DieRoten.pl
Reklama

Oficjalnie: Mane zawieszony przez Bayern!

fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Reklama

Ostatnie tygodnie z pewnością nie należą do najłatwiejszych dla Bayernu Monachium, a to za sprawą wydarzeń na boisku, jak i również poza nim.

W ubiegły czwartek po meczu w Lidze Mistrzów, w szatni monachijczyków doszło do bardzo nieprzyjemnego incydentu – Sadio Mane i Leroy Sane najpierw pokłócili się, po czym Senegalczyk obraził i uderzył kolegę w twarz.

Jak można było się spodziewać, szefowie Bayernu nie pozostawili tej sprawy bez stanowczej odpowiedzi – w oficjalnym komunikacie zamieszczonym na „FCB.de”, klub potwierdził, że senegalski pomocnik został zawieszony na najbliższy mecz z TSG Hoffenheim.

Ponadto 31-latek został ukarany grzywną (nie poinformowano o jakiej sumie mowa). Mimo wcześniejszych plotek – zawodnik nie zostanie jednak wyrzucony z Bayernu.

Dłuższe zawieszenie?

Dziennikarz Tobias Altschaeffl poinformował z kolei, że nie jest to do końca pewnym, czy Mane jest zawieszony tylko na jeden mecz, czy też na dłuższy czas. Pewnym jest natomiast to, że Leroy i Sadio pogodzili się dziś na oczach zespołu i zażegnali spór.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...