DieRoten.pl
Reklama

Sky: Laimer przeszedł pierwszą część badań

fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Reklama

Zgodnie z zapowiedziami sprzed kilku dni, Konrad Laimer miał dziś przejść pomyślnie pierwszą część badań medycznych w Bayernie.

Dziennikarz Florian Plettenberg poinformował za pośrednictwem swoich social mediów, że Konrad Laimer ukończył dziś pomyślnie pierwszą część badań medycznych przed swoim darmowym transferem do Bayernu latem 2023 roku.

Do finalizacji tego ruchu pozostały już tylko drobne szczegóły – przenosiny Austriaka na Allianz Arenę są już praktycznie skompletowane na 100%.

Co prawda jeszcze kilka dni temu, kiedy potwierdzono rozstanie z Julianem Nagelsmannem, pojawiły się wątpliwości w kwestii realizacji darmowego transferu 25-latka, ale jak podkreślił wspomniany wyżej reporter – Thomas Tuchel chce Laimera, a sam zawodnik również za wszelką cenę pragnie dołączyć do FCB.

Mówi się także, że Konrad miał wiele innych ciekawych i lukratywnych ofert, ale od samego początku jego priorytetem był bawarski klub i pozostanie w Bundeslidze.

Oficjalne potwierdzenie i ogłoszenie tego transferu jest już tylko kwestią czasu i niewykluczone, że nastąpi jeszcze w tym tygodniu. Pomocnik będzie mógł liczyć na długoterminowy kontrakt (najpewniej do 2027 lub 2028 roku).

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...