DieRoten.pl
Reklama

Rodri: Bayern to naprawdę wielki rywal w Europie

fot. Photogenica
Reklama

Po kilku tygodniach oczekiwania, dziś późnym wieczorem emocje ponownie sięgną zenitu, albowiem do akcji w Champions League wraca drużyna Bayernu Monachium.

Dokładnie o 21:00 na Etihad Stadium rozpocznie się wielka batalia pomiędzy dwoma najlepszymi obecnie klubami w Europie (bazując na rankingu 5-letnim UEFA). Manchester City podejmie na własnym podwórku Bayern Monachium.

Przy okazji tego pojedynku, w rozmowie dla klubowych mediów wypowiedział się Rodri, który w zespole Pepa Guardioli gra na środku pomocy. Hiszpan nie ukrywa, iż nie może doczekać się dzisiejszego starcia, zwłaszcza że jak sam podkreślił – „Bawarczycy” są wielkim klubem w Europie.

− Patrząc w przyszłość na mecz z Bayernem, musimy zacząć lepiej i być bardziej agresywni. Mamy świetną passę i chcemy ją utrzymać – powiedział Rodri.

− Z wielkimi emocjami wyczekujemy pojedynku z Bayernem. To naprawdę wielki rywal w Europie. Musimy pokazać wszystko, co najlepsze, jeśli chcemy mieć szanse z Bayernem. Musimy też poprawić kilka rzeczy – podsumował reprezentant Hiszpanii.

Mając na uwadze liczne doniesienia prasowe oraz przewidywane jedenastki, hiszpański pomocnik ma zagrać dziś od samego początku przeciwko „Bawarczykom”.

Źródło: Man City
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...