DieRoten.pl
Reklama

Przypominamy o sondzie: Czy Bayern pokona City i awansuje dalej?

fot. Photogenica
Reklama

Przypominamy Wam i raz jeszcze zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej ankiecie, której tematem przewodnim jest nadchodzący dwumecz z Manchesterem City w Lidze Mistrzów.

Do tej pory w ankiecie wzięło udział 31 użytkowników. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za dotychczasowe głosy i jednocześnie zachęcamy do jeszcze aktywniejszego udziału. Pytanie brzmi następująco:

Czy Bayern pokona City i awansuje dalej?

Ankietę tradycyjnie znajdziecie na samym dole naszego serwisu DieRoten.pl. Wystarczy zjechać kursorem na sam dół, a Waszym oczom po prawej stronie ukaże się sonda, w której możecie oddać swój głos. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do udziału!

Przypominamy, że pierwszy mecz „Bawarczyków” z Manchesterem City w ramach ćwierćfinału elitarnych rozgrywek Champions League zaplanowano na 11 kwietnia na Etihad Stadium. Z kolei rewanż na Allianz Arenie w Monachium odbędzie się 19 kwietnia.

Przechodząc już do wstępnych wyników sondy – prawie wszyscy głosujący wskazują na awans monachijczyków. Podczas gdy 35% użytkowników spodziewa się awansu po małych problemach z „Obywatelami”, to tyle samo osób spodziewa się Bayernu w półfinale, ale po wielkich męczarniach.

Ankieta potrwa jeszcze jakiś czas (do czasu pierwszego boju z Anglikami), po czym skupimy się na osobie Juliana Nagelsmanna i jego niedawnego zwolnienia.

Źródło: DieRotenPL
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...