DieRoten.pl
Reklama

Bayern FCB Esports z 22 punktami w lidze

fot. PodStadionem.pl
Reklama

Nie tak dawno temu nowy sezon rozpoczęła drużyna Bayernu w eSporcie, gdzie obowiązki trenera pełni Matthias Luttenberger.

Nie tak dawno temu odbyła się czwarta kolejka ligowa w ramach Konami eFootball Championship Pro – tym razem rywalem Bayernu była włoska ekipa Interu.

Zespół trenera Matthiasa Luttenbergera, składający się z Jose Carlosa Sancheza, Miguela Mestre i Mucahita Sevimli, wywalczył w ostatnią sobotę dwa zwycięstwa i remis – tym samym esportowa drużyna FCB dopisała do swojego dorobku kolejne 7 punktów.

Naszym celem jest zdobywać po 7 czy 9 punktów w każdej kolejce. Zdawaliśmy sobie sprawę, że rywalizacja z Interem będzie trudna – powiedział Sevimli.

− Sposób, w jaki grają – oni zasługują na wyższe miejsce w tabeli. Jesteśmy oczywiście bardzo zadowoleni z 7 punktów – podsumował Mucahita Sevimli.

Pierwszy pojedynek z Interem zakończył się remisem 2:2, podczas gdy pozostałe dwa spotkania wygranymi monachijczyków – kolejno 4:2 oraz 1:0.

Jeśli mowa o sytuacji FCB Esports w tabeli ligowej Konami eFootball Championship Pro, to podopieczni Matthiasa Luttenbergera po czterech kolejkach i 12 meczach, zajmują trzecią lokatę z dorobkiem 22 punktów i stratą 6 oczek do liderów z Barcelony.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...