DieRoten.pl
Reklama

Ten Hag: Jest duża szansa na transfer Marcela

fot. skwiot.pl
Reklama

Pod koniec zimowego okienka transferowego, klub ze stolicy Bawarii postanowił wypożyczyć do Manchesteru United grającego w pomocy Marcela Sabitzera.

Austriacki pomocnik trafił na Old Trafford na zasadzie półrocznego wypożyczenia. Do tej pory Marcel miał okazję rozegrać 13 spotkań, w których to strzelił 3 bramki oraz zanotował 1 asystę.

Mając na uwadze jego dotychczasową przygodę z Manchesterem United, Sabitzer zbiera liczne pochwały, zaś po ostatnim pojedynku z Sevillą, w którym to zaliczył dublet, pod wielkim wrażeniem jego gry był Erik ten Hag. Trener zasugerował również, że szanse na dłuższy pobyt Austriaka w Anglii są całkiem duże.

− Zaliczył świetny występ z Sevillą. Zdobył dwie bramki, ale nie tylko bramki. Jego ruchy biegowe były bardzo dobre. Podejmował dobre decyzje i bardzo dobrze pracował przy piłce – powiedział ten Hag.

− Jestem bardzo zadowolony z niego, z tego co tutaj robi. Jak sobie radzi, jak się zadomowił. Rozwija się świetnie, czuje się tutaj bardzo komfortowo. Wszyscy jesteśmy z niego zadowoleni i on jest zadowolony. Jest duża szansa na transfer latem – podsumował Erik ten Hag.

Choć Manchester United nie posiada opcji wykupu Marcela Sabitzera, to niemalże wszystkie niemieckie i angielskie źródła są przekonane, że Anglicy ostatecznie wykupią Austriaka z Bayernu Monachium po zakończeniu sezonu 2022/23. Transfer wydaje się być już nieuchronny.

Źródło: Kicker.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...