DieRoten.pl
Reklama

Sammer: Bawarczycy popełniają zbyt wiele błędów

fot. DieRoten.pl
Reklama

Jak można było się spodziewać, wtorkowa porażka Bayernu z Manchesterem City w Lidze Mistrzów obiła się wielkim echem w całych Niemczech.

Na temat klęski monachijczyków z drużyną „Obywateli” w Lidze Mistrzów, wypowiedziało się ostatnio wielu byłych piłkarzy oraz ekspertów piłkarskich w Niemczech.

Swoje zdanie na łamach „Amazon Prime Video” wyraził między innymi Matthias Sammer, który obecnie pracuje w Borussii Dortmund jako doradca zarządu, zaś w przeszłości pełnił funkcję dyrektora sportowego w Bayernie. Niemiec nie ma wątpliwości, że „Bawarczycy” popełniają zbyt wiele błędów.

− Muszę przyznać niestety, że spodziewałem się niewielkiej porażki Bayernu w tym spotkaniu. Okazała się ona jednak zbyt wysoka z powodu indywidualnych błędów – powiedział Sammer.

− Bayernowi brakowało łatwości i przekonania. To właśnie miało City. Błędy nie są opcją w tych rozgrywkach. Na najwyższym poziomie Bawarczycy popełniają zbyt wiele błędów – podsumował Matthias Sammer.

Mistrzowie Niemiec zrobią wszystko, co w swojej mocy, aby odwrócić losy dwumeczu w najbliższą środę (19 kwietnia) – rewanż na Allianz Arenie w Monachium pomiędzy Bayernem a Manchesterem City, zaplanowano o 21:00.

Źródło: Amazon
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...