.2023 09:54
Musiala 5 albo i jeszcze wyżej, Davies podobnie. Tuchel też zbyt łaskawie oceniony.
12.04.2023 09:52
3:0 to i tak chyba najniższy wymiar kary...
12.04.2023 09:49
To nie był absolutnie wyrównany mecz, a wynik w żaden sposób nie zakłamuje jego historii. Bayern był totalnie bezzębny i nie miał żadnego pomysłu na to spotkanie.
12.04.2023 09:48
@Zerafaelo chociażby taką jaką zagraliśmy w dwumeczu z p$g czy na Spotify z 8arca. Ja nie widziałem w tym meczu absolutnie żadnego pomysłu z naszej strony. Nie potrafiliśmy wykorzystać ani szybkich naszych zawodników ani wyprowadzić piłki przy tak wysoko ustawionym przeciwniku. Nie mam zamiaru bronić Nagelsmanna ani tym bardziej atakować Tuchela, bo cała ta decyzja i to, że w 4 spotkaniach przegraliśmy cały sezon to zasługa i odpowiedzialność tylko i wyłącznie osób rządzących.
12.04.2023 01:41
Z przyjemnością te oceny dawałem
12.04.2023 00:10
Chyba ktoś jeszcze nie ocknął się po gongu, który zaliczył i jeszcze jest zamroczony. Koszmarny występ od początku do końca.
12.04.2023 00:09
Koszmarny występ z naszej strony. Brak pomysłu na grę i fatalne błędy, które doprowadziły do straty bramek. Beznadziejne zawody w wykonaniu Upa, Daviesa, Gnabry’go czy Musiali. Póki co zmiana trenera wychodzi nam bokiem i straciliśmy już 2 puchary i za to Bośniak musi stracić głowę. Zmiana trenera w takiej fazie sezonu to był idiotyzm jakich mało.
11.04.2023 23:55
To zaszczyt grać z Bayernem i żaden wstyd odpaść z nim.
11.04.2023 19:57
Liczymy na szybkość naszych zawodników czyli chcemy zaskoczyć Pepa tym czym zawsze da zaskoczyć się i oby dzisiaj też zadziałało.
11.04.2023 19:56
@bawaria42 ja też ;)
11.04.2023 18:37
Upokarzają się póki co ci którzy umniejszą Bayernowi ani nie wierzą i oby wieczorem palili się ze wstydu.
11.04.2023 18:12
Większe obawy miałem przed rozpędzonym Mbappe z Messim i oby moje przeczucia wieczorem sprawdziły się.
11.04.2023 14:41
Gnabry jednak typowany na ławeczce, ciekawe. Wtedy wolę już tam Mane od Muellera.
11.04.2023 14:06
A jaki transfer będzie nie na pokaz i wszyscy takiej opcji przyklasną ?
11.04.2023 13:59
W rywalizacji zespołów na identycznym poziomie to tylko detale czy forma dnia decyduje o końcowym wyniku.
11.04.2023 13:53
To nie będą łatwe ani szybkie negocjacje chyba, że sam zawodnik będzie wyraźnie zdecydowany na transfer do Bayernu i nie będzie zainteresowany licytacją z innymi klubami.
11.04.2023 12:59
Czytając te wszystkie statystyki to można odnieść wrażenie, że nasze zwycięstwo to tylko formalność :D
11.04.2023 12:49
Dzisiaj kolejna weryfikacja podjętej bardzo kontrowersyjnej decyzji więc optymizm wskazany.
11.04.2023 11:33
Coraz więcej głosów o potrzebie zniesienia/zmienienia reguły 50+1 i to jest chyba jedyna droga dla BL żeby nie wpadła w przepaść.
11.04.2023 10:43
1.Gnabry
2.Mane
3.Mueller
11.04.2023 10:36
Obie ekipy są świadome o sile przeciwnika i mają do siebie dużo szacunku. Na boisku mogą być szachy jak to często bywa w spotkaniach takiej wagi.
11.04.2023 10:34
To spotkanie to będzie pierwszy sprawdzian dla Tuchela i zobaczymy jak ustawi zespół oraz jakie rozwiązania taktyczne przygotuje. Trzymam kciuki na przechytrzenie Pepa.
11.04.2023 10:31
Ciężkie spotkanie przed nami, ale wierzę w przywiezienie do Monachium korzystnego wyniku. Po cichu mam wrażenie, że od kiedy Tuchel do nas przyszedł to tak naprawdę przygotowywał zespół właśnie do tego dwumeczu i dzisiaj w jakimś stopniu zaskoczy $ity. Jeśli chodzi o zaangażowanie i motywacje naszych zawodników to jestem o to spokojny.
11.04.2023 10:24
1:0 to był najmniejszy wymiar kadry, bo nasze strzelby oszczędzały bramki na dzisiejszy mecz z $ity...
11.04.2023 09:11
Nie będzie wymówek na braki kadrowe.
11.04.2023 09:08
Kwota absurdalna, ale jest to zawodnik wart każdych pieniędzy.
11.04.2023 09:01
Wypadł nam jedyny napastnik (nie liczę na serio 17-letniego juniora) to trzeba będzie szyć z tego co się ma. Wolę tam Gnabry’go od Mane.
10.04.2023 23:59
Kadra potężna na papierze i oby jutro były chęci i motywacja, a będzie dobrze.
10.04.2023 21:22
W końcu to mecz CL to i zespół zmotywowany. Fajnie jakby pozostali zawodnicy wzięli przykład z De Ligta i doskoczyli jutro do jego poziomu.
10.04.2023 21:16
Oby z radością i uśmiechem odpadał z CL
10.04.2023 16:04
Ibra już ukąsił
10.04.2023 14:50
No to trzeba liczyć, że w Anglii zobaczymy tego Mane z Anglii. Gruby też lubi grać z angielskimi klubami. Szkoda, ale szybkość z przodu może być naszą zaletą jutro.
10.04.2023 14:48
Mam nadzieje, że spowoduje swoją grą jutro jąkanie u Haalanda z bezradności ;)
10.04.2023 12:13
Wyniki tej rundy pokażą kto jest po jakiej stronie :D
10.04.2023 11:41
Świetne informacje, kolejny krok do powrotu. Potrzeba nam zawodnika z takim charakterem.
10.04.2023 11:08
I tak wykazałby się większym zaangażowaniem od Mane, Sane czy Gnabry’go…
10.04.2023 11:06
Jak dla mnie gol Pavarda najładniejszy.
10.04.2023 11:03
Trochę komiczne słowa biorąc pod uwagę mecz sprzed kilku dni :D
10.04.2023 10:52
Oby tylko ta przyszłość to nie był powrót do przeszłości.
10.04.2023 08:57
Zobaczymy czy jeszcze o nim usłyszymy w przyszłości poza wzmianką, że odchodzi.
10.04.2023 08:55
Bardzo opornie idzie im to wyciąganie wniosków.
10.04.2023 08:49
Union czy właśnie Freiburg to będzie duże rozczarowanie dla BL jeśli dostaną się do CL. Trzymam kciuki za udany pościg Lipska i Neverkusen.
10.04.2023 08:46
Jak od dłuższego czasu liczyć można tylko na stoperów.
10.04.2023 08:41
Liczę, że do końca sezonu Tuchel odważnie na niego będzie stawiał.
09.04.2023 23:28
Robimy zasłonę dymną przed wtorkiem jak nic.
09.04.2023 23:27
Hiszpańscy sędziowie to zdecydowanie nie jest światowa czołówka, ale nic na to nie poradzimy.
09.04.2023 23:24
Oby zajączek naszym piłkarzom przyniósł duże jaja, które we wtorek pokażą na boisku ;)
09.04.2023 21:54
Southampton ma już 19 porażek w sezonie więc praktycznie co kolejkę ktoś na nich robi demonstracje siły.
09.04.2023 19:46
No to nie ma przyszłości już w dwóch klubach.
09.04.2023 17:33
Bez przesady, też uważam że nie ma za co przepraszać.
09.04.2023 17:32
Chyba malujemy trawę na zielono, bo ja tam większej poprawy nie zauważyłem.
09.04.2023 17:28
Ten kotlet będzie smażony jeszcze kilkaset razy
09.04.2023 14:10
Straszny optymizm versus straszny pesymizm. Liczę na zwycięstwo tych pierwszych ;)
08.04.2023 23:41
Wtorkowe spotkanie da nam dużo odpowiedzi i liczę na podobne wyjaśnienie Bayernu jak to zrobili z p$g i innym potworem nie do zatrzymania czyli Mbappe. Łatwo nie będzie, ale nie spodziewam się autobusu postawionego przez $ity więc już będzie łatwiej jak z Freiburgiem ;)
08.04.2023 20:59
Zespół zepnie się i dziewczynki na te dwa spotkania zamienią się w chłopców i będzie dobrze. Styl gry $ity będzie nam dużo bardziej na rękę niż grania z autobusami.
08.04.2023 19:44
Zdecydowanie MOTM De Ligt i to nie tylko za bramkę.
08.04.2023 19:41
Fajnie jakby reszta drużyny dostosowała się poziomem i zaangażowaniem jakie prezentuje De Ligt.
08.04.2023 19:40
Wywalczone punkty z bardzo niewygodnym rywalem i odfajkowane. Teraz czas na kolejny mecz sezonu i jestem przekonany, że zobaczymy we wtorek zupełnie inny (lepszy) Bayern.
08.04.2023 19:36
To fakt źle Bayern nie zagrał tylko… tragicznie.
08.04.2023 12:46
Z całym szacunkiem, ale do poziomu Lahma to już nie doskoczy.
08.04.2023 12:44
11 ze Stanisicem poproszę
08.04.2023 12:17
Oby do tego czasu sezon już nie skończył się.
08.04.2023 11:21
Nie wykluczam, nie potwierdzam. Lelum Polelum
08.04.2023 10:40
Stanisic zamiast Cancelo ok, ale Mane jako 9 to nieporozumienie.
08.04.2023 10:39
Ranos z kolejnymi bramkami, a za chwile chyba za darmo odejdzie…
08.04.2023 10:38
Będzie Bayernowi chciało się i to pewnie wystarczy.
08.04.2023 10:37
Tak poważna kontuzja w tym wieku to zawsze ogromny dramat. Szkoda wielka i niech wraca jak najszybciej.
08.04.2023 10:36
Myślałem, że wyróżnienie trafi do Bueltera za wykopanie Schalke z grobu chociaż na chwile.
08.04.2023 10:35
Wszyscy napastnicy na L4
08.04.2023 10:32
Zobaczymy jaka będzie reakcja zespołu, ale pewnie taka jak za każdym razem kiedy trzeba i są na musiku. Trzeba zrobić dobre nastroje i spokój przed meczem w CL
08.04.2023 10:31
@mariuszwr80 a to nie Randal miał piłkę na tytuł MŚ i spaprał okazje sam na sam ?
07.04.2023 23:06
@Mort De Ligt i Upamecano :)
07.04.2023 20:56
Jeśli w 1/2 przewalą to ten „sukces” pójdzie na marne.
07.04.2023 16:51
Raczej Panów niżej.
07.04.2023 16:50
I to powinno zamknąć temat, a już niektórzy po tej sytuacji widzieli konieczność ustawiania go na właściwe tory. To jest skromny, twardo stąpający chłopak po ziemi, któremu w żaden sporo nie grozi odbicie palmy. Ma emocje i sportowe ambicje, a do tego to ciągle nastolatek.
07.04.2023 13:53
Mam wątpliwości czy występem we wtorek zapracował na kolejne spotkanie od początku.
07.04.2023 13:07
Będziemy próbować Motingiem trzymać w szachu $ity :D
07.04.2023 12:23
Szkoda, że Tel wciąż nie jest gotowy do gry, bo mógłby pewnie liczyć na jakieś minuty w takiej sytuacji, a tak to pewnie Mane bedzie łapany na spalonych albo Gruby.
07.04.2023 11:52
A co oznacza to centrum uwagi ? Są już prowadzone zaawansowane rozmowy z klubami/zawodnikami ?
07.04.2023 10:08
Niech kontynuuje działania Dreesena i będzie dobrze.
07.04.2023 09:27
@JazGod Arp ? Talent to on miał, po prostu nie rozwinął się zgodnie z oczekiwaniami z różnych względów. Ryzyko, które nie opłaciło się - zdarza się. W sprawie Arpa to nie tylko Bayern, DFB czy kapituła Fritz Walter Medal widziała spory talent, ale i uefa wybierając go np. do "50 przyszłości" (https://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/0252-0cda3ac84c49-97fa0ffd6cd1-1000--50-for-the-future-uefa-com-s-ones-to-watch-for-2018-19/).
07.04.2023 09:22