Brazzo: Do 70. minuty graliśmy dobrze

Po serii ośmiu zwycięstw z rzędu w bieżącej edycji Champions League, tym razem monachijczycy musieli pogodzić się z porażką…

W pierwszym spotkaniu 1/4 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem City a Bayernem Monachium, lepszą ekipą okazali się podopieczni Pepa Guardioli, którzy pokonali gości z Bawarii 3:0…

Tym samym „Bawarczycy” znajdują się w bardzo trudnej sytuacji przed rewanżem, który odbędzie się w przyszłą środę na Allianz Arenie. Co do pomeczowych wywiadów, wczorajszego wieczoru krótkiego wywiadu dla „FCB.tv” udzielił dyrektor sportowy FCB, czyli Hasan Salihamidzic.

− Do 70. minuty graliśmy dobry mecz, dobrze trzymaliśmy się boiska i stworzyliśmy dobre szanse. Taki niedzielny strzał jak ten od Rodriego może się zdarzyć, ale wciąż graliśmy dalej, dobrze weszliśmy w drugą połowę i mieliśmy szanse – powiedział Salihamidzic.

− Indywidualny błąd nie powinien się zdarzyć, ale tak się zdarza w piłce. Potem przez 20 minut to oni byli lepsi. Z tyłu znów graliśmy dobrze, ale nie zdobyliśmy bramki – podsumował Hasan Salihamidzic.

Dziś monachijczycy powrócą do Monachium, zaś jeśli mowa o przygotowaniach do kolejnego wyzwania ligowego, to rozpoczną się one jutro przed południem. Przypominamy, że w sobotę Bayern zagra u siebie z TSG Hoffenheim w ramach 28. kolejki Bundesligi.

Źródło: FCB TV