Czas na last dance Bayernu w tej edycji CL. Chce zobaczyć walkę, zaangażowanie i sportową złość. Bayern może już tylko przypudrować wynik tego dwumeczu i niech to zrobi pokazując charakter i cohones.
18.04.2023 21:11
@ironmaidenpl jakie ? Takie żeby rozegrać dobre spotkanie, wygrać je i postraszyć $ity. Pokazać charakter.
18.04.2023 21:05
Nic nie jest w naszych rękach, bądźmy poważni. W naszych rękach powinno być zostawić po sobie dobre wrażenie i zmyć plamę z pierwszego spotkania. Tylko tyle i aż tyle.
18.04.2023 19:22
Oby tylko w Monachium nie płonęły drzewa.
18.04.2023 18:09
Jeszcze nie ma żadnych oficjalnych więc wszystkie są fake. Liczę na normalny ostatecznie, bo czerwony też mi nie leży.
18.04.2023 17:51
Przecież herb jest normalny, tzn. kolorowy i jeśli tak to będzie wyglądać to koszulka jak najbardziej ok.
18.04.2023 16:30
Bez energii grają od kilku tygodni, a od czasu zwolnienia Nagelsmanna to już w ogóle jakby im ktoś powietrze spuścił.
18.04.2023 15:14
Brzmi to wszystko ładnie i oby chociaż trochę tego jutro na boisku zobaczyć w wykonaniu Bayernu.
18.04.2023 14:54
On ma 175cm i ciężko mi wyobrazić sobie go w roli dziewiątki rozbijającej defensywę rywali jak będziemy walczyli z autobusami.
18.04.2023 10:08
Ta "bomba" pewnie zostanie odpalona w czwartek rano.
18.04.2023 10:05
To musi być inny mecz i jest to obowiązek zawodników. Muszą pokazać chociaż trochę charakteru.
18.04.2023 10:04
Gorzej od Ganbry'go czy Mane nie zagra, a poza tym Muller zawsze może nawet z niczego zrobić gola/asystę.
18.04.2023 09:59
Remis na pewno nie był sprawiedliwy, ani Hoffe nie zasłużyło na ten punkt z przebiegu meczu.
18.04.2023 08:32
Ma z czego Napoli wybierać do wymiany, zapraszamy do kasy Mane, Sane i Gnabry.
17.04.2023 21:12
Nie możemy stracić tego gracza i trzeba zrobić wszystko żeby podpisał nowy i długi kontrakt. To już jest jeden z najlepszych zawodników na swojej pozycji, a najlepsze lata ma dopiero przed sobą.
17.04.2023 21:09
@Sopariev co do presji to oczywiście zgadzam się i Sabitzera ona jadła. Nie jego pierwszego ani ostatniego.
Edytowano : 2023-04-17 16:47:55
@Piri5 jak widać Tuchel też boi się więc to chyba nie to, a Flick też stawiał na Goretzke np. kosztem Roca czy Dantasa, itp.
Edytowano : 2023-04-17 16:48:26
@Reeken89 a nie @Piri5
17.04.2023 16:44
@Sopariev skoro Sabitzer grał fajnie u Nagelsmanna w Lipsku to kto jest odpowiedzialny za masakrowanie tej formy, bo rozumiem, że Julek jest wykluczony z podejrzanych ?
17.04.2023 16:18
@Zerafaelo jest tak najlepszy dlatego mimo wydania kilku miliardów ostatni raz CL wygrał ponad dekadę temu.
17.04.2023 14:45
@bayern1987dwa a nie rozłożyły się bramki na wszystkich ? Ile bramek Bayern strzelił mniej w tym sezonie od poprzednich ? Bez przesady. I to wszystko nie posiadając klasowego zastępstwa za Lewego.
17.04.2023 14:00
Zawsze lepiej mieć pół Motinga z przodu niż grać w 10 z Gnabry'm czy Mane.
17.04.2023 12:55
Niestety, ale możemy liczyć w ofensywie tylko na zawodników z... defensywy. Brawa dla Pavarda za kolejny dobry występ.
17.04.2023 12:53
Nie zapomnijmy także o Gerdzie Mullerze czy Beckenbauerze. Dzięki Lothar za tą wspaniałą analizę :D
17.04.2023 12:42
Dajcie spokój z tym Lewym, bo to lipna wymówka i chyba tylko pod polską publiczkę. Lewy poza tym, że był fantastyczny napastnikiem i wzorem pracy nigdy nie był sercem czy płucami drużyny ani liderem który ciągnął zespół w trudnych chwilach. Odpowiedź na to pytanie (znalezienie przyczyny) jest pewnie bardzo złożona i uzależniona od wielu czynników. Rok temu grał, a również odpadliśmy z PN i nie przeszliśmy Villarrealu.
17.04.2023 11:59
Panie niestety wzięły przykład z dziewczyn z męskiej drużyny.
17.04.2023 08:48
Na całe szczęście wróci Mane z zawieszenia więc luzik.
17.04.2023 08:47
Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że nie dogonią Arsenalu, a teraz są już tuż tuż. Kilka tygodni w piłce to jednak długi czas, bo pamietam, że jeszcze niedawno naszym trenerem był Nagelsmann i graliśmy o wszystkie trofea…
16.04.2023 22:56
@ikki Jak puści się bąka w towarzystwie to wystarczy po prostu przeprosić zamiast próbować to przykryć robiąc jeszcze bardziej w gacie.
16.04.2023 19:28
Ktoś napisze jakąś brednie o Ronaldo, a niektórzy łykają jak pelikany.
16.04.2023 15:23
Wciśniemy go komuś z PL, a cena będzie jak dla angielskich klubów.
16.04.2023 14:47
W kółko te same puste i plastikowe slogany.
16.04.2023 14:25
Przełomowe, nowe zupełnie wcześniej nie łącznie nazwiska. No szok.
16.04.2023 14:21
Mam dużą tolerancje i widełki do ostrej krytyki, ale pisanie o Muellerze „żenujący typ” jest dla mnie już przegięciem.
16.04.2023 13:11
Tak jak w ostatnich tygodniach można liczyć tylko na stoperów (oczywiście poza wylewem Upa z $ity)
16.04.2023 11:31
W szatni Bayernu nie ma sekretów i jak coś dzieje się to media o tym wiedzą max kilka minut później.
16.04.2023 11:29
Pewnie ‚pali się’ do gry.
16.04.2023 11:27
Jest wesoło jak to mówi Tuchel i to najważniejsze.
16.04.2023 11:26
@Jurgen1982 wszystkie ręce na pokład żeby Bayern stracił tytuł chociaż oczywiście sam najwięcej robi w tym kierunku.
16.04.2023 09:40
@ironmaidenpl ja obwiniam też piłkarzy poza zarządem i ich idiotyczną decyzją o zmianie trenera w najważniejszym momencie sezonu. Więc poza głową Hasana mam nadzieję na wietrzenie szatni.
16.04.2023 09:38
Ciekawe czy przywitają ich gwizdy.
16.04.2023 00:44
@hoven Taktycznie była, ale daleko jej do rasowej 9 i tutaj zgoda, że tego ogniwa brakowało. Na temat Lewego po raz milionowy raz nie chce dyskutować. To nie było serce czy płuca drużyny ani lider, który ciągnął zespół w trudnych chwilach.
15.04.2023 21:38
A gdzie miłość ? Nie umocniła się po tym występie ?
15.04.2023 21:32
Te słowa są jednocześnie smutne, śmieszne i straszne, a do tego powtarzane są już kilkanaście razy w tym sezonie.
15.04.2023 21:30
@hoven nie kluczowe tylko ostatnie ogniwo.
15.04.2023 21:27
@Error jest odpowiedzialny za aktualny stan Bayernu. Podjął decyzje, którą chciał wszystko wygrać i postawił all in i wszystko przegrał. Muszą być konsekwencje.
15.04.2023 20:00
@Daro tutaj nikt nie chce wyrzucać Tuchela, ale chyba każdy uważa, że wyrzucenie Nagelsmanna w najważniejszym momencie sezonu (grając wciąż o wszystko) było absurdalne, a już po 2 tygodniach można śmiało powiedzieć, że ta decyzja była szkodliwa dla klubu i celów sportowych.
15.04.2023 19:55
@Error napewno nie musiał opowiadać bredni jak to genialnie zagraliśmy i przegraliśmy prawie przez przypadek i niesprawiedliwie. To o zakochaniu się to tylko truskawka na torcie. Ktoś to oglądał spotkanie z $ity mógłby mieć wrażenie, że ktoś chce robić z kibiców idiotów.
15.04.2023 19:49
Raczej czepianie się czepiających za komiczną i irracjonalną wypowiedz nie najlepiej świadczy o czepiających.
Edytowano : 2023-04-15 19:45:03
Nagelsmann czepiano się za ubrania i łapano za każde słówko, a Tuchel ma mieć jakiś ochronny parasol w jednorożce ?
15.04.2023 19:43
Po kolejnej kompromitacji te same brednie powtarzane, że takie coś nie miało prawo wydarzyć się, są zszokowani swoim partactwem, itp. Przecież to już nawet nie jest śmieszne.
Dorośli mężczyźni kolejni raz nawalili w gacie i kolejny raz mówią, że nie wypada i to ostatni raz…do kolejnego razu.
15.04.2023 19:28
$ity pewnie już obsrane przed środą po takim pokazie siły i mocy z naszej strony. Zmiana trenera to było działanie na szkodę klubu i za to ktoś (Hasan) musi zapłacić! To co gramy od zwolnienia Nagelsmann to dno i wodorosty!!
15.04.2023 17:48
Stuttgart nas ratuje chociaż
15.04.2023 17:21
Nagelsmann pewnie sobie siedzi teraz z whiskey i cygarem z bananem na twarzy
15.04.2023 17:09
Chyba zaraz zagrożony będzie kolejny cel
15.04.2023 17:03
Zmiany zmiany, bo oczy krwawią
15.04.2023 16:48
Spokojnie, jeszcze rozkręci się. W końcu chcemy grać o wszystkie tytuły :D
15.04.2023 16:18
Bez większego zaskoczenia niestety.
15.04.2023 15:17
Shit happens, ale on po jednym dużym błędzie potrafi rozkleić się na resztę meczu i później już koszmar goni koszmar.
15.04.2023 13:40
Skład szeroki, ale i tak rotacji brak pewnie jak zawsze
15.04.2023 12:41
Co za różnica czy czarne gówno czy zestaw mnie w spokoju. Po angielsku czy niemiecku to brzmi prawie identycznie. Kwintesencja patodziennikarstwa :D
15.04.2023 12:39
@Marienplatz gdzie, w jakimś urojeniu ?
15.04.2023 11:50
Chyba jednak wszyscy złamią ten kod
15.04.2023 11:36
I pyk napastnik sprowadzony
15.04.2023 11:17
Te statystyki Gnabry’go to zawsze mnie dziwią. Strach pomyśleć jakie miałby liczby gdyby miał kilka kg mniej, a więcej miał chęci.
15.04.2023 11:14
Super! W spotkaniu z $ity zagrał tak świetnie, że koniecznie trzeba to wykorzystać.
15.04.2023 11:07
Zemsta na Hoffe za porażkę w CL brzmi jak zabranie kanapki przedszkolakowi przez osiłka po przegranej w KSW.
15.04.2023 11:02
„Może pan się o mnie oprze,
Pan tak więdnie, panie koprze”.
15.04.2023 10:56
Mane jest zawieszony na 1 czy więcej spotkań ?
15.04.2023 09:50
Nikt nie pisze o zwalnianiu Tuchela czy oceniania jego pracy z Bayernem po 4 spotkaniach, bądźmy poważni i nie wymyślajmy czegoś czego nikt nie napisał. Cała wina leży po stronie zarządu.
I wszystko co napisałem to podtrzymuje i nie widzę w tym nic kontrowersyjnego czy niezgodnego z prawdą.
14.04.2023 23:03
Walczymy o wszystkie trofea: odcinek BL. Ciekawe co tam wymyśli zakochany Tuchel i ekipa, która sprawia, że jest wesoło. Żaden wynik mnie nie zdziwi, ale jestem ciekaw jaka będzie kolejna „reakcja” drużyny.
14.04.2023 22:16
Na razie nie jest żadną wartością dodaną i nie zapracował na boisku na transfer do Bayernu nawet za mniejszą kwotę.
14.04.2023 21:51
W fajnej pozycji jest Tuchel, że z niczego nie jest rozliczany. W 4 spotkaniach odpadł z dwóch rozgrywek i zaliczył prawie tyle samo porażek ile Nagelsmann w blisko 40 spotkaniach, ale luzik blusik, bo przecież nie jest za to odpowiedzialny :D
14.04.2023 15:53
@Skobry tamte słowa wyszły od Mahmouda Gueye, czyli "dziennikarza" i przyjaciela... Mane ;)
14.04.2023 12:07
Jakim cudem takie szczegóły wychodzą do mediów ?
14.04.2023 11:55
Po co ? Po to żeby przez ten występ wypadł z kadry na środę ? Zespół powinien być tak zmotywowany, że w 10 powinien Hoffe rozbić. Tel niech zagra.
14.04.2023 11:02
I co zagra jutro żeby później przez to wypaść na spotkanie z $ity ?
14.04.2023 10:57
Co ten Kimmich opowiada. Niech najpierw spojrzy w lustro i zastanowi się czy zostawił zdrowie i serce na boisku. Czy był liderem, który pociągnął/wstrząsnął zespołem w odpowiednim momencie spotkania ? No chyba nie do końca i to kolejne bardzo ważne spotkanie w jakim Kimmich rozczarowuje.
14.04.2023 10:53
Największym błędem, który położył cały sezon była zmiana trenera w najważniejszym jego momencie.
14.04.2023 10:46
Bredzi Hamann, bo na pewno Sommer nie jest winny tej porażki. Zgodzić mogę się za to z tym, że często wprowadza niepewności i jest nieskoncentrowany odpowiednio.
14.04.2023 10:42
Nieładnie @Piter1985, oj nieładnie ;)
14.04.2023 10:38
Ciężka konferencja przed Tuchelem, aferka i tłumaczenie się z porażek.
14.04.2023 10:37
Nie popadajmy w skrajności, rozumiem żal i rozczarowanie po odpadnięciu z CL, ale nie ma co zasypywać Bayernu po raz kolejny w grobie. Nie trzeba daleko sięgać pamięcią jak to np. po oklepie od Liverpoolu był wieszczony nasz upadek i brak sukcesów przez następne dziesięciolecia oraz koniecznością sprzedaży całej kadry, a dokładnie rok później wpadł 6-pak z praktycznie tymi samymi zawodnikami.
14.04.2023 10:33
Kompromitacji BL ciąg dalszy
13.04.2023 22:32
Dobrze, że z góry nie było ustalonej kwoty wykupu dla United, bo teraz będzie można ich wydoić jak najwiecej.
13.04.2023 21:53
Kret jak widać dalej ma się dobrze, czekam na wyciek filmiku. Jeśli rzeczywiście padły takie słowa to też mega słabe ze strony Sane.
13.04.2023 17:12
Jego brak w żaden sposób nie będzie odczuwałby.
Edytowano : 2023-04-13 16:23:14
Odczuwalny
13.04.2023 16:17
Średniowiecze umysłowe niektórych "kibiców" wciąż daje znać o sobie w takich sytuacjach i wychodzą najniższe instynkty. Piętnować i karać.
13.04.2023 15:12
Ciekawe czy w nim też zakochał się.
13.04.2023 14:44
W nagrodę i w ramach rekompensaty Sane otrzyma nowy 10 letni kontrakt i sporą podwyżkę, a Mane zostanie surowo i całą mocą słownie ukarany.
13.04.2023 14:38
@siudrak0 o to też mi chodzi. Narracja uzależniona od wyniku ostatniego spotkania. W przypadku korzystnego wyniku z $ity znowu 2+2 = 4
13.04.2023 14:32
Jak jest tak za Bayernem to mógł go nie ogrywać :D, bo od tego momentu Bayern postanowił sobie rozwalić sezon .
13.04.2023 13:56
Krytyka w pełni uzasadniona, Bayern sam sobie ten los zgotował zmieniając trenera w najważniejszej części sezonu.
13.04.2023 12:32
Trochę śmieszne jest to, że za tą samą kadrę raz są wychwalani pod niebiosa, a następnie krytykowani. Mało poważne i po prostu czysty dziennikarski populizm. Nie może raz być 2+2 = 4, a raz 2+2 = 5.
Jak zwalniany był Nagelsmann to sami dziennikarze jako jeden z powodów zwolnienia podkreślali, że kadra jest silna jak nigdy, a on nie potrafił tego potencjału wykorzystać.
Po kilku tygodniach zmiana zdania o 180 stopni :D
13.04.2023 12:12
W końcu będzie mecz po którym nie odpadniemy z żadnych rozgrywek.
13.04.2023 11:05
Inaczej mówić nie może nawet jeśli szczerze myśli inaczej. Oczywiście, że nie takie historie piłka już widziała, ale naprawdę bądźmy realistami.
13.04.2023 11:03
Szkoda byłoby tracić tak dobrze rokującego zawodnika i to w dodatku za darmo. Przedłużyć umowę i wypożyczyć go żeby grał na wyższym poziomie.
13.04.2023 10:05
Wystarczyło pogonić Nagelsmanna i efekt od razu widać.
13.04.2023 09:27
Modric w wieku 19 lat grał w Interze Zaprešić więc jeszcze wszystko przed Vidovicem ;)
13.04.2023 09:08
Gramy o wszystko w końcu :D
13.04.2023 08:49
Ciekawe jak klub to rozwiąże i czy może np. zerwać umowę bez konsekwencji jeśli mamy do czynienia z takim incydentem. Wyszła z Mane frustracja, ale niestety w bardzo negatywny sposób. Ogromne rozczarowanie ten transfer.
13.04.2023 08:23
No grubo, obu pożegnać i 2 problemy z głowy. Czas na wietrzenie szatni.
12.04.2023 19:03
@Pir5 w pajacowaniu z tobą i tak nikt nie ma szans.
Czas na last dance Bayernu w tej edycji CL. Chce zobaczyć walkę, zaangażowanie i sportową złość. Bayern może już tylko przypudrować wynik tego dwumeczu i niech to zrobi pokazując charakter i cohones.
18.04.2023 21:11
@ironmaidenpl jakie ? Takie żeby rozegrać dobre spotkanie, wygrać je i postraszyć $ity. Pokazać charakter.
18.04.2023 21:05
Nic nie jest w naszych rękach, bądźmy poważni. W naszych rękach powinno być zostawić po sobie dobre wrażenie i zmyć plamę z pierwszego spotkania. Tylko tyle i aż tyle.
18.04.2023 19:22
Oby tylko w Monachium nie płonęły drzewa.
18.04.2023 18:09
Jeszcze nie ma żadnych oficjalnych więc wszystkie są fake. Liczę na normalny ostatecznie, bo czerwony też mi nie leży.
18.04.2023 17:51
Przecież herb jest normalny, tzn. kolorowy i jeśli tak to będzie wyglądać to koszulka jak najbardziej ok.
18.04.2023 16:30
Bez energii grają od kilku tygodni, a od czasu zwolnienia Nagelsmanna to już w ogóle jakby im ktoś powietrze spuścił.
18.04.2023 15:14
Brzmi to wszystko ładnie i oby chociaż trochę tego jutro na boisku zobaczyć w wykonaniu Bayernu.
18.04.2023 14:54
On ma 175cm i ciężko mi wyobrazić sobie go w roli dziewiątki rozbijającej defensywę rywali jak będziemy walczyli z autobusami.
18.04.2023 10:08
Ta "bomba" pewnie zostanie odpalona w czwartek rano.
18.04.2023 10:05
To musi być inny mecz i jest to obowiązek zawodników. Muszą pokazać chociaż trochę charakteru.
18.04.2023 10:04
Gorzej od Ganbry'go czy Mane nie zagra, a poza tym Muller zawsze może nawet z niczego zrobić gola/asystę.
18.04.2023 09:59
Remis na pewno nie był sprawiedliwy, ani Hoffe nie zasłużyło na ten punkt z przebiegu meczu.
18.04.2023 08:32
Ma z czego Napoli wybierać do wymiany, zapraszamy do kasy Mane, Sane i Gnabry.
17.04.2023 21:12
Nie możemy stracić tego gracza i trzeba zrobić wszystko żeby podpisał nowy i długi kontrakt. To już jest jeden z najlepszych zawodników na swojej pozycji, a najlepsze lata ma dopiero przed sobą.
17.04.2023 21:09
@Sopariev co do presji to oczywiście zgadzam się i Sabitzera ona jadła. Nie jego pierwszego ani ostatniego.
Edytowano : 2023-04-17 16:47:55
@Piri5 jak widać Tuchel też boi się więc to chyba nie to, a Flick też stawiał na Goretzke np. kosztem Roca czy Dantasa, itp.
Edytowano : 2023-04-17 16:48:26
@Reeken89 a nie @Piri5
17.04.2023 16:44
@Sopariev skoro Sabitzer grał fajnie u Nagelsmanna w Lipsku to kto jest odpowiedzialny za masakrowanie tej formy, bo rozumiem, że Julek jest wykluczony z podejrzanych ?
17.04.2023 16:18
@Zerafaelo jest tak najlepszy dlatego mimo wydania kilku miliardów ostatni raz CL wygrał ponad dekadę temu.
17.04.2023 14:45
@bayern1987dwa a nie rozłożyły się bramki na wszystkich ? Ile bramek Bayern strzelił mniej w tym sezonie od poprzednich ? Bez przesady. I to wszystko nie posiadając klasowego zastępstwa za Lewego.
17.04.2023 14:00
Zawsze lepiej mieć pół Motinga z przodu niż grać w 10 z Gnabry'm czy Mane.
17.04.2023 12:55
Niestety, ale możemy liczyć w ofensywie tylko na zawodników z... defensywy. Brawa dla Pavarda za kolejny dobry występ.
17.04.2023 12:53
Nie zapomnijmy także o Gerdzie Mullerze czy Beckenbauerze. Dzięki Lothar za tą wspaniałą analizę :D
17.04.2023 12:42
Dajcie spokój z tym Lewym, bo to lipna wymówka i chyba tylko pod polską publiczkę. Lewy poza tym, że był fantastyczny napastnikiem i wzorem pracy nigdy nie był sercem czy płucami drużyny ani liderem który ciągnął zespół w trudnych chwilach. Odpowiedź na to pytanie (znalezienie przyczyny) jest pewnie bardzo złożona i uzależniona od wielu czynników. Rok temu grał, a również odpadliśmy z PN i nie przeszliśmy Villarrealu.
17.04.2023 11:59
Panie niestety wzięły przykład z dziewczyn z męskiej drużyny.
17.04.2023 08:48
Na całe szczęście wróci Mane z zawieszenia więc luzik.
17.04.2023 08:47
Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że nie dogonią Arsenalu, a teraz są już tuż tuż. Kilka tygodni w piłce to jednak długi czas, bo pamietam, że jeszcze niedawno naszym trenerem był Nagelsmann i graliśmy o wszystkie trofea…
16.04.2023 22:56
@ikki Jak puści się bąka w towarzystwie to wystarczy po prostu przeprosić zamiast próbować to przykryć robiąc jeszcze bardziej w gacie.
16.04.2023 19:28
Ktoś napisze jakąś brednie o Ronaldo, a niektórzy łykają jak pelikany.
16.04.2023 15:23
Wciśniemy go komuś z PL, a cena będzie jak dla angielskich klubów.
16.04.2023 14:47
W kółko te same puste i plastikowe slogany.
16.04.2023 14:25
Przełomowe, nowe zupełnie wcześniej nie łącznie nazwiska. No szok.
16.04.2023 14:21
Mam dużą tolerancje i widełki do ostrej krytyki, ale pisanie o Muellerze „żenujący typ” jest dla mnie już przegięciem.
16.04.2023 13:11
Tak jak w ostatnich tygodniach można liczyć tylko na stoperów (oczywiście poza wylewem Upa z $ity)
16.04.2023 11:31
W szatni Bayernu nie ma sekretów i jak coś dzieje się to media o tym wiedzą max kilka minut później.
16.04.2023 11:29
Pewnie ‚pali się’ do gry.
16.04.2023 11:27
Jest wesoło jak to mówi Tuchel i to najważniejsze.
16.04.2023 11:26
@Jurgen1982 wszystkie ręce na pokład żeby Bayern stracił tytuł chociaż oczywiście sam najwięcej robi w tym kierunku.
16.04.2023 09:40
@ironmaidenpl ja obwiniam też piłkarzy poza zarządem i ich idiotyczną decyzją o zmianie trenera w najważniejszym momencie sezonu. Więc poza głową Hasana mam nadzieję na wietrzenie szatni.
16.04.2023 09:38
Ciekawe czy przywitają ich gwizdy.
16.04.2023 00:44
@hoven Taktycznie była, ale daleko jej do rasowej 9 i tutaj zgoda, że tego ogniwa brakowało. Na temat Lewego po raz milionowy raz nie chce dyskutować. To nie było serce czy płuca drużyny ani lider, który ciągnął zespół w trudnych chwilach.
15.04.2023 21:38
A gdzie miłość ? Nie umocniła się po tym występie ?
15.04.2023 21:32
Te słowa są jednocześnie smutne, śmieszne i straszne, a do tego powtarzane są już kilkanaście razy w tym sezonie.
15.04.2023 21:30
@hoven nie kluczowe tylko ostatnie ogniwo.
15.04.2023 21:27
@Error jest odpowiedzialny za aktualny stan Bayernu. Podjął decyzje, którą chciał wszystko wygrać i postawił all in i wszystko przegrał. Muszą być konsekwencje.
15.04.2023 20:00
@Daro tutaj nikt nie chce wyrzucać Tuchela, ale chyba każdy uważa, że wyrzucenie Nagelsmanna w najważniejszym momencie sezonu (grając wciąż o wszystko) było absurdalne, a już po 2 tygodniach można śmiało powiedzieć, że ta decyzja była szkodliwa dla klubu i celów sportowych.
15.04.2023 19:55
@Error napewno nie musiał opowiadać bredni jak to genialnie zagraliśmy i przegraliśmy prawie przez przypadek i niesprawiedliwie. To o zakochaniu się to tylko truskawka na torcie. Ktoś to oglądał spotkanie z $ity mógłby mieć wrażenie, że ktoś chce robić z kibiców idiotów.
15.04.2023 19:49
Raczej czepianie się czepiających za komiczną i irracjonalną wypowiedz nie najlepiej świadczy o czepiających.
Edytowano : 2023-04-15 19:45:03
Nagelsmann czepiano się za ubrania i łapano za każde słówko, a Tuchel ma mieć jakiś ochronny parasol w jednorożce ?
15.04.2023 19:43
Po kolejnej kompromitacji te same brednie powtarzane, że takie coś nie miało prawo wydarzyć się, są zszokowani swoim partactwem, itp. Przecież to już nawet nie jest śmieszne.
Dorośli mężczyźni kolejni raz nawalili w gacie i kolejny raz mówią, że nie wypada i to ostatni raz…do kolejnego razu.
15.04.2023 19:28
$ity pewnie już obsrane przed środą po takim pokazie siły i mocy z naszej strony. Zmiana trenera to było działanie na szkodę klubu i za to ktoś (Hasan) musi zapłacić! To co gramy od zwolnienia Nagelsmann to dno i wodorosty!!
15.04.2023 17:48
Stuttgart nas ratuje chociaż
15.04.2023 17:21
Nagelsmann pewnie sobie siedzi teraz z whiskey i cygarem z bananem na twarzy
15.04.2023 17:09
Chyba zaraz zagrożony będzie kolejny cel
15.04.2023 17:03
Zmiany zmiany, bo oczy krwawią
15.04.2023 16:48
Spokojnie, jeszcze rozkręci się. W końcu chcemy grać o wszystkie tytuły :D
15.04.2023 16:18
Bez większego zaskoczenia niestety.
15.04.2023 15:17
Shit happens, ale on po jednym dużym błędzie potrafi rozkleić się na resztę meczu i później już koszmar goni koszmar.
15.04.2023 13:40
Skład szeroki, ale i tak rotacji brak pewnie jak zawsze
15.04.2023 12:41
Co za różnica czy czarne gówno czy zestaw mnie w spokoju. Po angielsku czy niemiecku to brzmi prawie identycznie. Kwintesencja patodziennikarstwa :D
15.04.2023 12:39
@Marienplatz gdzie, w jakimś urojeniu ?
15.04.2023 11:50
Chyba jednak wszyscy złamią ten kod
15.04.2023 11:36
I pyk napastnik sprowadzony
15.04.2023 11:17
Te statystyki Gnabry’go to zawsze mnie dziwią. Strach pomyśleć jakie miałby liczby gdyby miał kilka kg mniej, a więcej miał chęci.
15.04.2023 11:14
Super! W spotkaniu z $ity zagrał tak świetnie, że koniecznie trzeba to wykorzystać.
15.04.2023 11:07
Zemsta na Hoffe za porażkę w CL brzmi jak zabranie kanapki przedszkolakowi przez osiłka po przegranej w KSW.
15.04.2023 11:02
„Może pan się o mnie oprze,
Pan tak więdnie, panie koprze”.
15.04.2023 10:56
Mane jest zawieszony na 1 czy więcej spotkań ?
15.04.2023 09:50
Nikt nie pisze o zwalnianiu Tuchela czy oceniania jego pracy z Bayernem po 4 spotkaniach, bądźmy poważni i nie wymyślajmy czegoś czego nikt nie napisał. Cała wina leży po stronie zarządu.
I wszystko co napisałem to podtrzymuje i nie widzę w tym nic kontrowersyjnego czy niezgodnego z prawdą.
14.04.2023 23:03
Walczymy o wszystkie trofea: odcinek BL. Ciekawe co tam wymyśli zakochany Tuchel i ekipa, która sprawia, że jest wesoło. Żaden wynik mnie nie zdziwi, ale jestem ciekaw jaka będzie kolejna „reakcja” drużyny.
14.04.2023 22:16
Na razie nie jest żadną wartością dodaną i nie zapracował na boisku na transfer do Bayernu nawet za mniejszą kwotę.
14.04.2023 21:51
W fajnej pozycji jest Tuchel, że z niczego nie jest rozliczany. W 4 spotkaniach odpadł z dwóch rozgrywek i zaliczył prawie tyle samo porażek ile Nagelsmann w blisko 40 spotkaniach, ale luzik blusik, bo przecież nie jest za to odpowiedzialny :D
14.04.2023 15:53
@Skobry tamte słowa wyszły od Mahmouda Gueye, czyli "dziennikarza" i przyjaciela... Mane ;)
14.04.2023 12:07
Jakim cudem takie szczegóły wychodzą do mediów ?
14.04.2023 11:55
Po co ? Po to żeby przez ten występ wypadł z kadry na środę ? Zespół powinien być tak zmotywowany, że w 10 powinien Hoffe rozbić. Tel niech zagra.
14.04.2023 11:02
I co zagra jutro żeby później przez to wypaść na spotkanie z $ity ?
14.04.2023 10:57
Co ten Kimmich opowiada. Niech najpierw spojrzy w lustro i zastanowi się czy zostawił zdrowie i serce na boisku. Czy był liderem, który pociągnął/wstrząsnął zespołem w odpowiednim momencie spotkania ? No chyba nie do końca i to kolejne bardzo ważne spotkanie w jakim Kimmich rozczarowuje.
14.04.2023 10:53
Największym błędem, który położył cały sezon była zmiana trenera w najważniejszym jego momencie.
14.04.2023 10:46
Bredzi Hamann, bo na pewno Sommer nie jest winny tej porażki. Zgodzić mogę się za to z tym, że często wprowadza niepewności i jest nieskoncentrowany odpowiednio.
14.04.2023 10:42
Nieładnie @Piter1985, oj nieładnie ;)
14.04.2023 10:38
Ciężka konferencja przed Tuchelem, aferka i tłumaczenie się z porażek.
14.04.2023 10:37
Nie popadajmy w skrajności, rozumiem żal i rozczarowanie po odpadnięciu z CL, ale nie ma co zasypywać Bayernu po raz kolejny w grobie. Nie trzeba daleko sięgać pamięcią jak to np. po oklepie od Liverpoolu był wieszczony nasz upadek i brak sukcesów przez następne dziesięciolecia oraz koniecznością sprzedaży całej kadry, a dokładnie rok później wpadł 6-pak z praktycznie tymi samymi zawodnikami.
14.04.2023 10:33
Kompromitacji BL ciąg dalszy
13.04.2023 22:32
Dobrze, że z góry nie było ustalonej kwoty wykupu dla United, bo teraz będzie można ich wydoić jak najwiecej.
13.04.2023 21:53
Kret jak widać dalej ma się dobrze, czekam na wyciek filmiku. Jeśli rzeczywiście padły takie słowa to też mega słabe ze strony Sane.
13.04.2023 17:12
Jego brak w żaden sposób nie będzie odczuwałby.
Edytowano : 2023-04-13 16:23:14
Odczuwalny
13.04.2023 16:17
Średniowiecze umysłowe niektórych "kibiców" wciąż daje znać o sobie w takich sytuacjach i wychodzą najniższe instynkty. Piętnować i karać.
13.04.2023 15:12
Ciekawe czy w nim też zakochał się.
13.04.2023 14:44
W nagrodę i w ramach rekompensaty Sane otrzyma nowy 10 letni kontrakt i sporą podwyżkę, a Mane zostanie surowo i całą mocą słownie ukarany.
13.04.2023 14:38
@siudrak0 o to też mi chodzi. Narracja uzależniona od wyniku ostatniego spotkania. W przypadku korzystnego wyniku z $ity znowu 2+2 = 4
13.04.2023 14:32
Jak jest tak za Bayernem to mógł go nie ogrywać :D, bo od tego momentu Bayern postanowił sobie rozwalić sezon .
13.04.2023 13:56
Krytyka w pełni uzasadniona, Bayern sam sobie ten los zgotował zmieniając trenera w najważniejszej części sezonu.
13.04.2023 12:32
Trochę śmieszne jest to, że za tą samą kadrę raz są wychwalani pod niebiosa, a następnie krytykowani. Mało poważne i po prostu czysty dziennikarski populizm. Nie może raz być 2+2 = 4, a raz 2+2 = 5.
Jak zwalniany był Nagelsmann to sami dziennikarze jako jeden z powodów zwolnienia podkreślali, że kadra jest silna jak nigdy, a on nie potrafił tego potencjału wykorzystać.
Po kilku tygodniach zmiana zdania o 180 stopni :D
13.04.2023 12:12
W końcu będzie mecz po którym nie odpadniemy z żadnych rozgrywek.
13.04.2023 11:05
Inaczej mówić nie może nawet jeśli szczerze myśli inaczej. Oczywiście, że nie takie historie piłka już widziała, ale naprawdę bądźmy realistami.
13.04.2023 11:03
Szkoda byłoby tracić tak dobrze rokującego zawodnika i to w dodatku za darmo. Przedłużyć umowę i wypożyczyć go żeby grał na wyższym poziomie.
13.04.2023 10:05
Wystarczyło pogonić Nagelsmanna i efekt od razu widać.
13.04.2023 09:27
Modric w wieku 19 lat grał w Interze Zaprešić więc jeszcze wszystko przed Vidovicem ;)
13.04.2023 09:08
Gramy o wszystko w końcu :D
13.04.2023 08:49
Ciekawe jak klub to rozwiąże i czy może np. zerwać umowę bez konsekwencji jeśli mamy do czynienia z takim incydentem. Wyszła z Mane frustracja, ale niestety w bardzo negatywny sposób. Ogromne rozczarowanie ten transfer.
13.04.2023 08:23
No grubo, obu pożegnać i 2 problemy z głowy. Czas na wietrzenie szatni.
12.04.2023 19:03
@Pir5 w pajacowaniu z tobą i tak nikt nie ma szans.
12.04.2023 15:16