DieRoten.pl
Reklama

Reus: Zasłużyliśmy na porażkę

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Bayern Monachium ma już za sobą kolejne spotkanie w ramach rozgrywek niemieckiej pierwszej Bundesligi – monachijczycy podejmowali wczoraj BVB.

Mistrzowie Niemiec w ramach 26. kolejki niemieckiej Bundesligi pokazali się z bardzo dobrej strony i w pełni zasłużenie pokonali Borussię Dortmund na Allianz Arenie w Monachium aż 4:2.

Tradycyjnie już po zakończeniu spotkania, w strefie mieszanej dla dziennikarzy, na pytania odpowiadali piłkarze obu klubów. W przypadku dortmundczyków, swoje zdanie wyraził między innymi Marco Reus, który przyznał wprost, że BVB zasługiwało na tę porażkę.

− Błąd Kobela? Jak mogę to wyjaśnić? Każdy to sam widział. Greg wygrał nam tyle spotkań w tym sezonie. To gorzka sytuacja. Zasłużyliśmy na porażkę – powiedział Reus.

− Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, to nie pozostawia nas bez szwanku, że tak szybko zostajemy w tyle. Wtedy nie ma się wielkiej pewności siebie. Nie zrezygnowaliśmy z siebie, ale oczywiście jest to trudne – podsumował Marco Reus.

Dzięki wczorajszej wygranej nad dortmundczykami, podopieczni Thomasa Tuchela awansowali na pierwszą lokatę i obecnie mają 2 punkty przewagi nad Borussią Dortmund. Do końca sezonu 2022/23 pozostało jeszcze 8 kolejek.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...